|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 22:29:54   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Sploh ne razumem kako lahko primerjaš romantično ljubezen med ljudmi k niso istega spola in med ljudmi k so. Resno mi ni jasno. K da bi primerjal noč in dan. Ne štekam kako nej ti še drugač napišem da boš razumela. Vse vrste seksualnih vez med istim spolom mi ne gredo, in nimajo nobene veze z ljubeznijo dveh hetero partnerjev. Ker unadva moška STA istega spola.

Kažem ti, da gre popolnoma za enak način razmišljanja v obeh primerih.
Men pa to ni jasno, da tega ne vidiš.



Enak nacin razmisljanja.. ok!

Ti tehnofil zagovarjas incestno poroko kot naravno in kot temelj druzine, ter ljubece in naravno okolje za otroke, ki jih imata moski in zenska, ki sta slucajno brat in sestra/ mama in sin/ oce in hci.
Pogoje moski VS zenska je izpolnjen, mar ne ? user posted image

Ce razpravljamo o enem dejavniku, to ne pomeni, da so vkljuceni vsi ostali dejavniki. Homoseksualnost ni povezana z incestom, celo manj je povezana z incestom kot heteroseksualnost.
Nasilno vrivanje dolocenega dejavnika (i9ncestnosti) zaradi logicne zanke ima dva konca - z enim se ti zagotovo zadavis, pa ceravno si ga sam zavezal. Ker tvoja analogija se jasno aplicira na obe strani - in na tisto kamor ti zelis, da se aplicira in na tisto stran, ki jo zagovarjas.
Sumirani rezultat pravi - ce zagovarjas heteroseksualno poroko kot naravno, zagovarjas tudi incestno heteroseksualno poroko kot naravno. A je res temu tako?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 22:32:37   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Torej, oglasi se takrat, ko ti bo poroka res nekaj pomeni.



Torej, oglasi se takrat, ko ti bodo drugacni ljudje nekaj pomenili in ko ne bos z njimi ravnal kot svinja z mehom, temvec ko jih bos spostoval. Do takrat pa kus in tiho bit. 
Ogledalo tvojega sporocila.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 22:35:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Sicer ce pogledam nekatere primerke v nasi druzbi, bi rekla, da je incestna poroka v sloveniji kar vzela maha.


Levi kroše.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 22:40:30   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Pa recimo, mi lahko razložiš, le kakšno povezavo ima incest s tem, da sta dva homoseksualca lpotencialno lahko zelo dobra starša?

Nihče ne pravi da potencialno ne moreta biti dobra starša.

Saj ti trdiš, da dva homoseksualca, ki sta brata ne moreta niti potencialno biti dobra starša samo zato ker sta brata.


Lahko sta dobra starsa, samo otroci so vecinoma - dokazano in potrjeno- retardirani. Sicer ce pogledam nekatere primerke v nasi druzbi, bi rekla, da je incestna poroka v sloveniji kar vzela maha.


ne ne in ne - nobenih retardiranih otrok ni v tem primeru. sploh jih ne moreta imeti po naravni poti - sej sta homoseksualca - to je 2 moška. no, keri od obeh po potem zanosil?

matr se je tole izrodil v ene hude teoretične homo-incestne vode.. user posted image


< Sporočilo je popravil mateyka -- 10.6.2008 22:42:24 >

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 22:44:48   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica
Mišek, tebi bom pa rekla samo to: tu se lahko vsi udeležujemo debate in vask lahko pove svoje mnenje. Tvoj agresivni nastop do nasprotnomislečih je pa ogaben. Če ti nisi imela sreče z nasprotnim spolom in si zaradi tega zagrenjena in te je tvoj partner jemal kot svojo lastnin in te poniževal ali pa še kaj drugeaga, ti povem, da nismo vse doživele tega in imamo nekatere zelo zelo lepe veze. No sedaj pa se začni spet brati med vrsticami in se zaganjati ko tele v nova vrata ali pa prispodoba, ki si jo ti uporabila zame: Si kot bik ki se zaganja v rdečo cunjo in nisi sposobna intelektualno brati. To so bile tvoje besede.


