|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
17.5.2008 12:09:40   
natasarobi
ojla!

V torek zjutraj imam puljenje modrostnega zoba in me je groza. Vse drugo mi je ljubše kot to.

Kaj naj storim, da se znebim strahu in da bom šla v ambulanto skuliranauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
17.5.2008 12:14:41   
benika
Najprej rukn ene dva šnopsa, pol pa pojej še en aspirin, pa bouser posted image user posted image user posted image

Drugače te pa čisto razumem in vem, kako ti je. Mene že 2 meseca svinjsko boli zob, ker imam v njem luknjo ampak do zobarja še nisem šla. Imam namreč panični strah pred njimi in to je to.

Drž' se!

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
17.5.2008 12:19:35   
Kaliope
saj boš dobila inekcijo in ne boš ničesar čutila ... ne razmišljaj o tem, kaj češ drugega. 

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
17.5.2008 12:21:42   
Naja30
Sej ti bodo dali injekcijo, preden bodo pulili. No ko bo popustila, bo pa mal bolel, ja. Pol pa res enga rukn pa bo user posted image  

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
17.5.2008 12:47:04   
Blejka26
pri meni pa inekcija ni prijela,ker je bilo že preveč gnojno..dal mi je dve in nič pol mi ga je pa na živo pulil..groza kaj,sam če zej pomislim niti ni tko bolel

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
17.5.2008 12:49:56   
natasarobi
Mene je bolj strah, da se bo vmes kaj zakompliciralo, pa bom panična ratala ali pa da bom ful krvavela in podobno .....user posted image user posted image

Kaj sem jaz en zajc, kar se tega tiče. Pa sem dala že ogromno čez pa me je vsakič bolj strah.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
17.5.2008 13:47:31   
Blejka26
brez krvi ne gre..sam ne bo je pa tolk velik da bi izkrvavela..kar mirno

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
17.5.2008 13:52:49   
ajna12
Držim pesti, da boš čim boljše preživela.

Me je pa pri enem mnenju nekaj hudo zmotilo. NIKAR!!!!!!!!!!!!!! prej ne pojej Aspirina, ker Aspirin redči kri in boš veliko več krvavela kot bi drugače in še precej kasneje se ti bo krvavitev zaustavila. Zato se Aspirina izogibaj 1 teden pred posegom in nekaj dni še kasneje.

< Sporočilo je popravil ajna12 -- 17.5.2008 13:53:17 >

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
17.5.2008 14:06:29   
Blejka26
ja res je aspirin redči kri-jaz ga še zej ne smem ker mi dostkrat iz nosa teče kri..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
17.5.2008 14:56:36   
deja27
ti jo pa res hočeš v grob spravit,user posted image user posted image ti kr sam pri šnopčku ostan,brez aspirina!!!!!!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
17.5.2008 15:01:15   
natasarobi
Za aspirin vem, da ga ne smeš jemat. Kaj pa kakšen Persen?

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
17.5.2008 16:00:01   
citrončica
Lahko persen z veliko skodelico metinega čaja z medom, to vse pomirja in pa seveda samega sebe prepričat, da bo vse okuser posted image ...ja vem, moram k zobarju....user posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
17.5.2008 20:22:48   
benika
Me je pa pri enem mnenju nekaj hudo zmotilo. NIKAR!!!!!!!!!!!!!! prej ne pojej Aspirina, ker Aspirin redči kri in boš veliko več krvavela kot bi drugače in še precej kasneje se ti bo krvavitev zaustavila. Zato se Aspirina izogibaj 1 teden pred posegom in nekaj dni še kasneje.


O đizus, pa ja nisi ti mene resno vzelauser posted image Svašta. Si že slišala za zajebancijo?user posted image

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
17.5.2008 22:29:17   
usa
Nič se ne boj.Jaz sem bila pred 1 tednom na puljenju zoba,ki so ga izsekali.Pred menoj je bilo kar nekaj pacijentov,ki so jim pulili modrostne zobe pa so vsi rekli da ni nič groznega.Imej pa kakšne tabletke(NE ASPIRINA tako kot so že povedale predhodnjice) predno ti bo začela popuščati injekcija,da jo vzameš.Pol pa po potrebi še kakšno pred spanjem pa boš videla da ne bo hudo.Pa veliko sreče strah je votel okrog ga pa nič niuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
P:S:Če sem odkrita je mene tudi bilo strah kouser posted image ampak ti iz svojih izkušenj povem da se ne boj,ker ti dajo injekcijo in ne boš nič čutila. 

