|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 14:02:41   
hariba
Danes sem 3 kave spilav službi, sicer bi zaspala. Ga je Zoja celo noč sračkala po malem. Sploh ne vem kaj je bil vzrok. Komaj čakam,da bo ura 15h in grem domov, pa potem malo kolesarit.
bojana1 Možnosti izmenskega varstva pa v tistem vrtcu verjetno ni možna? Drugače ga pa po zajtrku pripelji,čeprav to vzgojiteljice ful ne rade vidijo,no vsaj pri tavelikih je bilo tako.

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 14:07:29   
zalbi
bojana - men pa je rekla vzgojiteljica, da ni problema, če bo sara še kej doma, tako kak dan, al pa če bo prej šla iz vrtca, posebi zdaj ko sem še jaz doma - je rekla, da so tko mejčkeni otročki in da je čist fajn če se še malo crkljajo... nevem tko je meni rekla... 

_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 14:14:52   
taška30
Ja, saj če gre prej domov (po kosilu) ni problema, ker potem itak sledi le počitek in pa varstvo dokler ne pridejo ponj, če pa otrok šele pride sredi dopoldneva pa verjamem, da jim zmeša sistem. Ker takrat je v vrtcu že kak 'program' ali grejo ven oz. potem ne vedo ali bo sploh prišel ali je zbolel (da naročijo glede hrane v kuhinji). To jih po mojem moti.
Če ga cel dan ni, tudi najbrž ni problema.

Jah nič, Bojana, jaz bi ga normalno dajala v vrtec (vsaj zjutraj se bosta videla), potem bom pa itak videla reakcijo oz. ti bodo povedali tisti, ki ga bodo videli čez dan, če bo imel kakšno krizo. Mogoče res kakšen ponedeljek al pa petek ostane doma, pa ne bo tako hudo.

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 14:16:22   
taška30
Zdaj pa jaz počasi grem, sem zdejle klicala varuško, je rekla, da je Julija spala cele pol ure.user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz sem že navajena na to.user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 18:55:35   
smotka lonib
Hojla!
 
Jest sem se dopoldne potepala. Sem šla zjutraj v Loko, da sem otroka peljala v šolo, z Zalo sva šle malo v nabavo, malo sva bile pri mojih starših in malo sva špancirale po mestu. je prov pasalo. Pa še zaspala je v vozičku tko, da sem očke malo napasla po cuncah ampak ne zame za Vanjo. Ko sem prišla domov, pa sem itak mogla koj kosilo naredit, da smo ob 14.30 jedli, ko je moj prišel iz službe. Zdejle sem imela 1 uro varuško (Nejcauser posted image ), da sva z mojim malo okoli hiše pograbila. Nisva čisto vsega, bova še jutri malo.

Taška30!
Jest sem ta teden vsak dan govorila, da bom preoblekla postelje, pa jih nisem. Ko sem pa prejjle prebrala kako si bila ti pridna, sem jih pa pred pol urami tud jestuser posted image  oziroma zdej sem jih samo slekla, nove bom čez dve uri gor dala, da vse sobe še enkrat preluftam, čeprav so se cel dan. Pa prala in likala sem tud že . Madonca smo mi super mame, a neuser posted image . 5 vogalom podpiramo, ne samo 3user posted image .

drugače pa pri nas ni tako zelo pihalo. Je pa sonček zunaj in je prov fanj delat in brkljati okoli hiše.

Zala sem dala spat pred 10 minutami. me prov zanima kok časa bo spala. Spala je pa dons samo pol ure, ko sva bile v Loki in to od 10.30 do 11.00user posted image . Tole zdejle je druga runda.user posted image

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 19:00:17   
smotka lonib
Mojčca!
kako je zdej z očetom? A še zmeraj hodita v Ljubljano? Sem mislila dons v Kranj v nabavo pa na kofi, pa najbrž ne bi imela časa, pol pa nisem šla. Ko boš imela kdaj čas, pa se javi. Če bom lahko bom prišla.

Čao!

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 19:29:11   
zalbi
Sara je šla tut že spat - vrtec jo res izmuči in je bla že ob šestih čist sitna in zaspana. Zdej grem mal po kuhinji pospravt - sva bili popoldne kar skoz zunaj - je sicer pihalo, ampak sem hotla izkoristiti sonček...sva bili sami, ker user posted image še dela...

