|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 7:37:16   
aleksandra silvija
Kuhaaaaaaaam . Postrezite

Hvalaaauser posted image .

Dobro jutro nosečke.

Danes sem pa spet sama doma.
Naš mali je včeraj dopoldan še imel vročino, potem pa ne več.
Sem ga hotela imeti še danes doma, pa je jokal, da gre v vrtec k prijateljemuser posted image user posted image .

No tako je pri 3-eh. Pri 15-ih pa,...user posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 3826
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 7:46:33   
babysolza
ojla punce,

da se še jaz mal javim po dolgem času. Hvala za kavico, Alea!!!

Jaz spet hodim v službo (še 4 tedne!!!) in mam velik dela, ker se mi res ne da delat nadur in potem ni časa za RR. Narejeno pa seveda mora bit. user posted image

Sem pa na prejšnjem pregledu končno "pogledala med noge". In seveda nadaljujem z junijsko tradicijo user posted image . Sem ful vesela, ker sem imela filing na fantka in se mi zdi ful fajn, da je bil taprav. Če bo pa slučajno user posted image  ven prišla, pa tud nič zato...

Sicer pa pridno "gnezdim". En dedi je kupil zibelko (jo imava že sestavljeno v sobici za user posted image  user posted image ), ta drug dedi bo pa kupil posteljico. Tako da nama manjkajo sam še kremice, krpice in podobne prčkarije, pa smo nared. Zdaj pa sam še čakat. user posted image  user posted image  user posted image

Glede teh povijalnih plenic - jaz sem jih dobila. So sicer že rabljene, ampak baje takih sploh ne delajo več - so večje kot pridejo te nove plenice, ki se jih dobi v štacuni. Ena frendica mi je rekla, da naj rajši te rabim kot nove kupujem, ker so nove baje ful premajhne. Tako da - če lahko, pobrskajte po podstrešjih... user posted image

Gremo mal delat. Upam, da se vreme kej popravi in bomo lohk šli čez praznike mal ven. Ker če ne bomo spet sam jedle... user posted image  user posted image  user posted image

Veliko pirhov in user posted image  za vse nove brce, preglede, opravljene izpite, preživete krče itd.

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 3827
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 7:52:29   
alea01
babysolza-user posted image user posted image user posted image za lulija
aleksandra silvija, jaz sem skoz sama domauser posted image  in se mi že meša...... Dan enak prejšnjemu, nikamor ne grem.... Bolniško imam do aprila pol jo bom pa prekinila in koristila dopust do porodniškeuser posted image user posted image . Ga imam še 19dni starega in 10 dni bo treba novega izkoristit. Pol si bom pa mal privoščila......user posted image

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 3828
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:01:30   
Anonimen
alea - sej se mi je zdel, da mleko ni ok. Včer sm probala žličko sladkorja v usta, pol pa čez piješ kis z vodo - ma ja, če verjameš, da nuca - nč ni blo bolš. Sm pa dans zjutraj pojedla korenček, baje pomaga - bomo videli.

Drugače pa vsem dobro jutro.  Čestitke za dobr opravljene preglede, za user posted image  in user posted image . Za tiste, ki ste na bolniški pa - bejbe, zdej lahko naredite za vsak pirh svojo oblekico.user posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 3829
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:01:51   
Anonimen
Dobro jutro. Kavica prav paše. user posted image

Se trudim, da počivam čimveč.user posted image  Drugače pa sem včeraj občutila res zelo intenzivne brce, da se je cel trebuh premikal. So bile take salte po mojem noter.user posted image  Pa posteljica se mi je premaknila, saj sem brce dobivala na desno stran.user posted image  So starši sami opazili, kako se mi trebuh premika, brez da bi jim rekla in pokazala.user posted image  Pa se je bodoči dedek malo ustrašil in rekel, naj se uležem, da ni kaj narobe.user posted image  

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 3830
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:06:44   
Anonimen
Pa še za zgago: jaz trpim že skoraj celo nosečnost. Prve 3 mesece mi ni bilo praktično nič, potem pa zgaga še do danes konstantno peče za znoret.user posted image  Ravno včeraj sem spet jamrala, da me peče, pa je prišla pripomba, da laski rastejo-spet.user posted image user posted image  Pa sem kar pripomnila nazaj, da bo moj otrok očitno imel ob rojstvu grivo do riti.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3831
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:07:53   
l.daisy
dobro jutro... hvala za kavico....

mene tudi ta bolniška ubija... skoz sama doma, dooooolgčas, it pa tako ali tako ne upam nikamor sama (pa ne zaradi komisije, zaradi sebe in user posted image user posted image , se mi rado zvrti)...
plus ne upam si privoščiti predčasne samoiniciativne prekinitve (imam tudi še 16 dni lanskega dopusta), ker v službi že tako ali tako niso navdušeni, da me ni, pa če bom šla na dopust, me bojo 100% klicali za delat... kako naj pa grem potem v 8. mesecu delat, že sedaj sopiham kot slon po stopnicah... user posted image

že tretjo noč me mučijo neke more, jao, že tako spim na obroke, potem se zbujam še zaradi tega... mi je danes rekel moj, da me je kar premetavalo v postelji, da mi je potem nekaj časa držal roko na čelu, potem je bilo pa boljše...
alea, midve sva res pobrale vse tegobe nosečnosti... user posted image
kaj naju še čaka poleg depresije, nočnih mor, hemeroidov, vrtoglavice? user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 3832
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:08:36   
aleksandra silvija
aleksandra silvija, jaz sem skoz sama doma in se mi že meša...... Dan enak prejšnjemu, nikamor ne grem....

