|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 13:38:05   
tinaaja

23.01.NMJ : Živa in Neža
09.02. Urla : Katja
21.02. *sonchek* : Anej
24.02. Barči78 : Žan
25.02. malička : Sanja
26.02. Ela 80 : Ela
27.02. Thaiss : Matia
27.02. K_a_t_i : Žiga
28.02. Sibil : Lukas
28.02. Kr_enamami : Maks
01.03. malecka_mateja :Tjaša
01.03. bibi : Aljaž
02.03. TeDyBear : Jurij
05.03. Sezam : Žiga
07.03. m a j c i k a : Tija
08.03 . Lejci : Ines
08.03. Encijan : Špela
11.03. Meaa: Lan
12.03. tejčica: Vid
12.03. erna14: Žiga
13.03. Taya85: Lina
14.03. A-N-J-A : Bor
14.03. Dskubin : Diti
14.03. blanči : Anja
14.03. PikaPola : Livija
15.03. Dolgolaska : Lan
15.03. Žabika: Hana Re
16.03. pocka : Taja
16.03. Snorklja: Jaka
17.03. Gio : Ela
18.03. cv105: Maks
20.03. vms : Ana Marija
21.03. jjasna: Jure
21.03. Tinaaja : Brina
22.03. Naomi: Svit 
23.03. Amy26 : Ela
23.03. Dajadada: Nejc
23.03. Slumpo: Anej
25.03. Skačica : Iza
26.03. LP: Žiga
31.03.  Pikca: Jernej
31.03. Draja: Živa
02.04.  LeINA: Tai
03.04. Soncek78: Nika


Mislim, da bomo pa vsi veseli, ce damo koga nazaj gor na seznam user posted image Naj se javi, ce je bil kdo prevec zbrisan user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 13:46:38   
erna14
tinaaja-kje ste brale tist az ne najdem

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 13:50:33   
amy26
kar ne morem verjeti da smo že na drugem čveku, kok gre hitro cajt

bila v šopingu, kupila sem si depilator in tehtnico ki meri vse živo, spet šlo enga dnarja ampak to je bilo nujnouser posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 14:53:14   
draja
IZVIRNO SPOROČILO: amy26

bila v šopingu, kupila sem si depilator in tehtnico ki meri vse živo, spet šlo enga dnarja ampak to je bilo nujnouser posted image


Amy a se pripravljaš na poletje in bikinkeuser posted image

Aja pa Aleksu moraš nov ticker nareditiuser posted image

Erna na temi januarčice 2008user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil draja -- 29.2.2008 14:54:02 >

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 14:59:36   
Sibil_
Dan!

Z Lukasovim ušeskom vse ok, zdaj ima samo še kapljice za nosek in za ušeska.Me je pa opozoril, da je dobro vsem dojenčkom zračit ušeska in je res enostaven postopek.user posted image

JA, sem brala temo na januarčicah in si ne smem predstavljat, kaj trpi ta mamica.To je nekaj najhujšega in nobena mamica ne bi smela tega doživet.user posted image

Jutri bomo imeli za Lukasa zabavo, sem kar vse naročila in ne bom nič komplicirala, bo samo narezek in torta, se mi res ne ljubi packat.

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 16:15:38   
erna14
babe zabe kje ste?
tinaaja-upam da si mojim bralcem pustila dobro sled da me bodo nasliuser posted image

< Sporočilo je popravil erna14 -- 29.2.2008 16:16:31 >


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 16:27:27   
Anonimen
Hoj,
vidim, da smo se ze prestavile.. meni se pa zdi super, da smo ze tukaj, kot nosecka se veliko bolje pocutim, ce imam otroka kot dojencka...