No jutr grem v Zoo, če bo le vreme, popoldne pa še ne vem - bova cel dan sami...brrr...

Ja pa big brotherja bom gledala....


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 20:37:59   
thumbelina
JOj pri nas je pa tako pihalo, da sv z Matevžem vsa navdušena šla na sprehod, nazaj sva priššla pa oba z dolgim nosom, ker je res tokpihalo, da naju je skor odneslo...

Je pa postal pravi lump, mož se je prav zgrozil ko je videl kako tolče po kišti od računalnika. Zdaj je odkril vtičnice, moram vse pregledat in nove ščitnike namestit, kjer manjkajo. Sem se že čist odvadila, ker Jerce to več ne mika. Sva se tok fletno prej igrala, je podiral stolp iz lončkov: jaz sem sestavila, on podiral in potem sem mu zanalašč dajala kakšen lonček stran in ga prav milo prosila, če mi gaprinese in ne morete verjet, mulc mi je vsakič prinesel. Res je ratal tok fleten. Končno tud jaz uživam porodniško, mal pozno ampak bolje pozno kot nikoli.

Zdaj grem pa pod tuš in mal bluzit, mogoče bom pa kakšen filmček pogledala...

Jutri nas čaka delovno dopoldne, ker bom posejala na vrtu čuda stvari: petršilj, rukolo, solato, blitvo.... ni da ni.
ajt, se mogoče še kaj javim.



(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Aprilski lumpi 2007
4.4.2008 23:18:48   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: smotka lonib
Zala sem dala spat pred 10 minutami. me prov zanima kok časa bo spala. Spala je pa dons samo pol ure, ko sva bile v Loki in to od 10.30 do 11.00user posted image . Tole zdejle je druga runda.user posted image


Uf, a ti jo daješ tako pozno spat na 'popoldansko' spanje????? A si poskusila, da bi jo takle čas (okoli polsedmih) kar za nočno spanje prištimala?
Naša Julija recimo, je danes spala tudi samo pol urce, pa sem jo pač ob polosmih že dala spat, ker je bila čist fertik.

Thumbelina, sem vesela za vas in za Matevžev napredek. Pa za umiritev tvojih živčkov tud.user posted image  Ja, res življenje postane lepše in predvsem lažje, ko s začne otrok premikat. Se spomnim, ko je Julija postala mobilna, jaz nisem imela več nobenega dela z njo, saj sem vam pisala o tem, tudi po 1 uro se je sama zamotila. No, zdaj že dobro pozna celo stanovanje in ni več tolk zanimivo vse, moram pa razne finte uporabljat.user posted image
Drugače je pa zanimivo, ko recimo večina (pa ne mislim vas, tudi tako na forumu) pravi, da otroci hočejo hodit. In da jih potem križ boli, ker hodijo z njimi. OK, itak sem proti, da 'učiš' otroka hodit  s tem da mu vlečeš roke v zrak, ampak hočem povedat to, da naša Julija pa noče hodit. Na noge se sama postavlja že res dolgo, ko pa jo (čist tko za hec) poskušam malo naštimat, da bi kak korak naredila (jo primem pod pazduho) se pa kar takoj nazaj na kolena spusti. Je bolj ziher po vseh štirih.user posted image

Zdej pa grem počasi proti spanju. Nočko.

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 7:21:49   
thumbelina
Dobro jutro punce.
user posted image

Za spremembo vroča čokolada. njam.

Mi smo že na raketni pogon. Lep dan želim.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 7:21:56   
zoom zoom
Dobro jutro,

jaz imam pa res srečo z nonim spanjem. Če spi tamala ne spi starejši in obratno. Danes je recimo tamala spala res celo noč brez bu in mu, ampak je pa starejši kar naprej kašljal, pa 3x me je poklical, da ga lulat, žejen,... in že od 7h naprej (ko bi jaz še spala) mi je prišel igrat s flavto v sobo (seveda tamalaše spi in sem šla potem raje ven, da bo še malo spala).

No v glavnem. Moja velika želja je, da bi se vsaj 1x res dobro naspala, vstala kadar bi želela, delala kar koli, končno že prebrala Herija poterja,... Ampak vse to se pomoje še dolgo ne bo zgodilo.

Še nekaj mi dajte povedat. Kaj pomaga ppri suhem kašlju. Ker res grozno kašlja.

