|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 11:42:51   
Estrella*
Vidim, da se pogovarjate o deodorantih. Definitivno gre z menoj Kristal in šee kaka nivea. Sem šla prejšnjo rundo brez v P in je bila prava katastrofa. Sicer je bil december, ampak so hajcal za popi.....jaz pa švicala in smrdela ko dihur(drugače nisem nagnjena k temu). Še tuš ni pomagal kaj dostiuser posted image  Zgleda, da je čišča tudi zgoraj kraljevala in ne samo spodajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 11:46:30   
narava
Aja, sm na eni temi vidla, da se je CatJa oglasila in me zanima, kak je kaj CatJa, a ti se zmer grozi porod in odprtje sezone majcic?user posted image  Pa GoYa, a ze carta?user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 11:49:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
.
 
edina,Naty in ostale notranjke: imate v petek okoli 10h kaj časa za kakšen klepet????? Grem ravno čez Logatec in imam čas.

Jaz sem zauser posted image

Kaj boste danes kuhale???????? Kakšna idea?

pasulj s klobasouser posted image



(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 11:59:27   
Estrella*
edina. velja! Se zmenmo po sms u.
 
narava: CatJa mislim, da še ni v nizkem startu, za Goyo pa nimam pojma. Mogoče Anitka kaj več ve?????
 
Me pa firbec matra za ostale, ki se ne javljajo več. Me živimo v dobri veri, da sezona še ni odprta in se dajemo katera bo prva, pa so mogoče že prve štartaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 12:01:24   
narava
Estrella, ajd bomo tak rekle: tiste, KI SE AKTIVNO JAVLJAJO se niso odprle sezoneuser posted image  

sej za ostale tut vedet ne mores a  je kera ze rodila al ne, ce se ne javi..upam, da se bodo vsaj za porod javile in nam sporocile (kot je bilo to pri drugih mesecnicah)..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 12:13:37   
aurora28
Estrella* jaz bom danes spekla musako in poletno solato (paradižnik+kumare+čebula). user posted image

Ko se ravno pogovarjate o potenju, jaz bom že zdaj popiz.....ker se potim kot, da bi me ker polival z vodo, pod pazduho in med nogami. Groza, prav živčna sem zaradi tega. Pa mi noben deodorant ne pomaga, očitno imajo hormoni svoj vonj user posted image . V P pa bo z menoj šel kristal (v Mullerju imajo dobre) in deo Fenjal, ker mi najbolj diši.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 12:30:53   
jana81
no kr napište še kak predlog za kosilo, ker jst sem brez idej.
 
sem pa še vedno v pižami, dobr da je moj dragi tolk vredu, da namest mene ureja papirje za avto in leasing, ker se mi res ne da iz hiše. Vse mi je domov prinesu za podpisat (ker bo avto pisan na mene).user posted image
 
no jst še kr nimam pripravljene torbe za v P. (sem prepričana da je še 3 tedne ne bom rabla)user posted image
 
morem pa it mal  user posted image , ker moj lubi kmal ne bo mel več kaj za oblečt, že od 9h peglam kavč pred .user posted image ...

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 12:36:31   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

no kr napište še kak predlog za kosilo, ker jst sem brez idej.
 
sem pa še vedno v pižami, dobr da je moj dragi tolk vredu, da namest mene ureja papirje za avto in leasing, ker se mi res ne da iz hiše. Vse mi je domov prinesu za podpisat (ker bo avto pisan na mene).user posted image
 
no jst še kr nimam pripravljene torbe za v P. (sem prepričana da je še 3 tedne ne bom rabla)user posted image
 
morem pa it mal  user posted image , ker moj lubi kmal ne bo mel več kaj za oblečt, že od 9h peglam kavč pred .user posted image ...


Bravo za avto user posted image user posted image user posted image , a zdaj boš pa ti šefica. user posted image Kdaj ga pa dobita?
Jana ti si v teh vodah, daj mi povej kako je to z leasingom za avto, na kak način to funcionira?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 12:38:06   
Soncnica Sandra ***
Vidim, da je govora o deodorantih: jaz imam za v P. spakiran deodorant v kristalu, bom pa verjetno potem ko bom doma spet uporabljala Fenjal, samo da ne tistega ta odišavljenega ampak ta neodišavljenega.

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 12:38:17   
Estrella*
Punce kao je fajn biti doma!!!!!Tolk se dobro počutim in delam vse na izzy. Kva nisem že prej zaključila s službo.
 
narava: jaz tudi upam, da se bodo javile tiste, ki so se nehale javljati, drugače bomo naš seznam hitro napolnile z user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Pasulj bom jutri pacala, ker moram še fržolček namočit, danes pa kuham krompirjevo juho. Sem bolj na izzyuser posted image
Musaka tudi zveni mnjami. Je kar nekaj časa nisem delala in jo moram čim prej!!
 