In se vedno se zaganjas kot bik v rdeco cunjo. In v tem ni niti trohice moje agresivnosti - lahko ti pa ponudim prikaz agresivnosti - temvec samo tvoje jeze, zaletavosti, nepremisljenosti in napacnega sklepanja. Moja zveza je kaksna je, ne vem pa kaksna je tvoja, da ne privoscis ljubezni in druzinskega zivljenja tudi drugim in drugacnim. In sicer, zakaj razpravljas o meni, a ne o mojih staliscih? Si tam "bosa", nimas protiargumenta pa zelis razpravo na vsak nacin spustiti na osebno raven? Na koga si ti pravzaprav jezna?

Pa se to: jaz ne napisem neumnosti kot jer: intelektualno brati. Jaz sem ti povedala da ne razumes tistega kar si prebrala. Govorila sem o branju z razumevanjem, a ne o nekaksnem intelektualnem branju. Vrni se nazaj pa se enkrat pocasi preberi kaj sem napisala. Prav o tem sem ti pisala. zaletis se ko bik na rdece in niti ne premislis kaj si prebrala, se manj pa zastopila.

< Sporočilo je popravil Misek -- 10.6.2008 22:46:53 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 22:54:33   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica
Homoseksualnost pa se mi zdi samo neka anomalija narave in narava ponavadi sama poskrbi za drugačnost in jo poskuša izničiti, je tako? Je pa res da smo ljudje intelegentna bitja in jo poskušamo prelisičiti!


Zdaj te prosim, da ne skaces takoj. Pogovajamo se lepo in mirno.

Nekaj me zanima in sicer sklicevanje na naravo in naravno. narava je "naredila", da nekateri pari ne morejo imeti otrok - mislim na heteroseksualne pare in jih zaradi nekaterih vzrokov poskusa izniciti oz. jima ne omogoci imeti potomstva. Ali je sprejemljivo, da se proti "volji narave" taksnim parom pomaga do otroka? Zanima me zato, ker ce se toliko sklicujemo na naravo in naravno, naravno je tudi, da nekateri pari pac ne morejo imeti otroke. Ali je tudi v tem primeru treba upostevati naravno, ali je treba upostevati naravno oz. sklicevati se na njo, samo takrat ko je to znotraj nasih meja kaj ja, kaj ne?


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 22:55:33   
Anonimen
.

< Sporočilo je popravil Mič II -- 10.6.2008 22:56:28 >

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 22:56:17   
Anonimen
S tem, ko zagovarjate preprečevanje sklenitve zakonske zveze istospolnim partnerjem, ki so slučajo dva brata


Da ne bos cisto slucajno s hruške padel....user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 23:01:40   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
ne ne in ne - nobenih retardiranih otrok ni v tem primeru. sploh jih ne moreta imeti po naravni poti - sej sta homoseksualca - to je 2 moška. no, keri od obeh po potem zanosil?


Menda ja sestra ! Za ljubeca se brata vse ! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 23:03:22   
Anonimen
Torej dva geja sta sposobna imeti LJUEBEZEN, a če sta ta dva geja brata, ali bratranca, ali bratranca v 1 kolenu, ali.... potem pa njuna ljubezen ni enako vredna? Pomembna? Čuteča?


Dej...povej....tko...med brati....user posted image , od kje jih pobiras? Vprasanja namrec?

Sem zivela v svetem prepricanju, da postavljam dobra vprasanja. Ampak tokrat si me cisto nadmudril.







