|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glede teme-nujno...
20.5.2008 9:55:16   
Anonimen
Na žalost vam tam ne morem odgovoriti, ker ne morem biti anonimna.
Danes me je spet poklical, mi rekel da sem nikakva hčerka in da se z njim obnašam kot do največjega cigana-ne vem zakaj. Mogoče zato, ker ne hodim na obiske k njemu prav pogosto, ker se počutim nelagodno in nimamo o čemu govorit.
Po ločitvi mojih sem bila še vedno šoloobvezna in on zame ni hotel slišat pa sem ga dala na sodišče iz neke notranje jeze-iskala sem izgovor, da dobim stike z njim-sej sem pol takoj po prvi razpravi povlekla tožbo-sam on tega ne more pozabit. Jst tudi marsikaj ne morem pozabit-kako se je izživljal nad mano in mamo.
Pa še zamera je, ker njegovih dveh sester nisem povabila na poroko, ker jih ne maram zato, ker so glavo obračale stran od mene, ko so se moji ločevali in na poroki ne želim imeti takih ljudi ob sebi.
V glavnem je zdej dvakrat poklical in se veselo zdrl name-groza. Sploh vam ne morem povedat kako se počutim-res.
Razmišljam kaj sem tako groznega naredila, da smo si s sestro to zaslužle in vem, da mi bo on pustil še hujše posledice kot mi jih je že. Sam vseeno ga imam rada-ne vem točno zakaj ima tako moč nad mano-mogoče zato, ker sem bla vedno čisto nora nanj, pa če me še pogledal ni...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glede teme-nujno...
20.5.2008 20:03:04   
Anonimen
Bom dala povezavo do tvojega odgovora na temo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glede teme-nujno...
20.5.2008 22:40:04   
massylou
1. Čas rabiš, da prideš k sebi
2. Brcni ga v rit, postavi se zase, stopite vse 3 babe vkup
3. Mej pripravljene pasje odgovore, ker je očitno, da mu ne pomenite dosti, po drugi strani pa vas potrebuje na vse kriplje, da lahko nad vami stresa ves svoj nakopičen bes, frustracije, ..., da je pri nadomestni drižini potem lahko zlati očka. Ali pa mu preprosto vrži dol telefon, ko pokliče.
4. Ne dajaj si potuhe. Ne boš daleč prišla. Rada ga imaš na vse kriplje, ker hrepeniš po očetovi ljubezni. On pa te ima v šahu, saj ve, kaj ti od njega potrebuješ, zato bo vedno znova šel predaleč, ti boš pa VEDNO znova izvisela.
5. Pogovor, pogovor, pogovor... Pa še kako solzico za dušo očistit.

Pa resno resno ti rečem, stopite vse 3 skupaj in nastopite proti njemu. Močnejše boste, bolj bo zaleglo, ve se ga boste pa čustveno osvobodile, ker boste ena drugi dajale to, kar bi vam moral on. In vztrajajte.

V slogi je moč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Glede teme-nujno...
21.5.2008 9:02:44   
Anonimen
Včeraj je moja sestra popenla, ker je rekla, da ma pa ona zdej tega dovolj, da se on tko obnaša in mu jih je par napela in ker je njegova edina obramba napad, se je začel dret. Pol je pa še ona čisto popenila in rekla, da kako ga ni sram, da se do nas tako obnaša zaradi nekega denarja, ko je pa npr. ko je bil še v zakonu z mojo mamo, svoji bivši ljubuci kupil stanovanje in mojo mamo nadiral, če je kupla nov mixer, ker je bil prejšnji star že 20let. On ni vedel, da midve to veva, ker sm jst dobila neke anonimne sms-je in je čisto prebledel, ker je bil tolko "pameten", da je stanovanje takoj na ljubico prepisal in ga je ta 20 dni po nakupu skenslala in šla stran z njenim dosti mlajšim fantom.
Jutri grem tisto podpisat in vedno bolj sem odločena, da ko se tista hiša proda, da bom z njim prekinila vse odnose, ker nimam več volje za to prenašat in ker vem, da ne bo nikoli tak oče kot bi si ga jst želela...Nikoli.
Teh zgodbic kot je zgoraj navedena je mali milijon in če bi jih vse tukaj povedala, bi verjetno vse rekle, da nisem normalna ker sploh še govorim z njim...Napake sem naredila tudi jst-veliko napak-sam moje so bile posledica jeze in iskanja pozornosti-njegove pa egoizma in sovražtva.