_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.


(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
17.5.2008 22:35:04   
Anonimen
Kaj naj storim, da se znebim strahu in da bom šla v ambulanto skuliranauser posted image


Pojma nimam, mene je zobarja strah kot user posted image , pa nikoli nic ne boli, razen prve injekcije in ceprav z mano dela zobozdravnica kot v rokavicah.

Po puljenju zoba sem vzela apaurin in spala kot ubita. Meni je bilo ok, ce je to zdrava izbira pa pojma nimam.

(odgovor članu natasarobi)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
18.5.2008 21:01:52   
staši
Ma ne aspirin ej ,ker se potem kri ne strjuje !Tudi potem če boš imela bolečine vsekakor ne smeš aspirina .Pojej čokolado ,pravijo da pomirja -seveda če te zob ne bo bolel,sej itk bo šel ven!srečno

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
19.5.2008 16:48:24   
natasarobi
No, jutraj zjutraj me čaka puljenje. Zaenkrat sem skulirana in upam, da bo jutri zjutraj tudi tako.

Če je treba je treba! Bolj sedaj, ko pa pol ko bo že prepozno in bo vse bolelo. Sam k ne bi zob tako trapasto rastel.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
19.5.2008 19:55:19   
Sulfinija
Ja tudi mene čaka puljenje modrostnega zoba 2.6.Sem bila naročena 9.5 vendar ker sem bila komaj dva dni po abraziji mi ni hotel puliti me je poslal domov in prenaročil.Dajte mi nekaj povedat kaj vam je rekel,da lahko jeste pred puljenjem zoba ali ne?

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
19.5.2008 19:59:40   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

No, jutraj zjutraj me čaka puljenje. Zaenkrat sem skulirana in upam, da bo jutri zjutraj tudi tako.

Če je treba je treba! Bolj sedaj, ko pa pol ko bo že prepozno in bo vse bolelo. Sam k ne bi zob tako trapasto rastel.


A veš kaj? Bolelo te itak ne bo nič, ker bo dal injekcijo, vzemi pa s sabo obvezno: čepke za ušesa!, Ker če ga ne bom mogel lepo zagrabiti, boš slišala, kako se zob lomi in kako škripa, go ga ven krpa. Topa je zelo neprijetno. Skratka ČEPKE ZA UŠESA OBVEZNO.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
19.5.2008 20:34:36   
natasarobi
Jaz ne bom nič jedla, ker imam že ob pol devetih zjutraj. NE BOM pa pila kave (ne prej in ne potem), ker se mi zdi, da pospešuje krvavitev.

Ko bom prišla domov bom na vodi oz. bom pila čaj z medom, pol pa kakšna juha, zdrob s čokolado, čokoladni puding, tiramisu, banana in podobno.

Kadar sem imela puljenje popoldan sem pa jedla normalno kolik sem pač lahko, izogibala sem se kave.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
21.5.2008 9:47:40   
natasarobi
Evo mene - preživela user posted image user posted image user posted image .

Sem bila v 15 minutah konec. Brez težav je šel zob ven, čeprav sem se bala, da bo mogel rezat. Pa ni bilo treba. Kri mi je tudi zelo malo tekla - še zdravnik je rekel, da ni nobene panike, da je šel brez problema ven in da kri zelo malo teče. Sem bila že 9:00 doma.

Bolelo me skoraj ni nič, tudi, ko je inekcija popustila. Bolj me je bolela glava. Tudi ponoči ni bilo težav, sem spala kot angelček in tudi kri mi ni več tekla. Sem malo poškilila in videla, da se lepo celi. Tudi sedaj me nič ne boli, le ko slino pogoltnem ali pa zakašljam.


(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
22.5.2008 9:50:29   
jade1
Aspirina ne jej, ker redči kri, ni fajn pri krvavitvah.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: straaaaaahhhhhhhhhhhhhh
27.5.2008 10:10:54   
Abbott
Dominor poznaš (www.dominor.si) - mislim, da bi ti lahko pomagal. Samo, če res hočeš na hitro, potem pa teh stvari skoraj ne poznam. Razen kakšne umirjevalne injekcije.
Sicer sem pa verjetno že malo pozna. Si preživela?

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?