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 12:39:27   
Naty*
Hvala za pikapoke, jih bomo še rabli user posted image . Vse skupi se je itak začelo že včeri, ker je cel dan kr spala. Pol sm pa misla, da zato, ker je ponoči bedela, ko je grmelo pa jo je bilo ful strah. No pol še bruhanje ponoči, ko pa ni jedla briketov (ker je drgač ful požrešna) sm pa vedla, da je neki narobe. No in ko smo se spravljali k veterinarju, je mojmu zuni na štengah spodrsnilo (ker so kovinske, pa dežuje) in sta oba padla, pa je dobila še rano na zadnji tački. Tko da je blo pa pol res treba pod nujno k veterinarju user posted image .
In so odkrili povišane jetrne encime...to lahko pomen vnetje, tumor al pa parazite. Tko da je zdej na antibiotikih, jutr gremo pa na UZ, pa priporočajo infuzijo. Ma sej ne vem kaj naj si mislim...ful se mi smili, ker je že itak cela boga, zdej pa še šepa, druga stvar je, da bo spet sigurno prišlo 200 eur, kar je zdele velik izdatek, glede na vse, kar je treba za user posted image  kupovat...

Eh...no tko, dons bom pa js jokala cel dan. Nč pridne bodte... 

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 12:43:58   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Bravo za avto user posted image user posted image user posted image , a zdaj boš pa ti šefica. user posted image Kdaj ga pa dobita?
Jana ti si v teh vodah, daj mi povej kako je to z leasingom za avto, na kak način to funcionira?



kaj točno te zanima?
zaposlena moreš bit, al pa met poroka ki je kreditno sposoben. Potem pa vsaj 30% moreš dat pologa , ostalo gre na leasing. Povej kaj te še zanima, ti povem .
avto dobiva verjetno v četrtek....komaj čakam. Sej je že yaris bil na mene pisan, ker sem ga sama kupila, moj je mel pa Cliota, ampak ga je prodal, zato bova zej mela sam en avto.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 12:49:15   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Hvala za pikapoke, jih bomo še rabli user posted image . Vse skupi se je itak začelo že včeri, ker je cel dan kr spala. Pol sm pa misla, da zato, ker je ponoči bedela, ko je grmelo pa jo je bilo ful strah. No pol še bruhanje ponoči, ko pa ni jedla briketov (ker je drgač ful požrešna) sm pa vedla, da je neki narobe. No in ko smo se spravljali k veterinarju, je mojmu zuni na štengah spodrsnilo (ker so kovinske, pa dežuje) in sta oba padla, pa je dobila še rano na zadnji tački. Tko da je blo pa pol res treba pod nujno k veterinarju user posted image .
In so odkrili povišane jetrne encime...to lahko pomen vnetje, tumor al pa parazite. Tko da je zdej na antibiotikih, jutr gremo pa na UZ, pa priporočajo infuzijo. Ma sej ne vem kaj naj si mislim...ful se mi smili, ker je že itak cela boga, zdej pa še šepa, druga stvar je, da bo spet sigurno prišlo 200 eur, kar je zdele velik izdatek, glede na vse, kar je treba za user posted image  kupovat...

Eh...no tko, dons bom pa js jokala cel dan. Nč pridne bodte... 


joj naty sej bo vse vredu, misli pozitivno, peseka od moje tašče tud čaka operacija ki ne bo pod 500€, pa je boga sama in ne vemo še kak bomo plačal.
 
glej tale user posted image  bedi nad nami, da bo vse vredu

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 13:05:01   
MARTINA25
OJLA PUNCE!!!

Sem nazaj iz cuker testa....rezultatov še nimam, sam se že mau boljš počutim ker je to za mano.....roke pa imam kot kakšna narkomanka.....4 krat so mi vzeli kri...pa včeri enkratuser posted image
Teta ki mi je jemala kri pa mi je rekla, naj začnem intenzivno pit čaj za sečila-za nosečnice, ker če mi bo zelo zastajala voda me bodo dali ležat v porodnišnicouser posted image ...sam to ne!!!!!TKo da sem ga že dva deci spilauser posted image

ESTRELLA kok sem gledala mere, sta najini punčki kar tm-tm!!!
Za meso se tu jst ne sekiram, ne vem kako bom pa prebolela SIR....

NATY upam, da ima psička samo parazite in da ni kaj hujšega!!!!!

