|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 10:25:04   
bambi14
malo sem brskala za vozeki in sem našla zanimiv izvleček:
( iz debate na ringaraji-  http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1178754 )

Tukaj je seznam vozičkov, ki so trenutno na voljo v Sloveniji. Opise oz. lastnosti in fotografije pa si lahko preberete v spodnjih temah.
Quinny, Xplory, Firstwheels: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1178024
Peg Perego: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1178008
Traxx, I'coo, Jane: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1177988
Chicco, Bugaboo, Maclaren, TFK, One Tree Hill: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1177955
Mutsy, Herlag, BBY, Baby Welt, ABC Design: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1177973
Hartan: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1177442
Babideal, Baby Relax, Pikolo, Römer + drugo: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1177441

Pri lastnostih in opisih je najprej navedena znamka vozičkov, v oklepaju pa so napisane trgovine, kjer lahko vozičke kupite. Na koncu opisa vozička je še link do že obstoječih tem na forumu. Vse mnenja in izkušnje lahko najdete, če kliknete na napis 'KLIK'.

 TRIKOLESNIKI
-Quinny Speedy SX
-Quinny Buzz
-Quinny 3XL Comfort
-Peg Perego GT3
-Mutsy Freerider
-Herlag Rimini
-Herlag Ferrara (dvojno sprednje kolo)
-Stokke Xplory
-Fisrtwheels Track Elite (dvojno sprednje kolo)
-ABC Design Rodeo
-Chicco S3
-Traxx Dolphin
-Traxx Marlin 3
-Traxx Jaguar 3
-I'coo Platon 3
-Jane Slalom Pro
-Hartan Skater S
-Hartan Skater X
-Maclaren MX3
-One Tree Hill Urban Jungle
-TFK Joggster Twist
-TFK Foldmobil
-TFK Joggster III

ŠTIRIKOLESNIKI (+ŠESTKOLESNIKI)
-Peg Perego Young
-Peg Perego Culla
-Peg Perego AT4 Sportivo
-Peg Perego AT4 Completo
-Fisrtwheels City Elite
-Baby Welt Oregon 6
-Baby Welt Oregon Buggy
-ABC Design Tech Rider S
-Baby Relax Swingy 2-in-1
-Traxx Marlin 4
-Traxx Jaguar 4
-Traxx Eagle 4
-I'coo Pico 4
-I'coo Platon 4
-Hartan Racer Plus
-Hartan Racer S
-Hartan Racer
-Hartan Racer XL
-Hartan Racer XLS
-Hartan RS One
-Hartan Topline
-Hartan VIP
-Hartan VIP XLS
-Peg Perego Uno
-Bugaboo Cameleon
-Bugaboo Gecko
-Jane Nomad

MARELE
-Quinny Zapp
-Peg Perego Pliko Lite
-Peg Perego Pliko P3 classico
-Peg Perego Pliko P3 completo
-Peg Perego A3 Sportivo
-Peg Perego A3 Completo
-Peg Perego Pliko Modular System
-Peg Perego Venezia
-Peg Perego Centro Completo
-Peg Perego Aria
-Peg Perego Naveta Panorama
-Peg Perego Pramette
-Chicco Ct 0.4
-Chicco Ct 0.1 Complete
-Jane Carrera Pro
-Römer Yanis
-BBY For Ride Toldo
-BBY Gold Rider
-BBY Summer
-BBY Noray
-BBY Saga
-BBY Thaus
-Baby Welt Atlas Plus
-Baby Welt Ibiza
-Baby Welt Panama
-Baby Welt Telemax
-ABC Design Tempo Light
-Baby Relax Canne Teknika
-Babideal Canne Sport
-Haberkorn Chipsy Plus
-Haberkorn sedeči voziček
-Pikolo
-Römer Yanis
-Jane Energy
-Jane Rocket
-Maclaren Quest Mod
-Maclaren Quest Sport
-Maclaren Volo
-Hartan Buggy

