|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   umetni nohti
17.5.2008 13:38:07   
arabela*
za vse tiste,ki uporablate umetne nohte.Mislim tiste,ki si jih same kupite in nalepite.
Kako si jih odstranite??Jaz sem pri odstranjevanju po skoraj dveh tednih imela bolečine,poleg tega pa sem še stare(moje) nohte potrgala.Sem pa v Dm videla neko tekočino za odstranjevanje,samo ne vem kako deluje.A jo je katera sprabala.Me je prav groza,ko bo treba spet zamenjatuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: umetni nohti
17.5.2008 13:54:14   
Anonimen
VSi ti umetni nohti so eno sranje.Jaz sem si samo 1x sama limala umetne,pa je bilo to ene 14let nazaj,samo so mi kar sami dol popadali.

Sem imela pa do januarja 1/2leta vlite,pol sem se jih pa navelicala,pa vsak mesec 2uriuser posted image tam viset da so mi jih spet na novo porihtali...no sem jih dala odstranit.Katastrofa,moji so bili totalka uniceni,sele kaksen mesec mi lepo rastejo,tako da to je eno sruser posted image .

Po moje je bolje da si jih kar odstranis,pa probaj imet svoje lepe.
CIAO

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: umetni nohti
17.5.2008 14:03:50   
arabela*
kleopatra28,narobe si me razumela.
Jaz sem s temi nohti zelozadovoljna.Jih kar lep čas uporabljam,pa moram rečt,da res fajn držijo,včasih celo do dva tedna.Pa imam sama lepe nohte drugač,samo se mi enostavno več ni ljublo urejat,pa lakirat.
Problem je samo v odstranjevanju.
Vseeno pa hvala za odgovoruser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: umetni nohti
17.5.2008 14:07:56   
Anonimen
Ja, saj vem da sem drugo napisala kot si pa ti sprasevala,samo sem se vedno jezna user posted image ker sem imela potem svoje tako unicene,pa sem se mogla izkasljat.user posted image

Pa super zate ce ti sedejo in upam da ti bo kaksna druga pomagala.user posted image

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: umetni nohti
17.5.2008 14:11:47   
lyra*
Jaz sem vsak noht za enih 20 sekund namočila v aceton in je sam odpadel brez bolečin.
Malo acetona naliješ v kozarček ali pač v neko malo posodico in tako narediš. Meni je ta način ful vredu in še brez bolečin jeuser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: umetni nohti
17.5.2008 14:14:30   
mama_milchy
saraya,
sama si občasno tudi dam umetne nohte gor, ko moji odpovejo; dol jih pa odstranim z izdelkom: fing´rs mini lonček - odstranjevalec umetnih nohotv. Jaz sem ga kr v mercatorju kupila in sem zadovoljna; v bistvu daš prst-noht v ta lonček in obračah pa ti ta ˝strgala˝, ki so noter lepo odstranijo noht.
Upam, da sem ti bila kej v pomoč
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: umetni nohti
17.5.2008 18:09:37   
taši84
js sm jih že nekajkrat imela. ne dam veliko lepila pa vseeno držijo. čez dober teden pa samo primem in odlepim. sem pa tja je tut boleče ampak ni hudga.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: umetni nohti
17.5.2008 19:42:37   
Anonimen
Tekočina za odstranjevanje umetnih nohtov je odličnauser posted image . Prst samo namočiš za nekaj sekund , in noht lepo odpade oz. tako kot je napisala mama milchy

< Sporočilo je popravil poopsika -- 17.5.2008 19:44:57 >

(odgovor članu taši84)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: umetni nohti
17.5.2008 22:34:35   
arabela*
hvala za odgovore,bom verjetno kar s to tekočino probalauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: umetni nohti
18.5.2008 21:36:04   
Smarty
jaz sem si sama delala nohte z gelom, normalno sem si kupila lučko in vse gele, zdaj pa me enostavno preveč peče in se mi je pod nohtom naredil mehur. Mogoče je to zato, ker imam še dobre 3 tedne do poroda in mi hormoni delajo sto na uro.

Drugače pa lahko v Grospuljah kupiš profesionalni odstranjevalec nohtov od LCN kozmetike.

Pomaga tudi, če nohte za nekaj časa nalepiš v toplo vodo, saj lepilo, ki nalepi nohte ni premočno, čeprav dolgo drži.

Sama imam sedaj lepe svoje nohte, le včasih si zaleim noht z gelom, če ga zalomim in mi ga je žal odstrič.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: umetni nohti
19.5.2008 20:53:19   
arabela*
Smarty,kje v Grosuplju pa se da tale tekočina kupit??

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Smarty)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?