|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 17:08:38   
aurora28
Držimo pesti za Špelin@ user posted image user posted image user posted image .

Tally jaz bi tuid nujno potrebovala tvoj neapetit, ker me bo razneslo, če bom še naprej jedla. user posted image

Estrella* sem prej razmišljala ko si napisala kako je fino biti doma user posted image , jaz sem doma že od septembra user posted image . Kako čas beži. Jaz tudi komaj čakam, da ena izmed nas odpre sezono user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 17:08:59   
Estrella*
Tally. zgleda , da moja user posted image  ravno tako trenira za euro 2008. Je resno zastavila s treningom.  Sem  mislila, da zato, ker tako pridno bašem vse po vrsti v usta. Zgleda, da to ne drži. Za hitro pošto se priporočam, stroške prevzemem naseuser posted image

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 17:23:03   
kodrana
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

Taula za ta kristal sem že večkrat slišala. baje je bolj zdrav, ker ne zavira potenja.
pa je tudi brez vonja?
ker baje dojenčku ne pašejo vsi ti parfumi, ki jih nanesemo na telo. najbolj jim odgovarja materin naraven vonj.. evo, spet nakladamuser posted image .

ga imajo tudi v dm-ju? kako pa izgleda?



Kodrana, a ti lahko še jaz nekaj priporočim: sem nekaj časa uporabljala kristal, in je bilo o.k., potem pa sem odkrila kristal v raztopini (na pumpico) od iste firme - Bekra Mineral in sem res več kot zadovoljna, ker je veliko preprostejši za uporabo (kristal moraš vlažiti, čakati, da se posuši na koži...), saj ga samo našpricaš na predhodno umito kožo in res drži. Nima nobenega vonja in alkohola, je iz mineralov. Skratka, jaz ga bom vsekakor uporabljala tudi po prihodu user posted image , ker je zakon.
Aja, kupim ga pa v lekarni, taka modra embalaža in gor piše Bekra Mineral Achsel spray. Cena: 5,15 eur.




Aurea hvala. bom kupila in probala. user posted image

kaj je meni punce? samo pucala bi? skos čistim.. pa oprala in zlikala sem že skoraj vse za user posted image . samo da ne bi diplomce pisalauser posted image . mah, saj bo. bom oboje združila in bo.

moj user posted image je danes moral delat dve uri več, ker imajo full dela, tako da prihaja komaj zdaj domov. ga že pogrešam..

suzy
jst sm dobila tudi napotnico za rešilca.

Naty držimo pesti za tvojo user posted image .

hijenca
jaz bom najbrš dala vse skup kar v ruzak. bom vzela še kake vir vložke za vsak slučaj, pa hlačke sme kupila za enkratno uporabo v Milerju.. 5kom.. vsake imajo drugo barvo zgornjega roba.. fensiuser posted image .

darmar
jaz sme gledala veveričke doma in so mi ble luštne. vredno ogleda.

Tamara full si pridna.


jaz zadnje dni tudi manj jem. malo se bremzam, malo mi pa ne paše. v četrtek imam pregled in bom pošteno kregana, če nadaljujem s prejšnjim tempom.user posted image user posted image

špelin mislimo nateuser posted image user posted image user posted image .

**** naj migreno daj stranuser posted image , pa z raje z nami poklepetajuser posted image .

se tipkamo.






_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 17:23:15   
hijenca
Jaz pa nisem lačna, jaz pa sem že cel dan tako žejna. Že ponoči sem pila kot žolna, danes čez dan pa sem tudi že blizu tri litre spila. Kaj bi lahko bilo krivo, da sem samo danes tako žejna, pa nisem nič takšnega jedla??

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 17:29:53   
sesil
drage majčice, jaz vas lih kar dohajam. preberem skoraj do konca, pol pa spet eno morje postov. kmalu bo 4. del.
najbolj ne skrbi za špelin, upam da je vse ok.
naty, pržim pestke za tvojo psičko. pes pač spada pod stroške. mi smo s prejšnjo psico imeli ogromno stroškov. enkrat ji je zrasla ena bila na trebuhu, pol je imela probleme z očmi (neka mrena se ji je delala, pa ni videla), smo za preglede , izvide in kapljice dali malo morje takratnih tolarčkov. najhuje pa je, da ni pomagalo. na koncu je bila totalno slepa.
vse pridno nakaj delate, jaz pa že cel dan lenarim. zdej pa moram malo v svet. sploh nisem šla še s hiše danes (kavč, računalnik, kuhinja, kavč....)