Mah, ja. To je res za znoret!!!user posted image

Sicer pa prav fino, da imaš še toliko dopusta.user posted image
Jz pa imam bolniško do 15.4., potem sem skoraj 3 tedne tako- tako ali služba ali bolniška, nato 10 dni letošnjega dopusta, potem pa KONČNO PD!
Kje je še to.


Ampak ko si tako doma je res smotano. Se mi zdi, kot da sem odrezana od sveta in življenja.
Živim samo za to user posted image  in večja 2 otročka in to je pravzaprav trenutno skorajda ves moj svet!user posted image

Ampak bom pa potem nadomestila.user posted image  Zato pa iščem en tak super vozek z obvezno ročno zavoro(rolanje,...)user posted image  Bom malega vlekla povsod s sabo, tako kot sem 1.--če se bo le pustil user posted image ? Večja 2 bosta pa že dovolj velika, da ju ne bo problem kam spravit,....user posted image  UPAM!




PORODNIŠKA:
Punce, kaj mislite? Mi pripada podaljšanje porodniške za 30 dni-zaradi poleg dojenčka še 2-eh otrok do 8 let?
Ampak starejša bo drugo leto julija dopolnila 8 let-porodniška se mi bo iztekla 25. maja 2009, z morebitnim dodatnim mesecem pa 25 junija-14 dni pred 8. rojstnim dnevom starejšega otroka.

Hvala.

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 3833
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:12:10   
l.daisy
babysolza, čestitke za user posted image  user posted image user posted image

nya, mene zgaga muči že lep čas in lahko te potolažim, da mi čisto nič ne pomaga dolgoročno... spijem deci donata ali dva požirka jogurta, pa je za kakšnih 20 minut boljše, potem pa spet isto... najhujše je, ko se zaradi zgage zbudim ob 4ih zjutraj user posted image

didlinaa, meni tudi s temi laski težijo sto na uro... itak ja, da rastejo... moje tete nikoli ni pekla zgaga, pa je rodila punčko, da ji je patronažna morala sušit lase s fenom preko plenice... user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3834
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:13:31   
RMRM
Bolniško imam do aprila pol jo bom pa prekinila in koristila dopust do porodniške . Ga imam še 19dni starega in 10 dni bo treba novega izkoristit. Pol si bom pa mal privoščila......


Pozdravljene! Alea 01 - a si ti ziher da bolniško lahko prekineš in koristiš LD, ker jaz sem na eni debati na RR (pojma nimam na kateri ) brala, ko so punce pisale da BDP ne moreš prekiniti zaradi LD, sedaj pa tud sama ne vem kaj naj naredim.

babysolza - user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3835
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:14:48   
Anonimen
Moja kolegica je pa rodila otročka brez las, pa jo je celo nosečnost zgaga peklauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3836
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:15:38   
aleksandra silvija
da laski rastejo-spet. Pa sem kar pripomnila nazaj, da bo moj otrok očitno imel ob rojstvu grivo do riti.
user posted image user posted image user posted image Itak.user posted image

In pravzaprav ne mleko, donat, nič ne pomaga zares. Pa nočne more,....edino JUNIJ nam bo pomagaluser posted image .
Kje je še to?

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 3837
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:16:26   
aleksandra silvija
Moja kolegica je pa rodila otročka brez las, pa jo je celo nosečnost zgaga pekla

Izjeme potrjujejo pravila!user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3838
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:21:31   
l.daisy
no evo... user posted image

_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3839
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:23:40   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image  ja junij nam bo pomagal. Moram hladilnik spucat do konca, ker imam nekaj noter kar grozno zaudarja, pa ne pogruntam kaj.user posted image user posted image user posted image  Nič nimam noter preko roka.user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3840
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:29:42   
aleksandra silvija
ker imam nekaj noter kar grozno zaudarja, pa ne pogruntam kaj.
user posted image
za takšne stvari ima pa moj user posted image  nos. Vsake toliko začne, da nekaj strašno smrdi in potem išče in išče in iščeeeeee.
Potem pa 1-krat ugotovi, da je kriva roža-lončnica, ki je preveč zalita in korenine....bljakuser posted image .
Drugič, da so krive nove rokavice--tiste za prijemanje vroče posode, ki zaudarjajo po neki kemiji,...user posted image
Tretjič ugotovi, da je vsega kriv por v hladilniku,.....ali pa celo kakšno noco čistilo,....user posted image Ampak mi gre na živce, ker točno vem, da ko začne iskati išče--tudi uro,....user posted image --dokler ne najde!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3841
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:31:34   
lonapo
Dobro jutro,

tetra plenic sem jaz imela pri prvem cca 20 - ampak ne za široko povijanje, ker ga nisem povijala. Za kopanje, pokrivanje, brisanje itd.