Livija ze ful hodi, malo jo spodbujamo, da bi cimprej samostojno zacela hodit, da je meni ne bi bilo treba toliko nosit, ker je kar tezka. Pride ze od bloka do avta, recimo 200m sama brez, da bi padla (no, vsaj naceloma).
Ratala je prava cveka, pove, kako se race oglasajo (namesto gagaga rece bababa), pa pes, in ura (pas in uro oponasa samo s tonom). Najbolj smesno je pa to, da naju oba klice mama, hodi za ocijem in krici mama user posted image . Pa pove, kaj hoce, Ba pomeni pit ali jest, ipd.
Pa vsak dan nekaj novega iznajde. Recimo, dala prste v odtok v banji in potem ni mogla dat ven, pa smo ji nezno dali in je vseno posnela kozo, ipd. Veliko raznasa stvari po stanovanju...

Jutri gremo pa na Kinderkleidermarkt, ki ga organizira en vrtec v blizini... bomo pogledali, ce je kaj pametnega oblek za poletje, pa mogoce kaksen kombinezon, ce bomo kupili marelo...


DM bonus za nosecnice - a ga je katera imela, ko smo bile se nosece? Zanima me, ce se splaca?

Marela - a mi lahko pomagate... rabimo en super lahek vozicek, marelo, ker moram zdaj tega nosit v klet in ven, pa livijo (verjetno koli 11 kg) v drugi roki. Ful mi je ze tezko, ko pa velik trebuh, si pa sploh ne predstavljam, kako bo. Vem, da je bilo nekaj casa nazaj ful govora o tem...
A katera vozi v mareli tudi na daljse sprehode (recimo kaksno uro) in kako imate oblecene v marelah (verjento pajaci)?

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 17:30:33   
tinaaja
Pikapola ... no super, da ste dobili net, da bos malo cvekala z nami user posted image Glede marel pa  imas celo morje izbire... Daj malo povek, kaj zelis pri mareli - OK, da je lahka, a je nujno da ima lok, nakupovalno kosaro, kaksen naklon sedisca, kompatibilnost z lupinico,... Kot vidis se da ornk zakomplicirat user posted image

 kr_enamami - sem te prej pozabila pozdravit, zgubljeno duso user posted image .. ja super, da je MAks ok, jaz se kar ne spravim dat brine v nahrbtnik, mi je fuuul tezko user posted image PA saj po ravnem se ne bi bilo krize, ampak v hrib user posted image

DM bonus za nosecnice - po moje prisparas bore malo.. Za dojencke imas neke popuste za robcke za rito, kak frutek pa en kup praskov. No po drugi strani pa je boljs kot nic. VSeeno pa se mi zdel bog ve kaj..

Sibil, super, da je Lukas ok.

Sem se vedno user posted image user posted image user posted image   volje in na sreco sta se moja2 spokala k tasci, mene pa caka sprehod psa, ki mi gre pa sploh na zivce danes. Skooozzz nekaj fehtaaaaaaaauser posted image Bo ze, morda ima tud ona tezek dan user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 17:34:09   
soncek78
Hello, a že tukaj smo...skoraj ne morem verjet...
 
Ja ni kaj mi smo zadnji na seznamu  in moja Nika je zame še vedno moja mala dojenčica.user posted image ..
 
Me že kliče navihanka... tako lepo jo je slišat ko zakriči ma-ma!
 
Sonček moj, rada te imam!user posted image

_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 17:55:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
Glede marel pa  imas celo morje izbire... Daj malo povek, kaj zelis pri mareli - OK, da je lahka, a je nujno da ima lok, nakupovalno kosaro, kaksen naklon sedisca, kompatibilnost z lupinico,... Kot vidis se da ornk zakomplicirat user posted image


hmmm, res znanost kupit marelo user posted image
lahkost je najbolj vazen feature... naklon sedisca vsaj v prijetno sedec polozaj, pa vsaj nekaj kosare spodaj...



(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 17:59:53   
urla
No moj ga je šel žurat, otroci pa seveda po murfiju sitni kot muhe user posted image .

No Katja spet driska in ima vročino. Pa shodili smo. Seveda kot pajaci z dvignjenimi rokami.

Kaj več zvečer, če bodo otroci spali (mam računalnik frej).