.....ampak bil je zgolj slucaj user posted image

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 23:21:38   
kajsica
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

In se vedno se zaganjas kot bik v rdeco cunjo. In v tem ni niti trohice moje agresivnosti - lahko ti pa ponudim prikaz agresivnosti - temvec samo tvoje jeze, zaletavosti, nepremisljenosti in napacnega sklepanja. Moja zveza je kaksna je, ne vem pa kaksna je tvoja, da ne privoscis ljubezni in druzinskega zivljenja tudi drugim in drugacnim. In sicer, zakaj razpravljas o meni, a ne o mojih staliscih? Si tam "bosa", nimas protiargumenta pa zelis razpravo na vsak nacin spustiti na osebno raven? Na koga si ti pravzaprav jezna?

Pa se to: jaz ne napisem neumnosti kot jer: intelektualno brati. Jaz sem ti povedala da ne razumes tistega kar si prebrala. Govorila sem o branju z razumevanjem, a ne o nekaksnem intelektualnem branju. Vrni se nazaj pa se enkrat pocasi preberi kaj sem napisala. Prav o tem sem ti pisala. zaletis se ko bik na rdece in niti ne premislis kaj si prebrala, se manj pa zastopila.


Lej samo svoje besede si še enkrat preberi, pa boš videla kdo se zaletava in kam!!!!! Nisem jaz začela tebe primerjat z živalmi ampak ti mene in ti meni govoriš da naj svoje besede še ekrat preberem. Ti vse skupaj še enkrat lepo počasi preberi svoje besede. Mogoče boš razumela kaj sem ti hotela povedati!!!user posted image  Ali pač ne in se boš spet zaletela!!!!

Verjemi, pa da v mojih besedah ni trohnice jeze ali kakšnekoli agresivnosti, ker niti ne vem zakaj naj bi bila ob taki temi. Trenutno se ta problematika mene ne tiče osebno, kakšno pa imam mnenje o homo, je pač moje in jaz ne sprejemam tvojega mnenja, ti pa mojega ne in sva in bova tudi ostale na različnih bregovih.

Hvala bogu (da se boš spet v to frazo vtaknila) da smo si ljudje tako različni.  Pa upam, da bo naslednji tvoj post brez vsake trohnice žalitve.

Moje mnenje je pa moje mnenje in se ga bom tudi držala. In zakaj je po tvoje moje sklepanje napačno???? Ker se ne pridružim tvojemu mnenju??? Zato ker ne odobravam homo familij??? Sorry ampak jih pač ne, kot sem že 100x obrazložila!!! Saj familija sta lahko tudi 2 odrasli osebi brez otrok!!! Zakaj pa ne! Pa naj tvorijo takšno družino!! In naj uživajo!!!!

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 23:35:57   
Anonimen
Moje mnenje je pa moje mnenje in se ga bom tudi držala.


Zato še ne rabis vpit (pretirana uporaba locil, preberi si pravila portala).

(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 23:38:53   
Anonimen
Verjemi, pa da v mojih besedah ni trohnice jeze ali kakšnekoli agresivnosti, ker niti ne vem zakaj naj bi bila ob taki temi.


Ti si vecna optimistka, a ne da :)?

(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 23:40:30   
Anonimen
Saj familija sta lahko tudi 2 odrasli osebi brez otrok!!! Zakaj pa ne!
ž

Ja, res, zakaj pa ne?


(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
10.6.2008 23:45:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

In dva homoseksualca, ki nista v sorodu pa lahko imata otroke?

Če ti nisi imela sreče z nasprotnim spolom in si zaradi tega zagrenjena


Če bi bila malo bolj nesramna, bi ti postavila retoricno vprasanje. Pa bom ostala prijazna, za danes. In prosim, da se skuliras v svoji komunikaciji.

