|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blondinkin dnevnik
17.2.2008 17:59:08   
LuNa73
Blondinka piše dnevnik:
(vsakršna podobnost z realnim življenjem blondink je zgolj naključna in zlonamerna)


3.marec

Hurrraaaa, sem dobila vozniški izpit! Končno bom lahko vozila svoj avto, ne da bi poslušala inštruktorja, ko stalno ponavlja: "Pazi! Prepovedana smer! Pazi pešec!"

... in podobne opazke. Sploh ne vem, kako sem ga sploh prenašala dve leti ...

8.marec

Avtošola je priredila zabavo, ker sem končala. Inštruktorji so bili ganjeni. Eden je rekel, da bo daroval mašo zame. Zdi se mi, da je eden od njih imel solze v očeh in je rekel, da bojo nazdravili meni. Zelo prijazno, ampak mislim, da moje vozniško le ni toliko pomembno za tako pretiravanje.

12.marec

Kupila sem avto! Na žalost sem morala pustiti avto v salonu, da mi zamenjajo zadnji blatnik, ker sem dala v rikverc namesto v prvo. Ni prakse ... komaj en teden vozim.

14.marec

In končno moj avto. Tako sem bila zadovoljna, da sem se odločila, da grem malo vozit. Verjetno so imeli tudi drugi isto idejo, ker je bilo za menoj ogromno avtov; trobili so kot nori...verjetno je bila ohcet in sem se jim pridružila in znižala hitrost iz 15 na 10 km na uro.Verjetno jim je ugajalo, saj so začeli še bolj trobiti.

22.marec

Moji sosedje so super. Naredili so napis "PAZI MANEVER"; dali so mi največji parkirni in so prepovedali otrokom, da se igrajo, ko jaz manevriram. Mislim, da zato, da mi ne bi nagajali. Še so dobri ljudje.

30.marec

Drugi vozniki stalno trobijo in mi dajejo neke znake. Mislim, da je to prijazno, ampak malo nevarno. Neki tip mi je nekaj govoril, a ga nisem razumela, ker nisem našla gumba, da bi spustila šipo...kmalu bi zadela pešca. Dobro, da sem vozila z mojo potovalno hitrostjo ... 15 na uro.

10.april

Malo čudni so ti vozniki. Ne samo, da stalno mahajo ampak tudi kričijo stalno. Ne vem kaj hočejo, ker še vedno ne najdem gumba za šipo ... morda mi hočejo dati kakšne informacije. Mislim, da je tako, ker sem enega slišala, ko je reku: "Pojdi domov, pojdi!"
Neverjetno, kako je vedel, da grem domov. Ko bom našla gumb za šipe, mi bo bolj jasno, kaj mi hočejo vsi povedati.

19.april

Mesto je slabo osvetljeno. Danes sem šla prvič ven ponoči in sem morala imeti stalno dolge luči prižgane, da sem kaj videla. Zgleda, da tudi drugi vozniki, ki so vozili nasproti, so se strinjali z mano, saj so tudi oni prižigali dolge luči. Edino kar ne razumem, zakaj so trobil. Morda za ustrašit psa ali mačko ... mah, čudaki.
26.april

Danes sem imela prometno nesrečo.Zapeljala sem na rotundo (krožni promet) in ker je bilo mnogo avtov (ne, da pretiravam, ampak jih je bilo najmanj 4), nisem mogla zapeljati ven.Krožila sem in iskala priložnost za izvoz. Od kroženja se mi je zavrtelo in sem udarila v spomenik na sredini rotunde. Morali bi omejiti vožnjo po rotundi na 1 avto.

3.maj

Smola se me drži in drži.Šla sem po avto v garažo in ko sem peljala na cesto, sem zgrešila pedal in pritisnila gas namesto zavore. Zadela sem mimoidoči avto in mu razbila celo desno stran.Goli slučaj je nanesel, da je to bil moj inštruktor vožnje. Dober človek ... brez razmišljanja. Jaz sem vztrajala, da je moja krivda, toda on je vztrajno ponavljal: "Bog oprosti mi, prosim! ...." Bog oprosti mi, prosim!...."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Blondinkin dnevnik
17.2.2008 20:09:18   
Anonimen
Lusen...user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Blondinkin dnevnik
17.2.2008 20:16:40   
Peteršilj
TOTA JE DOBRAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Blondinkin dnevnik
18.2.2008 20:16:45   
pijja
 




Smola se me drži in drži.Šla sem po avto v garažo in ko sem peljala na cesto, sem zgrešila pedal in pritisnila gas namesto zavore. Zadela sem mimoidoči avto in mu razbila celo desno stran.Goli slučaj je nanesel, da je to bil moj inštruktor vožnje. Dober človek ... brez razmišljanja. Jaz sem vztrajala, da je moja krivda, toda on je vztrajno ponavljal: "Bog oprosti mi, prosim! ...." Bog oprosti mi, prosim!...."



user posted image user posted image user posted image


 

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Blondinkin dnevnik
19.2.2008 9:26:24   
BLAŽIKA
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Blondinkin dnevnik
21.2.2008 1:27:46   
tanaja*
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Blondinkin dnevnik
23.2.2008 21:41:15   
kepa*
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Blondinkin dnevnik
23.2.2008 23:04:47   
ona
user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Blondinkin dnevnik
28.2.2008 22:59:07   
Vrtnica79
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Blondinkin dnevnik
29.2.2008 13:05:14   
helloKitty
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Blondinkin dnevnik
29.2.2008 19:20:33   
Laubica
user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Blondinkin dnevnik
29.2.2008 19:54:07   
valentina2006
user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Blondinkin dnevnik
1.3.2008 22:18:21   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valentina2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?