|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 9:16:56   
karmy85
Kupili ga bomo preko BC,ki ga imajo v akciji.
Zanima me pa še,če ste zadovoljni z njim in če se vam otročki kaj potijo notri?Iz kakšnega materiala pa je sedežna prevleka?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 9:20:27   
Strawberrie Cherrie
Sem šla mal počekirat, pa je tale sedežni del ena sama plastika. v tej vročiniuser posted image no way... pa kak bi to čistila, jaz si sploh ne predstavljam, da bi mogla po vsakem hranjenju 15m čistit otroški stol. Ikea Antilop je še vedno zakon.

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 10:21:52   
Mat3ja22
stolček je čeist vredu. prov zaprov so pa taki stolčki vsi poistem kopitu narjni. ja iz kakšnega materiala pa naj bo po tvojem sedežna prevlka. to je stolček, ki  je namenjen hranjenju, material pa je tak da ga lahko obrišeš oz. očistiš brez problemov.Tudi Hauck-ovi, PP-ovi , Chico-ovi so iz enakega materiala.. Ikea je zakon je, zate mogoče, je pa v resnici tud en šit od šita.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 10:28:37   
Mat3ja22
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Ikea Antilop je še vedno zakon.


men je to mal fejst čudn. Stoček, ki v redni prodaji pride 110 evrov ni vredu, Ikein, ki pa je 15 evrov pa je Zakon. mislim ej kje je tle logika?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 10:44:55   
marinci
Mi imamo stolček lemi. Nevem od katerega meseca naprej se lahko začne uporabljat ikejin stolček, sam naš fantek še ne sedi samostojno in tudi ležalnika nimamo, zato mi je ta stolček vredu ker ima več naklonov. Sedežni del je plastika, sam imamo čez pleničko pa je vredu.

_____________________________

Jan 16.11.2007
Julija & Glorija 25.11.2010

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 12:32:32   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Mat3ja22

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Ikea Antilop je še vedno zakon.


men je to mal fejst čudn. Stoček, ki v redni prodaji pride 110 evrov ni vredu, Ikein, ki pa je 15 evrov pa je Zakon. mislim ej kje je tle logika?user posted image user posted image user posted image user posted image



Aha. Po tej tvoji logiki je kvaliteta vedno povezana z denarjem. ja prav. moje mnenje je pač takšno, da imam preveč rada sama sebe, da bi se 3x dnevno ukvarjala s tem stolom in čiščenjem. Pa poleg tega tudi niso najbolj priporočljivi, saj otrok niti ve ne, da sedi, ker je kar zlekjen not med tisto obupno plastiko okoli in okoli. niti trde sedalne površine nima. mah, brezveze. Še vedno pa trdim, da je Ikein stolček 5x vrednejši od tega sklopucala, za tisto razliko 100€ pa otroku raje privošči kaj drugega.

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 12:52:15   
Anonimen
Mi imamo nekaj podobnega, Chiccovega. In smo ga dali k babici, doma imamp pa Antilopa, ker je dosti boljši.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 13:53:02   
mišk
Jst tud že pol leta tle na RR spremljam, kako hvalite Ikein Antilop. Prejšnji teden pa je šla mami v A in mi ga kupila. Res sem ful zadovoljna z njim!user posted image  Pa tudi mala je zelo rada v njem. Res je čist tak "primitiven", ampak ravno zato je tako fajni. Sploh za pucat. Pa tak bolj retro videz.
Imam pa tudi lesen ala trip trap stolček, ki mi pa sploh ni všeč.
Malo sem zafurala s teme, kajti teh Lemi stolčkov ne poznam. Sam po moje je tudi v redu, zakaj pa ne?! Vsakega se navadiš, pa če velja še za tako "slabega".user posted image  Pa ne mislim, da ta Lemi velja za slabega...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 14:06:41   
nananaja
mi imamo stolček ene druge firme, samo se razlikuje od lemija samo v eni opori. sem hotela takega, ki se poleže in ima pettočkoni pas. jaz sem jo od 5m-8m večkrat malo polegla, da je lahko sama pila čaj. se pa počisti zelo hitro: nagnem naprej, da stresem na tla ostanke hrane, ostalo obrišem z mokro krpo.