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 17:39:33   
barbaw
Estrella zdaj veš kako je nam ko smo doma že od ... Vse u izi. user posted image

Naty user posted image user posted image user posted image     user posted image user posted image  za kužiko
 
martina user posted image user posted image  Čaj pa le pij, ker je to res, da moraš noter ostat, če preveč zatekaš.

Nekaj sem prebrala, pa me tudi slabosti dajejo pa kislina, da ne vem več kam naj se dam.

Špelin@  čakamo dobre novice.

Moje user posted image -ke, mene je danes spet špikalo v nožnici, zategovalo tako ali tako, zaštihalo tu pa tam, ... Jaz sem po malem res pripravljam na kakšen kratkotrajen oddih v P. Pikica me še vedno veselo brca in trenutna žoga je moj desni jajčnik.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 17:47:12   
sesil
tudi jaz bi lahko kaj manj jedla. slabosti pa nočem, to je pa res, če si doma, vidiš samo hladilnik. ob takem vremenu ki je danes pa res samo hrana po glavi hodi. upam na sonček, da bom več zunaj.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 17:50:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Moje user posted image -ke, mene je danes spet špikalo v nožnici, zategovalo tako ali tako, zaštihalo tu pa tam, ... Jaz sem po malem res pripravljam na kakšen kratkotrajen oddih v P. Pikica me še vedno veselo brca in trenutna žoga je moj desni jajčnik.


barbaw: mene tudi že cel dan neki špika, tak čuden občutek-ne preveč boleč, v predelu ledvic?? A sem danes tako v filingu (pucam, kuham, cunje zlagam, peleničke pripravljam), da se ne pustim motituser posted image .




(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:05:27   
katy82
Čau mačkice  

jst mam pa tko slabo noč in naporen dan za sabo.

Včer me je okol pol enajstih začel na levi strani pa v nožnici špikat na par minut,pa nism hotla panike delat ampak sm se oblekla v pižamo pa moj mi je še pomagu,da sm se spravla spat.Me je pomiru,da me ni blo nč strah,še dobr da je bil doma.Morala sm mu sam še cunje prpravt zase za iz P,če naju slučajn ponoč kej presenet,drugo mam HB že prštiman.Pol sm še mal knjigo brala in šla opolnoči še na wc lulat,takrat pa katastrofa.Še oblečt se nisem mogla do konca sam bruhnla sm brez kake slabosti prej,roko sm si nastavla pred usta pa je v tistem k sm se obračala že pol mim zletel.Kopalnco sm pobruhala dobesedno v loku,moj me je slišu in prletu noter pol se je pa čist ustrašu pa skor skup padu k me je gledu kako bruham ,je reku da tko hudo pa še ni blo.Pol me je pa še dvakrat zagrabl pa sm se sklonla nad školko ampak me je tist šus potisnu naprej tko da sm bruhala še zadaj za školko.Groza čist sm bla gotova.Blo mi je pa tko bed pa sm hotla sama spucat pa mi lubi ni dovolu je sam vse popucal za mano.HB da je bil doma in mi pomagu.Čeprav mi je še dons mal nerodn pa čeprav vem,da mi nima bit za kej.Dons sm pa k cunja pa skoz mam filing da mam kepo v želodcu.Ah saj bo a ne?

Kaj se kej s Špelino dogaja?

****
migreno spakiraj kr nazaj v Egipt,da boš vsej zdej uživala v sladkem pričakovanju!

Narava vidva sta vzela s svojim paket a ne?Po kolkem cajtu si dobila šifro?

Naty
boga tvoja kužika da le ne bi blo kej resnga.Če je pa revica boga slučajno,ampak bog ne daj da bi bla,resno bolna je pa zanjo bolš,da se zanjo naredi vsaj toliko,da je ne boli pa da se je reši trpljenja.Pa še sama pr seb boš vedla,da si zanjo vse nardila.user posted image user posted image user posted image

Kodrana
kaj ti je ni nobena posebna znanost-gnezdiš punči!!!!!!!!!


