|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 13:20:19   
sasula
Hmmmmuser posted image  pazuim v tej smeri, da , če bi diši sladoled pojem raje kosilo, pa sadje , jogurt. Sladice pa le npr za zajtrk, to ne pomeni, da nič ne jemuser posted image

Ampak, da mi ne bo potrebno potem dat dol 25 kg, ker se slabo počutim, pa še potapljaške obleke ne bom mogla več nase dat (to je hec), ne me lovit, malo se šalim. Odločila sem se, da bom poizkusila malce popazit, da ne bom potem menjala celo garderobouser posted image  

Tudi meni otrdeva nekajkrat dnevno tre4bušček in skeli dol v medenici, tak čuden občutek, kot da me z glavo našutira najina princeska:)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4226
   [Brisano sporočilo]
29.6.2008 13:40:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sasula)
  Neposredna povezava do sporočila: 4227
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 13:43:12   
papir
TUDI jaz ves čas zatekam.noge mam ogromne.za pritisk pa ne vem kok ga mam(ga nimam -za mert)

(odgovor članu sasula)
Neposredna povezava do sporočila: 4228
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 15:00:27   
sasi13
škratka spita in imam čas da vam še jz kej napišem.
kako je vse skupaj potekalo?
v četrtek 12.6 bi mogla it v P ker smo bili že v 36 tednu in sem imela malo povišan pritisk. G mi je predlagala da si ga še doma merim in točno to se je naredlo da je pokazal 186 / 126 zato me je moj okoli 19 ure takoj odpeljal v P. lepo so me sprejeli, pregledali in priklopili na aparat za merjenje pritiska na 15 minut. Ni in ni hotu padit tako da sm okoli enih zjutraj dobila tablete proti pritisku in lekadol za glavo. Ob 1.30 so mi pa spet zmerili pritisk in je bil okoli 190 zato so se odločili da naredijo CR. Vem samo to da sm se zbudila okoli 3 ure zjutraj in je bil moj zraven mene v sobi. Vse je potekalo lepo razn to da so mogli kljub CR Jana potegnit ven z vakumom ker je ležal zelo nizko. Približno sem opisala kaj se je dogajalo, drugih posebnosti ni bilo razen zlatenca in 12 dni počivanja v P.

(odgovor članu papir)
Neposredna povezava do sporočila: 4229
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 15:09:15   
maja24
Mis ČESTITKE za malo Nežouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4230
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 16:02:52   
Yasminka
Masaja - Čestitke user posted image user posted image user posted image .


Sasula - tudi jaz grozovito zatekam. Od četrtka (pregled pri G.) do torka (pregled pri diabetologu - imam nos. sladkorno) sem pridobila 2,5kg - in to le v 4h dneh!!!!!
Sicer sta mi obe zagotovili, da je to normalno, dokler ni beljakovin v urinu in povišanega pritiska.
Sem pa opazila, da zatekam tudi ponoči in sicer na tisti strani, na kateri spim. Zjutraj se zbudim z zaotečeno levo nogo, roko in boli me levo oko ter po levi strani nosu,glave (kot da bi si prehladila sinuse). Jutri imam pregled ob 17.30 in bom spet spraševala.
Sicer sem pri hčeri rojeni decembra prav tako zatekala.... ne pa v tako skrajnost.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 4231
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 16:51:28   
Inigo
dodala sem fotke buška za 40t in fotka od danes user posted image

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 4232
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 16:59:38   
sasi13
lep trebušček, se mi zdi da se ti je čist spustil dol.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4233
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 17:34:15   
ana2007
jasminka- tudi jaz sem dobila to nosečniško sladkorno pa imam 6X dnevno inzulin. Ali si ga ti tudi dobila? Zaotekam pa tako, da nekaj groznega. Pritisk pa 140/80.

Kaj zaradi sladkorne sprožijo porod kaj prej ali počakajo?

lp
ana

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4234
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 17:43:54   
frutka_
Inigo lep trebušček. Še malo pa se boš poslovila od  njega! Še nič ne kaže na začetek?
Mamicam, ki ste rodile auroraa, masaja, sasi,...vsem še enkrat iskrene čestitike. Ostale smo se odločile da še bomo čakaleuser posted image . Auroraa torek mojito pomaga. user posted image To je moja najnaj pijača. Oziroma vse od belega ruma mi je njami. No, zdaj ne pijemuser posted image čeprav bi mi kakšen mrzel koktejlček prav pasal. Kako ga mešaš?

Naj še poročam o našem gradbišču. Da če se mudi se vse zrihta.Imamo že skitano. Ju3 greva najbrž v ikeo po laminat (kvadratni meter je 3,79eur kar je za debeli euro ceneje kot pri nas  najcenejša varianta v vseh štacunah). V torek štrihamo in sredo se upam, da selimo nazaj.user posted image Moji nas imajo že menda poln kufer.user posted image  Tamali cele dneve šraja okoli, moj ati mora počivat zaradi bolezni in tako sva s tamalim večino na gradbišču kjer lahko kita, žaga in dela zgago.user posted image Jaz pa po malem sproti rintam in pucam. Do 12.7. mora biti gotovo! In vse tipitopi!KOmaj čakam na najljubši del urejanja stanovanja to je barvanje! Če bom le lahko bom pobarvala otroško sobico. Pisana bo.

