|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 13:57:28   
darmar
Estrella se strinjam, doma je res fino. Ampak jaz tega niti več ne opazim, saj sem doma od nov. Mi je pa zdej 2 dni tud fletno, saj ni toliko dela, kot prejšni teden ko smo imeli zidarje. Torej ne sme biti skoz vse tok fletno, da pol to bolj cenimo.

Kosilo oz. večerja pri nas bo: pica; na enem koncu s šunko, sirom, suho salamo, pršutkom, na drugem pa z zelenjavo: bučke, paradižnik, paprika, koruza, sir, kisla smetana. to je tok njami.

Oj, Martina 25 a ti tud si delala cukr test. Kako to? Kakšne mere pa ima tvoja punči, je kaj zelo velika? Ker mene je dala G na test, ker je naša user posted image  za 4 t. prevelika.

Zdej pa testo za pico zamesim, grem po mojega fantak v vretec in potem greva z mojo mami v LJ. v Koloseja gledat Hortona al pa Veveričke.


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 13:59:07   
hijenca
Halo user posted image !

Tako, danes sem pa kot nov človek. Polna dobre volje, energije,... Danes se pa ne bom pustila, da me kaj iztiri, ne ne, pa čeprav sem dobila slabe novice po pošti, ampak danes pa mi ni za jok.

Naty: Upam, da bo tvoja user posted image  čimprej okrevala in da bodo stroški čim manjši.

TamaraJ: ne vem če je dobro, da toliko delaš. Je že res, da delo krepi človeka, ampak ti si pa preveč pridna. Pazi se.

edinaos: jaz pa ne znam skuhat pasulja, jaz sploh ne znam skuhat nič takega na žlico. Kakšne bolj komplicirane stvari znam, te ko pa so bolj enostavne, pa ne znam. Čudno, ampak res. HB da ne rabim kuhat čez teden ker mojega user posted image  ni, jaz pa jem pri moji mami.

Kateri deodorant bom vzela sabo, pa še nevem. Doma jih imam kar nekaj, tudi kristal imam, ki pa ga že dolgo nisem uporabljala, ker pač nimajo vonja, meni pa je všeč, če deo diši. Trenutno pa uporabljam  Nivea Pure. Tako nežno diši.

Rabim pa en nasvet. Včeraj sem si pakirala stvari za P. Pa sem si vse tako lepo zložla v moj kozmetični kuferček, ampak je skoraj preveč nabasan, pa še nisem npr. fotoaparata dala noter. Kaj imate ve, kovček, torbo ali samo kozmetični kuferček??? Kam pa boste za dojenčka spakirale. Meni je malo čudno, te stvari v vrečko dat, za kakšno potovalko je premalo, ali bi raje dala v nahrbtnik?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 14:01:20   
Estrella*
Aurora: če imaš avto na lizing je do popolnega plačila last Avto hiša. Moraš pa obvezno imeti polni kasko iz katerega se škoda krije v primeru nesereče. Vsaj mislim, da je tako.
 
Ta tvoja tašča ima enake prebliske kot mojuser posted image  Matr mi kar tlak naraste ko se spomnim kakšnih izjav. Grrrrrrr
Kot sem že napisala se je očitno moj vdal v usodo in sedaj modro molči ko se gre za psa in finance.
Včasih je bil njegov komentar; a ni cenej "tisti šus" kot pa to zdravljenje.....user posted image
Al pa saj je že tako v letih, in ji pripada samo še zadnja injekcija.....
Pol sem mu odgovorila kako se bo on počutil na stara leta ko bo rabil zdravniško in mojo pomoč in mu bi obrnila hrbert...no od takrat naprej imam mir.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 14:03:45   
darmar
Kok ste pridne, jaz se niti ene niti druge torbe nimam pripravljene, torej ne za mene ne za dojnečico.

Estrella, Martina, Valentina, Sandra in še katera gorenjka, komaj čakam da bo lepše vreme in se dobimo eno dopoldne ali  pa popoldne na sončku nekje v Kranju, Zbiljah, ... na kavici.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 14:08:03   
Estrella*
suzy: za nastop očetovskega dopusta ne rabiš rojstnega lista
oz. se vloga odda  lahko tudi do 30 dni pred PDP jem oz. lahko se odda 2 dni prd nastopom dopusta. Problem je , ker nobeden ne ve kdaj se bo user posted image dejansko rodil. Če ata želi ostati takoj po prihodu domov iz P na dopustu , si stvari uredi takoj ko se mali rodi, če pa bo koristil dopust kasneje pa itak ima dovolj časa da še EMŠO otroka počaka.
 
