|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   50 let-moški-darilo
19.2.2008 21:22:22   
glen
Pozdravljeni.
On moža stric praznuje 50 roj.dan in nevemo kaj naj mu kupimo?Je pa ravnatelj.
Neki razmišjamo da bi dali skupaj denar mi,svakinja in tašča?..
Ideje????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 50 let-moški-darilo
19.2.2008 21:45:37   
blak
kolo, sliko, stojalo za pršut s ta pravim domačim pršutom not, digitalni fotoaparat, sod  za vino, ribiška palica...drugega  se trenutno ne spomnim.
To smo mi kupovali našim petdesetletnikom.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 50 let-moški-darilo
19.2.2008 23:27:44   
simona9
vikend paket...

Mi smo naročli trebušno plesako, full je bla dobra, vsi so bili zelo navdušeni, pa nekaj denarja zraven (to je bilo darilo od več ljudi skupaj)
Pred nastopom treb. plesalke pa so se naši moški oblekli v treb. plesalke in 50-letniku malo zaplesali.


Lp

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 50 let-moški-darilo
20.2.2008 7:46:22   
*pepelka*
Polet z balonom, ali pa skok s padalom v tandemu, morda kakšen paket v toplicah in pa kopalni plašč, 

(odgovor članu simona9)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 50 let-moški-darilo
20.2.2008 9:07:41   
murkica
Ja to je v bistvu čisto odvisno od osebe. Skok s padalo odsvetujem, če ima gospod mogoče slabo srce, da se nebi le to tudi ustavilo, ali pa če mu takšne adrenalinske zadeve sploh niso všeč. user posted image Drugače pa kakšen vikend paket v toplicah(za dve osebi) s kakšnim dodatkom kot je šampanjec v kopeli, masažo in kaj podobnega. (To je dobil moj oče od sodelavcev in je bil ful zadovoljen).

Seveda pa so potem klasika darila: slike, kolesa, palica z zvončkom in pritrjeno flaško(če na sprehodu postane žejen user posted image ) , majice(srečen ker sem 50) in podobno.

Mi smo mojemu očetu kupili motor, oldtimerja, skoraj takšnega kot ga je vozil v mladosti. ( bil je ful srečen in zdej se z mamo veselo vozita naokoli).

No prijatelji so mu pa flaširali vino(civček- 50 steklenic, za vsako leto ena) na etiketi pa je bila njegova fotografija in je pisalo abrahamovo vino. Vino in pa košarica v kateriji so bile klobase, zelenjava in pa ne vem še točno katere stvari) pa so bile naložene v samokolinico in vse skupaj je bilo lično okrašeno. Zelo lepo je vse skupaj izpadlo. Potem pa mogoče še šopek iz 50 lizik ali feferonov.

No če se še kaj spomnim pa seveda napišem.


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 50 let-moški-darilo
20.2.2008 9:10:12   
mika
asociacija na abrahamovce- masažni foteljuser posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 50 let-moški-darilo
20.2.2008 10:31:27   
glen
Punce hvala.Polno dobrih idej.
Kar se adrenalina tiče odpade ker ima probleme s srcem in je diabetik,ostale pa so res fajn.
No najbolj zanj se mi zdijo ura,fotoaparat,stojalo za pršut + pršut,.....
Hvala

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 50 let-moški-darilo
21.2.2008 11:20:40   
mojsoncek
Midva z bratom sva oceta za 50 let odpeljala na tetovazo. Mami smo pa dali narediti zlato gred, ker je bila v mladih letih gimnasticarka.

Malo se pozanimajte, kaj mu je bilo v mlajsih letih vsec, kaksni so (bili) njegovi hobiji. Lahko pa vzamete eno sliko in njegovih otroskih let, greste h kaksnemu slikarju, ki vam narise njegov portret (abstraktni, impresionisticni,...).

Skratka jaz predlagam nekaj osebnega.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 50 let-moški-darilo
22.2.2008 10:29:36   
Kaliope
me smo atiju plačale vodnika za vzpon na Mont Blanc - vsi sorodniki pa potem denar ali pa kar direkt opremo, ki jo je rabil user posted image ni mogel ne on ne ostali verjet, da smo se to spomnile user posted image seveda, je pa navdušen planinec, da ne bo pomote ...

drugač pa so ideje lahko še masažna kad za noge, ali pa masažna blazina za v bano, sod z vinom, mojemu stricu so prijatli na vrtu postavili kamin, izlet npr. po Bavarskih gradovih, gradovih reke Loare, toskana, boromejski otoki, švica itd (to so taki par dnevni izleti, ponavadi vključujejo vikend, tak da ni problema si vzet kak dan časa, verjetno), električni ali plinski žar, vrtna gugalnica ...

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 50 let-moški-darilo
28.2.2008 15:23:19   
spet
bil sem zraven, ko je skočil tudi 80letnik, ki so mu prav tako kupili darilo za rojstni dan... leta niso ovira...user posted image
http://cmrlji.dyndns.org/site/?plugin=tandem_1

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?