|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otok vir
6.5.2008 15:24:13   
inja2
Mene pa zanima, če je kdo že bil v telih apartmajih http://www.apartmaji-sanpjer.com/sanpjer.asp?stran=1, kako ste bili zadovolnji?
Ali mogoče, kdo ve kao je kaj s plažami na otoku Vir-u, pa senco in podobno?
Zanimajo me vaše izkušnje.


lp, inja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otok vir
8.5.2008 11:32:21   
luka jan
Mene tud zanima kakšne so izkušnje z Virom. Vem da je bolj tak tak, a mi gremo letos velika družba dol, plaža in apartma so lepi, ostalo pa mi bolj ali manj jamrajo. Je res tako?

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otok vir
10.5.2008 0:47:34   
Urša
Tudi mi gremo letos na Vir. Bomo videli...apartma imamo čisto na plaži, tako da to je že super stvar, za ostalo pa ne vem. Sence glih ni vidit, sicer smo pa mi na plaži od jutra do 11h, potem pa spet po 16.uri. Gužva je pa itak med sezono skoraj vsepovsod. Če bomo razočarani, gremo drugič pač drugam.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otok vir
10.5.2008 17:25:27   
luka jan
Tudi mi imamo čisto nov apartma čisto ob morju, lani ko je bila kolegica v tem apartmaju je rekla da je plaža lepa, primerna za otroke. Glede sence se tud jaz ne sekiram, itak tamali noče bit v senci, ob morju jo pa tako al tako nikjer ni. Sice pa gremo letos z družbo, 3 družine vsaka v svoj apartma, tako da se ne sekiram če ni nekega življenja. Si bomo sami naredili tako da bo fajn, če bojo le otroci spali.user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otok vir
16.5.2008 8:35:04   
Tanyka
Mi smo bili na Viru in naj ti iz svojih izkušenj povem, da je tam polno ježev, sence nobene niti marele nimaš kam zapičit,......Ne priporočam, sploh pa ne za male otroke.Ta apartma v katerega greste pa ni čisto blizu plaže.
Mi smo bili 50m od morjauser posted image  pa me niti to ni prepričalo, da se še kdaj vrnemouser posted image .
Po dopusto javi kako in kajuser posted image

Lp

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otok vir
25.6.2008 13:47:51   
PANIČNA
BILI SMO NA OTOKU VIR,LETA 2006.
KRASNO SUPER,VSAJ ZAME IN MOJO DRUŽINO.
RES JE,DA SO PLAŽE KAMNATNE,DA NI SENCE...
MI SMO BILIOD MORJA ODDALJENI CCA.20METROV.
SENCO SMO IMELI PRED APARTMAJEM.
OTROCI UŽIVALI 300 NA URO.
STARŠI SMO SEDELI V SENCI NA TERASI,PILI PIVO IN OPAZOVALI OTROKE,KAKO SO ČOFOTALI V PLITVINI.
PLITVINE JE BILO NAMREČ OKOL 10 METROV.
KO SI SE HOTEL SONČIT,ALI KOPAT SI PAČ BIL NA PLAŽI,
DRUGAČ SI SE PAČ HLADIL NA TERASI.
SUPER JE BLO,NASLEDNJE LETO SE VRAČAMO NA ISTI KRAJ.
LETOS PAČ NE,ZARADI DOJENČKA.



_____________________________

OTROCI SO NAŠ NAJVEČJI ZAKLAD.
PAZIMO NJIH IN NJIHOVO ZDRAVJE

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otok vir
26.6.2008 9:15:26   
luka jan
Panična, a te smem vprašat kje točno ste bili?

Imaš morda kakšen link?

(odgovor članu PANIČNA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otok vir
26.6.2008 10:35:47   
PANIČNA
LAHKO VPRAŠAŠ.
BILI SMO V ULICI KI SE IMENUJE ŽITNA UVALA.
HIŠICA STOJI ZADNJA V ULICI,ZATO JE TAKO BLIZU OBALE.
LAHKO TI POŠLJEM KAKO SLIKO,SAM MI MORAŠ NASLOV TVOJGA MAILA POVEDAT.


_____________________________

OTROCI SO NAŠ NAJVEČJI ZAKLAD.
PAZIMO NJIH IN NJIHOVO ZDRAVJE

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otok vir
27.6.2008 23:08:12   
buček
mi smo bili na viru junija. plaže so res brez sence in smo zato imeli ma plaži postavljen paviljon. voda je super in je zelo daleč niska voda. imaš pa veliko izbiro plaž. poglej si na otok-vir.info

(odgovor članu PANIČNA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otok vir
18.8.2008 12:04:46   
luka jan
Evo, pa smo konec z dopustom. Sicer je Vir ena velika ciganija, če mene kdo vpraša, obupne plaže, nikakvo mesto, skratkauser posted image .

Mene na Viru ne vidijo več, pa če mi plačajo. Razen družbe, ki je bila res odlična je bilo vse ostalo zanič, čisti Balkan.
Smo pa res imeli lep apartma, res čisto ob plaži, a kaj ko je dovoz do apartmaja makedamski, smeti je treba nosit skoraj 1 km daleč, skratka čist skregan z mojo logiko dobrega dopusta.

Ne priporočam nikomur, ker je škoda vsakega centa za ta otok.


(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?