Rojstni lsit pa rabiš za enkratno pomoč občine(če kaj da) in za drugi del porodniškega dopusta. To pa urediš takoj ko dobiš RL user posted image  
Je pa žal res, da se na CSD ju sproti zmišljujejo kako pri njih oddajati vloge, ki pa so enotne za celo SLOVENIJO.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 14:10:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Hvala za pikapoke, jih bomo še rabli user posted image . Vse skupi se je itak začelo že včeri, ker je cel dan kr spala. Pol sm pa misla, da zato, ker je ponoči bedela, ko je grmelo pa jo je bilo ful strah. No pol še bruhanje ponoči, ko pa ni jedla briketov (ker je drgač ful požrešna) sm pa vedla, da je neki narobe. No in ko smo se spravljali k veterinarju, je mojmu zuni na štengah spodrsnilo (ker so kovinske, pa dežuje) in sta oba padla, pa je dobila še rano na zadnji tački. Tko da je blo pa pol res treba pod nujno k veterinarju user posted image .
In so odkrili povišane jetrne encime...to lahko pomen vnetje, tumor al pa parazite. Tko da je zdej na antibiotikih, jutr gremo pa na UZ, pa priporočajo infuzijo. Ma sej ne vem kaj naj si mislim...ful se mi smili, ker je že itak cela boga, zdej pa še šepa, druga stvar je, da bo spet sigurno prišlo 200 eur, kar je zdele velik izdatek, glede na vse, kar je treba za user posted image  kupovat...

Eh...no tko, dons bom pa js jokala cel dan. Nč pridne bodte... 


Naty, res mi je žal za tvojo staro prijateljicouser posted image user posted image , pa a je veterinar kaj omenil, da je že ful stara pa čedalje bolj bolna bo......itd. saj veš kaj mislim?
Mene kar pri srcu stisne, ko pomislim da bi se kaj moji zajčici zgodilo!!! Pa jo imam 1 leto, ti pa že celih 10 let, o joojuser posted image user posted image

Pa tvoj user posted image se je on poškodoval?

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 14:11:41   
Soncnica Sandra ***
Rabim pa en nasvet. Včeraj sem si pakirala stvari za P. Pa sem si vse tako lepo zložla v moj kozmetični kuferček, ampak je skoraj preveč nabasan, pa še nisem npr. fotoaparata dala noter. Kaj imate ve, kovček, torbo ali samo kozmetični kuferček??? Kam pa boste za dojenčka spakirale. Meni je malo čudno, te stvari v vrečko dat, za kakšno potovalko je premalo, ali bi raje dala v nahrbtnik?

 
Jaz sem spakirala en ful mali kovček, mislim, da je velik cca. 40x60cm, pa tako ga lahko pelješ s sabo kot ta velik kufer. Samo gre notri ful malo stvari. Osnovne stvari za kozmetiko, spodnje perilo pa še par drobnarij.
 
Za dojenčka bom pa spakirala v torbico, ki sem jo dobila zraven vozička, samo je ne bom nosila s sabo, ampak bo moj lubi prinesel jo v porodnišnico tisti dan ko bomo šli domov.
 
Lahko pa spakiraš tudi v nahrbtnik, mislim da je prav tako priročen!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 14:13:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


edinaos: jaz pa ne znam skuhat pasulja, jaz sploh ne znam skuhat nič takega na žlico. Kakšne bolj komplicirane stvari znam, te ko pa so bolj enostavne, pa ne znam. Čudno, ampak res. HB da ne rabim kuhat čez teden ker mojega user posted image  ni, jaz pa jem pri moji mami.



O jaz sem pa prava kuharica postala, pravi moj da se je zares zaljubil vame, šele ko sva skupaj začela živetiuser posted image user posted image user posted image , seveda zaradi kuhe.

Drugače pa je moja mama kuharica, in seveda je hčerko predno se je oženila o vsem poučila.

Bravo za tvojo mamiuser posted image user posted image


(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 14:14:38   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

Kok ste pridne, jaz se niti ene niti druge torbe nimam pripravljene, torej ne za mene ne za dojnečico.

Estrella, Martina, Valentina, Sandra in še katera gorenjka, komaj čakam da bo lepše vreme in se dobimo eno dopoldne ali  pa popoldne na sončku nekje v Kranju, Zbiljah, ... na kavici.