(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
11.6.2008 7:22:00   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Res ne vem zakaj bi bila jaz tukaj bolj neumna, pač razmišljam. In res mi ni jasno zakaj se HIV in ostale bolezni veliko hitreje širijo med homoseksualci, če gledamo po %????? Ker so si res zvesti, leta in leta? Zato ker ravno njih lovi????user posted image user posted image user posted image

Pa samo še to: šljivi se mi za homoseksualce in kot sem že rekla in še milijonkrat bom, OK naj se registrirajo, OK naj se poročijo, ampak otrok pa ne morejo imeti! Pika!!!


neumna je bilo mišljeno na incest, ko me sprašuješ kako imata lahko dva moška otroka in niti ne pomisiš, da sem pisala seveda o bratu in sestri, ki bi lahko imela otroka z genetskimi napakami.

Kar se pa tiče virusa HIV-a je pa tako: virus HIV sploh ni tako zelo prenosljiv, kot je recimo Hepatitis C, ki je tudi smrten (in tudi bolj pogost, a se o njemu pač ne govori toliko). Možnost okužbe moškega ali ženske je 1/7. Za razliko od homoseksualcev, kjer je stopnja okužbe precej višja. Mena nekje okoli 1/2. Zakaj? Virus HIV se daleč najbolj prenaša preko krvi. Spolni odnos, ki vključuje maternico ni nikoli toliko izpostavljen krvavenju, kot je spolni odnos v anus (pa ne glede na spol, da bo to jasno). Zato bi bile tiste ženske, ki sekssajo analno enako izpostavljene možnosti okužbe, kot imajo moški.
Torej iz tega sledi, da homoseksualci niso bolj podvrženi okužbam virusa HIVa zato, ker so promiskuitetni (ta teorija se podre pri lezbičnih parih, kjer je prenos virusa precej manjši, pa so verjetno enako promiskuitetni, kot gejevski pari) ampak zato, ker analna odprtina ni tak močna sluznica, ki bi tako namastila "kanal" za boljšo penetracijo, kot je (po domače povedano) lulika.  Ampak da ne bo pomote, tudi rektalna odprtina se namasti, samo pač ne tako močno.

Torej draga kajsica: če bi malo prebrala kako literaturo, tega ne bi napisala, ker se smešiš.


Ampak ali ima otrok istospolnih staršev te možnosti, lahko ima ljubezen, in vse ostalo, samo nekaj pa manjka???? Ali ne? Ne vem no, ampak mislim, da mora otrok spoznati tako žensko kot moško stran življenja. Res je samo moje mišljenje to in vas prosim, da se ne obešate na te besede, ampak ali ni možno da otrok kljub temu da je hetero, postane v družini homo tudi sam homo???? Ker mu ni podana tudi druga možnost?


Iz sedanje čisto življenske študije je brez problema lahko ugotoviti, da to niti ni tako zelo nujno potrebno. Kljub vsemu v vzogji verjetno sodelujejo babice in dedki, pa tete in strici, da ne govorimo o učiteljicah v vrtcih in šolah itd.... Zato menim, da otrok dveh homoseksualnega para ne bi nič manj trpel, kot recimo trpi otrok vdove osebe ali osebe, ki jo je partner pustil.... kaj čmo potem tudi takega otroka vzeti staršu, ker ni dober zgled otroku, ker mu ne more dati obe plati?

Spet iz življenja ti lahko povem, ker poznam ogromno enostarševskih družin, da tisti partner, ki ostane z otrokom kar lepo prevzame tudi drugi del starševstva. Ženske prevzamejo tudi moško vlogo (znajo popraviti stvari, delajo težja dela, kot bi jih sicer), moški pa prevzamejo žensko vlogo (kuhanje, likanje, itd...). Pri homoseksualnih parih je pa itak tako, da ima en bolj ženska, drug pa bolj moška dela - vsaj v večini. Zato tu ni nekekga tehtnega argumenta.


