|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 19:34:14   
TamaraJ
Ojlaaaaa!!!


Sam mal sem prišla pokukat.. No priznam...mal sem se bala, da je vmes katera že rodilauser posted image user posted image . No, nič hitet... kar lepo po vrstiuser posted image .
No, okna so noter. Danes sva z mojim lepila knaufek v spalnici..je ostala grda luknja od rolet in sva lepo zaflikala. Jutri, ko bo vse lepo suho bom še brusila (mojega itak ni in bom imela mir). pa prav uživam v tem...je kot kiparjenje, katerega zelooo pogrešam že več let. Enkrat si bom kupila glino ali pa ker iz siporrexa kaj packala.. Potem pa upam, da bo spalnica RES pri kraju in rukneva še nov tapison noter (ja, ko se Tim izseli s svojo posteljo in omarami bova dala not laminat. In potem dobim tudi jaz nove omarice in še kajuser posted image ).
No..ta teden bo še kar akcija. Vas pa pridem pokukat, ker zdaj je pa že resno stanje pri majčicah in moram bit na tekočemuser posted image .


Si pa res želim, da mi ostane vsaj nekaj tednov tudi za lenarjenje in učenje dihanja na poroduuser posted image . To sem prvič zamudila..No, ven gre v vsakem primeru..a dihaš prav ali neuser posted image .


Sicer pa majčice drage...kar lepo počasi proti cilju..nič prehitevatuser posted image

LP od zidarke


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 19:36:15   
TamaraJ
Oh Anitka in Estrella...kako zelo vaju razumemuser posted image . Ampak bomo tudi me počasi prišle na svoje. Bo pa potem lepše. Zmatrana pa sem tudi jaz... ampak je vredno. Cilj ni več daleč (upam)user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 19:47:28   
Estrella*
MAJČICE 2008


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 108cm, +13kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , KR, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:107 cm, +10kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +12kg)

04.Maj 2008
user posted image   Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:124cm, +17Kg )
user posted image  Monika
user posted image   CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image , SG, (O:97 cm, +12kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:119 cm, +13,5kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , SG, (O:+6 cm, +11Kg)

user posted image  zusi/Vrhnika/, 1.user posted image , user posted image :user posted image   ( XXcm, xxkg) 

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:105 cm, +16 kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:104 cm, +15 kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:99cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image   Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:+31/101 cm; 11,5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg) 
  
user posted image   
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted imageuser posted image      
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +4kg)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +11kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image  
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:102cm, +9,5kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted imageuser posted image  Ana , MB, O:108 cm, +7kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:108cm, +11kg) 

user posted image  mixi,user posted image :user posted image Kaja, KP (O:XX cm, +10kg) 
 
17.Maj 2008
user posted image  m.g.k,1.user posted image , user posted image :user posted image , KR (O:XXcm, xxkg)

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +12kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , PO, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008 
user posted image
 Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ, (O:97cm, +11kg) 
user posted image   Metty1, user posted image :user posted image  Lana

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:106 cm,+11kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image ,  Omar, LJ  
 
23.Maj 2008
user posted image  darmar(78´),2.user posted image , user posted imageuser posted image Zala? , KR (O:XX cm, +10kg) 
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:102cm, +11kg)

24.Maj 2008                              
user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven, Maj/Alina, Tara , MS (O:97cm /+27cm/; +10kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image
 sesil (77´), user posted image :user posted image PO, (O: XX cm, +9-10kg) 

27. Maj 2008   
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image  
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:102 cm /+35 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +12kg)
  

user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša ,KR, (O: xxcm, +12kg)
user posted image  Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg)  

user posted image   mya26, user posted image :user posted image
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , LJ ( O: 91cm, +12kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ ,(O:XXcm, +5kg) 
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +7kg)


xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 81 SREČK user posted image          