(odgovor članu massylou)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Glede teme-nujno...
21.5.2008 9:17:35   
Anonimen
anonimna, jutri vzemi zraven odvetnika, da prebere pogodbo. če si se že tako odločila, bodi previdna, ker te bo še tukaj ogoljufal.

moj tast je šel podpisat k notarju, da tašči napiše pol stanovanja, podpisal ji je pa pol premoženja,. čez en mesec je pristal na cesti, ker je drugo stanovanje bilo v slabem stanju.
tako da res, bodi previdna in obvezno z odvetnikom k notarju!!!!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Glede teme-nujno...
21.5.2008 11:29:35   
Anonimen
Ja sej bojo priče in odvetnim naš tudi...tako, da bo več ljudi priča tej sramoti-sm že sama tudi večrat prebrala kaj bo za podpisat. V bistvu piše da z dnem ko midve prejmemo kupnino hiše 50%-50%, da se odpovedujemo boju na sodišču za nujni delež po njegovi smrti in vsem pravicam do njegoveg apremoženja...
Tko da nič bat...bomo že poskrbele-sam meni že slabi od vse te zgodbe tko da...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Glede teme-nujno...
21.5.2008 14:13:37   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Tko da nič bat...

Proti lastni neumnosti te ne more zavarovati niti država z zakoni. Država ščiti tvoje pravice z zakoni. Če pa si se tem pravicam pripravljena odpovedati, kdo naj ti pomaga. Po zakonu se točno ve' kaj ti pripada. Tudi kaj pripada tvoji mami. Mama je v bistvu vso težo in odgovornost prenesla na hčerki. Takoj, z lahkoto, namesto, da bi zahtevala, kar ji pripada. In pripada vam veliko, drugače ne bi poskušal z drobižem poplačati v naprej.
Hiša bo prodana za 20.000? Kaj pa če bo prodana pod ceno za 10.000, ali pa za 5.000? (ali pa 200.000, 100.000 oz 50.000)
V bistvu želi z nepremičnino, ki je "blokirana" uredit za vse. Zakaj? Ker je to edino njegovo premoženje, s katerim ne more prosto upravljati, zato se v to spušča. Poplačati namerava z nečem, kar je že "itak vaše". Saj drugače bi ne bilo blokirano.

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
če to ni iz srca, je zame to preklet denar

A denar od prodane hiše pa bo od srca?

Draga anonimna. Imetje ni njegovo. Vse imetje (premično in nepremično) prejmemo od Boga na posojo. Naša odgovornost je kako s tem imetjem upravljamo, komu naredimo kaj dobrega in komu slabega. Zato tega imetja ne more vzeti seboj ko umre. Ostaja tukaj in ga prejme na posojo naslednji. Prejmejo ga njegovi potomci, saj kakor je Bog dal življenje njegovim potomcem, tako daje njegovo imetje njegovim potomcem. In potem je na njih  da s tem imetjem preudarno gospodarijo in z deležem naredijo tudi drugim dobro. In kar je od Boga ni prekleto.
Še država to razume in je sicer z drugačnimi besedami to zapisala v zakone.

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Poanta res ni v denarju, ampak ali je vredno, da obržim stike z njim?

Ja je, če sta oba za to. Prisilit se ne da ne enega ne drugega.







(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Glede teme-nujno...
21.5.2008 14:23:07   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
se odpovedujemo boju na sodišču za nujni delež po njegovi smrti in vsem pravicam do njegovega premoženja...

Edini način, da se izogne je, da vse premoženje že za časa življenja prepiše na druge. Njegova sedanja ga lahko enkrat brcne v rit, kaj bo pa potem? Kja pa če zboli in bo rabil premoženje? Prepis vsega premoženja na druge ni hec in tega ne bo naredil. Ne sedaj ne kasneje. Je preveč navezan nanj.

V bistvu ga dobro držite v šahu, samo on tega ne pokaže (poskuša kazati vse kaj drugega) in vi ne vidite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Glede teme-nujno...
21.5.2008 17:36:40   
Gina
Tehnofil, super napisano! user posted image Samo žal ona tega po moje ne bo dojela še 20 let, ko bo prepozno.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Glede teme-nujno...
23.5.2008 9:00:21   
Anonimen
Ja res lepi nasveti-sam vam povem, da itak bi lahko tudi vse prodal pa nas na drugačen način razdedinil.
Včeraj smo bli pri notarki-mu jih je enih par takih spustila, da je bil samo tiho-ampak nič ne pomaga-moja sestra je jokala ko dž in tudi ena od prič se je zjokala, ker je rekla, da ne more verjet, da je to naredil-mah...Jst sm bla čisto pomirjena moram povedat-res. Sm že tko navajena na njegove izpade in sploh pa nočem več jokat pred njim.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?