|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pedagoško-andragoški izpiti
25.4.2008 21:54:32   
pokica_
Punce oz. fantjeuser posted image , rabim vašo pomoč....
Dajte mi malo povedat kaj več o pedagoško-andragoških izpitih. Namreč, ZRSZ mi nudi možnost oz. sem jih morala kar sama zaprositi, da bi opravila tele izpite, vendar pa lahko to opravim le v LJ na FF.
Ker mi ženska ni vedla povedat kako in kaj...bi vprašala tukaj, kolko izpitov zajema in predvsem to, ali so obvezna predavanja oz. vaje? Bi bla raje, če bi se dalo kar izpite direkt delat, brez predavanj, tako sem vajena že tudi od prej...
In pa kako je z profesorji v LJ? Za MB vem da ni tolk težko naredit,...tam vem tudi keri prof. so,...zdaj pa mi ostane le LJ, tk da bi prosila za čimveč informacij o pedag.-andrag. izpitih.
Ker tole bi menda morala še tekom tega leta naredit (do konca l. 2008)user posted image


Hvala vsem....upam na čimveč inf., lahko tudi privatuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pedagoško-andragoški izpiti
25.4.2008 22:24:26   
Eillish
Se mi zdi, da je izpitov 5. Vaj ni oz. so samo pri didaktiki, predavanja niso obvezna, vendar je fajn, če greš vsaj na prvo, d asploh vidiš profesorje in slišiš, kaj hočejo. Izpiti so lahki, za roke se pri večini lahko individualno dogovoriš (vsaj bilo je tako pred leti). Več pa bo še kdo povedal. Srečno!

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pedagoško-andragoški izpiti
25.4.2008 22:34:59   
pokica_
Hvala Eillish za informacijeuser posted image !
Zdaj si me pa malo potolažila, sem se že bala da so full težki izpiti v LJuser posted image . Nekak čutim nek "respect" do LJ, neko strahospoštovanje...in posledično mislim da je v LJ vse težje kot v MB-ju. Ne vem odkod mi ta občutekuser posted image .

Nimam pa nič proti, če še kera kaj pove...user posted image

Hvala

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Eillish)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pedagoško-andragoški izpiti
26.4.2008 7:53:15   
majcci
Kolikor jaz vem je možno te izpite opravljati tudi v Mariboru na Pedagoški fakulteti, vsaj tako je bilo leto dni nazaj. Je pa najbolje da pokličeš v referat te fakultete in se pozanimaš kako in kaj ali pokličeš tega profesorja, ki ga navajam spodaj.

Tako je meni pred 1 letom odgovoril profesor iz Pedagoške fakultete v Mariboru, prof. Martin Kramar (martin.kramar@uni-mb.si)
Ko boste pridobili pedagoško-andragoško izobrazbo, boste pridobili trajno pravico izvajanja vzgojno-izobraževalnega dela predmetov ali predmetnih področij, ki sodijo v okvir vaše strokovne izobrazbe. Program, ki ga izvajamo je verificiran (akreditiran) kot drugi visokošolski programi za pridobitev izobrazbe (celotne ali delne). Program izvajamo vsako leto in je v ju niju mesecu razpisan. Zneska šolnine ne poznam. Trenutno se ne morete vključiti v izvajanje programa, ker je razpis bil zaključen že v začetku študijskega leta in izvajamo že drugo polovico. Program obsega pet predmetov, iz katerih udeleženci tudi opravljajo izpit. Izvajanje poteka ob sredah in petkih popoldan  in v soboto dopoldan in običajno traja od konca oktobra do začetka junija. Vse druge organizacijske informacije lahko dobite pri vodji našega Centra za permanentno pedagoško izobraževanje in strokovno spopolnjevanje, ki je trenutno na novi Pedagoški fakulteti.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pedagoško-andragoški izpiti
26.4.2008 8:34:41   
AnciM
Izpiti niso težki in tudi predavanja niso obvezna. V LJ je ponavadi tako, da gres k profesorju in se z njim zmeniš, kako bi opravila izpit. Res pa je, da se splača it na prvo predavanje, ker ti tam vsaj okvirno razložijo roke in postopek opravljanja.

Imam pa eno vprašanje: Boš prišla že letos zraven? Baje je čakalna doba 2 do 3 leta?

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pedagoško-andragoški izpiti
26.4.2008 14:12:26   
pokica_
Izpite ZRSZ financira le v LJ, bi mi pa bilo v MB-ju neprimerno bližje, ampak nimam kaj...še sreča da financirajo sploh,...tako da bom pač šla v LJ delat jih.
Drugače pa js sem imela že skoraj vso literaturo ki jo rabijo v MB-ju, ker je prijateljica hodla to delat v MB, ...nevem pa če se literature kaj razlikujejo?
Bi pa prosila ktero punco, če ima mogoče kako literaturo, če bi mi posredovalauser posted image , bi mi prišlo zelo prav.