Homoseksualnost pa se mi zdi samo neka anomalija narave in narava ponavadi sama poskrbi za drugačnost in jo poskuša izničiti, je tako? Je pa res da smo ljudje intelegentna bitja in jo poskušamo prelisičiti!


ne bom komentirala tvojega mišljenja, ker je tvoj, pa čeprav mi gre ob tem na bruhanje.
Ti bom pa povedala, da je iz zgornjega stavka zelo razvidno, da ne spoštuješ narave in imaš človeka za superiornega. Kaka velika napaka! Ljudje nikoli ne moremo prelisičiti narave, ker je narava tisto, kar nam da živeti. Lahko pa mi recimo razložiš, kaj si s tem mislila, da jo skušamo prelisičiti?

Sicer pa se tvoja teorija spet podre (roko na srce, imaš precej majavo teorijo), ker si očitno premalo razgledana, da bi vedela, da homoseksualnost ni nekaj, kar se je zgodilo par let nazaj, ampak obstaja toliko časa, kot obstaja človeštvo in upam si trditi tudi živalstvo. Torej od pamtiveka (kot bi rekla moja mama).  Če bi narava hotela izničiti homoseksualnost, bi bil virus HIV izključno bolezen homoseksualcev. Pa ni. Pa ti veš, kak procent tajskih, kitajskih in nasplošno azijskih prostitutk je okužena z virusom HIV? No, potem pa grejo evropejci na seks turizem dol, pa se navlečejo svašta...... OK, pa da se vrnem na naravo. Če bi narava ne odobravala homoseksualnost, potem se enostavno heteroseksualnim parom ne bi rojevali homoseksualci. A se! Torej nimajo homoseksualci nič pri tem, da se ustvarjajo nove in nove generacije, ker sami itak ne morejo imeti otrok. Zato ne vem, kdo točno pravzaprav sploh prelisiči naravo? Verjetno predvsem tisti homofobi, ki se odrečejo otroku, ga vržejo ven na cesto, ga razdedinijo in zanj sploh nočejo več slišati. Verjetno so res oni tisti, ki HOČEJO prelisičiti naravo user posted image user posted image user posted image

Naprej draga kajsica te pa sploh ne bom več komentirala. Tvoj nivo pogovora je padel nizko...... tako nizko, da se s takimi jaz ne ukvarjam več. Ko nisi mogla dokazati svoje teorije (ki res stoji na zelo majavih tleh in brez res ene prave podlage), si pa postala napadalna in agresivna user posted image

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
11.6.2008 7:54:22   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica
Lej samo svoje besede si še enkrat preberi, pa boš videla kdo se zaletava in kam!!!!! Nisem jaz začela tebe primerjat z živalmi ampak ti mene in ti meni govoriš da naj svoje besede še ekrat preberem. Ti vse skupaj še enkrat lepo počasi preberi svoje besede. Mogoče boš razumela kaj sem ti hotela povedati!!!user posted image  Ali pač ne in se boš spet zaletela!!!!

Verjemi, pa da v mojih besedah ni trohnice jeze ali kakšnekoli agresivnosti, ker niti ne vem zakaj naj bi bila ob taki temi. Trenutno se ta problematika mene ne tiče osebno, kakšno pa imam mnenje o homo, je pač moje in jaz ne sprejemam tvojega mnenja, ti pa mojega ne in sva in bova tudi ostale na različnih bregovih.

Hvala bogu (da se boš spet v to frazo vtaknila) da smo si ljudje tako različni.  Pa upam, da bo naslednji tvoj post brez vsake trohnice žalitve.

Moje mnenje je pa moje mnenje in se ga bom tudi držala. In zakaj je po tvoje moje sklepanje napačno???? Ker se ne pridružim tvojemu mnenju??? Zato ker ne odobravam homo familij??? Sorry ampak jih pač ne, kot sem že 100x obrazložila!!! Saj familija sta lahko tudi 2 odrasli osebi brez otrok!!! Zakaj pa ne! Pa naj tvorijo takšno družino!! In naj uživajo!!!!