(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:07:52   
aurora28
Joj zakaj pa jaz kar naprej jem user posted image . Tolk se mi je luštalo sladkega, ker pa nima nobene čokolade doma, sem si vzela albert kekse in si gor namazala evrokrem. Pa jst sem čist nora. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:07:54   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Moje user posted image -ke, mene je danes spet špikalo v nožnici, zategovalo tako ali tako, zaštihalo tu pa tam, ... Jaz sem po malem res pripravljam na kakšen kratkotrajen oddih v P. Pikica me še vedno veselo brca in trenutna žoga je moj desni jajčnik.


barbaw: mene tudi že cel dan neki špika, tak čuden občutek-ne preveč boleč, v predelu ledvic?? A sem danes tako v filingu (pucam, kuham, cunje zlagam, peleničke pripravljam), da se ne pustim motituser posted image .



Mogoče pa malo preiravaš s temi opravili, kaj praviš? A si pozabla vmes pit? Mene ponavadi šoika v predelu ledvic ko premalo pijem.
 
sesil: jaz si bom morala hladilnik odstraniti iz vidnega poljauser posted image  če ne bo moja tehtnca bogauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:10:19   
aurora28
Estrella* naju dve bi morali zapreti med podložnike, da ne bi tolk jedli user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:13:44   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Joj zakaj pa jaz kar naprej jem user posted image . Tolk se mi je luštalo sladkega, ker pa nima nobene čokolade doma, sem si vzela albert kekse in si gor namazala evrokrem. Pa jst sem čist nora. user posted image


Aurora jaz sem danes hotla lešnikove navihančke in jih v štacuni niso imeliuser posted image , sem si kupila kajzarce in si 3 namazala z nutelo in hamhamham nič ni stalo. Milsim, sem tako požrešna, da sem pojedla še 3 banane, ki juh drugače sploh ne jem. Pa krompirjeva juha se mi je blazno dobra zdela in seem zmazala 2 zvrhana krožnika s kruhom. Da o ostalih požtijah sploh ne govorim. Nimama nobene ideje kako se ustavit?????
 
Katy: bogica. Tudi jaz sem prejšnji teden 3x bruhala, samo jaz zato, ker sem se preveč najedla. Upam, da se ti to ne bo ponavljalo, če pa se bo pa kar do zdravnika. Preveč ga ne smeš sračkat s tem.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:16:12   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Estrella* naju dve bi morali zapreti med podložnike, da ne bi tolk jedli user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dobra ideja!
Sam naju notr ne bi spustil, če bi vedeli za najine prehranjevalne navade.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:19:58   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Moje user posted image -ke, mene je danes spet špikalo v nožnici, zategovalo tako ali tako, zaštihalo tu pa tam, ... Jaz sem po malem res pripravljam na kakšen kratkotrajen oddih v P. Pikica me še vedno veselo brca in trenutna žoga je moj desni jajčnik.


tud mene je začelo pred pol ure, res da sem danes 3 ure stala za likalnikom, pa cel dan že nekaj delam, pa po stopnicah sem šla že 10x,glihkar prišla iz pošte, zdej pa moreva še v šoping po fasungo. Trebuh pa trd kot za stavo.
 
katy82...ti maš pa resne probleme, da nisi kake trebušne gripe fasala?
 
aurora nič se sekirat...jst sem pojedla že celo vrečko čipsa dans, pa bučnic tud tolk da me že usta pečejo, jem praktično kr naprej.user posted image
Estrella sem že na 18 plusa in obsega 107 cm.
 
 
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:20:55   
aurora28
user posted image user posted image user posted image Bom jst svojega moža poslala po ključavnico, ker najin hladilnik, bolj ko ga polnim, manj je nafilan. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:24:01   
aurora28
Jana jaz se ne upam jesti čipsa, ker se bojim, da bi še bolj zatekala. Tak se pa bašem z evrokremom, kao da je to boljše. Je vratjt user posted image user posted image user posted image .

