|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 10:29:50   
Taula
v dm bom pa kupila še blazinice za dojenje, deodorant brez vonja (kak nasvet?), vir


Jaz bom imela kar kristal.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 10:35:03   
kodrana
Taula za ta kristal sem že večkrat slišala. baje je bolj zdrav, ker ne zavira potenja.
pa je tudi brez vonja?
ker baje dojenčku ne pašejo vsi ti parfumi, ki jih nanesemo na telo. najbolj jim odgovarja materin naraven vonj.. evo, spet nakladamuser posted image .

ga imajo tudi v dm-ju? kako pa izgleda?


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 10:36:51   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Aja pa tole...včeri sm zvedla za eno, ki je prejšn teden rodila drugega otroka. In to domauser posted image ! Ampak čist neplanirano... prvi porod je mela težek in se je bala it prehitro v P, da ne bi blo treba ležat predolgo. Tko da se je odločla, da bo popadke doma pač prehodila... in nazadnje ni blo več časa za it, tko da je user posted image  rodila doma, potem so ju pa z rešilcem odpeljali v P. Ampak sta obe čist vredu, tko da sta ble baje že tud zuni user posted image . Mislm, kaj se vse ljudem zgodi a? Slište punce, ne predolgo odlašat, pa čakat s popadki na 3 minute user posted image !


O madonca, ne me strašit user posted image . Sem včeraj mojemu G omenila, da se je po drugem mojem porodu malo pohecal, če bomo ta tretjega rodili doma...pa je še kar resen ostal in na veliko napisal v materinsko 2 HITRA PORODA!!
Pa če bom sama doma, ko me bo prijelo....

Za celulit se en sekiraj, se ga boš že znebila po končanem dojenju user posted image

Taula
, sem ravno včeraj spraševala v Lekarni za alkohol in je tako kot sem si mislila...priporočajo ga le v primeru rane oz. če se popek ne lepo celi ali če ne odpade še po prihodu iz porodnišnice. Čisti se ga pa s fiziološko (jaz jo imam v ampulah), o zložencih pa nimam pojma...kaj je to? Rabiš še mandljevo olje za temence. Lanolin se rabi le v primeru, da ti razpokajo bradavice oz. če imaš občutljive... jaz nisem rabila nikoli nobene stvari (razen vode za umivanje in svoje mleko s katerim si lahko tudimažeš bradavice) in če bom zdaj imela probleme bom kupila naknadno.

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Mislim pa katera ženska je tako neumna, da bo šla še v frizerju (po možnosti na trajno ) ko ji odteče voda????

Najde se ogromno neumnih žensk, ki se grejo še kopat, pa glavo umivat in še prehodit celo mesto, da pride do porodnišnice, ker če ti odteče voda ni nujno da dobiš popadke in če ženska ne ve, da se mora takoj uležt, naredi lahko več škode kot koristi. Ko mi je ena razlagala kaj vse je še delala potem, ko ji je odtekla voda...ne vem sem mislila, da bi ji kar vrat zavila...

Jana
, jaz sem dobila odločbe posebej (1 teden razlike)




(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 10:37:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

v dm bom pa kupila še blazinice za dojenje, deodorant brez vonja (kak nasvet?), vir


Jaz bom imela kar kristal.


jaz bom imela kar od Niveje pearl beautiful, ker mi ta še najbolj odgovarja.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 10:38:18   
Taula
Brez vonja je. Jaz sem ga kupila v DMu. Zavira potenje...no, če je zunaj +35, meni nič ne pomaga.user posted image  Lahko le omili zadevo.
Je kot navaden deo...embalaža. Vsaj moj je tak. Uporabiš ga pa z vodo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 10:40:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso



Mislim pa katera ženska je tako neumna, da bo šla še v frizerju (po možnosti na trajno ) ko ji odteče voda????

Najde se ogromno neumnih žensk, ki se grejo še kopat, pa glavo umivat in še prehodit celo mesto, da pride do porodnišnice, ker če ti odteče voda ni nujno da dobiš popadke in če ženska ne ve, da se mora takoj uležt, naredi lahko več škode kot koristi. Ko mi je ena razlagala kaj vse je še delala potem, ko ji je odtekla voda...ne vem sem mislila, da bi ji kar vrat zavila...



a ti to resnouser posted image

Pa kaj je s temi ženskami??

