|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zaparkirana
16.6.2008 20:07:19   
Anonimen
V angliji zavarovalnice računajo nižjo zav. premijo ženskam, ker je najbrž dokazano, da imajo voznice manj škodnih primerov (zavarovalne premije pa so čisto matematično izračunane in temeljijo na precej zahtevni matematiki in ne na predvidevanjih).


ne samo v Angliji.

ja, statisticno povzroci najmanj skod zenska, visoko izobrazena, ki zivi na podezelju. in se nekaj je, ampak sem pozabila kaj.

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Zaparkirana
16.6.2008 20:11:08   
jernejav
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Sicer pa bi moj isto znoru, če bi avto dala tujemu človeku za odparkirat.


Ah, dejte no! Pa kake dedce imate to user posted image

Moj bi bil vesel da sem se tko znajdla



Moj isto, neko zaupanje pa ja mora biti!

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Zaparkirana
16.6.2008 20:13:54   
jernejav
user posted image

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Zaparkirana
18.6.2008 9:29:09   
kalbo
Prvo pravilo pri parkiranju v mestih na parkplacih kjer so boksi z obeh strani je da parkiraš rikverc.


To je pa že mišn imposibl no :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Zaparkirana
18.6.2008 9:40:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Prvo pravilo pri parkiranju v mestih na parkplacih kjer so boksi z obeh strani je da parkiraš rikverc.


To je pa že mišn imposibl no :)


Zate? user posted image user posted image user posted image  Hecam se, seveda.

Ha, meni je tri dni nazaj naredil "probleme" en preveč prijazen moški (pokroviteljski). Zbašem avto v vsako luknjo, ker sem dolgo živela v centru LJ., tam se pač moraš znajt, a ne. In mi gre to kar od rok. V zadnjem primeru sem prakirala bočno, pa ker je bil za moj okus avto preveč na pločniku (parkplac je narisan pol na cesti, pol na pločniku), sem ga hotela še enkrat dat notri, bolj lepo. In v tistem trenutku en stric skoči pred avto, da nisem mogla ven zapeljat, pa mi začne mahat, da imam odzadaj še dovolj prostora. Ja vem, menda, samo jaz bi malo popravila, on pa ne, pa ne, je še prostor. Ja pa kaj ti ni jasno?!... Na koncu sem mu rekla, da hvala za pomoč, ampak bi boljše naredila sama user posted image .

Pa grem na bencinsko preverit tlak v gumah. Se sklonim in že prileti en stric, če mi pomaga. Ga gledam kot tele v nova vrata, pomaga pri čem  user posted image user posted image user posted image user posted image . Ja, pri polnjenju gum. Ja kaj pa je tu tako zapletenega? In sem lepo sama naredila do konca.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Zaparkirana
18.6.2008 9:45:21   
kalbo
Ampak ena stvar je pa res. Če hočeš mene res živalsko razkurit me samo zaparkiraj, pa bo uspelo :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Zaparkirana
18.6.2008 9:50:56   
Taula
Jaz priznam da sem štor, ko je treba avto ven spraviti iz kakega boksauser posted image  Zato pa vedno vnaprej premislim kje bom parkirala da imam čim manj dela in če se le da parkiram rivkerc. Grem raje kaki korak dalj peš.user posted image

Enemu tipu kar tako pa ne bi rekla, ker bi se bala da mi avto ukrade. Verjetno bi se **** dokler ne bi avto ven spravila in klela zraven. Bi bila zanimiva za mimoidoče.user posted image

< Sporočilo je popravil Taula -- 18.6.2008 9:52:05 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Zaparkirana
18.6.2008 9:54:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ampak ena stvar je pa res. Če hočeš mene res živalsko razkurit me samo zaparkiraj, pa bo uspelo :)


user posted image user posted image user posted image

Jaz sem na komunalo pisala jezno protestno pismo, ne ker bi me zaparkirali, ampak ker so mi direkt okoli mojega avta naplužili sneg, da nisem mogla nikamor. Do oken je bil sneg, zbit in leden. Jaz pa noseča, s trebuščkom, hormoni delali sto na uro, dobro, da ni kdo takrat prišel mimo user posted image . Drugo jutro je bila edino naša ulica ščiščena v nulo user posted image .

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?