Imamo 13user posted image : user posted image user posted image     
  
 
Neža81, mettyy ,pikicaa25,  ...Martina... Joob, BOJANC, Naja3 
user posted image  stumfek 
user posted image  aradej
user posted image  murva
user posted image  KAHLO
user posted image  maska 
user posted image Anonimnauser posted image
RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 19Xuser posted image ,user posted image : 22Xuser posted image  in user posted image : 40X user posted image

user posted image user posted image    PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image user posted image
 
07.04.2008: Kasso (GP), Estrella*(UZ), MARTINA25 (GP)
08.04.2008: Katina (GP), Čmrlika (CTG)
09.04.2008: CatJa (GP), Katy82 (GP)
10.04.2008: Suzy85 (GP), kodrana (UZ), Tamara (UZ), jana81 (CTG)
11.04.2007: Tally (GP), **** (GP), aurora28 (GP + CTG)
14.04.2008: darmar (GP), buccka (GP)
15.04.2008: Naty (UZ), Špelin@ (GP), Barbaw (GP), Pepita (GP), valentina2006 (UZ), Taula (GP)
16.04.2008: hijenca (GP), mozart (GP), Soncnica Sandra *** (GP)
17.04.2008: Anitka (GP) 
18.04.2008: edinaos (GP), sesil (GP)
25.04.2008: 80Kaja (GP)
30.04.2008: narava (GP)
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška


Spisek potrebščin za v porodnišnico: KLIK


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE



  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI       user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                     user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 19:50:45   
Estrella*
TamaraJ: user posted image  še malo pa boš uredila stavri. Ampak ti vse sama delaš in ustvarjaš, jaz pa samo pucam za packi oz. takozvanimi mojstri. Poleg tega pa še po večini ne naredijo vse tako kot je bilo zmenjeno.
 
Sicer sem se jaz že vrgla v detaljno opremljanje hiše, pa še vsega pohištva nimamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 19:53:41   
aurora28
TamaraJ ti si pa zelo pridna user posted image user posted image user posted image , ja me majčice smo zelo pridne in gredo nam pohvale, da še vedno pridno vztrajamo in naši user posted image prav tako. user posted image

Ej sam tile v BB so pa čist blesavi. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 19:58:42   
Naty*
Oj bejbkeuser posted image ! Upam, da ste lepo preživele vikend, mene še zmer fuuul trebuh boli. Mislim, da se je mali naštimal nekak tko, da mi glavico pritiska na bogvekaj tam dol pa tolk boli user posted image , ko se pa premakne bi pa najrajš kr zatulila tolk je hudo. Mi je moj dons ene parkrat reku, a te pelem v Postojno  user posted image ???? Ampak glavno, da mali mišek miga in brca, sam da vem, da je on vredu. Ko bo prišel ven, se bova pa že še zmenila za tele brce user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
Naty, res si prava umetnica user posted image  Jaz pa tako anti ...


Hvala user posted image ! Ampak sej veš kako je, različne talente mamo...ti pa verjetno obvladaš kaj kar js nikakor ne user posted image .

Estrella* verjamem, da maš ti še službeni "vstajalni čas", ampak js bi se ga pa po vseh teh mesecih lahko že odvadila user posted image . Je pa res, da se boš glih navadila spat, bo pa user posted image  prišla pa spet ne bo nič user posted image . Glede dela pri bajti pa sploh ne bom več ponavljala, js vam lahk sam čestitam user posted image ! Porodna velikost in teža...js sm mela 49 pa 2980, tko da sm bla čist mal večja kot ti, pa mi tud cm nekak niso bli namenjeni user posted image .

edina, da se ne boš pol pritoževala po kom je Anja-Tia, ko bo hotela ponočevat v najstniških letih, sej jo že zdej navajašuser posted image !!!! Maj bo pa zelooo kmal verjem, kr ne bomo verjeleuser posted image .