ZA DVOJČKE, TROJČKE
-Peg Perego Aria Twin
-Peg Perego Duette
-Peg Perego Triplette MT
-Peg Perego Tender
-Baby Welt Alaska Twin S
-Baby Welt Boston Twin
-Baby Welt Ohio Twin 6
-ABC Design Twin Air 3W
-Haberkorn Twinni Plus
-Jane Powertwin
-Jane Twin Two
-Hartan Z II
-Hartan ZX II
-Maclaren Rally Twin
-Maclaren Twin Techno
-TFK Twinner II
-TFK Twinner Twist

Varnostni test vozičkov v reviji VIP: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=354754&mpage=1&key=hartan%2Cvip&#354754

Spletne strani oz. spletne trgovine:
Sonček www.soncek.si
Pikapolonica www.pikapolonica.si oz. www.pikapolonica.com
Mami www.mami.si
Baby Center http://b2c.baby-center.si/  
Hartan www.hartan.net

Opisi vozičkov so iz navedenih spletnih strani.  Gre pa za kolekcije 2007.

user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4201
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 10:49:12   
mishel
Končno imamo spet lep, sončen in TOOPEEEL dan user posted image user posted image .

BAMBI si bila pa pridna in nam izbrskala te podatke. Bo prav zanimivo na koncu analizirati, za katere vozičke smo se odločile, a ne?! user posted image

Včeraj sem videla, da ste si pisale o Dormeu. Baje je vredu ležišče, ampak ga pa moraš obračati ali pa imeti podlago, ki omogoča dihanje jogiju. Midva sva si novembra kupila jogi od Slovenske postelje, kjer ti prilagodijo trdoto ležišča telesni teži. Imava enojni jogi 180 x 200, vendar je moja polovica mehkejša in res odlično spiva - oba. Me pa moj user posted image heca, da bova mogla počasi menjati strani user posted image user posted image .

MIŠKOLINČEK čeprav sem pozna, vseeno hvala za kavico. NATY ti pa imaš danes super izgovor, da ne narediš nič user posted image .


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4202
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 11:17:14   
Vilika
Dan čvekice!
Se že 2 dni nisem nič oglasila - samo prebrati vas uspem...

Pri meni ni nič novega. Vidim da imamo temo o vozičkih. Meni se zdi vse skupaj še prehitro, sploh ne vem katerega bi - rabim več časa za razmislek.
Zaenkrat samo opazujem in poslušam komentarje trenutno mi je najbolj všeč QUNNY SPEEDY SX. Tam nekje od maja dalje bo šlo pa zares.

Ravno prejle sem slišala na radiu da se bo končno odprla ta SUPERNOVA na Rudniku, v kateri bo tudi H&M z nosečniškim oddelkom. KOMAJ ČAKAM, nimam skoraj več kaj za obleč. Celo premoženje mi je težko dati v teh dragih trgovinah, Lesce in Celje sta mi predaleč....

Bom pač še 1 teden hodila z odpetim gumbom na hlačah potem pa bo. user posted image

Hej, danes ponoči sem nevede spala na trebuhu, ki je že res precej izbočen user posted image  - ne vem koliko časa sem bila v tem položaju... Me pa zanima če mislite da je lahko kaj narobe z beboco? A se vam zdi da sem jo potlačla user posted image .

Ajdi uzivajte!

_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 4203
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 11:20:49   
matejchi
Kakšno vreme.... a imajo kje že sladoled? Jaz bi lizala.....




_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4204
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 11:41:11   
Erin
Jutrouser posted image

naty, tejkaz in ostale gorenjke - ali ve tudi kaj razmišljate o 3D UZ? Jaz sem zasledila da imajo v Kranju 3D in 4D UZ in imaš fuuuuuul dolg pregled in plačaš za pregled in DVD 50€ kar se meni glede na vse cene ki sem jih videla, zdi malo. Jaz se bom kar naročila tam okoli 25, 26 tedna...user posted image user posted image user posted image

Tukaj je pa link:  http://www.bolnisnica-kranj.si/index.php/novice/16

sayuri - te je že kaj strah če bojo podaljšali bolniško?

Mene je bilo že včeraj cel dan in sem tako slabo spala ker sem vedela da dobim danes pošto...no in so mi podaljšaliuser posted image user posted image user posted image do 25. majauser posted image user posted image user posted image ..Hvala bogu so me vsaj oni resno vzeli če že gin ne. Me pa skrbi kaj bo kardiolog povedal glede mojega srčkauser posted image Me zadnje tedne kar redno "heca"...gotovo posledica povečane količine krvi v telesu...