(odgovor članu soncek78)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 18:05:19   
tinaaja
Pikapola.. lej kaj ima busi v akciji
http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=4&podskupina=0&artikel=379

Drugace sta supe tudi maclaren quest in techno user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 18:08:31   
sezam
Čestitke Živa in ernejček za 11-tko

user posted image
u, a smo se že danes preselile. Zdej pa nismo več dojenčki user posted image  Kako je hitro leto naokoli user posted image

tinajaa - tudi vam čestitke za 7. zobek. Pri nas pa razen, da vsevprek grize, sploh ne vemo, da rastejo zobki. Mamo srečo, pri obeh user posted image
Pikca - user posted image user posted image  za nov avatar

IZVIRNO SPOROČILO: draja
Aja pa Aleksu moraš nov ticker nareditiuser posted image

Hvala za opozorilo, jaz moram tud popravit user posted image Uf se že 4-ki bližamo user posted image

PikaPola - user posted image  da si se nam malo oglasila in da ste super. Pa bravo vaši punci, kaj že vse zna user posted image user posted image  Dugače se pa čuvaj glede dvigovanja - povem iz prve roke, ker se na začetku nisem kaj dost pazila (beri kar dosti prenosila Ano, ki je taktrat imea ene 13 kg), me je potem pošteno matralo user posted image

Kr_enamami - user posted image user posted image  da se zopet malo javiš in da boš šla na svoje. dela ti verjetno ne bo manjkalo user posted image

< Sporočilo je popravil sezam -- 29.2.2008 18:12:09 >


_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 18:18:39   
tinaaja
No zdaj sem pa se jaz ugotovila, da so shooshooske tud brini ozke pri elastiki.. In sem v dilemi, katere copatke za naprej user posted image robeez, starchild ali kar shooshoos. Ker itak moram nova kupit, ti so ji glih za glih. Pa ne vem, a so ti copatki ful vroci poleti user posted image  

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 18:24:39   
tinaaja
Tale tricikl pa mi je kar ok.. samo nima za privezat user posted image
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=174543
A ko so vecji jih ne rabis privezat?


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 18:28:50   
Dajadada
Pikapola, lepo da se javiš. Livija nas pa kar ornk šiša, tako po znanju kot po teži. Pridna punca.

Tinaaja, marčičuser posted image . A opaziš? Robeezke so našemu tesne okoli gležnjev (12-18 mesecev), spredaj pa ima več kot cm lufta. Tako da ne bi mogla rečt, da so mu premajhne. Ne priporočam tistim, ki imajo široko nogo.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 19:00:47   
Dajadada
Naomi, a prilepiš kakšno fotko svitovih geox? A jih priporočaš?

Moramo v ponedeljek nujno kakšne šuhe kupit, ker nima še nobenih tapravih. Pa še kakšne copatke za v varstvo, pa tudi ne vem kakšne bi...po moje bo velik hodil naokrog, mogoče kdaj tudi ven v njih, pa copatki ala robeez niso glih outdoor.

Mislim, da ste priporočale tudi Superfit copatke, ne samo čeveljčke, a ne? Varuška je itak omenila cicibanke...jih je imela/ima večina njenih varovančkov.

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
29.2.2008 20:41:44   
tinaaja
Dajadada, tudi copatki so super pravijo. Danes sme v geoxu na kongresnem cez sipo videla ful otroskih ceveljckov user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
29.2.2008 20:45:19   
Naomi
user posted image

user posted image

dajadada...ostalo ze ves user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 20:51:59   
erna14
tinaaja-tega ma ena frendica in je full zadovoljna
draja-moj je reku da zgledas ze na prvi utis full uredu,taka zlo pozitivna oseba,ze tko k si tok nasmejana....

moram pa pohvalit zivo to je pa en tak bonboncek je bla dons k smo se v merkatorju srecal tok luskana,zivahna,predvsem pa se mi je zdela zlo velika,ja res je en tak mali-velik soncek,pomoje darja si lahko tok srecna k jo mas ampak itak vem da siuser posted image ,je mojmu zigiju tok enih lupckov poslala,pomoje bo dons celo nocko tok lepo panckal.