Ja kilce gredo pri meni tudi gor. user posted image




_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:25:11   
Estrella*
Aurora. ne vem , če bo ključavnica dovolj  pri takem apetitu. Po moje bi bilo bolje in predvsem cenejše, da ga nehaš filatuser posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:27:17   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Aurora. ne vem , če bo ključavnica dovolj  pri takem apetitu. Po moje bi bilo bolje in predvsem cenejše, da ga nehaš filatuser posted image


Ja to bo boljša taktika user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:30:19   
Estrella*
MAJČICE 2008


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 108cm, +13kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , KR, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:107 cm, +10kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +12kg)

04.Maj 2008
user posted image   Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:124cm, +17Kg )
user posted image  Monika
user posted image   CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image , SG, (O:97 cm, +12kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:119 cm, +13,5kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , SG, (O:+6 cm, +11Kg)

user posted image  zusi/Vrhnika/, 1.user posted image , user posted image :user posted image   ( XXcm, xxkg) 

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:107 cm, +18 kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:104 cm, +15 kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:99cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image   Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:+31/101 cm; 11,5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)    
user posted image   
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted imageuser posted image      
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +4kg)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +11kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image  
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:102cm, +11kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted imageuser posted image  Ana , MB, O:108 cm, +7kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:113cm, +15kg) 

user posted image  mixi,user posted image :user posted image Kaja, KP (O:XX cm, +10kg) 
 
17.Maj 2008
user posted image  m.g.k,1.user posted image , user posted image :user posted image , KR (O:XXcm, xxkg)

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +12kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , PO, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008 
user posted image
 Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ, (O:97cm, +11kg) 
user posted image   Metty1, user posted image :user posted image  Lana

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:106 cm,+11kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image ,  Omar, LJ  
 
23.Maj 2008
user posted image  darmar(78´),2.user posted image , user posted imageuser posted image Zala? , KR (O:XX cm, +10kg) 
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:102cm, +11kg)

24.Maj 2008                              
user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven, Maj/Alina, Tara , MS (O:97cm /+27cm/; +10kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image
 sesil (77´), user posted image :user posted image PO, (O: XX cm, +9-10kg) 

27. Maj 2008   
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image  
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:102 cm /+35 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +12kg)
  

user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša ,KR, (O: xxcm, +15kg)
user posted image  Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg)  

user posted image   mya26, user posted image :user posted image
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , LJ ( O: 91cm, +12kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ ,(O:XXcm, +5kg) 
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +7kg)


xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 81 SREČK user posted image          

Imamo 13user posted image : user posted image user posted image     
  
 
Neža81, mettyy ,pikicaa25,  ...Martina... Joob, BOJANC, Naja3 
user posted image  stumfek 
user posted image  aradej
user posted image  murva
user posted image  KAHLO
user posted image  maska 
user posted image Anonimnauser posted image
RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 19Xuser posted image ,user posted image : 22Xuser posted image  in user posted image : 40X user posted image

user posted image user posted image    PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image user posted image
 
09.04.2008: CatJa (GP), Katy82 (GP)
10.04.2008: Suzy85 (GP), kodrana (UZ), Tamara (UZ), jana81 (CTG)
11.04.2007: Tally (GP), **** (GP), aurora28 (GP + CTG)
14.04.2008: darmar (GP), buccka (GP)
15.04.2008: Naty (UZ), Špelin@ (GP), Barbaw (GP), Pepita (GP), valentina2006 (UZ), Taula (GP)
16.04.2008: hijenca (GP), mozart (GP), Soncnica Sandra *** (GP)
17.04.2008: Anitka (GP) 
18.04.2008: edinaos (GP), sesil (GP)
21.04.2008: Estrella (GP+CTG), Aurea (GP+CTG)
24.04.2008: Kasso (GP+CTG)
25.04.2008: 80Kaja (GP)
30.04.2008: narava (GP)
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška

Spisek potrebščin za v porodnišnico: KLIK




ZANIMIVE SPLETNE STRANI:



  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE




  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI       user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA



  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                     user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA



TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:36:45   
Estrella*
Kje je naša Čmrlika???? Nič se ne javi kako je bilo na CTG juuser posted image . Sicer sem vidla, da nas je brala.
 
Katina: kakšno je stanje pri tebi? Upam, da te čakanje in laufanje naokoli ni preveč zdelalo.
 
