|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 19:17:51   
Taula
Čmrlika....nimaš še odpustnice. Pred tabo so še aprilčice, tako da nič ne prehitevajuser posted image
Edinaos....ignoriraj tako ženšče. Ni vredna sekiranja.user posted image

Glede hrane...jaz sem ful lačna skoz. Se moram nazaj držati.user posted image

Še nekaj..je katera kupila čaj za dojenje? Jaz sem enega kupila...sej to se začne piti ko pridemo domov? Upam da bo pomagalo, ker me skrbi da ne bom imela mleka.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 19:19:18   
Estrella*
edina: saj to je največji hudič, kako vzgojiti svoje otroke. Jaz sem še vedno mnenja, da je to človekov največji podvig, spravit vzgojenega, delovnega, poštenega otroka h kruhu. Če ti to rata si izpolnil življenski cilj.
Mogoče se zdim komu trapasta, a še vedno mislim, da je to bistvo "imeti otroke".
 
In to je tisto o čemer sem govorila nekaj časa nazaj, da se ni potrebno sekirat kako bo bolelo ko bomo rodile, ker je to mala malca napram temu kar nas še čaka- vzgoja in razno razni stranski pripetljaji.
 
Kva sem zamorilauser posted image
čmrlika: lepo , da se nekaj dogaja. Men se je tud in sem rodila čez 2 tedna? A se tebi kaj pokriva???

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 19:26:39   
Anitka
Hajli hajlo!

Vas sploh nimam časa v celoti prebrati in komentirati tako ste pridne s pisanjem.

In vidim, da bo kmalu padlo 4. nadaljevanje


user posted image user posted image To pa ni samo tak, zato bravo me. Katera ga bo odprla naj pri odpiranju spet uporabi znakecuser posted image , naj se vidi da smo majčice iz pravega testa.user posted image user posted image

Mene čaka sedaj ena gora likanja. Sicer ne bom vsega danes, malo pa bi si rada zmanjšala kup. Sicer sem še kar v redu glede na to, da je moj dragi še vedno odsotenuser posted image Jutri takšnega časa ga bova z otročkom verjetno že imela zaseuser posted image Komaj čakam.

Za GoYo mislim, da je še 3v1, ko izvem pa kaj novega pa sporočim. Jaz sem že tudi zelooooooooooo radovedna katera bo naredila otvoritev čvrstih majčicuser posted image

Glede deodoranta pa bom tudi jaz še kar naprej uporabljala Fenjal s katerim sem več kot zadovoljna. Se pa tudi jaz sedaj v nosečnosti malce bolj potim.

Naty upam, da bo s tvojo kužiko vse o.k.user posted image user posted image user posted image

Suzy jaz sem na CSD-ju uredila že čisto vse (paket in starševski dodatek za celo leto - za prvih 105 dni in drugih 260 dni ) Ko bom imela matično številko otroka pa odnesem še tisto na CSD. Pa je rekla, da se ne mudi takoj prvi teden s papirji tam skakati.

Estrella jaz bom pa še malo delala potem vam bom pa tudi jaz lahko poročala kako fino je biti doma. Delala bom do 28.4., s tem, da imam naslednji četrtek in petek dopust. 29.4. pa začnem s porodniškim dopustom.

TamaraJ me pa še kar vztrajamo z urejanjem hiš, kaj? Upam, da nas ne prehiti prej Rim.Nam bodo ta teden dokončali sobo tako, da jo bomo morda naslednji teden že lahko opremili s pohištvom, pa dokončati morajo še dela okrog oken in takrat me čaka še enkrat čiščenje le-teh, pa še fasado bomo delali in seveda bo potem treba okna čistiti še enkrat.user posted image user posted image Za user posted image pa nimam še nič oprano.user posted image

Edinaos me veseli, da imaš vsaj normalno osebno zdravnico. G pa bo res treba zamenjati. Glede kolegice pa si ne jemlji k srcu. Takšno kolegico dobiš lahko na vsakem vogalu. Kar sprosti se, zavrti se v čudoviti princeskini sobici in si zažvižgaj "Vrag naj vzame..."

Špelin@ upam, da si o.k.

Čmrlika ti le počivaj in se oglasi, ko boš lahko. Glavno je, da sta o.k.





_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 19:37:10   
Anonimen
Ojla punce,

Ste bile pa pridne, niti pod razno ne bom mogla za nazaj vse to prebrat. Me pa zanima ali je vse o.k. z Špelino? In upam da smo še vse v enem kosu...

Mene je glava končno vsaj malo ponehala bolet... mislim to je za znoret. Ta vreme mi res ne odgovarja...