no mi smo se nasetkal smo bli vsi trije v trgovini,smo domov prsli sata se mojedva fanta igrala da sem se jaz v miru stusala,glavo umila...moj je se robo vso zlozil v hladilnik,no zdaj je sov pa hokaj nekam gledat pa na pivo,tamalcek spi...jaz bom pa tud kamalu.sem pa full vesela res smo se mel danes tok lepo vsi trije skupaj

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 20:53:41   
erna14
dajadada-mi mamo cicibanke pa sem zlo zadovoljna in tud v vrtcu jih imajo skoraj vsi otroci,tko da ne vem no....

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
29.2.2008 20:58:31   
Anonimen
Uaaaaaaaaaaau, sploh mi ni bilo jasno kej ste! Ampak sem vas našla! user posted image Ma men se nič ne zdi, da bi bil Jure otrok, vedno raje je pri meni v naročju... user posted image Sem se pa mogla javit, da ostaneva na seznamu... user posted image No, sej ko boste šle vse v službo in boste manj pisale vas bom lažje dohajala. Jst bom pa do septembra doma tralalala! Katera fouš? user posted image

Jernej in Živa vse naj naj za 11-ko! user posted image user posted image user posted image

*sonchek* - ti, ko prideš v naše konce nas kr ven spustiš user posted image ... Sej bi mi prišli k vam na obisk, samo sami se pa tud ne moremo povabit! user posted image

(odgovor članu Naomi)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
29.2.2008 21:06:35   
draja
Vsem, ki jih tiščijo copatki res priporočam Starchild. Imajo res na drugačen način elastiko. Mi smo jih ravno ta teden dobili, samo so tile 12-18 mesecev res ogromni in nam še lep čas ne bodo prav. Zdaj pa ne vem kaj naj,Shoo shoos so ji že premajhni oz. jo ornk tiščijo okrog gležnjev, Starchild pa so nam fuuuul preveliki. Ne vem a imajo Starchild večje številke, ker pol bi se nam splačalo še ene 6-12 mesecev kupit?

Tinaaja se drug teden kaj dobimo, pa ti jih lahko pokažem, da vidiš če so ti ok.

Sibil že cel dan pozabim napisat,da super, da je z Lukasom zdaj ok!!
Pikapola lepo te je spet bratiuser posted image user posted image user posted image .

Kr_enamami tebe smo pa sploh veseliuser posted image user posted image user posted image . Srečno pri podjetjuuser posted image . Pa obvezno kakšno slikico!

aja, pa pozdravljam vse, ki radi berete Erno in vse nasuser posted image .

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Prigode marčkov in marčič 007
29.2.2008 21:09:36   
draja
IZVIRNO SPOROČILO: erna14

draja-moj je reku da zgledas ze na prvi utis full uredu,taka zlo pozitivna oseba,ze tko k si tok nasmejana....

moram pa pohvalit zivo to je pa en tak bonboncek je bla dons k smo se v merkatorju srecal tok luskana,zivahna,predvsem pa se mi je zdela zlo velika,ja res je en tak mali-velik soncek,pomoje darja si lahko tok srecna k jo mas ampak itak vem da siuser posted image ,je mojmu zigiju tok enih lupckov poslala,pomoje bo dons celo nocko tok lepo panckal.


user posted image user posted image user posted image  hvala. Sej moja mami pa ni mogla Žigija prehvalit, da kako lep fantek je. Je pa res cel očka, ne moreš falituser posted image user posted image user posted image .
Pa super, da ste se imeli tako lepo skupaj!!!!!

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Prigode marčkov in marčic 007
29.2.2008 21:15:50   
tinaaja
Tole vam priporcam v poslusanje, steve jobs

http://video.google.com/videoplay?docid=6791277826275399315


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?