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

moje mnenje je pač takšno, da imam preveč rada sama sebe, da bi se 3x dnevno ukvarjala s tem stolom in čiščenjem. Pa poleg tega tudi niso najbolj priporočljivi, saj otrok niti ve ne, da sedi, ker je kar zlekjen not med tisto obupno plastiko okoli in okoli. niti trde sedalne površine nima. mah, brezveze. Še vedno pa trdim, da je Ikein stolček 5x vrednejši od tega sklopucala, za tisto razliko 100€ pa otroku raje privošči kaj drugega.



ti pa maš komentarje. ko sem kupovala stol, kegale antilop sploh nisem poznala, niti ga v trgovinah, kjer sem gledala, nisem videla nikjer. če ne bi kupila visokega stola, bi pa enega  od stolov podobnih tripp trapp.
kje si pa pobrala to, da v stolu nima trde sedalne površine, pa ne vem. pa tudi otrok, ki zna sedeti, ni zleknjen v njem, preden zna sedeti, je pa tudi v ikei  antilop zleknjen.
enim je pač bolj všeč antilop, drugim pa visoki stol.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 14:13:26   
Mat3ja22
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Mat3ja22

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Ikea Antilop je še vedno zakon.


men je to mal fejst čudn. Stoček, ki v redni prodaji pride 110 evrov ni vredu, Ikein, ki pa je 15 evrov pa je Zakon. mislim ej kje je tle logika?user posted image user posted image user posted image user posted image



Aha. Po tej tvoji logiki je kvaliteta vedno povezana z denarjem. ja prav. moje mnenje je pač takšno, da imam preveč rada sama sebe, da bi se 3x dnevno ukvarjala s tem stolom in čiščenjem. Pa poleg tega tudi niso najbolj priporočljivi, saj otrok niti ve ne, da sedi, ker je kar zlekjen not med tisto obupno plastiko okoli in okoli. niti trde sedalne površine nima. mah, brezveze. Še vedno pa trdim, da je Ikein stolček 5x vrednejši od tega sklopucala, za tisto razliko 100€ pa otroku raje privošči kaj drugega.



niti približn nisem rekla da je kvaliteta vedno povezana z denarjem. samo glede na to da so tudi ostali stolčki, priznanih blagovnih znamk narejeni na podoben način in iz podobnega, če ne celo istega materiala, potem ta Lemi stolček ni nič slabši od ostalih. sigurno pa se Ike-in Antilop ne more primerjat s temi ki imajo nastavljive naklone in nastavljive višine ter 3 ali pa 5 točkovni varnostni pas.

drugače, pa meni ni težko spucat stolček oz mizico zato, da bo mooj otrok sedel in jedel v čistem. če pa je tebi to težko, ker se imaš preveč rada, potem pa .....

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 14:16:03   
Strawberrie Cherrie
Ok, pol bom pa malo ploskala user posted image user posted image user posted image user posted image
ker pri stolčku za hranjenje je res nujno potrebno, da ima najmanj 5različnih naslonov in pa 5točkovni pas za pripenjanje.

Pa nočem bit nesramna, pa nič, ampak ne vem, zakaj nekomu ne smeš priporočat malo cenejšega stolčka, ki ima toliko odlik, da odšteje 5točkovno zapenjanjeuser posted image

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 14:40:41   
karmy85
Halo!!!!Jaz sem odprla zato to temo,da boste uporabnice tega stolčka povedale svoje mnenje in kakšen se vam zdi,ne pa zato,da se boste prerekale in pametovale.user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz ga bom kupilauser posted image in glede čiščenja,za mojo srčico vse naredim pa tudi,če ga pucam en teden.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 14:43:23   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: karmy85

Halo!!!!Jaz sem odprla zato to temo,da boste uporabnice tega stolčka povedale svoje mnenje in kakšen se vam zdi,ne pa zato,da se boste prerekale in pametovale.user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz ga bom kupilauser posted image in glede čiščenja,za mojo srčico vse naredim pa tudi,če ga pucam en teden.user posted image


Ok, potem pa obilo užitkov, jaz pa bom tačas se z mojim lovila po vrtu. Bom vsaj vesela, pa mali tut, če že koristna ne.

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 14:48:00   
karmy85
Strawberrie Cherrie ti pa res ne znaš odnehat!user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 14:59:48   
Mat3ja22
karmy - stolček je res vredu. jaz nimam ene slabe besed povedat o njem. pa tudi cenovno ni tako drag, glede na to da sem jaz dala pred  tednom dni zanj110, zdaj pa je 59.

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 15:21:11   
tudiII
Mi imamo istega, smo ga kupili pred meseci v Intersparu za 65 Evrov in smo ful zadovoljni. Prevleka je pa tut zlo fajn za pucat. Pa še fajn je, ker je po višini nastavljiv. Včasih naši mali snamemo pladenj in jo k mizi pristavimo in z nami lepo papca.