Kje je katina z kako kratko obnovo??user posted image user posted image  

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 19:38:24   
katy82
Hvala punce za skrb HB da mam jutr pregled da ji povem kaj se mi dogaja,k to je pa zdej že redoma skor vsak drugi,tretji dan.Upam da sm fasala sam bakterijo od moje mami ampak da to traja že teden in pol se mi zdi ful velik,najbrž nosečnost upočasni in podaljša vso stvar.user posted image

Edina os ne sekiraj se zarad take kolegice,če sama pametuje pa svojih sploh ne vid že ni dobra mama,sej vprašanje kaki bodo moji ampak enih načel se je pa treba držat.Mam tud jst kolegico ki je ful pametna za vsako stvar k sva jo nabavla,da ona pol stvari sploh kupla ne bi ampak fora je v tem da sploh še otrok nima.Zadnč sm jo mela pa poln kufr k je pametvala zarad barve vozička pa sm ji rekla da nama je všeč,če pa komu ni se niti mal več ne sekiram.Valda prjav svoj že mnogokrat uporablen stavek v moji nosečnosti,da sm ful tečna,jst sm ji pa kr nazaj rekla,da jst mam za izgovor nosečnost kakšnga ma pa ona?Me je pogledala k da sm ji glih kar pred nos prletela ampak mam zdej mir.Mi je najbolša kolegica sam odkar sem noseča smo se mal oddaljile,pač se pozna da se za naju začenja novo poglavje u lajfu in ne hodva več tko ven pa na veliko gnezdva,je kruser posted image ,če si prvi v skupini kolegov ki majo otročka.

Čmrlika a odpiraš sezono????Jst tko kumi čakam,da se začne tud pr nas,sej ni važn kera je prva,sam da ena bo!!!user posted image


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 19:39:26   
Taula
Me pa zanima ali je vse o.k. z Špelino


Ne vemo. Nič se ne javi.user posted image   Predvidevam, da so jo zadržali v P. Uradno smo še vse 2 v 1.user posted image

Upam da je tvoja migrena minila in da bo sedaj mir pred njo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 19:42:20   
špelin@
Evo, mene nazaj user posted image
 
Samo na hitro, ker sem dala čez eno precej nadležno preiskavo in me ful boli desna roka, zaradi česar težko tipkam. Jutri vam opišem svojo celodnevno odisejado v KC in v porodnišnici user posted image
 
Hvala, ker mislite name, res vas imam rada user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 19:43:08   
Anonimen
Aja pa me zanima če je še kakšna ki še nima nič oprano in prištimano? Ker sedaj imam pa že kar slabo vest... ampak men se res zdi še prekmalu... imam še 44 dni... ma to je mesec in pol...

Pa še kok časa pa traja da dobiš odločbo iz CSD, ker ene ste jo dobile kar takoj jaz pa sem papirje oddala že pred 3 tedni? A jo dobiš morda tik pred nastopom "porodniške" al kako to gre??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 19:46:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Evo, mene nazaj user posted image
 
Samo na hitro, ker sem dala čez eno precej nadležno preiskavo in me ful boli desna roka, zaradi česar težko tipkam. Jutri vam opišem svojo celodnevno odisejado v KC in v porodnišnici user posted image
 
Hvala, ker mislite name, res vas imam rada user posted image user posted image user posted image


No sam da si nazaj... in da si še v enem kosu...Sedaj si spočij, jutri pa čakamo poročilo...user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 20:04:31   
tally
No Špelin@ važno da si doma, spočij se pa boš jutri povedala zgodbo user posted image zate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 20:08:33   
Estrella*
****: odločbo dobiš lahko v 2 dnevih ali pa 20 dnevih. Odvisno od CSD ja. Jaz nima še nič prištimano, ampak nič od nič. Se ne zezam. Bom štimala ko se preselim. Upam, da ne bo prepoznouser posted image  Sicer , če bo panika bo pa moj matejček moral vse zbrati na kupček...
 
Špelin@: lepo , da si se javila 2 V1. Jutri pa le poročaj kaj za user posted image  so te mučili.
 
Tako, jaz se bom javila jutri zgodaj zjutraj in proti večeru.....glede na to, da nam fali le še par strani, pričakujem jutri akcijo in invazijo na 4 del. Špelin@ bodi paradni konjuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 20:18:36   
Anonimen
Estrella, super si me potolažila ,ker imava isto do konca... Ker men se zdi še prekmalu. Bom tam čez kake 14 dni. Mesec pred PDP-jem. Če pa mene prehiti bo pa moja mami v akcijo stopila.

