|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 9:47:04   
lemavrica
Ojla,

pri nas je bila kar mirna noč, je spal od 9h do 24h in potem do 5h, je kar pasalo spati 5h, no pol sva pa potegnila še do 7h ko je jedel, pa zdele do 9.30. Zdej se pa igra v pojstlci, tolk da sem dala prat in mal na RR pogledala.

Guppy user posted image  za MArkov 2 zobek

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 10:03:49   
jst86
jutro!

zdele sem šla iskat razvite slike-mal čez 200 jih je,pa me čaka razvrščanjeuser posted image

naila ko se pojavijo pikice ni več kužen.tko je men P povedalauser posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 10:08:00   
Rožica*
žIVJO!

December se strinjam.
Naš božček se je res prestrašil. Sploh ga ne smem več dat nikomur, ker je jok.
Prej pa sploh ni bil bojazliv.
Sva ga tehtala na mizi, normalno da imamo nad njo luč, da ne razlagam kako kričal je, verjetno je mislil, da je spet na operaciski.user posted image user posted image user posted image

Mere za 8 mesecev:
Velikost  73 cm
Teža: 8,430 kg
 
Se javim kasneje ker imamo spet sireno
lp.

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 10:37:58   
Rožica*
Jaz sem gledala copatke. Že kar nekaj časa iščem nekaj mehkega z dokaj dobrim oprijemom. In v primerjavi z ostalimi copatki so ti Shoo shoo še ene izmed cenejših user posted image . So pa ti copatki primerni samo za po hiši (po suhem).
Sem pa gledala in se bolj navdušila nad temi Livie & Luca čevlji http://www.mojskratek.si/LivieandLuca.htm    Samo cena je pa tudi za user posted image .
Katere prve čevljčke boste kupile?

Dieta jaz imam trenutno -7,6 kg . Danes pa sadje user posted image  Težka bo, pa še dež je in bomo več v hiši. To bo prava preizkušnja za nas.

Ve katera kje na netu se bi dalo potegnit, otroške pesmice Cd-je te Avsenikove, al pa katere druge. Al pa če mi poveste naslove Cd-jev ki so vam všeč.
Baje da so zunaj neki lušni dvdji za telovadbo malo večjih otročkov, ve katera kaj? naslov?
Nekaj pesmic, pravljic, uspavank sem potegnila z Dc++ pa bi mela več user posted image



by.





(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 10:43:46   
babyrok
Babyrok, mi smo oba peljali slikat k Majheniču v Domžale. Ali kaj poznaš?
IZVIRNO SPOROČILO: nana 27

A ste bli zadovoljni s kvaliteto in a kaj veš a na količino dajo kej popusta?

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 10:49:30   
LINA31
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica*
Katere prve čevljčke boste kupile?

Sploh še nisem razmišljala. Zaenkrat bom kupila te za po stanovanju. Ko pa bo Žan zunaj hodil, bo pa že poletje in bolj suho.

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 10:59:41   
lemavrica
O prvih čeveljčkih še sploh nisem razmišljala, bom to študirala ko bo čas za to, glede na to da se še niti ne plazi imam še kar nekaj časa. Sigurno bom pa vzela max kvaliteto.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 11:16:35   
Anonimen
Dobro jutro!
Midva pa sva danes spala do 8:30. Luksuz! Končno se je zbudil ob eni normalni uri. No, je pa ponoči 3x jedel. user posted image  Prej sem mu zribala jabolko in je celo zmazal. user posted image  Zdaj pa spančka v vozičku. Sva bila zunaj, ma samo za pol urce, ker je mraz. Zopet sem ga morala obleči v kombinezon. user posted image  Joj, kdaj bo poletje!!!

Rožica, tudi jaz nisem še nič razmišljala o čeveljčkih. Bom pa tako kot Lemavrica - max kvaliteto. Aja, za kosilo bo cvetačina krem juha po tvojem receptu! user posted image

NaILa, super. Pikice pomenijo, da gre h koncu. user posted image  Zdaj kaj bolj je in pije?

Guppy, bravo za 2. zobek!

Nana, user posted image user posted image user posted image , da bosta malčka čimprej ozdravela.

Aja, pa čestitke vsem za minus kg!!!

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 11:18:40   
Anonimen
Joj Rožica, nekam sem založila tvoj recept. user posted image  A mi ga lahko prosim še enkrat sem napišeš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 11:42:13   
Rožica*
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Joj Rožica, nekam sem založila tvoj recept. user posted image  A mi ga lahko prosim še enkrat sem napišeš?


