|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zdravniki zahtevajo trikratno povprečno p...
28.3.2008 22:17:25   
kekec in mojca
Dr. Zdenka Zalokar Divjak je na enem seminarju rekla, da je delo vsakega človeka vredeno toliko, kolikor je plačan.

Kruto, a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zdravniki zahtevajo trikratno povprečno p...
29.3.2008 6:56:23   
Raho
Plačee naj povišajo drugemu zdravstvenemu osebju, saj se ponavadi v bolnišnicah slednji ukvarjajo z bolniki.
Meni se zdi, da je plača splošnega zdravnika v ZD z vsemi dežurstvi 3600 € v mesecu neto, več kot dovolj. Pa ne si misliti, da je kak strokovnjak.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zdravniki zahtevajo trikratno povprečno p...
29.3.2008 10:14:18   
janjja
Zdravniki takšne plače, zdravstveni tehniki in ostali zdravstveni delavci pa še 700 evrov netto ne dobijo (tako je pri nas -dom starejših občanov)user posted image

Pa delajo tudi nočne, smene in še kaj (da o nadurah ne govorimo...)
Nisem zdravstvena delavka ampak delam v upravi tega doma in vem kakšne mizerne plače imajo.user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zdravniki zahtevajo trikratno povprečno p...
29.3.2008 10:23:32   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Plačee naj povišajo drugemu zdravstvenemu osebju, saj se ponavadi v bolnišnicah slednji ukvarjajo z bolniki.
Meni se zdi, da je plača splošnega zdravnika v ZD z vsemi dežurstvi 3600 € v mesecu neto, več kot dovolj. Pa ne si misliti, da je kak strokovnjak.




user posted image user posted image user posted image

A ti to resno? Mater sem naivna. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zdravniki zahtevajo trikratno povprečno p...
29.3.2008 10:26:38   
Anonimen
Na splosno mi je vseeno, kaksne place imajo.
Naj bi imeli dobri zdravniki dobre, slabi pa slabe. Samo tukaj je se vedno bolj ali manj uravnilovka in absolutno nefleksibilen sistem.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zdravniki zahtevajo trikratno povprečno p...
29.3.2008 11:00:52   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Na splosno mi je vseeno, kaksne place imajo.
Naj bi imeli dobri zdravniki dobre, slabi pa slabe.


Sej to bi pravzaprav lahko rekli za vse poklice na splošno, kajne, torej dobri delavci boljše in slabi slabše plače. Problem je, kdo bi to lahko verodostojno ocenil ( poudarek na verodostojno, se pravi objektivno ).
  Drugače pa odziv ni nič kaj presenetljiv, vsi bi imeli najraje plače do plafona. Da gre že zdavnaj za t.im. inflacijsko spiralo, nihče več ne pomisli ( da torej višji procent plače prej kot v letu dni požre inflacija ). Začaran krog, ki ga bo slej ko prej nekdo moral presekat, ne z višjimi plačami, ampak dolgoročno bolj pametno finančno politiko.

Aja, moje mnenje ..... ma naj imajo, vsi, ne sam zdravniki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?