Lp

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 10:39:06   
JAPE
Gaja user posted image

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 10:46:01   
smotka lonib
Gaja vse naj naj za 1. svečko
user posted image

JAPE tud tebi vse naj naj
user posted image

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 10:50:50   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

IZVIRNO SPOROČILO: smotka lonib
Zala sem dala spat pred 10 minutami. me prov zanima kok časa bo spala. Spala je pa dons samo pol ure, ko sva bile v Loki in to od 10.30 do 11.00user posted image . Tole zdejle je druga runda.user posted image


Uf, a ti jo daješ tako pozno spat na 'popoldansko' spanje????? A si poskusila, da bi jo takle čas (okoli polsedmih) kar za nočno spanje prištimala?
Naša Julija recimo, je danes spala tudi samo pol urce, pa sem jo pač ob polosmih že dala spat, ker je bila čist fertik.



Sem jo že enkrat dala tako zgodaj spat, pa se je čez pol ure zbudila. user posted image  včasih gre šele po 6 urah prvič spat. sem mislila, da bo okoli 17 ure zaspala  ko jo je Nejc imel, pa ni hotela pri njemu zaspat.

je pa zdejle spala 10 minut v posteljici, zdej pa na moji ramiuser posted image . me je pa križu na levi strani tok boli, da komaj hodim. še ponoči sem se komaj obračala v postelji. sem včeraj preveč pretiravala, ko sem grabila travnik okoli hiše. ja, staram se ni kejuser posted image

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 10:53:17   
*piškotek*
Živjo user posted image

Naše zdravstveno stanje se počasi izboljšuje. Nejc je že kar ok, malo še pokašlja in posmrka, drugače pa je že zeloooooooooo živahen user posted image
Jaz sem se včeraj odločila da ne grem do zdravnika, ker se mi je tako zemrilo, da pomoje zlepa ne bom šla tja. Sem si skuhala čaj z veliko medu in limone, ližem angal za grlo, jek lekadol plus C, tako da upam da se bom tudi jaz počasi "zlizala" user posted image
Me je pa včeraj zvečer bolela glava, ampak je to moj user posted image  hitro poštimal - sva šla v akcijo user posted image  in je bilo prec boljše user posted image user posted image user posted image user posted image  (meni to res pomaga pri glavobolu, brez heca user posted image )

Smotka lonib: zakaj pa jo res daješ tako pozno spat za drugo rundo? Pri nas če spi bolj malo podnevi, gre spat že ob 19, ampak to na nočno spanje, ne na "počitek"

Thumbelina: me res zelo veseli, da si vendarle začela tudi tu uživati v porodniški. Res je super ja ko postanejo otroci mobilni. Ti le izkoristi sedaj tole stanje do septembra in uživajjjjjjjjj
A ja, pa tale vroča čokolada je tako njamsi, da se mi lušta že ves čas odkar sem videla sliko user posted image user posted image user posted image

Taška30: naš tudi ni tak da bi sam želel hodit. Silimo ga ne, ker imam isto mnenje kot ti, glede tele hoje. Drugače pa naredi sam ene 2 do 3 korake, če tako sedimo na kavču, vsak na eni strani sedežne in potem on hodi od enega do drugega.

Zoom zoom: ja saj tole s spanjem je pa najbrž res kriza, če imaš 2. Jaz sem že včasih pri našem čisto izmučena, pa če se zbudi samo enkrat (no, ampak takrat bolj tečnari - govori, ploska, tepe, grize, .... uglavnem  - se občasno zgodi da noče takoj nazaj zaspat) in sem tudi jaz takrat čisto adijo! Bi se mi pa kar zmešalo, če bi prišli tisti časi nazaj, ko se je zbujal tudi na 15 do 20 minut user posted image user posted image user posted image

Gaja*: vse naj naj Gaji za prvo svečko

user posted image

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 11:24:42   
JAPE
O hvala lonib za čestitke!
Mi se že danes pripravljamo na jutrišnjo veliko zabavo, smo si sposodili gasilske klopi, ker nas bo tako veliko.
Torta bo v obliki račke, naročili smo narezke, prejle sem pa šla še po sadje, da bo na mizi. Jutri bom naredila še francosko solato ( v posodi, ki drži 5l ), pa še balone moramo napihnit in obesit.
Klara je že včeri dobilo darilo od moje prijateljice - konjička, ki se guga - je tako velik, da se ga še malo boji, pa vedno s prstom kaže nanj.