Vilika, mislim da ni nič narobe če si ležala na trebuhu, saj v naših tednih dete še prosto plava in ima veliko prostora in se v takih primerih (če ležiš na trebuhu, nepravilno sediš itd) premaknejo v udobnejši položaj.user posted image user posted image Sem ravno včeraj zasledilo to na netu...tako da ne skrbiuser posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4205
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 11:54:34   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Erin


sayuri - te je že kaj strah če bojo podaljšali bolniško?




Super, da so ti podaljšali Erin user posted image . Sem prav danes nate mislila. user posted image  Mene sicer kar dajejo neki dvomi, ampak glede na moje stanje in glede na to, kar mi je napisal in zabičal G in os. zdavnik, me ni strah. Bom pa šele naslednji teden - konec tedna dobila odločbo. JAz imam sedanjo do 20.marca.

Tole o 3d UZju moram jaz zdajle malo preštudirat. Sem se z eno pogovarjala, ki tudi nosi dvojčke in je bila na 3d v 28. tednu. In je rekla, da je bila takšna gužva notri v trebuščku, da niso kaj veliko videli user posted image . Logično. Dva razgrajača.... Bom videla, kaj bom lahko svojega G izprosila user posted image

Eno resno vprašanje. Včeraj me je cel dan nekaj ščipalo pri srcu. user posted image  Nikoli nisem imela nikakršnih težav s srcem. Včeraj pa me je orng orng orng nekajkrat ščipnilo in zabolelo. SPloh nisem mogla orng sape zajet user posted image . Mislite, da se mi že premikajo notranji organi? Sicer se spomnim iz prve nosečnosti, da sem imela želodec skoraj v grlu user posted image , ampak tole špikanje pri srcu mi ne da miru. user posted image  In danes sem spet tko švoh, trebuh mi kar dol nese, če sem pokonci. Tale nosečniški pas je sicer super zadeva, ampak me kar nekaj moti user posted image user posted image .

Se strinjam z Erin, da se vam splača spremljat akcije na raznih spletnih straneh user posted image . Tudi jaz čekiram stvari, ampak nič še ne kupujem. Sem pa dopoldne privlekla škatlo s Filipovimi oblekcami iz omare user posted image . joj, kakšne micene stvari. user posted image  Sem kar jokcala zraven (hormoni) user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4206
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 12:09:46   
erta
Helloooooo
O vi pa ste pridne, pa sej ni čudno da je toliko napisano ko pa nas je avgustov že skoraj 100, upam da bomo kmal dosegle to cifro user posted image user posted image ,.......
cebrca, anita goitoan, Zoja Miša in pa Erin  najlepša hvala za odgovore na moja vprašanja user posted image user posted image user posted image user posted image
Erin praviš da te srček heca, no mene tudi in sicer po noči ko se odpravim spati, me tako v prsih zagrabi in tko špika kar nekaj časa, zadnjič sem že hotla na urgenco iti, pa je moj user posted image poklical na urgenco in povedal da sem noseča in so rekli, da je to od velike količine krvi v telesu in da naj se ne sekiramo, kajti to se bo še dogajalo, ampak če bi bilo pa zelo hudo, da naj pridem ( pa sej je že hudo sem si mislila user posted image , kaj čem ne prenesem bolečin)....tako da tudi ti se ne sekirati, vse bo ok, boš videla, pa tudi user posted image sedaj počasi leze gor in pritiska na na vse organe, ne samo na srce.
mišolinček  naj te potolažim, jaz tudi nič ne likam user posted image user posted image , vsakič ko vzamem kakšno majico, ki je mal zmečkani si prisežem, da bom naslednjič uzela likalnik v roke, pa mi ne rata user posted image user posted image od brata žena pa tudi nogavice likauser posted image user posted image
Vidim da ste pridne glede kupovanja opreme za user posted image , jaz pa večjih stvari kot sta voziček in pa pojstla še ne morem kupiti, ker živim v garsonjeri in dejansko nimam dosti prostora, z user posted image pa še študirava ali bova najela večje stanovanje ali pa kupila kaj svojega, ampak saj veste kako je z nakupi, finance, finance, ah ja bi bilo treba celo žlahto povabit na kavo in prosit za pomoč, a to nama ni všeč,....bom pa kupila oblačila in ostale drobe stvari, zato pa sedaj eno vprašanje za že izkušene mame user posted image s čim je najboljše user posted image pokrivati, da mu  je toplo, pa da mu ni pretežko, kaj mu dati pod glavico, da ne bo previsoko user posted image kje se da vse to kupiti in kakšnih dimenzij so vzglavnik, dekica in pd.
Spet cel roman user posted image grem hitro ven dokler je sonček in dokler se mi še da, vama pa tudi želim prijetno popoldne. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nasmeh je brezplačno sredstvo za izboljšanje videza.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4207
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 12:26:15   
naty13
Pa sem nazaj. Elektrika spet tu. Pica že v pečici, štedilnik pa lavfa 100 na uro. Še likalnik bo treba dons mal vozit gor in dol po likalni deski. user posted image user posted image user posted image