Jaz tudi nimam še nič pripravljeno, še cunjce niso opraneuser posted image
 
Drugače mi pa misli bereš. Sem enako razmišljala zakaj se sedaj vreme kuja že 2 tedna, ko bi se me lahko kje na sončku martinčkale in klepetale.
 
HORTON: mi smo ga gledali cca pred 10 dnevi in ni bil nič kaj prida. Baje so veveričke boljšeuser posted image
 
hijenca: jaz bom imela eno veliko tobrbo ala tako za na plažo. Notri stlačim prv vse. Nekatere bodo imele ruzake, kufre....Samo ne pretiravaj, saj ne greš na dopustuser posted image

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 14:19:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

Oj, Martina 25 a ti tud si delala cukr test. Kako to? Kakšne mere pa ima tvoja punči, je kaj zelo velika? Ker mene je dala G na test, ker je naša user posted image  za 4 t. prevelika.



a je to sploh možno, ok sem že slišala da je razlika v 1-2 tednih, za 4 tedne prevelika?? A to po menstruaciji, ali po velikosti otroka?? Sorry če sem firbčka, ampak meni se zdi 4 tedne fuul, pa sej to je en mesec že??

(odgovor članu darmar)
  Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 14:21:32   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Jana glede leasinga me zanima kako se pa plačuje, a to pomeni da je do izplačila avta glavni lastnik Avto hiša?  Kaj pa v primeru nesreče, da se avto stovče?


plačuje se po položnicah, ja in do izplačila avta je lastnik leasing hiša,moraš met kasko zavarovanega skozi cel leasing (razen izredni primeri), če pride do kreša gre normalno preko zavarovalnice samo leasing ti mora dat izjavo da se keš nakaže tebi ali hiši, ki avto popravlja, to ti vse na zavarovalnici povejo v primeru kreša...jst sem že mela tak primer, kr sem tud yarisa imela na leasing..in pa ko ga hočeš prodat moraš najprej poplačat leasing, šele potem ga lahko prodaš, razen če se z novim lastnikom zmeniš da on plačuje naprej.
Drugače pa je zdle trenutno leasing bolj ugoden kot kredit, razen če nimaš koga poznanega na banki, da ti zrihta nižje obresti.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 14:29:11   
darmar
Prevelika glede na rok. Ampak rok je pa določen glede na zadnjo menstruacijo. Sej meni se je tud zdelo ful preveč in sem šla zato še k Pušenjaku na pregled. In je reku, da nismo ljudje kot lego kocke in pač so eni večji, drugi manjši, ... Ok, reku je da je vse OK!!!

Bomo vidli v pon. 14.4. po pregledu kakšne bodo mere. Jaz bi raje vidla, da se je rast naše pupike ustvila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 14:35:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

Prevelika glede na rok. Ampak rok je pa določen glede na zadnjo menstruacijo. Sej meni se je tud zdelo ful preveč in sem šla zato še k Pušenjaku na pregled. In je reku, da nismo ljudje kot lego kocke in pač so eni večji, drugi manjši, ... Ok, reku je da je vse OK!!!

Bomo vidli v pon. 14.4. po pregledu kakšne bodo mere. Jaz bi raje vidla, da se je rast naše pupike ustvila.


darmar: sej zdaj me bodo punce spet kregaleuser posted image , ampak sem šla gledat in imave midve isti PDP, in pliss povej mi koliko tehta tvoja pupika???





(odgovor članu darmar)
  Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 14:40:11   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


edina,Naty in ostale notranjke: imate v petek okoli 10h kaj časa za kakšen klepet????? Grem ravno čez Logatec in imam čas.



Super ideja... si bom dala na plan in malo prekinila zidarska delauser posted image . Če se zmenimo..pridemuser posted image .

Naty... vsi držimo pesti za princesko. Šarka pa ji pošilja en veeeeelik pasji objem. In upam, da ji bo kmalu bolje...

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jaz dam tudi zadni evro za mojo , če to potrebuje. Mogoče se to komu zdi blesavo (beri mojemu možu) in čisto nepotrebno, ampak ker sem si omislila psa moram biti toliko odgovorna in zanj poskrbeti tako kot je treba.

jaz sem popolnoma ista, ampak k sreči, mi mmoj še ni nikoli nasprotoval, saj je tudi njegova psička.