Martina: jaz sem tebi kilce popravila na +3, če niso prave javi, da ne bo kriviceuser posted image
 
Aurora: me je skoraj kap ko sem pred parimi minutami stopila v kuhinjo. Mali si je prerezal kajzarco in veselo mazal nutelouser posted image  Zgleda, da se je opsesija s hrano prenesla še nanjuser posted image
JUTI DRŽIMO PESTI ZA CatJa in Katy 82
 
 user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:45:23   
Anonimen
Moram se malo izpovedati, ker se huda kot sam user posted image .

Skratka, je bila zdaj ena kolegica pri meni na kavici, in pametna kot sto materuser posted image .
Ni bila pri meni od kar sem user posted image in seveda ji pokažem novo spalnico, posteljico, vozek, previjalno,....itd. In ženska ima res že 2 fantka, ampak ne prenesem da se mi kdo pameten dela, tam kjer res nima pojmauser posted image .

V glavnem vse ful pohvali, ampak za njo je to stran denar vrženuser posted image , ker njena fantka itak nista hotela spati v posteljici, niti se nista hotela previjati na previjalni tako, da kaj pa če bo tvoja ista. In si vse to brez veze kupila???

Sem ji kar zabrusila: da pri njej res ne vem, ampak da mi je G obljubila da na UZ ni videla zob, da moj otrok ko se bo rodil, ne bo znal govoriti, niti se za sebe odločat. Da se bom pač, jaz namesto nje odločala, in da bo morala spati tam kjer jo jaz postavim. Pa tudi glede cujnic: da kaj toliko rabim, da to bo vse prerasla v šusu, ja vrajt kot da jaz tega ne vem. Mislim, kot da bi to vse kupovala za njen in ne svoj denar. Ej hudič babji me je prav v slabo voljo spravlauser posted image , ne prenesem te nevoščljivosti!!!!

Stanovanje sem italk cel dan pucala, in me zdaj vse boli, njena mulca pa valda s keksi in sokom po celem stanovanju, pa sem jima lepo rekla: da imam jaz zdaj velik buši in da ne morem več pospravljati, da naj za mizo pojesta, in da wc školjka ni za igrat, ampak je namenjena za druge stvari, in tudi po novi spalnici (postelji) nisem dovolila skakati!! In taka, bo meni neke nasvete dajala. Uffff sem huda.

Oprostite mi, če sem preveč zamorilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:55:25   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Moram se malo izpovedati, ker se huda kot sam user posted image .

Skratka, je bila zdaj ena kolegica pri meni na kavici, in pametna kot sto materuser posted image .
Ni bila pri meni od kar sem user posted image in seveda ji pokažem novo spalnico, posteljico, vozek, previjalno,....itd. In ženska ima res že 2 fantka, ampak ne prenesem da se mi kdo pameten dela, tam kjer res nima pojmauser posted image .

V glavnem vse ful pohvali, ampak za njo je to stran denar vrženuser posted image , ker njena fantka itak nista hotela spati v posteljici, niti se nista hotela previjati na previjalni tako, da kaj pa če bo tvoja ista. In si vse to brez veze kupila???

Sem ji kar zabrusila: da pri njej res ne vem, ampak da mi je G obljubila da na UZ ni videla zob, da moj otrok ko se bo rodil, ne bo znal govoriti, niti se za sebe odločat. Da se bom pač, jaz namesto nje odločala, in da bo morala spati tam kjer jo jaz postavim. Pa tudi glede cujnic: da kaj toliko rabim, da to bo vse prerasla v šusu, ja vrajt kot da jaz tega ne vem. Mislim, kot da bi to vse kupovala za njen in ne svoj denar. Ej hudič babji me je prav v slabo voljo spravlauser posted image , ne prenesem te nevoščljivosti!!!!

Stanovanje sem italk cel dan pucala, in me zdaj vse boli, njena mulca pa valda s keksi in sokom po celem stanovanju, pa sem jima lepo rekla: da imam jaz zdaj velik buši in da ne morem več pospravljati, da naj za mizo pojesta, in da wc školjka ni za igrat, ampak je namenjena za druge stvari, in tudi po novi spalnici (postelji) nisem dovolila skakati!! In taka, bo meni neke nasvete dajala. Uffff sem huda.