Ne vem zakaj te stilska figura, ki se nanasa na nekaj naravnega moti. Naravno obnasanje, naravno bitje z za njega znacilnim ravnanjem. Saj sama cel cas govoris o naravnem, o tem kaj je naravno. Tvoje obnasanje v naravi obstoja in ker ti je naravno in narava v tej debati argument, ne vidim vzroka, da je ne bi uporabili tudi v stilne namene. Sicer pa malo za vajo: http://www2.arnes.si/~osljjk6/7_8_9r/slo_3/besedila_3/knjizevnost/trop_3/trop_3.htm

Na kratko: kje sem se zmotila? In kaj je tukaj zalitev?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
11.6.2008 8:03:41   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

In dva homoseksualca, ki nista v sorodu pa lahko imata otroke?

Če ti nisi imela sreče z nasprotnim spolom in si zaradi tega zagrenjena


Če bi bila malo bolj nesramna, bi ti postavila retoricno vprasanje. Pa bom ostala prijazna, za danes. In prosim, da se skuliras v svoji komunikaciji.


Najverjetneje ne bo niti videla, niti prepoznala. Pogled, ki se skriva "iza balvana u vlastitom oku" je ponavadi mocno okrnjen. In izkrivljen. Tako, da - skoda casa.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
11.6.2008 8:04:32   
Anonimen
O, demonca, kakšna povezava, Mišek a ni malo zgodaj? So me kar možgani zaboleli user posted image user posted image user posted image .

Sicer pa žalitev - to je zelo relativno in Kajsici bi rekla, da je žalitev, če med vrsticmi čuti nesprejetost njenega mnenja ali pa si to odinterpretira kot posmeh. Pa ni nujno, da je neka izjava tako mišljena, pač si jo naslovnik tako prebere (napačno).

Kajsica, saj te razumemo tudi z enim klicajem. Verjetno z njimi skušaš poudariti napisano, ampak delujejo zelo agresivno.

Sicer pa: dobro jutro, pa eno dobro kavico vsem.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
11.6.2008 8:18:53   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Nisem nikjer napisala da naj bodo priviligirani,

V heteroseksualnem partnesrstvu je posvojitev posebnost - izjema, v homoseksualnem partnerstvu pa je posvojitev vedno edina možnost. Zato ja. Postavljaš v priviligiran položaj.

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
... otroka, ki ga nihče noče posvojiti, ..... par je homoseksualen. Ali naj se posvojitev izpelje?.

A imaš ti možnost posvojitve v homoseksualnem partnerstvu za odlagališče otrok, ki jih nihče noče posvojiti?

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
Če je temu tako tehnofil, potem ti podpiraš poroko med brato in sestro? Saj je med njima heteroseksualni odnos, torej sta lahko ljubeča starša? ane?

Vedno se lahko podpira še bolj sprevržene ideje, kot jih kdo ima. Zakaj bi bili samo na pol sodobni? Pa pojdimo res s časom. Genetske degeneracije lahko zdravniki odkrijejo pred rojstvom in bi tako lahko preprečili posledice incesta - sicer bolj pogosto kot običajno - pa kaj, pomembno je da je tehnično izvedljivo.


IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
Za razliko od homoseksualnih ljudi, ki si niso v sorodu, so prav tako zaljubljeni, otroka pa lahko posvojijo, kot lahko posvojijo ostali pari, ki ne morejo imeti otrok.

Pa saj to pravim. Homoseksualni pa (z eno napakico, da sta brata), lahko tudi sklene zakonsko zvezo. Zakaj ne? A mogoče nista zaljubljena? A mogoče nista enako vredna kot ostali homoseksualni pari?

IZVIRNO SPOROČILO: kajsica
Kaj mislite da med homoseksulaci pa ne pride do pijančevanja, do pretepanja, do poniževanja???

To pa ne. homoseksualni pari so nam lahko vzor. Po njih se zgledujte.






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
11.6.2008 8:22:57   
Nuna
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica
Saj familija sta lahko tudi 2 odrasli osebi brez otrok!!! Zakaj pa ne!

