|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slaba drža
17.3.2008 16:41:33   
masna
No naj vam na kratko opišem problem ... Od poroda naprej se je moja drža fuul poslabšala. 2 otroka ki ju vsak dan prenašam gor in dol mi nista glih v pomoč...user posted image Držim se tako krivo da ko se zagledam v ogledalu mi je kar hudouser posted image . Poleg tega me seveda tudi hrbet vedno bolj boli, po mojem je to posledica drže. Seveda ko se zavem se hitro zravnam a mi je zravnan drža postala "nenaravna" - ne vem kako naj se izrazim, vglavnem ne paše mi, a se seveda trudim, učinka pa ni...

A je imela katera podobne težave? Kako naj si pomagam? Enkrat če se prov spomnem sem videla na Tv reklamo za taki pas ki ti rame potiska nazaj in s tem sili v zravnano držo, pa se ne vem kdo ga je prodajaluser posted image

hvaležna bom vsakega nasveta...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slaba drža
17.3.2008 17:03:16   
Lunc_a
noben pas ti ne bo pomagal.
edina rešitev so vaje,vaje in vaje.....stopi do svojega zdravnika,ki ti bo dal navodila kakšne vaje moraš delat

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slaba drža
17.3.2008 17:05:00   
Anonimen
PILATES POMAGA

(odgovor članu Lunc_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slaba drža
17.3.2008 17:36:51   
cukr07
Najbolj ti bo pomagala kakršna koli vadba za hrbtenico, s katero boš ojačala hrbtno muskulaturo, ki je potrebna za lepo in zdravo držo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slaba drža
17.3.2008 19:30:14   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

PILATES POMAGA


Se strinjam, pilates ima res dobre vaje za hrbtne mišice. Sem jih prav začutila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slaba drža
17.3.2008 23:18:23   
Naja30
Ali pa joga.

Zdaj ko sta otročka že toliko "velika" si lahko privoščiš nekaj zase, za zdravje in dušo. Vpiši se v kakšen tečaj pilatesa ali joge. Boš vidla, po nekaj tednih boš kot nova. user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slaba drža
18.3.2008 11:08:38   
gojska
ja kr telovadit bo trebauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdrav duh v zdravem telesu

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slaba drža
19.3.2008 7:58:17   
masna
Punce hvala za odgovore! Bom pogledal ponudbo v naših krajihuser posted image

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?