Erta mi uporabljamo vzglavnik šele zdaj. Kupili smo mu ga pri cca. enem letu. Pokrit je bil 2 meseca z odejico od firme Oeja Škofja Loka, potem sem ga pa dajala v spalno vrečo, ker se je že ves zbrcal in je bil odkrit. Za v vozek sem imela dekice iz pliša in te toplejše dekice - bilo je pozimi. Za zdej bom pa bombažno dekico kupila. Jih morajo met V Arielu, Pikapolonici in Baby centru skoraj sigurno.  Dimenzije dekic so pa različne. Kar ti bolj paše.

Sayuri boga nisi se dokopala do čokolešnika. Meni se pa kar obrača,ko ga Nejc papca. user posted image

Erin user posted image user posted image user posted image user posted image  za podaljšanje bolniške. Hvalabogu obstajajo še pametni ljudje ki vejo da ne moreš delat v takem stanju. user posted image user posted image user posted image user posted image  3d UZuser posted image  Nisem razmišljala o tem, bom pa začela, če ga imajo v Kranju, pred nosom tako rečeno, pa ni tko drago. Moram mal pogledat, kdo ga izvaja. user posted image user posted image user posted image

Bambi si se pa fajn potrudila s seznamčkom z vozki. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu erta)
Neposredna povezava do sporočila: 4208
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 12:32:37   
tatly
joj kako je lep danuser posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem glih zdaj dobla majcko pridem avgustauser posted image user posted image user posted image kaj pa je MORFOLOGIJA*??

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4209
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 13:00:49   
Vilika
Nekej nagaja danes ta RR. Prejšnjega posta mi ni hotlo objavit, zato pišem še 1x.

Erin - hvala za tolažbo, da nisem pomečkala pikca.
In bravo user posted image user posted image user posted image  za podaljšanje bolniške..

Glede 3D  - jaz ne nameravam iti. A ni to samo eno afnanje? Se meni tako zdi. Raje bom ta denar porabila potem za otročka ko pride na svet.

tatly - morfologija mislim da je le malo obširnejši UZ.

Pa zunaj je res krasen dan - izkoristite ga tiste ki ste doma..

_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4210
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 13:10:22   
tatly
ja pa morfologijo ti dela osebni ginekolog*?pa pri katerem tednu??

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4211
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 13:11:48   
lana777
Ku ku,
ja zunaj je res krasen sončkov dan!

Lepo ga užijte!

Aja, bambi14 - hvala za tisto o vozihuser posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4212
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 13:24:17   
tejkaz
Res je lep dan zunaj. Jaz pa v pisarni :( Pa še en čas bom