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 10:41:16   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Jana81: jaz sem prvo dobila odločbo za porodniško in po 14 dneh šele odločbo za denarno pomoč ob rojstvu novorojenčka. Moraš dobiti še eno odločbo, ker le tako boš dobila denar. user posted image Daj poglej kako se reče tisti drugi stvari, ki ti jo je svetovala farmacevtka.


veš kako se reče:PIC INDOLOR- dezinfekcijsko sredstvo- 250 ml (je italijanska firma), fiziološko rasztopino sem pa vzela 500 ml.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 10:45:22   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
v dm bom pa kupila še blazinice za dojenje, deodorant brez vonja (kak nasvet?), vir

Jaz bom imela kar kristal.


ja ta kristal je baje super, moja mama ga je imela, samo ne vem kje se ga da dobiti sedaj...jst sem tak navajena na nivejin deodoranat da sploh ne vem kaj naj zdaj vzamem.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 10:46:50   
Naty*
edina sory morm odpovedat kavo za dons. Bom pol razložila, zdele šibamo k veterinarju.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 10:48:48   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
najbolj pa priporočajo, da si po dojenju iztisneš še par kapljic mleka, namažeš bradavico in pustiš, da se posuši. mleko je mastno-naravna zaščita. in ne rabiš kremicuser posted image . preden dojko pospraviš v modrček, pa se mora na zraku obvezno posušit.
joj, nakladam..


user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Zloženci se uporabljalo za čiščenje popka. Vata ni primerna, ker pušča mucike. Rabiš jih pa tam nekje do 10 max. Jaz sem jih rabila samo do 6. dne, ker je potem popek odpadel in ne rabiš več tega.


Jaz sem rabila le fiziološko in vatirane palčke....no, bomo videli, ko bo prišla patronažna in če bo kaj drugače svetovala bom naknadno nabavila.

Naty, upam, da se kužika hitro pozdravi. bruha rumeno ali hrano? Je mogoče jedla travo? Naša je po travi vedno bruhala....

Aurora, kar se tiče otrok in pes, je najboljša varianta, da delaš vse po pravem občutku (jaz nimam nobene knjige, pa se psica z otroci in obratno odlično razumejo)

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ


..In še in še... In potem se naenkrat velikanski jutranji problemi spremenijo v meglico in izginejo. Zorni kot je pomemben in če sam na momente ne znaš gledati v pravo smer...potem si lahko srečen, da imaš koga, ki ti preusmeri pogled.

Zdaj pa čakam mojega zletega atija, da mi pride rešit moje špalete . Včeraj sem obupala pri robovih in bo prišel, da mi pokaže, kako se to resno dela. In mi pomagal zbrusit do konca . Sem pa prebelila včeraj pol bajte in bila na koncu čist bela od barve (se me je moj skoraj ustrašil, ko je prišel domov)... ampak sem takooo uživala . Včasih sem kot otrok.. sam da mal packam . Danes pa, če bo volja, še preostanek. Dobra telovadba


user posted image user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil kasso -- 8.4.2008 10:49:49 >

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 10:49:47   
kodrana
jana jaz se trenutno sploh ne mažem z nobenim deo stikom. samo pošpricam se z deodorantom. ker se mi lojnice tako rade mašijo pod pazduho in mi gre na živce. se pa redno brijem-vsak drugi dan.
sploh pa ti deo stiki, ki preprečuejoj potenje, niso priporočljivi. ena teorija je,da povzročajo raka na dojki. če je že kaj dokazanega, pa ne vem. zihr pa ni dobro.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 10:50:15   
Taula
Naty* držim pesti da bo s user posted image vse OK.

Še nekaj me zanima: kaj boste uporabljala če boste šivane? Baje je Bepanten plus super? (dobro da imamo aprilčiceuser posted image )

Pa še otroški dodatek..ko delam info. izračun....
 
Dohodek na družinskega člana v znesku oziroma odstotku povprečne plače RS..a se izračuna na dva člana, ali se šteje tudi otroček že zraven?user posted image

< Sporočilo je popravil Taula -- 8.4.2008 10:57:19 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 10:56:51   
kodrana
Naty upam,da bo vse ok s kužikouser posted image user posted image user posted image .

Taula po moje je najbolj voda in kako neutralno milo. drugače pa se bom, če se bom, mazala še z bepanten plus..


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 10:58:09   
TamaraJ
Naty... joj, upam, da bo pasja princeska OK. Tudi šarka za njo trdno stiska tačkeuser posted image user posted image

taula... meni je prve dneva najbolj pasalo, da sem si spirala šive s kamilicami (mi jih je kuhala znanka, ki dela v  Po porodnišnici...res je bila angel).. Potem sem si pa mazala.. ne vem s čem že.. ampak bepanthen zna biti OK. Fino je, da je čimbolj mastno mazilo, ker meni je kar vleklo kožo skupi.