Cvetačine cvetke, krompir na kocke, zaliješ z vodo in pokuhaš. Zmiksaš in dodaš kislo smetano. Tako je za dojenčka.user posted image
kasneje lahko v juho naribaš sir, vama lahko nekaj vode nadomestiš z mlekom in preden zmiksaš nekaj zelenjave odvzameš in jo kasneje dodaš juhi. Lahko jo postrežeš z na olivnem olju popečenimi kruhovimi kockami. 
Sem lena na kvadrat, se mi še pisat ne da, pa saj je tako zaspano vreme.
Upam da sem pomagala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 11:51:19   
Rožica*
Tudi ta je primerna za naše malčke:
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=4956

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 12:07:50   
Anonimen
Jaz pa sem mu včeraj prvič dala govejo juho, noter sem mu dala z vilico stisnjen cel koren iz juhe in testenine (zvezdice). Prvo sem se malo bala, ker nisem vedela, če bo znal jest zvezdice in je jedel kot nor. Zraven se je drl AM, AM, BA, BA, BA,.... in je pojedel polno skodelico.

(odgovor članu Rožica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 12:15:27   
jst86
dieta:stojim na -7,5 kg. dons mam tud jst sadni dan,jutri je pa vodni ane?

čeveljčki: verjetno bo imel cicibanove,ker se štejejo kot najboljše. bo jih pa dobil ko bo toplo-sandalčke,na nogah bi bil pa že zdej skoz. ko ga držim za rokice ful lepo hodiuser posted image .

zdej je čas da začnem orng za avtosedeži gledat ker mamo že mal krizo z kgji.mal mava nagledanega tegale:
http://trgovina.bob.si/si/starlight-sp-froggy-king-i210.shtml , še zdaleč pa ni odločeno.

user posted image kje na netu se dobi obrazec za vrtec?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 12:17:17   
Rožica*
IZVIRNO SPOROČILO: jst86

dieta:stojim na -7,5 kg. dons mam tud jst sadni dan,jutri je pa vodni ane?



user posted image user posted image user posted image user posted image

ŽEEEEEEEEEEEE

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 12:27:52   
sonce78
Čav punce!

jaz več ne vem kaj naj naredim. Vasja se hoče ponoči dojiti vsake dve uri, zadje čase še pogosteje. Če mu ponudim sok ali čaj začne odrivati flaško, če ga nosi moj dragi se joče in joče dokler, ne dobi zize. Vse sem že preiskusila. Sem že začela razmišljati, da je kaj narobe oz. da ga nekaj hudo matra, da se skozi zbuja ampak ne izgleda, da ga kaj boli. Nisem več pametna.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lina Vse smo že probali in ne greuser posted image . Bravo za vaše noči user posted image . Če mu ponudim flašo jo odriva, če ga nosim je ok, vendar ne zaspi, če ga položim v posteljo se začne dreti. zaspi samo z zizo. user posted image




čeveljčki ... so baje najboljši znamke Naturino http://www.naturino.com/ , ampak se cene vrtijo okoli 100 evrov user posted image , kar je daleč predrago za čevelj, ki ga bodo nosili mesec ali dva. Dobri čeveljčki so tudi znamke Super fit. Cicibanovi baje po novih smernicah niso v redu, ker prvi čeveljček ne sme biti ortopedski,  ampak mora imeti otrok občutek kot da je bos. Podplat ne sme biti trd, ampak zelo mehek in lahko prepogljiv. Tudi pri obutvi je veliko različnih mnenj P.




< Sporočilo je popravil sonce78 -- 7.4.2008 12:34:42 >


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 12:53:02   
Anonimen
Sonce78 - mogoče pa imate presuh zrak in je žejen. Meni je kar nekaj časa rabilo, da mi je kapnilo. In je spet vlažilec v pogonu (vmes je bil na servisu) in malček spet lepo spi.

(odgovor članu sonce78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 13:24:29   
Anonimen
Rožica*, hvala. user posted image

Duskamb, bravo, ker je tako dober jedec!

Jst, tvoj že hodi?! user posted image  Super!!!

Sonce78, ne vem kako bi ti lahko pomagala. Pa tako rada bi ti. Mogoče bo kakšen nov zobek pokukal. Moj je tako pogosto jedel, ko sta šla zobka ven; zdaj pa se je stanje normaliziralo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 13:40:03   
Anonimen
Duskamb, bravo, ker je tako dober jedec!