aurora men so medvedki ful všeč in pri nas je res vse medvedkasto, no pa račkasto user posted image . Men se tud zdi, da pašejo. Kazga spidermana mu glih še ne mislim silit user posted image . 4 tedne do konca...OMG!!!! Pa ti maš kr mene na sumu za odprtje sezoneuser posted image ...no moj mali se očitno strinja, ker se mi zdi, da je čist nizko.  

barbaw js sm še zmer prepričana, da bo kr nekaj majčic nazadnje aprilčic, tko da bomo vidl, katere nas bojo - bomo presenetile user posted image .

tally midve mava pa obe user posted image , ki sta bla velika user posted image  pa obe sva mejhni user posted image . Bova lahk delile izkušnje, kako se bo pri nama izteklo user posted image .

Aurea sm danes govorila s prijateljico, ki ma zdej drugega otročka in ga ma v zibelki, pa ma tud kr peno namesto jogija. Če kupiš pa še blago, pa ti ena sešije, pa prideš ful poceni skoz user posted image .

čmrlika tri tedne!!!!....no comment user posted image ...

IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Naty* ful lepo si zrihtala košaro. Vaš bo spal v tako lepem okolju, da se ne bo imel časa pritoževat.


Hvala, upam, da bo to pomenilo, da bo celo noč spaluser posted image !  Pa user posted image  za avto, je verjetno odtehtal vse neprijetnosti na polikliniki ane user posted image .

Tamara super, da so vsaj okna že noter user posted image . Držim pesti, da ti res ostane še kej časa za sebe...

kasso, Estrella* in MARTINA veliko užitkov na jutrišnjem pregledu!

Hvala tud ostalim, ki jih nisem posebej navedla za komentarje glede košekauser posted image . No tole je bla kratka obnova, zjutri pridem pa sam na kavo user posted image ... Razen če mislite dons še kake 3 strani naklofat!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 20:00:52   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
 takozvanimi mojstri. Poleg tega pa še po večini ne naredijo vse tako kot je bilo zmenjeno.



Ja...nič novega. Zato pa večinoma delamo sami. Je pa res, da če bi jaz gradila hiško... bi morala tudi mojstre najeti. Troja vrata smo montirali sami..medtem, ko za celo hišo... Ali pa ploščice polagat. Dosedaj smo vse sami.. samo en ruker je bil pred 5 leti, eden je zdaj... tretji pa ko bom tretjič nosečauser posted image user posted image . Mi zidamo med nosečnostjo. Ne vem... nam bolj sedeuser posted image

No, zdaj pa grem še na palačinke. lačnaaa (skoz).

Se beremo,nočko


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 20:01:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea
Estrella, ta čaj za mehur za user posted image  ni ogaben za pit - v bistvu je najboljši izmed vseh čajev, ki so za mehur, ledvica, itd.


Podpišem. Ursi je drugače meni ogaben. Ampak ta čaj je pa čist super za pit. user posted image


(odgovor članu Aurea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 20:19:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

edina, da se ne boš pol pritoževala po kom je Anja-Tia, ko bo hotela ponočevat v najstniških letih, sej jo že zdej navajašuser posted image !!!! Maj bo pa zelooo kmal verjem, kr ne bomo verjeleuser posted image .



O Naty še danes mi je žal, za udeležbo včerajšnje žurke, vse me boli, in nikakor ne morem k sebi pridit. Never again, no vsaj dokler je ona notriuser posted image user posted image .
Sva z mojim šla na KAO sprehodek, ja valda nisem zdržala niti 400 m, halooo prov na živce si grem v takšnem stanjuuser posted image . Mene moj tudi čisto zaskrbljeno pogleda, ko sliši čudne zvoke, ki jih jaz ob vseh teh bolečinah spuščam iz sosednje sobe.

Kdaj greve na kafe (no tudi ostale Notranjke vabljene-samo ste vse fuul zasedene user posted image ), a je tvoj popoldan ta teden? Bo malo lažje, ko bove dve boge na kupuuser posted image
Samo pridem z avtom pote, ker jaz peš več nikamor ne moremuser posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 20:41:16   
Naty*
edina ja moj je popoldan ta teden (no vidiš zdej si pa že ujela urnik user posted image ), tko da v bistvu lahk greva kerkol dan mal jamrat ena drugi.  Se pa strinjam glede avta, ker js tud zdej že komi kam pridem peš...

