|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čiščenje
18.3.2008 12:40:50   
vesel
Pozdravljene!

Ker je Velika noč pred vrati sem se odločila,da mal bolj generalno počistim stanovanje.
Zanima me s čim čistite npr.omare,tla,ploščice,... oz.ali imate kako univerzalno čistilo in katere znamke.

Kaj svetujete katero čistilo je dobro?

Hvala in LP

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 19.3.2008 16:30:13 >


_____________________________

druzina je zame vse!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ČIŠČENJE!
18.3.2008 12:43:03   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Beseda generalno čiščenje mi ni znana. user posted image  Čisti po potrebi oz. kot jaz pravim, po navdihu. Uporabljamo steleks in cilit in seveda vodo.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ČIŠČENJE!
18.3.2008 12:53:03   
amalija
Mi2 bova tudi danes začela user posted image

Ne uporabljam univerzalnega čistila, ampak :
- STEKLA: čistilo za steklo od Muellerja (najprej samo mehko viledo in vodo, da gre umazanija na zunanjih oknih preč, potem pa čistilo za stekla + papirnata brisančka in na koncu še časopisni papir).
- tla: imava ploščice in laminat, pa vse čistim kar z vodo in malo Ajaxa,
- prah - Pronto,
- zavese - pralni prašek in mehčalec, da lepo dišijo,
- kopalnica - Ajaxa, za wc in vodni kamen (okoli odtoka pri banji in umivalniku) Domestos,
- omare v kuhinji - voda in kaplja Ajaxa,
- napa - čistilo za steklo (na steklenem delu) in razmaščevalec Dr. Beckmann,
- kuhališče - prašek za steklokeramične, Mueller,
- pečica in mikrovalovka - eno čistilo, ki mi ga je dala tašča, pa se ne morem spomniti imena zdejle - v takem modrem lončku je, aaaa, Astonish, ja.


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ČIŠČENJE!
18.3.2008 13:19:39   
kristinaj
ko boš pri sebi počistila boš ravno v polnem zagonu, da še k meni prideš....bila bi zelooo hvaležna.....

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ČIŠČENJE!
18.3.2008 14:03:14   
smigli
oh ti draga hiška moja, kdaj se boš počistla sama? user posted image

CILIT: kopalnica, kihinja (proti kamnu), str. školjka
AIAX: tla (lepo očisti, tla se svetijo in diši celo stanovanje)
AIAX:šipe
PRONTO LEGNIO  VIVO s čebeljim voskom: lesene površine (prah čudežno izgine in diši po vosku)
BRUSILKA: štedilnik in pečica user posted image  (nisem še odkrila kaj pametnega)

nato še moja pridna ROKA in veselo na delo! user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ČIŠČENJE!
18.3.2008 14:52:27   
Tajduška
Drage čistačiceuser posted image

Najboljše čistilo za pečico je definitivno od DM (kaj je to Denk mit, al neki takega, prav njihova znaka). V spreju je, tak na tlak, pošpricaš 2 krat, se naredi pena gor, pustiš čez noč in samo obrišeš!
Nič več čohanja!!!! Res!!!!!!!!!user posted image

Aja, pa ne delam reklameuser posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ČIŠČENJE!
18.3.2008 14:55:51   
Anonimen
Pojma nimam.... ko me prime da bi čistla.... pač poiščem neki približno primernegauser posted image

Ponavadi je to AJAX, za prah uporabim navadno PRONTO.

Nazadnje pa sem kuhinjo drgnila z enim čistilom za les (fuuuul smrdi, učinkovito pa je)

Za okna pa kar od merkatorja čistilo za okno.

(odgovor članu Tajduška)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ČIŠČENJE!
18.3.2008 16:08:23   
amalija
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

ko boš pri sebi počistila boš ravno v polnem zagonu, da še k meni prideš....bila bi zelooo hvaležna.....


Kar vpiši se na čakalno listo - pošljem predračun, ga plačaš, pol pa pridem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ČIŠČENJE!
18.3.2008 20:45:58   
vesel
A,da bi vama pršla pucat stanovanjeuser posted image  Še svojga sem danes dobro polovico spucala-jutri pa dalje.
A bom dobla zato eno dobro kavo??user posted image user posted image user posted image user posted image  



_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?