user posted image

< Sporočilo je popravil JAPE -- 5.4.2008 11:28:44 >

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 11:35:09   
Anonimen
ojla!
no, lara že prvo rundo spi. smo pa že bli dopoldan v trgovini in je bla taaaaaka gužva. se raje izogibam nakupov v soboto, ampak ker bo jutri piknik, sem pa morala v nabavo.... no, mi si bomo kar perutničke in čevape spekli - upam samo, da ne bo tako mrzlo pihalo, kot danes..brrrrrr

gaja - vse najlepše za prvo upihnjeno svečko in veliko veselja, smeha
user posted image

JAPE - tudi tebi želim vse najlepše za rojstni dan  in da se ti izpolnijo vse želje
user posted image

(odgovor članu JAPE)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 11:37:08   
Anonimen
jape - je pa res luštkan tale konjiček - ampak veeeeeeeeelikuser posted image . boš vidla, da bo dosti v uporabi - vsaj naša eva je nora na konjičke (vseh vrts od velikih do majhnih - imamo doma celo konjenicouser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 13:19:38   
zalbi
gaja -  user posted image za prvo svečko

Jape - vse najboljše, želim ti še eno luštno leto, pa še en kup otročičkov:) user posted image

Tako midve iz ZOO - ja, super je bilo, najbolj so ji bili všeč ptički - nimfe, je kr kričala na njih, pa slon je itak zakon.

Tako, zdaj si pripravljam eno veliko skledo regrata s krompirjem - mnjamskiii, sem sama, bom pol zvečer kej bolj konkretnega prigriznila. Pol k se sara zbudi pa bova šle na žale, na grob, pa še v trgovino. pa bo dan naolo - pol pa bo že user posted image doma - jupiii.


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 15:09:36   
bojana1
Dan!
Gaja-vse naj naj,da bi bila zdrav in vesel otročičekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jape-tudi tebi želimo zdravja in veselja-vse najnajuser posted image user posted image user posted image user posted image
No mi smo bili na kosilu-na lignje smo šli-sem pa le mal praznovala-sem 3.4.  dopolnila 3 3 let-vouuu počutim pa se kot bi jih 20 imelauser posted image user posted image -no sej mene že tudi neki po križu štihauser posted image
Punce hvala vam za nasvete.Sem se odločila ,da gre Luka v ponedeljek normalno v vrtec,saj že pridem po njega po kosilu-potem mi v avtu zaspi.Verjetno še bo spal ,ker jaz moram biti v službi ob 15.00.Vendar pridem domov ob 19.00-tako da ga lahko lepo spravim spat.Malo še smrka,sam to se ponavadi še kar vleče.Evo tako bo,pa poročam kako bomo preživeliuser posted image
Naše noči so še karuser posted image Vem pa ne kaj je vzrok-al zobek,al prehlad,al prebava.Vstajama na 15 min,tako da sem pravi zombiuser posted image Jaz si res ne znam predstavljat kako bo tole,pa še služba zravenuser posted image
Sej bi še kaj napisala,pa se grem malo dol poknat,če še bo Luka seveda spal.
Lep dan!

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 15:54:19   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: bojana1

No mi smo bili na kosilu-na lignje smo šli-sem pa le mal praznovala-sem 3.4.  dopolnila 3 3 let-vouuu počutim pa se kot bi jih 20 imelauser posted image user posted image -Naše noči so še


vse naj naj še tebiuser posted image user posted image
user posted image

če se počutiš kot, da jih imaš 20, sem ti kr tega fejst fanta nalimalauser posted image user posted image