Erin, glede 3D. Najprej nisem nameravala iti, ampak me pa drži da bi šla. No, bom videla, sporočim. Danes sem itak že prepozna da bi klicala. Je pa res ceneje. A misliš da delajo morfologijo tudi?
Tatly, morfologija je od 20.do 24 tedna. Dela ti jo tvoj osebni ginekolog.
Sayuri, čokolino? Bljak. Jaz ga videt ne morem, čokolešnik pa pojem normalno. In z veseljem :) Meni se zdi da je full razlika.
Erta, jaz sem tudi Evi šele pred kratkim dala vzglavnik. Pa še to ga ima samo za crtljanje. Prej je imela podloženo samo tetra pleničko. Pokrita je z odejo firme Odeja iz Škofje loke. Od začetka je spala samo v pižamici, pri ene treh mesecih ko se je pa začela bolj obračati jo dam pa v spalno vrečo. Sicer ima odejo še zraven in če ji je vroče se odkrije.
Vilika, brez skrbi, nisi potlačila otročka. Spi kakor ti paše.
Jaz sem pa včeraj dobila domov katalog od Pikapolonice in imajo od 19.3 na voljo novo kolekcijo Jane Slalom Pro. Če katero zanima.
Lepo se imejte in se še kaj javim zvečer






_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 4213
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 13:25:13   
tejkaz
Joj, nisem nič obarvala imen. Upam da se kljub temu znajdete

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4214
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 14:04:06   
K_a_t_j_a
bambi14 super si nam tole dala gor o vozičkih!
No jaz sem pa ena izmed tistih, ki zelo rada lika. Hodim tudi eni gospe likat cote občasno. Jaz se pa ful sprostim ob likanju, je pa res, da moj srajc ne nosti. Ker srajce pa res znajo biti problem, če jih je cel kup.

Pa še to, danes so me klicali od G, da so mi pregled prestavili na 18.3. dopoldan, tako da na žalost nimam jutri pregleda.user posted image Tako, da me lahko Erin prestaviš. Jaz sem pa že tako odštevala dneve.




_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4215
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 14:29:24   
Julija08
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Julija08 evo to masažo si bom pa jaz privoščila za rojstni dan oz kot darilo sama sebi oz nama z user posted image . A sama si že bila tukaj? In povej, kako si bila zadovoljna?



Jaz sem bila mislim, da 3x in mi je bilo ful všeč. Čeprav ta tajska masaža ni ravno nekaj najbolj nežnega. Je kar konkretna masaža. No, jaz si bom eno tisto za nosečnice sigurno privoščila.

Aja, glede 3D, me pa zanima kako je v Kranju. Ker na NS sem bila v Dravljah in sem bila ful razočarana. Ker za tisti denar sem dobila 15 min s pripravo vred pregleda in 10 slikc na CDuser posted image user posted image .
Nekaterim vem, da so tudi posneli. Tako da na 3D bi šla mogoče v Kranj. V bistvu me zanima kam naj grem, da je malo daljši pregled, da dobiš slikce in posnetek in da se ti malo bolj posveti.

In ne meni se to ne zdi afnanje. Ker mislim, da bo to tudi za otročka ful lepo darilo ko bo velik. Videla sem pa tudi od kolegice posnetek in je res super. Mi ni niti malo škoda denarja. user posted image user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4216
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 14:33:30   
aradej
Še en lep pozdravček z moje strani.Sem bila danes na pregledu,mi je dala predlog za podaljšanje bolniške ker nisem sposobna stat osem ur.
Me je zadnjič presenetilo popldne sem dobila trd trebuh pa še brez sape sem ostala pa sem nekaj časa počivala ma se je umiril.Sedaj pa opažam da če predolgo stojim mi začne dol pritiskat pa trd trebuh rata.

Naslednji pregled imam 10.4 in tudi MF. Pri kg pa še vedno na istem. Je moj včeraj pokomentiral da zakaj sedaj lahko držim težo pred nosečnostjo pa je nisem mogla. Sem kar vesela da še ni šlo nič gor je kar nekaj zaloge.

Zanima me če veste kako ležijo vaši user posted image ? Moj je počez tako da je na eni strani medenice glavica na drugi pa ritka in nogice. Zmeraj pa ležim tako da je obrnjen na glavo ker drugače ne morem.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4217
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 14:38:00   
bambi14
Mene je bilo že včeraj cel dan in sem tako slabo spala ker sem vedela da dobim danes pošto...no in so mi podaljšali do 25. maja


pa bomo lahko dalje veliko klepetali,-.......jes.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4218
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 14:45:19   
bambi14
Jaz se pa ful sprostim ob likanju, je pa res, da moj srajc ne nosti. Ker srajce pa res znajo biti problem, če jih je cel kup.


katja,....pridi še k meni, bom klepetli in skuham ti kaj ti srce poželi in,..user posted image - do MB-ja je 20 min.user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4219
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 14:45:22   
anita goitan
da se oglasim glede 3D UZ, meni ga je mal otročka že pru 1.UZ dr.pokazal, v porodnišnici kamor hodim na preglede ga imajo ja.

