|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   virusne bradavice in polž lazar
19.6.2008 21:00:36   
Jessy
Prosila bi za izkušnje! Ali drži, da slina polža lazarja odstrani virusne bradavice? Je kdo sprobal?

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: virusne bradavice in polž lazar
19.6.2008 21:07:14   
lex
Moj brat je to sprobal, ampak jih je imel toliko, da je prej zima prišla. Lazar ima tako močno slino, da so usnjeni natikači crknili med mazanjem. Odrešil ga je dermatolog dr. Dušan Rems iz Ptuja. Sicer ima samoplačniško ambulanto, ampak brat je bil ri njem par krat (max.5x) in je imel čiste podplate. Imel jih je pa toliko, da ni mogel drugače hoditi kot po zunanjem loku stopala. Nekaj mu jih je žgal pa so se ponavljale, potem mu je pa neki gor namazal in čez 2 meseca je bilo boljše.
V SG bolnišnici mu je iz celga podplata žgala samo 1. Pa ena rastlina je, ki ima v steblu rumeno tekočino. Pri nas je rasla na škarpi - jo je iztrebil.

Želim ti, da se jih rešiš.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: virusne bradavice in polž lazar
19.6.2008 21:48:54   
Anonimen
lex, ce mislis natresk, lahko povem, da ne pomaga nic.

Meni ne pomaga ne zamrzovanje z dusikom, ne Verrumal. tiste nase tekocine za bradavice, ki jih lahko dobis v nasih lekarnah, pa sploh ne. Zamrzovala mi je ze ene 9x .. na roki je bilo uspsno (ker je bila izbocena), na peti in prstu na nogi se jih pa nikakor ne morem znebit. So se zmanjsale, to ja, pa zdaj fajn bolijo, ampak cist ven pa tudi nocejo it.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: virusne bradavice in polž lazar
20.6.2008 7:27:23   
Andre
Še naša izkušnja. Mlajša hčerka jih je imela na obeh podplatih. V lekarni so nam svetovali tekočino KOKO KOLODIJ - s čopičem (ki je priložen) smo jih vsak večer namazali. Čez nekaj časa so se še povečale, prav "razvcvele" so se, nato pa smo jih v bistvu samo odluščili. Danes ni niti sledu o njih. user posted image user posted image  Je pa treba res redno mazati, cca 14 dni, pa so šle. Starejša jih pa imela ob nohtih na kožici prstov na rokah. Tudi uspešno odstranjeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: virusne bradavice in polž lazar
20.6.2008 8:09:54   
Anonimen
A je ta stvar taka rjavo-rumena tekocina?

Meni to nic ne pomaga, pa tud dermatologinja je rekla, da te zadeve, ki se dobijo pri nas (tekocina), ne pomagajo, kao naj bi pomagal samo Verrumal iz Avstrije. Stane pa 15€ ena flaska s copicem.

(odgovor članu Andre)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: virusne bradavice in polž lazar
29.7.2008 16:23:34   
Tinyka
Jaz sem jih s kisom za vlaganje odstranila. Najprej smo z navadnim kisom mazali, ker nismo imeli tistega za vlaganje. Smo ga šli kupit, pa res pomagauser posted image
Ti počrnijo, pa jaz sem jih pol kr sama vlekla ven.

_____________________________

Sem najboljša teta na svetu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: virusne bradavice in polž lazar
29.7.2008 18:01:11   
Dadi
Dobre izkušnje imam s tee trejem...če dobiš kje olje ali pa kremo pa maži s tem. Nekaterim je pomagalo.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Tinyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?