Zukaj so se nekaj menile: KLIK


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 10:59:46   
TamaraJ
No, sem tudi sama prebrala, da je najbolje mazat z ničemer... samo spirat

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 11:02:14   
aurora28
Kasso sej se mislim ravnati po svojem občutku, ampak knjiga mi ne more škoditi. user posted image

Naty dobro opravi pri vetu, upam, da bo vse ok s tvojo user posted image . Jaz bom tudi morala počasi k vetu po tablete za mojo user posted image , ker ima grozno alergijo na čebelji pik.  Ko jo piči čebela boga moja psička tako zateče, da se ji oči komaj vidijo. Ko sem jo prvič videla sem se kar začela jokati, tak mi je bilo hudo. user posted image user posted image

Jana hvala za informacijo. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 11:05:08   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
jana jaz se trenutno sploh ne mažem z nobenim deo stikom. samo pošpricam se z deodorantom. ker se mi lojnice tako rade mašijo pod pazduho in mi gre na živce. se pa redno brijem-vsak drugi dan.
sploh pa ti deo stiki, ki preprečuejoj potenje, niso priporočljivi. ena teorija je,da povzročajo raka na dojki. če je že kaj dokazanega, pa ne vem. zihr pa ni dobro.


popravi me če narobe mislim...a ni to vse isto, samo da je eden v stiku, eden pa v spreju? katerega pa imaš v spreju?
 
taula kolker vem se šteje na dva člana.. tvoja in njegova plača oz. dohodek
 
naty upam da bo vse vredu s kužiko. Včeraj je tud naju tašča klicala , da ima njiov pes neko zatrdlino pri jajčkih, in more it moj danes pogledat.
 


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 11:05:35   
TamaraJ
Evo...sem ukradla od aprilčic user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barby78

IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna


Bepanthen plus vzemite s seboj za mazanje šivov, če boste rezane...baje zeloooo pomaga...





Resnično srečna,hvala za to informacijo.to sem se tolikokrat spraševala,če bi se lahko namazala s to kremo,pa nisem upala.no zdaj so mi šivi že odpadli,ampak vseeno,bom vedela za naslednjič .



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 11:10:22   
kodrana
jana, ja saj je vse isto. samo jst mam v spreju zdej samo. se mal od daleč pošpricam. no, če kam grem, se po tuširanju tud namažem z deodorantom v stiku. sam pravim,da mi ti deodoranti v stiku ne odgovarjajo. ker vse preprečuje potenje in mi maši lojnice in imam kar take rdeče bunkice. res zoprno.
za po porodu si bom nabavla pa ta kristal v dm-ju. bolj naravno-upam.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 11:19:51   
Estrella*
Taula: za izraču n otroških dokladov vzami bruto prihodke tebe in atija v l.2007, upošteva se še kak dobiček in jahta in vato nad 18 povp. slov. plač. , vikendica itd.Mislim, da kaj takega nimaš
Torej seštej deli z 12 mesecev in 3 osebe . Ta znesek je bruto znesek na družinskega člana, ki se ga deli s povprečno slov. plačo za l.2007 in dobiš procent. Pogledaš v tabelo in vidiš kateri razred si. Ali pa vse vtipkaj v PC in ti izračunauser posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 11:23:52   
Taula
Če šteje za jahto napihljivi čoln, jo bomo zamolčali..prav tako ne bomo prijavili ''vikenda''-šotora.user posted image
Bom izračunala ''bogastvo''...samo da vem, da se najina user posted image  že šteje. To me je zanimalo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 11:26:21   
Anonimen
Dober dan punce,

Ne morem vas brati ampak sem samo na hitro preletela in me zanima če se kaj ve za Špelino??
Drugače me pa matra migrena... Tako da mi črke kar plešejo...Nič skrbet sem še v enem kosu samo glavo mi hoče raznest. Verjetno ta smotan dež?!!

Upam da ste vse fajn...kakor se pač na stanje v katerem smo da bit.

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 11:26:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

edina sory morm odpovedat kavo za dons. Bom pol razložila, zdele šibamo k veterinarju.


O joooj držim pesti za user posted image .


(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 11:28:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Taula
v dm bom pa kupila še blazinice za dojenje, deodorant brez vonja (kak nasvet?), vir

Jaz bom imela kar kristal.


ja ta kristal je baje super, moja mama ga je imela, samo ne vem kje se ga da dobiti sedaj...jst sem tak navajena na nivejin deodoranat da sploh ne vem kaj naj zdaj vzamem.


jaz tudi zaradi tega gre kar ta z mano v porodnšnicouser posted image , v bistvu je že v torbiuser posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 11:38:58   
Estrella*
****. ja ta migrena te pa kar naprej šlata!user posted image  Upam, da ti bo kamlu bolje. Drži se. Špelin se zaenkrat ni nič javila. Verjetno čaka in čaka, kot je to v navadi pri naših dr.Če se mi kaj javi, takoj sporočim.
 
edina,Naty in ostale notranjke: imate v petek okoli 10h kaj časa za kakšen klepet????? Grem ravno čez Logatec in imam čas.
 
naty: upam, da ni kaj resnejšega s tvojo user posted image .

Jaz sem mojo hotela danes peljat cepit, pa imajo v Loki totalno gužvo in so me naročili šele v četrtekuser posted image
Drugače pa je pri nas med dežjem padal sneguser posted image  A še ne misli za letos dat mir?

Kaj boste danes kuhale???????? Kakšna idea?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?