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4220
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 14:45:39   
dar10
Ooojla user posted image ! Se nisem nič oglasila, cel tedn... Namreč, za mano in fantom je najbolj grozn tedn v mojem življenju! Ne vem, če je katera opazila, ko sm enkrat zvečer napisala, da sm dobila rdeč izpuščaj po celem telesu, razen obraza in da je sum na rdečke. Ker v enem tednu  z infekcijske nism dobila izvidov, sm tja poklicala in "infektologinja" mi pojasni moje izvide, da hvala bogu niso rdečke, da pa so najdl v moji krvi dva virusa in edn izmed njiju, to je CMV oz. citomegalo virus, ki v zelo visokem odstotku močno okvari plod... Posledice na plodu so katastrofalne, od glohosti, slepote, okvar na srčku pa do cerebralne paralize. In okužla naj bi se 1-2 mesca nazaj...To sm zvedla, ko sm bla še v službi... Tako grozno!!! V trenutku se nama je vse sesulo! Komaj sm prpeljala domov, jokala sva neprekinjeno in vse kar sva zmogla, sva iskala informacije in "upanje" na internetu. Tega res ne želim nobenmu doživet... Rekla mi je še, da je to lahko indikacija za splav in da bom mogla rodit mrtvega otročka!!!???!!!! Grozljivka! Res! To je blo v četrtek, v petek sm šla dat še enkrat kri za ponovitev preiskave... pa da omenim, po enem tednu, ko sm prvič dala kri me ni noben obvestil, kaj je šlo takrat narobe, da sm dobila izpuščaj, v petek po tej grozni novici, sem prek osebnega zdravnika izsilla napotnico za inf., da sm lahko pršla gor, da bi mi kdo razložil za kaj gre. Ej, nobenga upanja od nikjer! Ko sm dala kri mi je rekla inf., da je še sum na peto boleze, ki jo povzroča PARVO 19B... V ponedeljek naj bi me infektologinja, takoj ko dobi izvide poklicala, pa ej, ne moreš verjet, spet nobenga klica, čakat sm mogla tolk dni v negotovosti, tako da sm v ponedeljek spet kar mal na silo zahtevala to dohtarco, ki nima niti tolk človečnosti v sebi, da bi me obvestila, kaki so rezultati. Pa razložila sem ji, kako hudo nama je, da pa bi rada čimprej vedla, kaj naju čaka, če že bom mogla nardit ab., da se to zgodi čimprej, kajti otročiček je v meni vsak dan večji in vse bolj moj. Ko sm jo poklicala, mi pove še, da sm pozitivna na parvo b19. Pa to ne moreš verjet! K se je name res vse hudo sesulo??!!! Takrat se sprašuješ zakaj moram met tako nesrečo?! In na koncu mi reče še PCR na CMV je negativen. Vprašala sem jo kaj to pomeni?! Veste, kaj mi je ženska odgovorila?! "Sem vam povedala, da vam ne bom mogla ničesar razložit, dokler vas jutri ne obravnavamo na konziliju! Jutri vas poličem najkasneje do 9 zjutraj, vi se pa prijavite v amb. za patološko nosečnost:" Nč mi ni blo jasno! Najprej pozitivna pol negativna?! Kaj zdej to?! Takoj sm šla v akcijo in poklicala dr. Geršakovo, v porodnišnico, ki je bla fuuullll prijazna in končno nekdo, ki ima v sebi človeško noto. In mi rekla, naj bom jutri ob 10 pri njej. Drugi dan sva bla že ob pol 9 na infekcijski, ker sem za v porodnišnico nujno rabila izvide in ko sm končno prišla na vrsto ob pol 10, tej moji kao infektologinji, men ženska pove, da sm bla s CMV okužena vsaj pol leta nazaj, kar pomeni, da virus ne more vplivat na mojega otročka in da me naj to več ne skrbi!!! Mene je kar polt oblila, od sreče, nism mogla verjet!!! Čepra še vedno ostaja parvo b19-peta bolezen, je blo najhujš izključeno!!!
Ampak, a si lahko predstavljate tako napako od kvazi infektologinje, da mi je narobe interpretira rezultate izvidov!!! V istem trenutku tako veselje, da je CMV negativen, po drugi strani pa tak bes, da sm se mogla tako zelo sekirat, kar tud ni dobr za mojga otročka, zarad ene nesposobe...
Kljub vsemu, pa ni vse dobro, od nečaka mojga fanta, sem se okužla pete bolezni! Pa punce, nism bla z njim v tesnem kontaktu, sam v istem prostoru smo bli... in tamal je bil ok, prebolel naj bi le neko virozo.... Niti ne pete bolezni, niso mu je dokazali...  Joj, če bi vedla, ne bi šla celo leto k njim!!!! Res!!!!
Sedaj me čakajo UZ na tri tedne v amb. patološke nosečnosti, 25-33% verjetnosti je, da se virus prenese na plod in 1,6% da zboli. Če zboli, postane anemičen-slabokrven, kar se baje opazi na UZ...ker začne otekat... Če zboli mu dajo intrauterino transfuzijo. Joj, tud to je grozn, tako si želim, da bi bla med tistimi 98,4%, ko bi bil moj otroček zdrav.
Sam še to, kako smo ljudje naravnani, prej sm se obremenjevala z mozoljčki, ki so mi nastali zarad hormonov pa mal špehija se je nabral!!! Zdej mi ni pa čisto nič, ampak res nič druzga pomembno, kot da bi imela zdravega otročička.
...Tud poroka in vse te aktivnosti so postavljene na stranski tir! Zdej morava optimistično naprej in upat na najboljše. Strah pa me je prvega uz, kaj mi bodo rekl...