Upam da se ŠPELINA čimprej kaj oglasi, drugače pa držim pesti da bo dobro poštimala!!!

Pa hvala vsem ki ste držale pestke tudi zameuser posted image  

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 13:08:23   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

Taula za ta kristal sem že večkrat slišala. baje je bolj zdrav, ker ne zavira potenja.
pa je tudi brez vonja?
ker baje dojenčku ne pašejo vsi ti parfumi, ki jih nanesemo na telo. najbolj jim odgovarja materin naraven vonj.. evo, spet nakladamuser posted image .

ga imajo tudi v dm-ju? kako pa izgleda?



Kodrana, a ti lahko še jaz nekaj priporočim: sem nekaj časa uporabljala kristal, in je bilo o.k., potem pa sem odkrila kristal v raztopini (na pumpico) od iste firme - Bekra Mineral in sem res več kot zadovoljna, ker je veliko preprostejši za uporabo (kristal moraš vlažiti, čakati, da se posuši na koži...), saj ga samo našpricaš na predhodno umito kožo in res drži. Nima nobenega vonja in alkohola, je iz mineralov. Skratka, jaz ga bom vsekakor uporabljala tudi po prihodu user posted image , ker je zakon.
Aja, kupim ga pa v lekarni, taka modra embalaža in gor piše Bekra Mineral Achsel spray. Cena: 5,15 eur.


(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 13:10:57   
kasso
Ojoj Naty, upam da vseeno ni kaj resnega in da se z antibiotiki hitro pozdravi... boga kužika se mi tako smilijo ko zbolijo. Vem pa dobro kaj pomenijo ti izdatki...hmm jaz sem prišla s operacijo (tumorji v ušesu) vsem zdravljenjem, kontrolami (ki mi jih niso računali) zelo poceni skozi na Prvi kliniki v LJ (Zaninovič starejši jo je operiral). In veš kako je s tem, večji kot je pes, višji so stroški, ker gre večinoma vse na kilažo.... to je bilo takrat okoli 50.000 sit
Par  mesecev prej pa je boga zbolela za zaostalo posteljico (ko smo imeli leglo) in je tudi bilo cca 120.000 sit (zdravili v PO). na srečo je zdaj ok in zdrava (oz. bolezen erlihijo ima v sebi, a na srečo ni izbruhnila, ker če bi, bi najbrž bili spet ob 500 eur). Pošiljam ji user posted image , da se pozdravi!

****, user posted image da boš kmalu boljše!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 13:21:42   
suzy85
naty to je moja naravna barva. sem HB malo temnejše barve, kar mi prav paše. v solarije pa ne hodim. upam, da bo s user posted image čimprej bolje!

špelin@ upam, da ne bo preveč resno to tvoje hitro bitje user posted image !

tamaraJ ne preveč pretiravat z delom, da ne bo potreben predčasni odhod v P

glede šole za starše: mi2 sva ravno prejšnji teden hodila. smo meli od sre do pet po 2 uri na dan, pa je bla sestra ful vredu, pa dosti je iz svojih izkušenj govorila. se je poznalo, da je mlajša - je mela bolj naše poglede na porod in vse ostalo! user posted image

prejšnji teden sem šla tud papirje rihtat na CSD, pa sem lahko oddala samo za enkratno pomoč. sem oddala ravno 31.3, tako da že aprila dobim denar. vse ostalo (starševski dodatek in očetovski dopust) moram pa po rojstvu rihtat.

kot vas je že nekaj pojamralo - tudi men je zadnje čase nenormalno vroče in se zaradi tega tudi bolj potim. zaenkrat sem uporabljala deodorant neutro roberts, za naprej bomo pa še videli.
kok je fajn te vaše pogovore brat - jst sam na listek pišem kaj vse še morm kupit user posted image

aja! ste vse dobile napotnico za rešilca? jst sm zaenkrat dobla sam napotnico za porodnišnico!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 13:22:31   
Estrella*
Naty: user posted image  Upajmo na najboljši izzid, da antibiotik prime. Stroški z našimi pesjanarji so žal del našega Življenja in se moramo s tem sprijaznit. Ma vedno se najde kje za postrgat.user posted image
Jaz dam tudi zadni evro za mojo user posted image , če to potrebuje. Mogoče se to komu zdi blesavo (beri mojemu možu) in čisto nepotrebno, ampak ker sem si omislila psa moram biti toliko odgovorna in zanj poskrbeti tako kot je treba.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 13:24:02   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

aja! ste vse dobile napotnico za rešilca? jst sm zaenkrat dobla sam napotnico za porodnišnico!


le za porodnišnico. v primeru, da bo potreben rešilec, pa mi bo že G naknadno napissal.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 13:25:23   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85


aja! ste vse dobile napotnico za rešilca? jst sm zaenkrat dobla sam napotnico za porodnišnico!