Danes grem na 3 D ultrazvok- sem vso noč slabo spala, more me tlačijo, se mi zdi kot da bo kej narobe-paranoja. Delam še 3 tedne in pol, potem pa dopust in PD. Uživancija!

Lepo se imejte.

Poročam ko pridem s 3D?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3842
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:35:57   
alea01
Ja, smo se zmenili, da ne bomo več dali bolniške na komisijo in se tako prekine. V službi so mi pa itak skoz težili z dopustom in smo se zmenili, da ga pol koristim. Pri nam v službi glede tega ni panikeuser posted image

aleksandra silvija- kaj pa hartan skater? Ta je pravi džip(ne vem kak se napiše). Midva ga še nisva naročila in čakava dva prijatla iz NM, ki ga prideta gledat in bomo takrat

I.daisy- jaz tudi ne upam nikamor sama it, ker se mi skoz vrti. Še v trgovino me mora tašča peljat ali pa kar ona kupit. V glavnem, skoz me mora en okoli furat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3843
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:39:09   
alea01
More pa imam jaz že dva meseca ali pa še več. Zadnjič sem sanjala, da je kolegica, ki je tudi noseča rodila kar za oba- tudi zame- ,kaj bi se še jaz pol matrala z rojevanjem in smo si punčko, ki je imela dolge rdeče kodraste lase deliliuser posted image user posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 3844
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:39:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alea01


aleksandra silvija- kaj pa hartan skater? Ta je pravi džip(ne vem kak se napiše). Midva ga še nisva naročila in čakava dva prijatla iz NM, ki ga prideta gledat in bomo takrat



Iz nm? Jst sm tud iz tmuser posted image user posted image user posted image . Če boš ti kdaj hodila v nm, greva lahko na kavo.

< Sporočilo je popravil nya -- 19.3.2008 8:49:50 >

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 3845
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:42:10   
l.daisy
mene ubija ta odvisnost... cel čas moram nekoga za nekaj prosit... za v trgovino pa sploh... če se res počutim dobro, potem grem sama, jo imam 50m od doma... ampak to grem po eno flaško donata, ali pa kaj takega, da ne nosim potem tistih vreč...

če se ti pa prej izteče bolniška sama od sebe, pa sploh ni panike... jaz jo imam podaljšano s strani komisije do 11.5., 12.5. nastopim PD...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 3846
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:49:03   
aleksandra silvija
kaj pa hartan skater? Ta je pravi

Ja, saj bi ga imela. Je pa res, da bi ga rada prej videla v živo--torej bi morala v Mozirje. Mi deluje pa fino.
No, pa tudi če bi šla enkrat maja se mi zdi-bi bilo dovolj zgodaj. Tako grozno na barve nisem-vseeno bi raje kaj ne preveč pisanega, tako upam, da bodo imeli že kaj na zalogi.

Alternativa mi je pa Quinny freestyle-sicer mi ni ravno lep, ima pa zavoro, sedež se obrača,pa blizu mi je(BC) npr.

Še bolje bi bilo, ko bi bil voziček 4-kolesnik, z velikimi kolesi, pa da bi se obračaj ročaj in ne sedež,.....pa ročna zavora,....hm, sem tečna!

Recimo RACER PLUS(Hartan) ima zavoro. ampak sprednja kolesa manjša.
TOPLINE X ima 4 velika kolesa, obračanje ročaja, nima ročne,...


Mah, preveč časa imam!

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 3847
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 8:58:28   
alea01
najti voziček, da bi imel vse kar si želiš- GA NI!!!!! nekje bo pač treba zatisnit očiuser posted image

sem šla dva štuka nižje v pralnico cunje dat prat in sem komaj nazaj prilezla in zdaj sopiham kot slonuser posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3848
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 9:10:33   
Anonimen
No, pa sem.user posted image user posted image user posted image  čebula čisto na dnu vsehčebul je bila gnila.user posted image user posted image user posted image  Le kako je to meni ratalo,da tega nisem prej opazila?user posted image user posted image

Pridne bodite, grem zdaj na kavo z user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Stalna stalnica vsak dan.user posted image user posted image user posted image

Lepo opravite preglede, pranje, likanje, pospravljanje, crtanje.....user posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 3849
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 9:32:23   
aleksandra silvija
najti voziček, da bi imel vse kar si želiš- GA NI!!!!! nekje bo pač treba zatisnit oči

Vem, vemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?