Oprostite mi, če sem preveč zamorilauser posted image



edina: malo zadihaj pa bo. Klinc gleda tako kolegico in se res ne splača zadari nje in njenih user posted image  sekirat.
Verjetno ti ni hotela škodovati in je pač povedala svojo izkušnjo na najbolj štorast in neokusen način. Če se  bo ponovila tudi tebi, boš pa prodala zadeve pa bo. Sicer je malo možnosti.
 
Včasih človeka malo zanese. Kaj hočemo smo samo ljudje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:59:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Moram se malo izpovedati, ker se huda kot sam user posted image .

Skratka, je bila zdaj ena kolegica pri meni na kavici, in pametna kot sto materuser posted image .
Ni bila pri meni od kar sem user posted image in seveda ji pokažem novo spalnico, posteljico, vozek, previjalno,....itd. In ženska ima res že 2 fantka, ampak ne prenesem da se mi kdo pameten dela, tam kjer res nima pojmauser posted image .

V glavnem vse ful pohvali, ampak za njo je to stran denar vrženuser posted image , ker njena fantka itak nista hotela spati v posteljici, niti se nista hotela previjati na previjalni tako, da kaj pa če bo tvoja ista. In si vse to brez veze kupila???

Sem ji kar zabrusila: da pri njej res ne vem, ampak da mi je G obljubila da na UZ ni videla zob, da moj otrok ko se bo rodil, ne bo znal govoriti, niti se za sebe odločat. Da se bom pač, jaz namesto nje odločala, in da bo morala spati tam kjer jo jaz postavim. Pa tudi glede cujnic: da kaj toliko rabim, da to bo vse prerasla v šusu, ja vrajt kot da jaz tega ne vem. Mislim, kot da bi to vse kupovala za njen in ne svoj denar. Ej hudič babji me je prav v slabo voljo spravlauser posted image , ne prenesem te nevoščljivosti!!!!

Stanovanje sem italk cel dan pucala, in me zdaj vse boli, njena mulca pa valda s keksi in sokom po celem stanovanju, pa sem jima lepo rekla: da imam jaz zdaj velik buši in da ne morem več pospravljati, da naj za mizo pojesta, in da wc školjka ni za igrat, ampak je namenjena za druge stvari, in tudi po novi spalnici (postelji) nisem dovolila skakati!! In taka, bo meni neke nasvete dajala. Uffff sem huda.

Oprostite mi, če sem preveč zamorilauser posted image



edina: malo zadihaj pa bo. Klinc gleda tako kolegico in se res ne splača zadari nje in njenih user posted image  sekirat.
Verjetno ti ni hotela škodovati in je pač povedala svojo izkušnjo na najbolj štorast in neokusen način. Če se  bo ponovila tudi tebi, boš pa prodala zadeve pa bo. Sicer je malo možnosti.
 
Včasih človeka malo zanese. Kaj hočemo smo samo ljudje.



hvala Estrella, saj ni to,  moti me samo to: da ima ona res grdo vzgojene otroke, oz jih sploh nima, v glavnem da ona čika in kavice pije po obiskih. Potem bo pa taka men pamet solila!!!!!
Ufffffffuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 18:59:57   
Čmrlika
Kje je naša Čmrlika???? Nič se ne javi kako je bilo na CTG ju . Sicer sem vidla, da nas je brala.


no no lepo, da je nekdo opazil da še nisem pri bzjala gor
je pa moja nečakinja nekaj šarla po mojem računalniku in me prej opozorila da sem pogrešana user posted image
nekaj se nam je dogajalo danes ja
rahlo pojavljanje popadkov ampak ctg beleži tudi lažne...user posted image  user posted image
user posted image  je pa ajala ko top in ni blo varjante da se prebudi
dokler nisem bla odklopljena inn šla iz ZD potem pa trening salse, nogometa, in ne em česa še, tako ko t ponoči, ko sva zelo malo spali, in seveda sem potem bla zjutraj totalno tilt!!!user posted image

po ctg- ju pa sem bila še na predavanju in na dogovarjanju za epiduralno v bolnici, in potem sem cel preostanek dneva do zdaj preležala, ker sem tak utrujenaaaa...grem zdaj nazaj kavč polikat, pa malo dnevnika poglewdat, potem pa mogoče še kaj koomentiram... Špelin@ se je že kaj javila?



_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?