|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moja porodna zgodba
5.6.2008 17:28:45   
Angellina
Hvala user posted image

Danes sem oddala kup pritožb na vse možne osebe, ki se jih tiče, tudi na dr. Čuka. Naj ve, kaj mi je naredil.
Odvetnik je zadevo že pognal naprej.

Drugače, pa se stanje slabša, pojavili so se stranski učinki in ni videti, da bo kmalu kaj bolje. Ostala sem tudi brez službe.

V kratkem bom imela možganske teste, da bodo ugotovili, za kakšno delo sem sploh sposobna.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Moja porodna zgodba
5.6.2008 19:07:08   
jernejav
Angellina  naj tebe in Marka Čuvajo angeli!
user posted image

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Moja porodna zgodba
6.6.2008 18:12:45   
nizy
vso srečo ti želim pri tem boju  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Moja porodna zgodba
6.6.2008 21:41:15   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Hvala user posted image

Danes sem oddala kup pritožb na vse možne osebe, ki se jih tiče, tudi na dr. Čuka. Naj ve, kaj mi je naredil.
Odvetnik je zadevo že pognal naprej.

Drugače, pa se stanje slabša, pojavili so se stranski učinki in ni videti, da bo kmalu kaj bolje. Ostala sem tudi brez službe.

V kratkem bom imela možganske teste, da bodo ugotovili, za kakšno delo sem sploh sposobna.



angelina naj vse skupi zgleda še tako črno NE OBUPAJ. Po dežju vedno posije tudi sonce. In tudi pri tebi bo. Tudi ti se boš izkopala iz teh težav in zaživela bolj umirjeno.

En topel objem za vzpodbudouser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Moja porodna zgodba
6.6.2008 23:07:01   
pikalonca
Angellina tvojo zgodbo spremljam in resnično upam, da se bo končala tebi v prid. Sem žal že toliko zgodb slišala o malomarnosti G, da sem prepričana, da se mora več o tem javno govoriti in da se vsej tej kalvariji naredi konec. Vse preveč je obravnav kot da se gre za en kos mesa oz. ena številka več.
Jaz sem sicer imela oba poroda v mejah normale, a sem se pa po prvem porodu srečala z nekaj sestrami, ki bi jih dala delat v zapor in ne v porodnišnico. Njihov odnos je bil hladen, ponižujoč in nečloveški, da me je spravil v blago obliko depresije. Še dobro da je bil pri parih prizorih prisoten partner, ker drugače bi itak mislil, da pretiravam. A za v drugo sem bila bolje pripravljena, no in na srečo so bile tudi sestre vse vredu in bolje tako, ker sem bila tokrat pripravljena iti na nož.
Zato pa naj se o teh stvareh govori !!!
Draga Angellina zate pa user posted image user posted image user posted image  in držim pesti, da dobiš svoje zadoščenje, ki ti bo pomirilo dušo.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Moja porodna zgodba
9.6.2008 22:09:30   
scorpiogirl
Angelina user posted image user posted image user posted image nimam besed ... bori se, kot so ti druge napisale, zaradi sebe in zaradi drugih ... da se to ne bi več dogajalo user posted image user posted image user posted image

kar se pa tiče zadovoljstva nad porodnišnico in dotičnim G ... lahko je bit zadovoljen, če gre vse tako kot treba ... strokovnost se pokaže takrat, ko pride do zapletov ... jaz sem zelo zadovoljna s Kranjsko porodnišnico, ker je vse potekalo tako, kot treba ... kot sem si lahko le želela ... kdo ve, kaj bi bilo, če bi šlo kaj narobe user posted image takrat si lahko zadovoljen, če ukrepajo in naredijo vse, da bi bilo tebi in user posted image čimbolje.
upam le, da bo čimveč takih, ki ste (smo) s porodnišnico in vsem osebjem zadovoljne ... in čimmanj (oziroma najbolje nič) takih in podobnih tragedij user posted image

srečno!


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Moja porodna zgodba
13.6.2008 10:42:10   
daurmago
Draga Angelina...
Nosečnost in porod sta dve stvari, ki lahko ženski v prvi vrsti prineseta lahko tudi nekaj težav in zapletov in mislim da je to vsem jasno. V drugi vrsti pa je za večino žensk tako nosečnost in porod  ena lepa stvar, ki se konča brez zapletov. Tvoja zgodba je pač takšna in ti jo vidiš v svoji luči, ker si pač doživela to, kar nisi pričakovala....vse lepo in prav.Zato te tudi boli in ti je hudo. Kot ti je že gospa diplomirana babica povedala, se v zdravstvu dogajajo napake, ki pa niso dopustne....se pa zgodijo in so včasih tudi nepredvidljive, tako  kot so tudi stanja pacientov nepredvidljiva....in menim, da se je zdravstveni team potrudil in ti rešil življenje , enako tvojemu sinčku. In res je, mamice se sprašujejo zakaj se ne gre takoj delati CR? Zato, ker če ni tehtnih razlogov (to ti je že dipl. babica lepo razložila) je kaznivo. TRBOVELJSKA PORODNIŠNICA je bila vedno priznana in veliko žensk iz bivše Jugoslavije se je zdravilo v njej.Osebje porodnišnice, tako sestre, babice in zdravniki pa se trudijo, da je bivanje v bolnišnici čim krajše in  da nudijo svojo strokovno pomoč in znanje po svojih najboljših močeh.
Hudo je , da si doživela takšno izkušnjo, vendar menim, da zdravnik, ki ga omenjaš je strokovna oseba, ki ga tudi sama spoštujem in tudi marsikateri drugi ga spoštujejo in menim da, je nepotrebno da ga tako blatite ( to velja tudi za vse ostale, ki ste podali svoja mnenja).Izrazi, ki so/ste jih uporabili so nedopustni in žaljivi.
Poišči pomoč za svoje psihične težave in trudi se za voljo svojega sina. Bodi pogumna in smej se vsakemu dnevu, ki je pred teboj. Še veliko hujših in bolj žalostnih zgodb je na svetu.SMEJ SE.....user posted image user posted image user posted image ŽIVI ŽIVLJENJEuser posted image user posted image