Nč se bova dogovorile za en dan user posted image .

Grem še mal pred TV, pol pa spat. Fajn spite!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 20:41:38   
aurora28
Naty in Edina vaju čist razumem user posted image user posted image , mene je danes moj tako čudno pritisnal dol, da me je istočasno zaštihalo v križu in v spodnjem delu trebuha, saj sploh nisem vedela kaj naj storimuser posted image Nisem se mogla ne nazaj zravnati, ne naprej prepogniti, tolk me je zategnalo, da sem kar zvoke spuščala.user posted image Me je dvakrat zapored oring zabolelo, da sem kar na uro pogledala, če bi se slučajno takšna bolečina ponavljala, ampak se je umirilo. user posted image Po pravici povedano pa me kar malo panika zagrabi, ko poštudiram, sa bi šlo zares.

Moj user posted image se je pa čist na glavo obrnil, ker noge ima zdaj navpično gor in me direkt v želodec nabija in to ni nič kaj prijetno. user posted image Hotela sem povedati, da je prej bil bolj na strani in me je brcal desno v rebra, zdaj pa je navpično in se na trebuhu vidi, da ni tolk s strani razširjen. V glavnem mamica si zdaj želi, da se moj user posted image spusti dol in počasi pripravi na potovanje. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 20:57:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Naty in Edina vaju čist razumem user posted image user posted image , mene je danes moj tako čudno pritisnal dol, da me je istočasno zaštihalo v križu in v spodnjem delu trebuha, saj sploh nisem vedela kaj naj storimuser posted image Nisem se mogla ne nazaj zravnati, ne naprej prepogniti, tolk me je zategnalo, da sem kar zvoke spuščala.user posted image Me je dvakrat zapored oring zabolelo, da sem kar na uro pogledala, če bi se slučajno takšna bolečina ponavljala, ampak se je umirilo. user posted image Po pravici povedano pa me kar malo panika zagrabi, ko poštudiram, sa bi šlo zares.

Moj user posted image se je pa čist na glavo obrnil, ker noge ima zdaj navpično gor in me direkt v želodec nabija in to ni nič kaj prijetno. user posted image Hotela sem povedati, da je prej bil bolj na strani in me je brcal desno v rebra, zdaj pa je navpično in se na trebuhu vidi, da ni tolk s strani razširjen. V glavnem mamica si zdaj želi, da se moj user posted image spusti dol in počasi pripravi na potovanje. user posted image user posted image user posted image



Aurora: boga tudi tebe matra, gledam da imaš ti še samo 26 dni user posted image user posted image user posted image , hudiča a potem bo to bolelo vse dokler trebuh ne bo prazen??



(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 21:05:50   
aurora28
Edina ja baje, da se te težave z želodcem nehajo, ko se otrok spusti v medenico, nastopijo pa druge težave, da otrok pritiska na mehur in bomo kar naprej na wc-ju vse dokler se ne bo začelo. Jaz si sploh ne znam predstavljati za kakšne bolečine gre to user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 21:26:52   
aurora28
Ej a ste videle to svinjarijo v BB, ko je Tjaša morala z ustmi pobrati sire iz terarija polnega belih mišk. Bljak, jst bi se usrala in spokala ven. Groza kaj se gredo v letošnjem BB. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 21:54:57   
darmar
Ojla, samo povem, če katero zanima, da stanovanjski sklad RS razpisuje za subvencijo mladim družinam, ki gadijo, kupijo stanoanje, ali so v najemu. Razpis traja od jutri pa do 26.3.08. Če ne presežeš cenzus, dobiš na vsakega družinskega člana 300 eur. Več na:

http://www.stanovanjskisklad-rs.si/index.php?location=1_1_0_0_0

Drugače pa sporočam, da meni punči tud ful pritiska na mehur in včasih komaj hodim, ker se mi non stop zdi, da mi bo ušlo.

