|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Šranga
22.5.2008 9:07:20   
honey
Ko sem se jaz poročila, nisem marala niti mlajčkov niti šrange - pa sem z vasi. Ampak enostavno sem vsem zabičala, da pač ne smejo povedat, da se mislim poročit in to je bilo to. Ker da bom jaz plačevala šrango, da se bom lahko poročila in odselila živet z možem - za koga? Ni variante. In tudi, če bi imela kakšne hude stike s sovaščani, mi niti na kraj pameti ne bi padlo, da bi jim to dovolila. Še na poroki sami nisva dovolila kakšnega fehtanja denarja - z raznimi igrami ipd. Ne, ker se nama zdi to brez veze. Pač povabila sva prijatelje na fantovščino/dekliščino in to je bilo to. No, pa prijatelji  po moji strani so nama postavili "mlaje" - 2 cipresi so okrasili z barvnimi trakovi in na balkon so obesili tabo: SREČNO V ZAKONU. Tisti dve cipresi sva pa dobila tudi za darilo. Se mi je zdelo veliko lepše in bol posrečeno, kot pa prav mlaji in šranga. Ker sem že bila na nekaj porokah, kjer so šrangali in mislim da je šlo samo na eni gladko skozi - na vseh drugih so neveste jokale, ker so se skregali. To pa za moje pojme ni moj poročni dan. Žal. Sem mnenja, da je šranga samo nabiranje in fehtanje denarja - pa čeprav potem dobiš za nekaj denarja darilo.

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Šranga
23.7.2008 23:18:35   
flegmatik
Halo!?! 1000€?!?!? Pa kaj se je folku strgalo!!! Danes, ko je vse tako drago, ne moreš dati 2 plači ali še več za eno šrango. Kaj mogoče tvoji iz vasi mislijo, da si v sorodu z kakšnim tajkunom user posted image ? Midva sva se v začetku julija poročila in so brez kakega sestanka sami določili ceno (pa tu se sploh fantje niso dogovarjali ampak ena baba, ki nima niti za burek) in je dala ceno 500 €, ko so se pa pred leti drugi poročili in sem morala vedno vse organizirat je bila pa cena 200 eur in polovica darilo. In sva skoraj znorela, res se mi je zdelo neumno dajat nekomu toliko denarja, ker se pri nas nismo nikoli tako družili (živim v mestu) in so se kar eni sosedi nekaj vtikali. Grozno!! Pa še rekli so, da bo polovica darilo. Ampak midva sva imela že prej opremljeno stanovanje. Zdelo se nama je totalno butasto plačevat za nekaj, kar že imava in ne potrebujeva. Potem sva dosegla, da je bila cena 300 € in nekaj vina pa brez darila. Ampak na koncu so nama pa dali darilo. Pa kaj pri vas postavljajo mlaje ali smrekice? To je velika razlika. Mlaj še redko kje stoji, ker ni kar tako postavit 25 m smreko. Drugače sama poroka je bila pa fenomenalna.


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?