|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pirhi kot živalice
11.3.2008 9:20:24   
Maxica
Že lani smo nekaj govorile o tem in ker se počasi bliža čas, bi tudi letos prosila za kakšno idejo glede barvanja pirhov. Lani smo naredili čebelice in pikapolonice, ki jih bomo verjetno tudi letos. Kaj je še takega, da luštno izpade? Zaželjene so tudi fotke.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pirhi kot živalice
11.3.2008 9:25:01   
snorlax
Jaz sem do sedaj delala samo čebelice in sicer tako, da sem na jajčko narisala črte z lepilom in potem izmenično povaljala v koruzni zdrob in mak. Tako sem dobila rumene in črne črte. Krilca sem naredila iz papirja. Očke in usta sem narisala. Pa za tipalke sem uporabila fedrco od kulija. 

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pirhi kot živalice
11.3.2008 9:35:36   
NiLe
Maxica, a lahko zaupaš, kako ste naredili pirhe pikapolonica? Naša 3-letnica obožuje pika poke in bi bila presrečna, da bi ustvarili take pirhe. Hvala!

_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pirhi kot živalice
11.3.2008 9:47:16   
Maleal
Jajčko pobarvaš z rdečo barvo,potem vzameš črn alkoholni flumaster in narišeš pike,glavo in očke pikapolonice.Tako nam je lani Paštetka pokazala,so res zelo lepe jajčke,mogoče se javi in da kakšno fotko gor.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pirhi kot živalice
11.3.2008 10:02:38   
snorlax
Samo potem so verjetno bolj mišljene za okras al tudi za jest?user posted image Zaradi alkoholca in tega. 

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pirhi kot živalice
11.3.2008 10:05:49   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Jajčko pobarvaš z rdečo barvo,potem vzameš črn alkoholni flumaster in narišeš pike,glavo in očke pikapolonice.Tako nam je lani Paštetka pokazala,so res zelo lepe jajčke,mogoče se javi in da kakšno fotko gor.


Tako smo jih tudi mi delali, ja.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pirhi kot živalice
11.3.2008 11:37:36   
Anonimen
Poglej tukaj čisito na konec moje petelinčke. Bom pa naredila podobno še pujska, pa ovčko (s pomočjo vate). Imam pa veliko velikonočnih idej v wordovem dokumentov in če te zanima mi pusti na ZS mail, pa ti pošljem.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pirhi kot živalice
18.3.2008 21:51:11   
Anonimen
Jaz bom tud take delala:
user posted image
user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pirhi kot živalice
18.3.2008 22:22:38   
taja27
men so ble tuli lani všeč pirhe žabice ... a ktera ve, kje se najde kakšna fotka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pirhi kot živalice
19.3.2008 8:45:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nogica

Jaz bom tud take delala:
user posted image
user posted image





Kje si pa ti te slikice dobila???? To so moji pirhi od lani! user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pirhi kot živalice
20.3.2008 18:03:42   
Paštetka
user posted image

takšne so bile lansko leto naše. Danes sem v Anji videla kokoške jajčka.
V bistvu je iz filca debelejšega bila izrezana griva ali kaj imajo že kokoši na glavi, ob strani pa perutničke in na sredini koničast nos. oči so pa bile narisane. pa peresa so bile narisana kao neke vrste polž zamotan.

V Novi kuhajmo so pa eni pajacki. Oči so nalepljene gor, pa iz filca ali tiste samolepljive moos gume lasje, usta in nos.

Mi bomo pa letos barvali jajčka iz svile. Bom razrezala eno svilena pižamo iz pamtiveka z medvedki, pa še kakšno staro kravato.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pirhi kot živalice
22.3.2008 23:49:29   
Anonimen
Kje si pa ti te slikice dobila???? To so moji pirhi od lani!


hoti upam da nisi jezna. Nisem vedla kje sem jih staknila ampak so mi pa noro lepa. Hvala za idejo user posted image user posted image user posted image

Sem jih letos tudi jaz naredila

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pirhi kot živalice
24.3.2008 17:06:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nogica

Kje si pa ti te slikice dobila???? To so moji pirhi od lani!


hoti upam da nisi jezna. Nisem vedla kje sem jih staknila ampak so mi pa noro lepa. Hvala za idejo user posted image user posted image user posted image

Sem jih letos tudi jaz naredila



user posted image  Nisem, seveda ne, sam sem neki časa kar gledala, so se mi zdela full znana. user posted image  Upam da so tudi tebi uspela takšna! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pirhi kot živalice
24.3.2008 21:08:47   
Anonimen
A veš da sem jih čisto pozabila slikat. Imam še štiri, tako da jih moram jutri poslikat. So pa tvoji lepših barv user posted image , ostalo pa sem risala enako kot ti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pirhi kot živalice
26.3.2008 13:53:07   
MARTINŠČICA
Hothien, hvala za čudovito idejo - pirhe živali. Jaz sem iz krep papirja izdelala narcise, tulipane in koške s travo za travnik. Potem sem pa izdelala pirhe - pikapolonice in metuljčke in jih dala v te "travnike". Moram reči, da sem cel dan ustvarjala in uživala v tem, da spet delam nekaj novega. Tudi ljudje, katerim sem jih poklonila, so bili navdušeni.

LP Martinščica

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?