Nočko.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 22:03:33   
kasso
Ojla punce, se na hitro javljam!

Vračam se iz lenarjenja kot že dolgo ne in je prav pasalo...razen prve noči (očitno je user posted image škodilo), ko so me prijeli krči in sem že študirala kam bi bilo iz Velenja bližje, Celje ali SG. No, na srečo so kasneje bili enkrat na 5 minut, drugič na osem, pa na deset, pa sem vedela, da to ni to....in sem se malo pomirila. Ampak vseeno te tri urce so bile kar naporne... Tako, da ne bom več reskirala prezgodnjega poroda zaradi user posted image ... se bo že kasneje vse nadoknadilo user posted image
Drugače pa le mali sprehodi okrog še največjega kipa Tita...user posted image ....
Jaguzzi pa je tako pasal user posted image , da drugo noč ni bilo več lažnih alarmov user posted image

Grem še malo prebrat, jutri pa naprej...

Estrela in Martina, uživajta jutri na GP!






(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 22:06:17   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

Ojla, samo povem, če katero zanima, da stanovanjski sklad RS razpisuje za subvencijo mladim družinam, ki gadijo, kupijo stanoanje, ali so v najemu. Razpis traja od jutri pa do 26.3.08. Če ne presežeš cenzus, dobiš na vsakega družinskega člana 300 eur. Več na:

http://www.stanovanjskisklad-rs.si/index.php?location=1_1_0_0_0

Drugače pa sporočam, da meni punči tud ful pritiska na mehur in včasih komaj hodim, ker se mi non stop zdi, da mi bo ušlo.

Nočko.

Super je ja, ampak imamo žal prestaro gradbeno in ne izpolnjujemo pogojev (sem se hotela že lani prijavit).

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 22:31:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Ej a ste videle to svinjarijo v BB, ko je Tjaša morala z ustmi pobrati sire iz terarija polnega belih mišk. Bljak, jst bi se usrala in spokala ven. Groza kaj se gredo v letošnjem BB. user posted image user posted image user posted image


aurora se strinjam, mi je prov žal teh 10 eur-ov za karticouser posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 22:35:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Ojla punce, se na hitro javljam!

Vračam se iz lenarjenja kot že dolgo ne in je prav pasalo...razen prve noči (očitno je user posted image škodilo), ko so me prijeli krči in sem že študirala kam bi bilo iz Velenja bližje, Celje ali SG. No, na srečo so kasneje bili enkrat na 5 minut, drugič na osem, pa na deset, pa sem vedela, da to ni to....in sem se malo pomirila. Ampak vseeno te tri urce so bile kar naporne... Tako, da ne bom več reskirala prezgodnjega poroda zaradi user posted image ... se bo že kasneje vse nadoknadilo user posted image
Drugače pa le mali sprehodi okrog še največjega kipa Tita...user posted image ....
Jaguzzi pa je tako pasal user posted image , da drugo noč ni bilo več lažnih alarmov user posted image

Grem še malo prebrat, jutri pa naprej...

Estrela in Martina, uživajta jutri na GP!



opa ti pa si pogumna user posted image , se vidi da imaš že dva user posted image doma  in user posted image za sabo.

lepo da sta se fino imelauser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 7:07:48   
Aurea
Dobro jutro user posted image

user posted image

S skledico čokolešnika sem se namestila pred ekran, zdaj pa šibam prebrat vse za nazaj.

Dežek pada... user posted image

< Sporočilo je popravil Aurea -- 7.4.2008 7:10:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 7:14:32   
Aurea
user posted image   user posted image  

user posted image

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 8:16:34   
barbaw
Dobro jutro!