Ja, vem koliko stane. Jaz se že pri mucah zainvestiram... za Šarko na srečo še ni bilo drugega stroška kot obvezno cepljenje in upam, da tako ostane. Vem kakšne so cene. Je pa seveda odgovornost, ki jo sprejmemo v trenutku, ko žival sprejmemo pod svoje okrilje. Te teden si bom sposodila živolovko, ker moram ujeti Edvarda. Že eno lepo je pri nas in se ne pusti prijeti. Ima pa veeeliko rano okoli vratu in sumim garje. zato ga niti ne bom poskušala drugače lovit, ker ko so enkrat garje zunaj ušes...so nevarne tudi za nas. ne smem tvegat...živali pa moram pomagat.. Upam, da mi projekt uspe.

No, zdaj se pa počasi odpravljam proti Logatcu, ker moram najti banjo za novo kopalnico, preden zalijemo tlake.


Držite se majčice... si beremo



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 14:43:36   
tally
ojla majčice!

Bom probala kaj napisat mogoče se mi razpoloženje popravi, ker sm drugače user posted image .Pa nisem slabe volje, samo energije nimam pa cel dopoldne mi je ful slabo na hrano niti pomisliti ne smem, še na začetku nisem imela slabosti, zgleda da bodo pa na koncu.
Vidim da je tekla debata o deodorantih, jst bom s sabo v P vzela fenjal-brez vonja upam da bo user posted image všeč, če ne bomo pa kaj drugega skombiniral.
Včasih mam kr malo slabo vest ker ene mate že vse spakirano za v P pa za user posted image iz porodnišnice, jst pa še kompletka nimam, ga bom šla jutri nabavit, če se bom kaj boljše počutila.


Martina25 upam da bo cuker test ok in da te ne bodo več špikali.

Naty* boga tvoja user posted image upam da ni kaj resnega in da bo kmalu boljše. Pošiljam ji user posted image user posted image user posted image .

Edinaos sem prebrela za tvojo bolniško, me pa prav zanima kakšni bebci sedijo tam v komisiji, no comment. Pa user posted image za tvojo zdravnico vsaj nekdo normalen.

Estrella* je luštn bit doma, tega se sploh niti ne zavedamo, zdej boš pa imela čas da v miru zrihtaš  stvari za user posted image .


Nč grem še malo v horizontalo, mogoč pa bo kaj boljše





(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 14:43:53   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

TamaraJ: ne vem če je dobro, da toliko delaš. Je že res, da delo krepi človeka, ampak ti si pa preveč pridna. Pazi se.



rada bi imela večino urejenega preden rodim... Pa takšna sem, da ne znam mirovat. če ni akcije mi kar nekaj manjkauser posted image user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 15:10:20   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

kasso: ti kar zavidam tvojega moža. Ma, naš je s kmetov in tam imajo mnenje; kar ni za uporabit, se ne splača trošit denarja za vetauser posted image Pes, če je čuvaj bi bil še kakšne oskrbe deležen, tak kot je naš, ki je za okras, pa ko ga J....
Sem se včasih tolk sekirala zaradi tega, pa sem ugotovila, da nima smisla. Povedala sem mu svoje, da mi je pač pes enako pomemben kot kdo drug in mirna Bosna. Sedaj se je vsaj toliko k sebi spravil,m da me ne sprašuje več koliko sem dala pri vetuuser posted image user posted image


pri nas je tako, ker sva se skupaj odločila za psičko, skupaj financirala nakup, oba jo vzgajala in je najin prvi otroček, he he... oba skrbiva zanjo (čeprav česanje mojemu ne diši več), zjutraj jo jaz nahranim in peljem ven, zvečer pa on hrani in pelje ven...vmesni sprehodi pa odvisno kako znese (čez teden jaz, ker sem doma, čez vikend pa večinoma on).... imava pa srečo, da tako moja mama kot njegovi starši so vsi nori nanjo, ker je en velik carton...še najraje pa jo ima tast, ki jo z veseljem vzame v varstvo, da ima lep izgovor za potepanje po Postojni, he he....Jaz mojemu vedno povem za stroške, edino kar je malo čudno gledal je bilo homeopatsko zdravljenje zaradi erlihije, ker je nisem hotela takoj šopat s antibiotiki in k sreči še ni nič izbruhnilo ven (kot pravi Aurora kri iz nosu...tega se ful bojim).....
Ds bi mi pa nekdo težil kot tebi, bi mu hitro povedala svoje user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

Taula nisem bila prepozna, ampak mi je socialna delavka rekla, da ne more nič urejat brez podatkov o otroku (emšo). tak da bom mogla po porodu okrog skakat, pa še to urejat!  sj za očetovski dopust so pa tud druge rekle, da bojo rihtale po rojstvu, kr mora oče v službi oddat rojstni list oz. potrdilo o rojstvu otroka.
naj me prosim katera popravi, če se drugače urejajo stvari!

