|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kot menstrualni krči..
26.4.2008 19:38:44   
BUŠICA
sem v 35.tednu in že tretji dan imam večkrat na dan bolečine kot menstr. krči-sicer kratko trajajo,pa tudi ponoči me zbudijo! sem vam kaj takega dogaja? se tako nekako napoveduje bližajoči se porod?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kot menstrualni krči..
26.4.2008 20:08:52   
Paštetka
lažni popadki. Več o njih piše zgoraj user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kot menstrualni krči..
27.4.2008 8:00:32   
NancyF
lahko da se ti že odpira MV, takrat so takšni znaki

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kot menstrualni krči..
27.4.2008 8:24:52   
tajči27
ojla..jaz sem dopolnila 33 teden in zadnje tri dni imam iste krče,kot jih ti opisuješ,pa še trebuh mi malo otrdi ob vsakem krču. Res čuden občutek. A mislite da bi morala iti k zdravniku oz. kdaj naj grem,če sploh?????Je pa to tako čudno črvičenje,kot nekakšno kraspanje od znotraj..me je kr malo strah. Kakšen nasvet mogoče?user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kot menstrualni krči..
28.4.2008 13:22:11   
BUŠICA
evo mene je po 3 dneh minilo. sicer imam jutri G, bom vprašala in sporočim.

(odgovor članu tajči27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kot menstrualni krči..
28.4.2008 13:59:23   
pety78
Jaz sem jih tudi imela občasno, že nekaj dni pred porodom. Zadnji dan, preden sem šla rodit pa res take fejst hude. Pa so bili popadki in smo šli rodit.

Mislim da bo kmalu tvoj čas. user posted image

_____________________________



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kot menstrualni krči..
28.4.2008 17:08:39   
tajči27
prosim sporoči. tudi ponoči me je ene 10x tko zlo uščenilo pa je potem prenehalo.krči so pa tko večkrat dnevno že zdaj,pregled imam pa šele 13.maja,pa nevem če nebom kr poklicala še kak dan počakam pa se šla kr pokazat. Bojim se da ne delam panike pol te pa nadirajo,...že tok si v nekih bolečinah pa ti res ni do poslušat kakega nerganja-češ kaj pa vi tu???sej to je vse normalno..kaj paničarim...itd.itd.  javi prosim če ti ni odveč,me že kr mal skrbi,da o strahu pred porodom sploh ne začnem govoriti!!!!!!!

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kot menstrualni krči..
29.4.2008 13:13:10   
BUŠICA
tajči27, sem ti poslala ZS.

(odgovor članu tajči27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kot menstrualni krči..
29.4.2008 13:38:02   
tajči27
hvala,sem ti tudi jaz poslala na ZS mail.upam da mi je ratalo sem prvič poskusila,heheuser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kot menstrualni krči..
29.4.2008 13:53:33   
Srčekgirll
Jst mam tud M krče pa sm 4 dni čez rok. V P so mi rekli, da se prpravla na porod, da so to popadki. Vendar sem že od PDPja (25.4.08) odprta za 1 prst. Dns sm bla na pregledu pa še vedno nič. Bomo vidl, če bo jutr kej akcije (PDP 30.4.08, po UZ 3D).


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu tajči27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kot menstrualni krči..
29.4.2008 14:54:23   
tajči27
držim pesti za jutri!!!pa srečno.user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kot menstrualni krči..
29.4.2008 14:54:36   
*Mateja
Srčekgirl držim pesti, da bo kmalu prišel čas, in da bo vse ok! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kot menstrualni krči..
3.5.2008 13:45:01   
jan gaj
jst sm v 36t pa mam tud m krče. pa sm drugič noseča ampak mi je to še nepoznano, ker pri prvem nisem mela tega. sm pa en mesec prehiter rodila z odtekom plodovnice. kak sm se zdej ustrašla ko sem dobla te krče ker sem mislala da se je že začelo.

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kot menstrualni krči..
3.5.2008 16:59:16   
Tanja74
Pozdravljene!
Sem v 28. tednu in v zadnjem tednu imam feeling kot da bom vsak čas dobila menstruacijo. Krčev nimam ves čas, ampak občasno čez cel dan. Sem vprašala ginekologinjo, pa je rekla, da je to samo raztezanje maternice in da je to povsem normalno.
Meni pa se zdi, ko me zagrabi krč, da mi bo dobesedno vse "ven padlo" user posted image

(odgovor članu jan gaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kot menstrualni krči..
3.5.2008 17:26:51   
BUŠICA
sem imela te krče prejšnji teden-v 35.tednu-in sem se od njih odprla za en prst. G je svetovala mirovanje in zdaj je cel teden mir. zdaj pa brez panike-je tudi znak za raztezanje maternice! jaz sem bila očitno preveč aktivna pa še user posted image bi naj bil za 3 tedne večji!

(odgovor članu Tanja74)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kot menstrualni krči..
4.5.2008 17:52:02   
tajči27
ojla...punce ne se špilat...tko kot je bušica napisala-mirovat!!! jst sem ravno danes odpušena iz bolnice zaradi teh "nedolžnih" krčev in ni blo lušten,vrjemte. Sem tud jst ena tistih aktivnih nosečk,ki ne znajo mirovat-sam zdej pa veeelikooo počitka,pa še spiustil se mi je otroček in še maternični vrat se mi je začel krajšati..da ne govorim o samem ultrazvočnem vaginalnem pregledu kako pasje boli,ko ti zdravnica pritiska na trebuh...še včeraj nisem imela upanja da bom šla kmalu domov,ker se mi je potem vse tako rzbolelo od pregleda da nisem mogla hodit..no v torek bo 34.tednov...punce raje na izi,delo bo počakalo,norenje vsepovsod pa tud ni najbolj pametno če nimaš dovolj počitka...saj pravijo da nosečnost ni bolezen,ampak vseeno si je treba vzet čas za mirovanje...srečno!!

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?