Vreme je tako tako, jaz pa sem malo user posted image . Ne upam si več spat. Me drugače tako trebuh boli, da je joj. Sem bila celo noč kot tisti pujsek, ki ga vrtijo, da se speče. O bolečinah ne bi, ker upam, da bodo minile in ne pridejo več nazaj. Počivala pa bom prisiljeno, ker ni dobrega vremena za barvanje, razen če bi notri barvala pa nimam folije. Se bom za štart na kavč vrgla z zajtrkom v roki pa eno kavico spila.

Naty sem v tvojem klubu trpečih. user posted image  Vse bo minilo.

Tamara če znaš kaj sam naredit lahko nekaj prišparaš. Pri nas smo tudi nekaj sami delali nekaj pa "mojstri". Je pa sestrična od mojega in vsi okoli nje taki antitalent za delo, da bodo mogli vse mojstri naredit. Še ene omare ne znajo sami sestavit. Potem si lahko predstavljaš. Hočejo pa še letos postaviti hišo do strehe, pa še ne vedo kakšno, ker se ne strinjajo okorg idejnega načrta. Mene kar glava boli, ko jih poslušam.

Aurora da bi nastopile še kakšne druge težave ni nujno. Ampak glede na to, da jih imamo nekatere že od štarta ne vem, če se bomo še tem finalnim izognile.
BB pa raje sploh ne gledam. Mi je tako butasto da je joj. Se ljudje kar zgražajo.

Kasso user posted image  da sta se fino imela. Kljub mali paniki. Bosta pa potem nadoknadila, da nam ne bi ti kam prehitro pobegnila. Še nisi na vrsti. user posted image

Aurea tili mafini pa so slastni. mjami

Anitka na ebyu sem gledala posteljnino. Ena je na ebyu in www.pickin.de , druga pa od prodajalca baby-delux. Če rabiš kaj bolj natančnega ti lahko pošljem ZS.


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 8:32:19   
Aurea
Naty, hvala za odgovor - sem gledala tvojo mojstrovino - košek - pa si res lepo naredila user posted image  in to še vse na roke sešila!

Kasso, samo, da sta se imela lepo na mini dopustu! Ampak suser posted image pa res raje počakaj še nekaj tednov user posted image

Tamara, Anitka in ostale gradbenice, jaz vas tudi občudujem. Moji gradbeni podvigi in čiščenje so se končali pred enim mesecem, zdaj pa samo še jutri eno omaro pripeljejo in je - konec, juhuhu...

Barbaw, kako luštne posteljnine... Škoda, ker jo jaz rabim za zibko...


Tole vprašanje je bilo malo prezrto včeraj (kar ni nič nenavadnega za nedeljo user posted image ), pa ga še enkrat postavljam:

IZVIRNO SPOROČILO: Aurea 

A veste kaj me zanima - kako se obnesejo SPALNE VREČE za user posted image ?

Kakšno se splača kupiti (z rokavi, brez)?







(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 8:37:36   
Aurea
user posted image

Juhuhu,  tretja zvezdica je tu user posted image


(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 8:39:20   
barbaw
Jaz sem spalno vrečo uporabljala samo na začetku, pa še to zato, ker sem jih dobila en kup. Drugače pa sem ga dala kar ven, ker je bil tako živahen in vroč, da se je lepo odkril, ko mu je bilo vroče in malo pojamral ko ga je zeblo. Meni se zdi, da ni slaba stvar, če otroka navadiš nanjo. Mislim pa, da jo **** za Samio še vedno uporablja.

Jaz se še vedno nisem pozdravila kto veste, zdaj pa je moj user posted image  ful zbolel. Ima vročine do 38,9. Trenutno spi in vsi mi težijo, da mora k zdravniku. Zakaj meni govorijo, če bi lahko njemu? Nimam več živcev, potrpljenja še manj, vse bi kar ugriznila od sile. grrrrr Pa imam še en problem, da mi noče kri, ki mi po malo curi iz nosu od včeraj zvečer, nehat curit. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?