je prav tako očetovski dopust, dopust za nego in varstvo otroka, otroški dodatek se rihta po rojstvu otroka.
Pomoč ob rojstvu otroka in porodniški dopust pa moraš zrihtat pred nastopom porodniške!!! Saj tu ne rabiš podatkov o otroku, ampak navedeš le PDP oz. datum nastopa porodniške.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 15:21:27   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: tally

Včasih mam kr malo slabo vest ker ene mate že vse spakirano za v P pa za user posted image iz porodnišnice, jst pa še kompletka nimam, ga bom šla jutri nabavit, če se bom kaj boljše počutila.


Jaz nimam še nič pripravljeno, le kupila sem par stvari (Ribodermin, Chicco blazinice za prsi, Nivea za v banjico) in to je vse, nimam slabe vesti..... je pa res, da imam v eni ogromni vreči in še v več malih vse natlačeno in moram še vse pregledat, preprat, zlikat, ampak se mi ne da... imam polno drugega dela prej za porihtat....vmes pa ko ne morem biti več pokonci se malo odpočijem na RR user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

suzy: za nastop očetovskega dopusta ne rabiš rojstnega lista


V PO ne napišeš celotnega EMŠA, ampak le datum poroda! Emšo že na CSD sami naknadno pripišejo.

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 15:52:58   
Taula
Kaj novega glede špelin@?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 16:09:40   
80kaja
hojla....
tudi mene zelo zanima kako je s špelin@ ????
mogoče katera kaj ve?
stisnimo pestke zanjo, punce user posted image user posted image user posted image
pozdravček,kaja

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 16:15:11   
Estrella*
kasso: pri nas je isto. Napišeš datum rojstvauser posted image . Če pa ne verjamejo jim pod nos pomoliš MK, kjer so vsi podatki o user posted image  in porodu vpisani. No, vsaj pam, da je še tako.
 
TamaraJ: probaj si utrgat malo časa in pusti zidarska dela za kakšnih par uric. A boš imela zazidano banjo?
Šarka je še malda psica in po vsej verjetnosti še ne bo delala stroškov, vsaj naj jih ne biuser posted image  Moja ima tudi tako kot Naty-na Gala 10 let in se seveda pričakuje povečanje stroškov zaradi vse pogostejših obiskov veta. Sicer pa zavarovalnice ne zavarujejo več pse po 9 letu starosti. Že vedo zakajuser posted image
 
taula: Špelin@ se še ni nič javilauser posted image  Skoz gledam na GSM in RR pa nič. Bo že, če ne danes pa jutriuser posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 16:22:23   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


taula: Špelin@ se še ni nič javilauser posted image  Skoz gledam na GSM in RR pa nič. Bo že, če ne danes pa jutriuser posted image

Tudi jaz upam, na dobre novice user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 16:29:34   
Estrella*
Punce, aprilčice so štartale bolj zgodaj že v februarju, sedaj pa kar čakajo na boljše časeuser posted image  Sem mislila, da jih je več rodilo, pa so kar pridne.
 
Ne vem kaj mi je , ampak sem vsaki dan bolj nemirna in čakam na prve maj/čke/čice. Zdi se mi, da smo že tako blizuuuuu.
 
Slaba stran bit doma  je hladilnik!! Samo žrem, kar mi pade pod roke. Groza....sedaj bi malo Tally-nga /ne/apetita rabila, če ne me bo razgnalo.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 16:34:13   
pajkica
Oprostite, ker se vmešavam na vašo temo.
Mi že imamo doma majhnega nadobudneža starega 2 meseca in to je res nekaj najlepšega kar se ti lahko zgodi v življenju.
Če katero zanima, pa prodajam voziček, čisto nov, ker kupujemo trikolesnika.
Ogledate si ga lahko na http://www.bolha.com/oglas3204445 Ceno lahko tudi še malo znižam.
Če imate še kakšno vprašanje se mi oglasite na ZS ali na mail.
Lepo pričakujte!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 16:52:43   
tally
Jst tudi stiskam pestke za Spelin@, upam da se čimprej oglasi s dobrimi novicami.
Estrella* lahko ti tale neapetit pošljem po hitri pošti, slabosti ti pa ne bom pošiljala,ker je dosti da se jst počutim tko user posted image . Vsaj moja user posted image ima turnir v malem nogometu pa se mal nasmejim ko vidim kaj ustvarja po trebuhu user posted image .



(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?