Glede čakalne dobe pa nevem ničuser posted image ,...v glavnem meni je moja svetovalka rekla, da se moram pač prijaviti do 25. junija in pol bi morala te izpite narest do konca tekočega leta, tj. do 31. dec. 2008. Kaj več mi ni vedla povedat,...drugače pa imam itak namen v ponedeljek poklicat na FF v LJ, kjer se opravljajo ti izpiti, da izvem še kaj več informacij.

Me pa je potolažilo dejstvo, da pravite, da ni treba hodit na vsa predavanja in vaje,...kar mi feeejst olajša celotno zadevo, ker LJ le ni tak blizuuser posted image .
Bom pa res šla na vsako vsaj 1. predavanje da se dogovorim za izpite.
A izpiti pa so vsi pisni, ali se da tudi kaj ustno zmenit z prof.?

Jaz imam res željo to naredit čimprej, tako da bi opravila izpit za izpitom...user posted image



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pedagoško-andragoški izpiti
3.5.2008 22:01:29   
ČebelicaMaja
Jaz sem se prijavila leto in 4 mesece preden sem prišla na vrsto (prednost imajo vsi, ki že delajo v šolstvu)- delala sem izpite jesen 2006 do pomladi 2007- med porodniško ko sem bila uradno brezposelna (pogodba mi je potekla)... na zavodu so mi rekli, da ravno zaradi čakalne vrste ne pridem zraven, ker za naslednje leto ne vejo, kako bodo razporejena sredstva... pri tebi se jim očitno sploh ni dalo več razlagat... ja super sistem, ne!?

Sem se odločila, da si AP plačam kar sama. Sem kar resno pristopila k zadevi in moram rečt, da je kar dobro, če hodiš na predavanja, pa tudi izpiti niso bili tako na izi, se je bilo treba pač kot običajno učit. S tem da je pri moji izobrazbi ful težka še specialna didaktika, ki jo moram še opravit na FDVju (min 5 hospitacij, seminar, izpit in zagovor)...vendar nič nemogočega, ne gre pa zadeve jemat na lahko tako kot je bilo to pred leti...ogromno "naših" zadeve še ni zaključilo...
... no jaz ravno v ponedeljek oddajam seminar in upam, na najboljšeuser posted image
Srečno!

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pedagoško-andragoški izpiti
3.5.2008 22:03:36   
ČebelicaMaja
Aja še to...izpiti so vsi ustni.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pedagoško-andragoški izpiti
4.5.2008 13:39:39   
karin412
Kolikšna pa je cena, če si sam plačaš izpite?

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pedagoško-andragoški izpiti
4.5.2008 17:09:42   
pokica_
ČebelicaMaja...vso srečo ti želim v ponedeljek!

Kolikor vem je samoplačniška celotna cena za osebe, ki jim šolstvo ne financira cca. 1000 €.

Ne vem pa kako je s tem, če se prijavim in mi bojo ZRSZ financirali, ...kaj pa če dobim zaposlitev prej in nastopim z delom? A pol vse to skup pade v vodo?
Če ktera ve kako je s tem...?

Lepo nedeljo vsem!

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pedagoško-andragoški izpiti
5.5.2008 9:40:35   
ČebelicaMaja
Jaz sem takrat- 2006 v sitkih plačala 225000 sit.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pedagoško-andragoški izpiti
11.9.2010 16:02:00   
Peter85
Pozdravljeni,

Ker bom letos poleg pedagoško androgoškega izobraževanja obiskoval še predavanja na svojem faksu, me zanima koliko so težki izpiti in koliko se je potrebno učiti za posamezen izpit.

Vprašal bi še, če ima kdo kakšna gradiva za posodit?

hvala

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pedagoško-andragoški izpiti
12.9.2010 8:27:02   
zmajaz
Gradivo dobiš vso potrebno tam. Koliko so izpiti težki je čisto relativen pojem - pač koliko si dojemljiv, ker povsod je tako, da je recimo nekomu dovolj, da se za nek izpit uči tri dni, nekdo drug se bo pa učil tri tedne. Meni se ni so zdeli nič posebnega, zdaj da se pa nič ne bi bilo treba učiti pa seveda ne gre, ker brez znanja te pa tudi ne spustijo skozi. Najbolj zna pa res biti problematična ta specialna didaktika - tisti, ki jim ni bilo treba delati prav te specialne na oddelku svoje smeri, ampak so kar v okviru tega pedagoško-andragoškega programa imeli en taki šnel-kurs, so prišli dejansko čisto na izi skozi, tisti, ki smo morali delati pa na oddelku skupaj z rednimi študenti, smo pa imeli kar težko, ker za razliko od rednih študentov nam niti predavanj niso organizirali. Morali smo narediti vse skupinske in ndividualne hospitacije, priprave in vse, za izpit so nam pa samo rekli, naj gremo v fotokopirnico po kopijo gradiv, ki jih dobijo študentje in eno knjigo, pa je bilo to to - nobenih predavanj, nobenih zapiskov in nič.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Peter85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?