Jaz še nič. Sem pa včeraj vprašala pa je rekla, da naslednjič, torej čez 14 dni dobim oboje.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 13:25:25   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jaz dam tudi zadni evro za mojo user posted image , če to potrebuje. Mogoče se to komu zdi blesavo (beri mojemu možu) in čisto nepotrebno, ampak ker sem si omislila psa moram biti toliko odgovorna in zanj poskrbeti tako kot je treba.

jaz sem popolnoma ista, ampak k sreči, mi mmoj še ni nikoli nasprotoval, saj je tudi njegova psička.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 13:29:11   
Estrella*
kasso: ti kar zavidam tvojega moža. Ma, naš je s kmetov in tam imajo mnenje; kar ni za uporabit, se ne splača trošit denarja za vetauser posted image Pes, če je čuvaj bi bil še kakšne oskrbe deležen, tak kot je naš, ki je za okras, pa ko ga J....
Sem se včasih tolk sekirala zaradi tega, pa sem ugotovila, da nima smisla. Povedala sem mu svoje, da mi je pač pes enako pomemben kot kdo drug in mirna Bosna. Sedaj se je vsaj toliko k sebi spravil,m da me ne sprašuje več koliko sem dala pri vetuuser posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 13:29:52   
Taula
Suzy: meni je moja G rekla da napotnice za rešilca ne rabim. Da je dovolj napotnica za P in da so te dolžni peljati brezplačno.

oddala samo za enkratno pomoč. sem oddala ravno 31.3, tako da že aprila dobim denar. vse ostalo (starševski dodatek in očetovski dopust) moram pa po rojstvu rihtat.
 
Kako pa to?user posted image  A si bila prepozna?

Naty*..upam da bo vse Ok z psičko. Pa pa res predragi vetrerinarji.user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 13:43:44   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

kasso: ti kar zavidam tvojega moža. Ma, naš je s kmetov in tam imajo mnenje; kar ni za uporabit, se ne splača trošit denarja za vetauser posted image Pes, če je čuvaj bi bil še kakšne oskrbe deležen, tak kot je naš, ki je za okras, pa ko ga J....
Sem se včasih tolk sekirala zaradi tega, pa sem ugotovila, da nima smisla. Povedala sem mu svoje, da mi je pač pes enako pomemben kot kdo drug in mirna Bosna. Sedaj se je vsaj toliko k sebi spravil,m da me ne sprašuje več koliko sem dala pri vetuuser posted image user posted image


Estrella* te predober razumem, ker pri nama sva se oba zavestno odločila za psa in se zavedava, da pridejo stroški. Se spomnete, ko je moji psički tekla kri iz smrčka in sva jo peljala k vetu, nakar so sledile preiskave, ker je bil sum na erlihiozo, ampak  hvala bogu je šlo za prehlad in ko se je naprezala ji je kri tekla, no hotela sem povedati, da so stroški bili kar veliki, ampak jaz imam svojo psičko izredno rada in meni predstavlja 3. družinskega člana. O tem kar si pa ti prej pisala, da tvoj ne razume tega, je pa takšna moja tašča, ki vsakič ko naju vidi vpraša, kdaj bomo imeli koline in takšne bedarije govori. user posted image user posted image Je pritegnjena, ker ne razume kako lahko imava psa v stanovanju, ker njeno mnenje je, da je pes samo čuvaj in mora biti na ketni pred hišo, pa kakšen ljubljenček...ona sploh ne ve kaj to pomeni. user posted image

Naty upam, da se bo stanje tvoje user posted image izboljšalo in da bodo antibiotiki prijeli. Vem, da si žalostna, saj bo, držim pesti zanjo. user posted image user posted image user posted image

Jana
glede leasinga me zanima kako se pa plačuje, a to pomeni da je do izplačila avta glavni lastnik Avto hiša?  Kaj pa v primeru nesreče, da se avto stovče?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 13:57:13   
suzy85
Taula nisem bila prepozna, ampak mi je socialna delavka rekla, da ne more nič urejat brez podatkov o otroku (emšo). tak da bom mogla po porodu okrog skakat, pa še to urejat! user posted image sj za očetovski dopust so pa tud druge rekle, da bojo rihtale po rojstvu, kr mora oče v službi oddat rojstni list oz. potrdilo o rojstvu otroka.
naj me prosim katera popravi, če se drugače urejajo stvari!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?