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   [Brisano sporočilo]
13.6.2008 11:40:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu daurmago)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Moja porodna zgodba
13.6.2008 11:43:59   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Hvala user posted image

Danes sem oddala kup pritožb na vse možne osebe, ki se jih tiče, tudi na dr. Čuka. Naj ve, kaj mi je naredil.
Odvetnik je zadevo že pognal naprej.

Drugače, pa se stanje slabša, pojavili so se stranski učinki in ni videti, da bo kmalu kaj bolje. Ostala sem tudi brez službe.

V kratkem bom imela možganske teste, da bodo ugotovili, za kakšno delo sem sploh sposobna.



O Marija, saj nimam kaj reči, Angi, drži se.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   [Brisano sporočilo]
13.6.2008 12:07:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Moja porodna zgodba
13.6.2008 13:02:02   
Mišni
Angellina, upam, da se bo stvar rešila tako, da boš lahko končno svobodno zadihala.user posted image  Bodi močna.user posted image  Upam, da je pravica na tem svetu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Moja porodna zgodba
13.6.2008 14:18:20   
Angellina
Pozdravljeni!

Včeraj sva imela z možem razgovor-mediacijo z omenjenim doktorjem in z dvema ginekologoma, ki sta bila prisotna pri takratnem dogajanju.

Dobila sem informacije, ki jih poprej nisem imela in na podlagi katerih prihaja do razhajanj med mojim in njihovim opisom dogotkov.

Bili so zelo prijazni in razčlenili smo vsako nejasnost posebej, ki jo je omenjeni doktor odlično zagovarjal.

Zaključili smo z opravičilom z moje strani in stiskom rok v znak sprave.

Odšla sem z grenkim priokusom, zmedena in brez besed.

Popoldne sem si izdelala zapisnik oz. poročilo celotnega razgovora. Šele ko sem sama obsedela za računalnikom, sem ugotovila, da kljub vsemu ni vse tako kot je bilo prikazano. S tem mislim, tako čisto z njihove strani in tako nehvaležno z moje.

Nimam namena razčiščevati najinih sporov na forumu spoštovani doktor. Toda zdi se mi pošteno od mene, da če sem že javno izpostavila celotno situacijo in sem vam naredila z navajanjem dogotkov, ki ne ustrezajo vašim opisom, krivico, potem je prav, da jo tudi popravim. Sem poštena in ne škodoželjna oseba. Toliko mislim, da ste me imeli priložnost spoznati. Če bi bila danes 100 % prepričana, da je vse tako, kot je bilo včeraj prikazano, potem bi vašo plat zgodbe danes javno objavila. Tako bi bilo prav. Ker pa nisem, je ne bom, kljub temu, da bi vsi ostali takoj videli več nejasnosti v tem primeru. To je stvar, ki se mora razčistiti med nami in ne tu javno na forumu.
Takoj ko bom razjasnila vse nejasnosti tega primera, pa jih bom tudi podala, kot zaključek te teme. Kot sem omenila na začetku: prav je, da se ve. Pa naj bo na koncu v vaš ali pa v moj prid.

Lep pozdrav



(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   [Brisano sporočilo]
13.6.2008 14:42:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Angellina)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Moja porodna zgodba
14.6.2008 22:16:47   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

NIKITA- nimam besed user posted image ..., ampak vejamem, da je tvojemu user posted image  zdaj lepo..



Oprosti, Rožica, ampak ne vem, kako je lahko kupu pepela na Žalah lepouser posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Moja porodna zgodba
14.6.2008 22:26:05   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: daurmago

Še veliko hujših in bolj žalostnih zgodb je na svetu.


Mogoče se tebi tako zdi. Kaj je hujše in kaj je bolj žalostno?! To je relativno. Vsak človek svojo stisko doživlja kot NAJHUJŠO in zato ti, daurmago, ne moreš soditi o tem, da je na svetu še veliko hujših in bolj žalostnih zgodb. Nekdo, ki mu je HUDO, se ne more smejati. In živeti svojega življenja tako kot prej... Ampak ti tega ne boš nikoli razumela. Niti tega, zakaj imamo nekateri takšno mnenje o trboveljskih ginekologih. Ker sama nimaš takšnih izkušenj.
Kar se pa strokovnosti tiče, pa sploh ne bom komentirala. Da me ne bo kdo napadel, da blatim in žalim.

Angie, drži se. Veliko mislim nate!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu daurmago)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Moja porodna zgodba
14.6.2008 23:08:17   
Nasy
Ostala sem brez besed, ko sem prebrala to zgodbo. Ne vem, kaj naj napišem..Angelina, drži se! Bodi močna! Srečno!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 166
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?