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 16:27:09   
Anonimen
No, pa bom še jaz povedala, zakaj smo Chiccovega dali k babici, doma pa imamo Antilopa. Ker je user posted image  hipotona in zaostaja v gibalnem razvoju, zato je v dragem 150€ vrednem stolu na pol ležala in pri tem niso delale nobene mišice, v cenejšem 10€, vrednem Ikeinem stolčku pa sedi lepo vzravnano in predvsem pravilno. Presodite pa same, seveda.
Glede čiščenja pa sploh ne bi izgubljala besed, katerega je lažje. user posted image

(odgovor članu tudiII)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 23:10:17   
soncek28
LEMI je zakon,moja user posted image ga uporablja od kar sva začele sedeti...vse je ok,blago pa sploh ni občutljivo za čistit,pladenj ali kako bi temu rekla na kat.otrok je ,pa je itak snemljiv in se ga umije en dva tri.
 
Sej ni važno drugo kot to,da je otrok zadovoljen,pa da lepo je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 23:20:58   
only_me
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Sem šla mal počekirat, pa je tale sedežni del ena sama plastika. v tej vročiniuser posted image no way... pa kak bi to čistila, jaz si sploh ne predstavljam, da bi mogla po vsakem hranjenju 15m čistit otroški stol.


user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
31.5.2008 23:33:30   
only_me
men je vseeno v katerih stolčkih hranite otroka, kak rade jih pucate (stolčke) in podobno.... Mi imamo tega Lemija in je čist ok - otrok se mi ne poti not, ker ga nimam tam 1 uro skupaj, za čistit ni dosti, ker mi trenutno otrok še ne svinja... mi smo zadovoljni z njim. Je pa res, da drugih stolčkov nismo probali.

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Ok, potem pa obilo užitkov, jaz pa bom tačas se z mojim lovila po vrtu. Bom vsaj vesela, pa mali tut, če že koristna ne.



To mi kljub Lemijevem stolčku počnemo. Če pa ti je tolko odveč pucanje, pa najboljše, da otroka posedeš na travo in ga tam nahraniš.



Mah zdaj sem pa še jaz zlobna. Sem se kar nalezla.
Brez zamere, punce in rade se imejte. Je pa fajn, da nimamo istega okusa. Kakšen bi bil šele takrat ta svet user posted image





(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
1.6.2008 10:01:44   
buček
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

No, pa bom še jaz povedala, zakaj smo Chiccovega dali k babici, doma pa imamo Antilopa. Ker je user posted image  hipotona in zaostaja v gibalnem razvoju, zato je v dragem 150€ vrednem stolu na pol ležala in pri tem niso delale nobene mišice, v cenejšem 10€, vrednem Ikeinem stolčku pa sedi lepo vzravnano in predvsem pravilno. Presodite pa same, seveda.
Glede čiščenja pa sploh ne bi izgubljala besed, katerega je lažje. user posted image


nam so tudi odsvetovali stolčke z naklomom in oblazinjene. otrok bo imel bolše ravnoteže će sedi na trdi podlagi. in so nam svetovali  v RA antilop ali trp trap. mi imamo antilop in smo zelo zadovoljni, in tudi zelo lepo sedi v njem. meni je bolj važno kaj je dobro za otroka šele tam nekje zadaj pa je izgled, praktičnost,.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
1.6.2008 10:06:15   
Strawberrie Cherrie
Za vse površne bralce bi samo dodala, da nikjer nisem napisala, da se mi ne da čistit, ampak da mi je še vedno manj čisščenja velika prioriteta pri izbiri raznoraznih takšnih zadev.
In če bi bil tale oblazinjen stolček za toliko € pač mnogo boljši, bi tudi mi kupili tega, pa če bi stal 300€, ker ne bi bilo problema, seveda dava vse za tamalega. Ampak še vseeno je kakršnikoli triptrap oz Antilop od Ikee, mnogo mnogo bolj priporočljiv stolček, kot je povedal hijenca, otrok tukaj dejansko sedi in krepi svoje sedalne mišice, poceni so, pa še čiščenje je lahko. In mene ne bo nihče, pa če pride sam Jezus do mene, prepričal, da je pri hranjenju otroka nujno potreben 5točkovni pas za zapenjanje in 20različnih naklonov stola, ker le to ni. Ker ko se je, se je, ko se počiva, se počiva, zato imamo postelje, ko pa se peljemo z avtom, potrebujem 5točkovni pas za zapenjanje, ki nam nudi varnost.
In če dobronamerne nasvete ne znate vzet kot dobronamerne, je to vaš problem, ne moj.

< Sporočilo je popravil Strawberrie Cherrie -- 1.6.2008 10:11:25 >

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Stolček za hranjenje Lemi
1.6.2008 10:53:26   
karmy85
Uredu no,lahko nehamo!!user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?