Kdaj se pa seliš? Pa a odločbo pa preden nastopiš "porodniško" moraš dobit a ne? No jaz in ti jo nastopiva 24 aprila a ne??

BB- sedaj sem gledala 5 minut in komaj sem se zadržala da nisem bruhala...Ogabnooooooo!!!

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 20:27:13   
Anitka
He he še ena, ki še nima nič prištimano in oprano za user posted image Bomo že, a ne?user posted image

Špelin@ lepo, da si doma, zdaj pa si le odpočij in se beremo jutri.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 20:30:14   
Anitka
Oho, junijčice so že pri 3.delu, hitro tipkajmouser posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 20:37:38   
Anitka
Sporočilo glede majčice GoYe, za katero stiskamo pestke

IZVIRNO SPOROČILO: neni

Ja, Goya je pridna, še vedno 3 v enem.
Zdej sm pa že jaz nestrpna, kdaj bo. Ampak za mala dva je seveda najboljše, da sta še malo na toplem.
Bom javila takoj ko bo!

lp neni


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 20:41:10   
cv3rklic4
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Oho, junijčice so že pri 3.delu, hitro tipkajmouser posted image user posted image


Živjo, majčice!
Ve ste tako pridne, da res ne vem, ali bo nam junijčicam uspelo biti tako čvekaste, kot ste user posted image user posted image . Vsake toliko spremljam kaj se z vami dogaja, ker imam pdp 2.6., pa "moram" vedet kaj me čaka - saj nisem toliko za vami. Sicer ne morem slediti vsem vašim debatam, ker se ve med sabo res, ampak res že dobro poznate, kar pa se tiče nosečnosti, mi pa ful prav pridejo vaši pogovorčki.
Hvala in lepo pozdravljene! user posted image user posted image


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 20:41:22   
katy82
Gledam BB mislm pa to je bolan folk,ogabno,a se ne znajo nč druzga zmislt,pa to večinoma otroc gledajo!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 20:45:42   
Anitka
Cv3rklic4 ti se nam kar pridruži pri čveku. Morda pa se otroček odloči postati majček.user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 21:04:52   
tally
katy zato sm se jst odločila da BB ta teden ne bom gledala, ker to je mal too much za mene, ogabno.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 21:15:35   
aurora28
Špelin@ sem vesela, da si prestala to mučenje, smo vse držale pesti zate. user posted image

Naty kako je kaj s tvojo psičko?

**** me veseli, da je glava vsaj malo popustila. user posted image Kako pa kaj tvoj pritisk?

Nič, grem jaz spat. Lahko noč.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 21:16:42   
Čmrlika
čmrlika: lepo , da se nekaj dogaja. Men se je tud in sem rodila čez 2 tedna? A se tebi kaj pokriva???


kaj na primer? user posted image

Čmrlika a odpiraš sezono????Jst tko kumi čakam,da se začne tud pr nas,sej ni važn kera je prva,sam da ena bo!!!


kaj pa vem, če bo to otvoritev, od zjutraj pri ctg-ju me nič več ne črviči, no v bistvu meje včeraj pa predvčerajšnjim, danes pa na ctg-ju jaz sploh nisem tega čutla,akj je tam hotlo povedat user posted image

Evo, mene nazaj

Samo na hitro, ker sem dala čez eno precej nadležno preiskavo in me ful boli desna roka, zaradi česar težko tipkam. Jutri vam opišem svojo celodnevno odisejado v KC in v porodnišnici

Hvala, ker mislite name, res vas imam rada


samo da si nazaj doma, to je dober znk, a sigurno se boš lepše in bolje počutla doma...držim pesti zate...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 21:18:18   
Čmrlika
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image  user posted image   user posted image  user posted image   user posted image - jaz pa grem rodit........
špelin@ moj ctg- je mimo -odpustnico prosim in to hitro.........user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 21:20:28   
Čmrlika
samo še popadke rabim, ker tretjo zvezdico sem malo prej fasala...user posted image  uspelo mi je! user posted image

zdaj pa grem pod tuš pol pa ajat, upam, da danes ne bo take panike ponoči, pa da bo user posted image  tud ajala.....

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 21:22:51   
aurora28
Čmrlika zdajle si mi pa prignala strah v kosti ko sem zagledala stavek, rabim napotnico grem rodit. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.4.2008 21:23:58   
Čmrlika
Aurora-  to je bil moj namen, ........user posted image
Sem včasih malo nagajiva.......user posted image
Brez zamere.... sem mislila potem drugi post po tuširanju napisat, pa sem si raje premislila, da me nebi kdaj po glavi klofnil ta hec!user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 8.4.2008 21:24:55 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?