|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
20.5.2008 18:44:50   
ona
Zdej imam pa dovolj!!!user posted image user posted image user posted image
Prečitam debate za eno leto nazaj na temu forumu a od teh dveh krajev ni skoraj nobene debate!user posted image
Imam za letos v igri 2 apartmaja v teh dveh krajih,dva pa v Malinski in Njivicah...Od teh slednjih sem dobila veliko informacij od taprvih pa me zanima,če ste tam že bile oz. bili in kako je-je fajn za otroke,je bolj mirno....
Ala,prosim informacije?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
20.5.2008 19:23:29   
Netopirčy81
Hm. Jest grem konec julija na Krk - Šilo v novejši apartma (Tina al neki tazga). Drgač pa v Šilu je kr kul za otroke. Baje so letos še neki uštimali plaže pa to (vsaj tole ka je v kampu). tko da, javim, ko pridem nazaj user posted image user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
20.5.2008 19:28:55   
Anonimen
Prečitam debate za eno leto nazaj na temu forumu a od teh dveh krajev ni skoraj nobene debate!user posted image


Tukaj:

Omisalj

In tukaj: Najboljgrozenkraj

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
20.5.2008 19:31:33   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: Netopirčy81

Hm. Jest grem konec julija na Krk - Šilo v novejši apartma (Tina al neki tazga). Drgač pa v Šilu je kr kul za otroke. Baje so letos še neki uštimali plaže pa to (vsaj tole ka je v kampu). tko da, javim, ko pridem nazaj user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
pa veš,da tudi meni ponujajo tale apartma in tudi konec julijauser posted image
Če gremo tja,bomo pa skupaj,upam,da imaš kaj otročkovuser posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
20.5.2008 22:21:22   
pikalonca
Mi smo bili v Šilu lani in je bilo ok. Res, da se skoraj nič ne dogaja okol, ampak za otročke je pa super.Mi smo šli po 20 avgustu in je bilo itak full malih otročkov. Pa še vreme je bilo takrat res lepo. Če hočeš pa gužvo in dogajanje potem se pa zapelješ v mesto Krk ali pa Malinsko pa je, saj je itak vse dost blizu.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
21.5.2008 0:16:58   
Anonimen
Mi smo od sredine julija 10 dni v Njivicah user posted image   Smo gledali tudi en super truper apartma v Šilu, pa nam ni nihce odgovoril sploh user posted image Sam mi smo rezervirali ze januarja user posted image

(odgovor članu pikalonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
21.5.2008 0:19:11   
Anonimen
Evo, v tega sem se zagledala: http://www.atina.hr/smjestaj_na_krku/vise.asp?tip=App3&broj=81

A so cene ze znane? Ker tale je zelo zelo lep + psi so dovoljeni + klimo ima.

Aja, ze vem zakaj nismo cakali na odgovor - ker je ze sam najem 49e/dan + 5e klima + 5e pes = 59€/dan, v Njivicah imamo pa vse to vsteto za 45€/dan user posted image


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 21.5.2008 0:20:48 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
21.5.2008 11:22:53   
Taula
Midva sva bila lani v Šilu. Super mirno je za otroke.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
21.5.2008 13:02:37   
viv_
Ma sej, otok je tok majhen, da če ti na eni strani ni všeč se pa zvečer na sladoled ali pa čez dan na kopanje zategneš nekam, pa je...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
21.5.2008 16:55:43   
lutiropan
Mi smo bili 2krat v Šilu. Imeli smo se super. Tudi fantiči so se imeli lepo, res pa je , da je bolj mirno, razen mogoče konec tedna.
Smo se pa enkrat odpeljali do Baške, enkrat do Krka..

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
22.5.2008 9:33:25   
lonja
Definitivno je lepše v Šilu kot pa v Omišalju user posted image .

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
22.5.2008 14:43:00   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: lonja
Definitivno je lepše v Šilu kot pa v Omišalju.

Ulice
http://europe.mapquest.com/maps/map.adp?formtype=address&country=HR&addtohistory=&city=omisalj
http://europe.mapquest.com/maps/map.adp?formtype=address&country=HR&addtohistory=&city=silo

Aeroposnetek
http://www.maplandia.com/croatia/primorje-gorski-kotar/omisalj/
http://www.maplandia.com/croatia/primorje-gorski-kotar/silo/

izberi "Hibridni pogled" in ZOOMiraj vse do plaže user posted image

Omišalj je na hribu, Šilo je pa nasproti Crikvenice t.j. izviri sladke (mrzle) vode.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
25.5.2008 19:53:45   
nanč
Mi smo bli dve leti nazaj v šilu,in nam je blo fajn,maš peščeno plažo al pa tud ne.Apartma pa je bil zakon!!Terasa je bla res ful velika,taman za večerno uživanje ob pivički.Do plaže pa smo meli pol minute.Malinska pa tuduser posted image ,Se pa lahko pelješ z eno tako ladjico na Crikvenico,kjer je tud fajn plaža in trgovinice za zapravlatuser posted image pa za otroke majo igrala.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
3.6.2008 12:19:18   
Anonimen
Da ne odpiram nove temeuser posted image ..zanima me cca. koliko minut vožnje je iz Šila do Baške ali Krka?A je daleč?



(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
3.6.2008 13:55:45   
nanaa
Iz Šila do Baške mislim, da je cca. pol ure, Krk pa je še bližje. Je pa tam neka jama BIserujka  in to je takšna reklama, kaj to je. Ne se nasrat, tako kot sva se medva, sva šla pogledat in plačala vstopnino in kaj vidiva:  jama dolga 5 m - kr nekiuser posted image .

Je kdo letoval v hotelu Malin, v Malinski na Krku?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Omišalj-Krk ali Šilo-Krk?
3.6.2008 14:04:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nanaa

Iz Šila do Baške mislim, da je cca. pol ure, Krk pa je še bližje. Je pa tam neka jama BIserujka  in to je takšna reklama, kaj to je. Ne se nasrat, tako kot sva se medva, sva šla pogledat in plačala vstopnino in kaj vidiva:  jama dolga 5 m - kr nekiuser posted image .

Je kdo letoval v hotelu Malin, v Malinski na Krku?


hvala za info nanaauser posted image user posted image

Žal ne.


(odgovor članu nanaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?