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu bojana1)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 17:43:07   
hariba
Gaji vse vse najlepše za prvi rojstni dan.user posted image
Jape tebi želim izpolnitev vseh skritih želja.user posted image
taška30 Zoja tudi ni hotela hotela hodit,da bi jo za roke držali,niti je nisem silila. Hodila pa je mesec in pol,da se je za oporo držala, potem se je pa kar naenkrat spustila in šla sama. Ziher bo pri Juliji tudi tako. Ja Zoja tudisedajnoče hodit ,če jo držim za roko se kar dret začne in vrže na kolena
thumbelina bravo za Maticauser posted image user posted image user posted image
Ja blagor tistim,ki imate z mobilnostjo otrok majn dela z njimi. Zoji moram biti vsak dan bolj za ritjo. Danes mij e že spila živcev.Zadnje dni so ji zelo všeč premikajoči stoli. Gre na kolena in ga rine, prej si je računalniškega čez prste zapeljala,5 minut je vpila kot sraka,potem pa je hotela vajo ponovituser posted image .Pa poskuša na njega zlest,jije všeč, dajomularijaposadinanj in joporiva po dnevni. To je mnogo bolj zanimivo kot poganjalec, ki ga je dobila za rojstni dan. Danes sem ugotovila, da zna sama zlesti na zakonsko posteljo, je takoj bila pri daljincu. Mojemu je pa iz predalov v nočni omarici zmetala ven vse zokne in spodnje hlače. Pol enih gat je v usta stlačila in jih žvečilauser posted image .
Ko sva bili vzunaj pred hišo je tekla po travi kar naenkrat pa na gredo se je vrgla na kolena in začela trgat travo in rože pa spet tekanje in spet trganje. Če jo dam na sedežno takoj vstane in poskuša splezati na naslonjalo,jo ful jezi,ker ji ne uspe. Na stopnišču se je z vso silo zaganjala v rolo ograjo,da sem mislila,da bo  z njo vred zgrmela po stopnišču. Adijo pamet! Skratka pravi razbojnik je, kje je še to,da se moj vrne.
Greva s huliganko pogledat kaj mularija na igrišču pred bloki v bližini dela. Za take skrivne nadzorniške pohode pa vozičekprav pride.user posted image

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 18:07:19   
bojana1
Lonib-hvala za čestitkouser posted image Evo in sem kljub neprespanim nočem spočila očkeuser posted image user posted image

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 18:28:35   
thumbelina
Uf kakšno lepo vreme je bilo dnaes. Pri nas zčuda ni pihalo prehudo, kar je pri nas silno redko. Sva z možem kar nekaj nardila na vrtu - mož je šreštihal dodatno za krompir, čebulo. POsejala sem korenček, blitvo, petršilj, rukolo, solato in stročji fižol. KOmaj čakam da začne tud kaj ven rast.
Tud tamaladva sta bla veliko zunaj. Tamali hoče skoz lest po tleh, ni važno al je to noter, zunaj, trava, asfalt blato, važn da se premika. Zvečer pa greva ven. Sem sestro naprosila, da pride ko bosta šla mulčka spat malo poslušat če bi se slučajno kateri zbudil. No miodva pa v bližnjo gostilno na mehiško hrano. Tko da če bo kakšen alarm prideva hitro domov.

Hariba, naš je tud velik lump in samo išče, kaj bi razštelal, samo nekak za1x še za silo uboga, tako da kakšnih hujših preglavic ni. Vidim pa da ko sta skupaj sta še hujša, ker drug drugega spodbujata. Začne Matevž pljuvat in pol še Jerca začne... Al pa Matevž hudo lepo je kosilo in pride zraven jerca začne se nekaj afnat in je konec s hrano. Kdo bi jedel, če lahko namesto tega afne pokaš...

(odgovor članu bojana1)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Aprilski lumpi 2007
5.4.2008 20:51:52   
Anonimen
ojla! kje pa ste vse? se stiskate pri svojih user posted image  in telovadite user posted image ???? user posted image user posted image user posted image

no, mi smo se popoldan tudi potepali, smo zvozili vso hrano in pijačo k našim, kjer bo jutri piknik... juhuhu že komaj čakam....pa je tudi nekaj lepega vremena bilo, tako da smo lahko kar nekaj bili zunaj in se guncali. ja pa živali smo gledali - zajčke, pujske kokoši, psa ki je imel dvoboj s petelinom je bil pa itak zakon user posted image user posted image

sta se danes obe skupaj kopali in smo imeli majhno nesrečko v banjo - se je ful na mehko posračkala in je blo treba komplet vodo zamenjat. potem pa je itak v bojlerju sfalilo tople vode in smo nekaj doštukavali in greli vodo na štedilniku...ja smo imeli kar dela s tem, da sta se potem lepo dalje kopali....

no, očka sedaj ravno evi suši laske, jaz pa lahko hitro malo nekaj napišem....

bojana1 - tudi tebi želimo vse najlepše za rojstni dan, pa veliko sreče, uspeha, ljubezni, pridnih otrokuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu thumbelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?