Prav vesela sem, da ni po Juretu. On me s svojim nejedenjem vsak dan znova muči.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 13:50:28   
sonce78
IZVIRNO SPOROČILO: duskamb

Sonce78 - mogoče pa imate presuh zrak in je žejen. Meni je kar nekaj časa rabilo, da mi je kapnilo. In je spet vlažilec v pogonu (vmes je bil na servisu) in malček spet lepo spi.


Hvala ti, na to pa nisem niti pomislila. Sicer spremljam vlažnost v sobi, je zmeraj okoli 40%. Bom danes imela cel večer in celo noč prižgan vlažilec. Katerega imaš ti? Jaz imam tega, pa nisem najbolj zadovoljna http://www.mimovrste.com/artikel/3020016921/ultrasonicni-vlazilec-zraka-hyundai-hh-h306

tianna  user posted image Ali si ti potem kupila tisti Chiccotov vlažilec?


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 13:54:55   
Anonimen
Imam tega
http://www.primoloco.si/index.php?TASK=show_product&_m=2&_c=&_p=83

sem ga dobila od naših prijateljev, 1 leto starega. Ker ko so se selili v hišo so rekli, da z suhim zrakom nimajo več težav.

(odgovor članu sonce78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 13:59:17   
jst86
IZVIRNO SPOROČILO: tianna


Jst, tvoj že hodi?! user posted image  Super!!!



neeee tianna-kje pa.za rokice da držim on pa nogice lepo prestavlja. mal čudn sem napisalauser posted image .hotla sem najbolj to povedat da sem ponosna da je začel nogice lepo prestavljetuser posted image

rožica a sem jst kej zglumila?men se zdi da je jutr 29. dan?sej je?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 15:01:43   
sandra85
guppy user posted image za zobka
NaILa super, da je bilo samo to! počakaj 2 dni, da pikice izginejo, pol ni več kužen
1.čeveljčke bomo kupili v cicibanu, ker je baje max. kvalitetauser posted image
jst user posted image user posted image user posted image za "korake". Enej pa skače ko žabica, ko ga držim za rokiceuser posted image ni še pogruntal, da bi mogu nogice premikat.

mi smo iz sprehoda. danes je 1 jedel pašto, pa pojedel samo 120mluser posted image pol sem mu ponudila še zizo, pa ni hotu...mogoče pa ga je tisto le nasitlo
včeraj je za večerjo pjedel 280ml grizauser posted image user posted image user posted image js sem se ga bala dvignit, ker sem bila sigurna da bo vse zbruhal...tako da je šel 1. spat brez da bi se prej mal podojil, ker ni hotel. zato sem imela v prsih celo noč ful pritiska

grem-imamo spet krasno vremeuser posted image





_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 15:09:46   
Anonimen
Krasno vreme?! Blagor. Midva sva šla pred pol urce ven, ker je lep sonček, ma grozno piha. user posted image

Jst, razumem zdej. Bravo vseeno! user posted image

Rožica*, sem skuhala. In to premalo. user posted image  Vsega skupaj mi je prišlo samo 100g, vse je popapcal in še bi, če bi bilo. Tako da je potem spet ziza pela. user posted image  No ja, bom vedela za drugič.

Sonce78, nisem kupila Chicco vlažilec, ampak enega iz BC.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 15:14:10   
dreamz
Ciao!user posted image

Uff, vse sem pospravila in oprala kar nekaj cunj. Mali aja in sem izkoristila priliko za skočit na net. user posted image

Ja, tuki je vreme lepo, ampak piiihaaa... Nikoli nisem zadovoljna user posted image
Ko se zbudi user posted image , gremo po nakupih... hladilnik je prazen user posted image

Glede čeveljčkov: sedaj ima za ven copatke adidas, ko se pa bo začel plazit mu nameravam it kupit čeveljčke v Chicco. Se ne soznam še dobro na druge firme, ma se bom še informirala.



_____________________________



(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 15:16:54   
Anonimen
Jaz sem tudi prej dala prat, zdej nesem sušit... Jutri pa likanje.

V četrtek al pa sredo imamo namen it v Ljubljano, gremo na en obisk pa mal v šoping. user posted image  Komaj čakam. Mogoče katera ve kje je ta Supernova?

(odgovor članu dreamz)
  Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?