Joj, upam, da vam nism preveč zamorila, ampak sm mogla povedat...

Lep dan!



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4221
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 14:57:53   
anita goitan
JOJ dar10 v takem pritisku sme to tvojo kalvarijo prebrala, ma boga ti, bogi tvoj, ma sej ne morš verjet tejle dohtariji, in joj tale infekcijska-tudi sama imam slabe izkušnje-še izpred treh let.
Jaz res močno upam in ti želim, da se ti vse lepo razplete in da bo z otročkom vse v najlepšem redu, kajti res vse pa ne more it narobe. Drži se!!!

(odgovor članu dar10)
Neposredna povezava do sporočila: 4222
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 15:03:27   
nell
Pozdravček punce:

Kako lepo je res, ko nas sonček ogreje.

Dar10 - oh pikica, sem ostala kar brez besed. Ti si pa res prestajala nočno moro, si niti ne znam predstavljati kaj vse se ti je pletlo po glavi. En majhen delček sem morda začutila medtem ko sem čakala na izvide od horionske. Tole je naravnost grozno. Si predstavljam, da si bila pretresena in verjamem da še vedno si. Ampak kot si rekla optimistično zri naprej. Poglej najhuje je izkuljučeno - hvalabogu. Verjamem, da bo s tvojo bibo vse vredu in da jo boš avgusta zdravo držala v rokah.
Pošiljam to ogromno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo in pozitivne misli. In prav je da se nam zjočeš, tu smo zato, da se poslušamo in si pomagamo


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu dar10)
Neposredna povezava do sporočila: 4223
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 15:03:46   
bambi14
http://www.baby-markt.de

našla sem dobro stran - polno vsega.

meni je všeč voziček
http://www.baby-markt.de/ABC+DESIGN+Rodeo+inkl+Tragewanne+Zig+Zag+aqua.htm

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4224
   RE: Avgustovke 2oo8
13.3.2008 15:11:48   
bambi14
dar- ej, drži se punca.Saj se bo vse dobro izteklo, držim pesti,......morala pa si prestati pravi pekel. Meni so izmerili povišano NS in sem 3  tedne čakala narezultate in sem mislila, da se mi svet podira. Rezultati so prišli OK ampak pismo sem odpirala s tresočimi rokami in z velikim strahom.

Drži se!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?