Dve odrasli osebi (kateregakoli spola) brez otrok (svojih ali posvojenih) nista družina, temveč par. Ker sta samo dva. Otrok mora biti, da se par razširi v družino. Brez otrok družine ni.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
11.6.2008 8:24:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
... otroka, ki ga nihče noče posvojiti, ..... par je homoseksualen. Ali naj se posvojitev izpelje?.

A imaš ti možnost posvojitve v homoseksualnem partnerstvu za odlagališče otrok, ki jih nihče noče posvojiti?



A me hecaš? Resno, no, a moraš čisto vsako mojo besedo preobrniti? In nisi odgovoril na vprašanje. Ali bi podprl tako posvojitev, v kateri bi se kot edini, ki bi hotel skrbeti za otroka, oglasil homoseksualen par? Nobenega odlagališča ni tu, ne vem, od kje ti ta povezava - vsak otrok bi moral imeti možnost, da odrašča v spodbujajočem, ljubečem okolju.

Pa eno dobro kavico tudi tebi. 

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
11.6.2008 8:40:57   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Kako so spolno usmerjeni, kakšen naziv imajo, kakšna je njihova sorodstvena povezava, je tu irelavantno.

Veliko praznih besed. Ko pa pride na vrsto homoseksualni par dveh bratov pa je naenkrat pomembna sorodstvena povezava.

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Važno je, da hočejo otorku ponuditi varen dom. In to je DRUŽINA.  

Aja. Torej zakonski pari brez otrok niso družina?

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Da nekomu z manj možnostmi in pravicami damo iste, kot jih imamo drugi.

Prav. Hočem pravico roditi otroka. Imam manj možnosti in zato manj pravice.

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
...tokrat z drugega konca. Zakaj nekemu otroku ne bi omogocili enakih moznosti kot jih imajo drugi? Topel in varen dom, ljubezen in moznosti za razvoj?

Ja prav. Najbolje takšen:
IZVIRNO SPOROČILO: mini80
Primer mojih sosedov:oče ,mati in trije predšolski otroci.Edini dialog,ki ga otroci poslušajo med staršema je:pr....a,ubil te bom,pras.c zaklala te bom....Je torej družina ata,mama in otroci res zagotovilo,da so otroci srečni in da odraščajo v zdravem okolju???Ni nujno...

Z majhno napakico. Da je par homoseksualen.

Kaj bo v takšnem primeru? Razlika je v tem, da v heteroseksualnem odnosu je otrok njun po zakonu narave, v homoseksualnem pa po tvojem zakonu. Ti si to omogočil, povzročil. Pa čeprav samo enemu otroku. Ti si to naredil. POSVOJITEV JE DOKONČNA IN NEPREKLICNA. In par homoseksualcev ima enake pravice kot heteroseksualen par. Torej ne mi govorit o socialni in odvzemu otrok in bla, bla, bla.






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
11.6.2008 8:43:41   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
homoseksualca, ki sta brata ne moreta niti potencialno biti dobra starša samo zato ker sta brata.

Lahko sta dobra starsa, samo otroci so vecinoma - dokazano in potrjeno- retardirani.

To je tvoj odgovor? user posted image To je bolj medicinski fenomen. user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Homo- in hetero- sexualni starši in njiho...
11.6.2008 8:55:08   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Homoseksualnost ni povezana z incestom, celo manj je povezana z incestom kot heteroseksualnost.

Jasno. Saj o tem govorim. Zakaj tebi takšen "manj" incesten primer ni sprejemljiv?


Levi kroše.

Ja. Drugače se pa lepo pooogoooovaaaarja. Ogledalo, pa to.

IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Ali je tudi v tem primeru treba upostevati naravno, ali je treba upostevati naravno oz. sklicevati se na njo, samo takrat ko je to znotraj nasih meja kaj ja, kaj ne?

Eto. Točno to. Homoseksualni par dveh bratov je tvoja meja.
Takrat se začneš sklicevati na naravno.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?