Tako zdaj pa grem brat za nazaj kaj ste še napisale!user posted image  

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4235
   [Brisano sporočilo]
29.6.2008 17:46:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nyah*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4236
   [Brisano sporočilo]
29.6.2008 17:49:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4237
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 18:07:21   
frutka_
Kje kupiš meto?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4238
   [Brisano sporočilo]
29.6.2008 18:30:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4239
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 18:31:43   
Anonimen
evo mene


jaz sem že čist na koncu z živci... zdej sem padla v jok in se sploh ne morem pomirit.

zjutraj sva šla v logarsko. od 9 ure naprej pa do 10.30 sem mela redne poapdke na 10 minut, točne kot urca, nato tri na 8 minut, potem pa je začelo na 5 minut in to je trajalo pol ure. sva že hotla it počasi iz logarske proti celju in se je vse ustavilo.

potem je bilo eno uro mir in spet začelo... popadki so bili nekje 3 ure na 25 minut, zadnjo uro sem jih imela na 15 minut, zdaj pa sta bla z razmakom 5 minut.

Cel dan me že grozno boli, in vem da bo spet isto. Eno uro bojo popadki na 5 minut, potem pa bo vse skupaj nehalo in bo mirna noč

meni se bo zmešalo, ker naj se nekaj začne ali pa naj vse skupaj neha, ker tole je pa živčna vojna. sva se tudi z mojim skregala, ker je res grozno, da cel dan zafrkava pa ni in ni...

vem, da imam že dva tedna neredne popadke, ampak tile danes so pa točni kot urica. jaz sem pa 100%, da ne bo nič iz tega... upam samo, da jih dobim vsaj še ene 10 na 5 minut, ker potem bom vsaj šla v porodnišnico, da vidim kaj je v tem...


se oproščam, ker morim, se bom poskusla pomirit. user posted image


masaja, iskrene čestitke ob rojstvu, sem ful vesela za vse ki že cartate svoja deteca. bravo punca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4240
   [Brisano sporočilo]
29.6.2008 18:37:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4241
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 18:39:53   
neboglasnica
lunica24, tudi jaz imam slab dan... Kar držim se neki, na jok mi gre, nič mi ni prav, punci me nervirata, pa vsi ti obiski....

Sem si naredila kopel, požrla celega Otočca z vsem kar paše zraven, skočila na moža user posted image , pa nič. Nekaj me matra, če sedim, me grozno boli križ, če se uležem, se vse umiri.. Hočem roditi še junija!!!!!!

tims sporoča, da je šla domov iz P

Vse lepo vsem mamicam in hvala za napisane besede... Kaj več danes nisem sposobna iztisniti iz sebe, razen tega dojenčka morda..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4242
   [Brisano sporočilo]
29.6.2008 18:43:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4243
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 19:31:17   
Inigo
lunica - lejo, punca... pa to ni ok. ej, res ne. daj pejt do P in povej kaj se je zgodil. pa tut povej, da si že psihično uničena od tega. mislim, da je to dober pokazatelj, da se nekaj resnično dogaja. mogoče bi ti pa sprožili porod ali pa vsaj kaj pospešili situacijo. duševna utrujenost je včasih precej hujša kot pa fizična... ne vem. odloči sama, ampak jst bi šla v P in se jim pojamrala. še vedno te lahko zavrnejo in pošljejo domov. je pa možno da bi ti pomagal. skratka, drž se! jst sm vedn s tabo user posted image user posted image

sasi - a pol praviš, da so pižamce ok... ja sm ful vesela, da sm trofla. daj ju slikaj enkrat v njih pa mi pošlji fotko user posted image a misliš, da se je spustu trebuh? men se pa zdi, da se mi je nazaj gor dvignu... ej, ful čudne filinge mam, ne...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4244
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 19:35:19   
Inigo
o babe moje... zdj sm vidla in me je skor kap!

SAM 3 DNI ŠE MAM DO DNEVA D!!! user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4245
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 19:44:15   
Anonimen
hvala punce .. za vzpodbudne besede !

sej ni fora v čakanju, bo že dete prišlo, ko bo pripravljeno, itak mam še 5 dni do datuma. hudo mi je, ker sem skoz na trnih, ker sem skoz psihično že pripravljena TO JE TO, bomo šli, potem pa nič iz tega. če bi ne mela popadkov, bi čist drugač doživljala vse skupaj, tak pa sem skoz z eno nogo že pripravljena, se prepričam, da gre zares in potem nič od nič..


inigo, hvala ti. ma verjameš ali ne, spet je nehalo. mela sem še ene 3,4 popadke vmes in konec... sej ne vem več... če bo tudi jutri takle hecalo, bom pa res šla v P, naj me vsaj pogledajo, ker mam pregled šele dan pred pdpjem v petek..

držte se punce, upam da nisem zamorila.

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4246
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 19:52:58   
Yasminka
Ana2007 - K sreči imam sladkorno pod kontrolo z dieto. Sicer sem brala, da lahko prej prožijo porod (cca 14 dni) če je otrok zelo velik, ampak to redko. Malo poglej na forum prehrana nosečnic - tam se punce na veliko pogovarjajo o tem.
Lunca24 - Drži se user posted image . Te čisto razumem, da si na robu z živci. Kot bi opisovala mojo user posted image . Točno tako sem imela popadke 3 dni pred porodom. Sem zelo velik hodila, skakala po žogi.... pa nikakakor niso hoteli ratati bolj "redni".  No zadnji dan so se mi štartali na 8 minut - do 5 minut in ko je tako trajalo 3ure sem končno šla v P. In naša mala se je rodila po 4h urah v porodni.



(odgovor članu ana2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4247
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 20:08:04   
moya
Evo punce, mi nazaj iz morja in kar dva dni sem vas brala da sem prišla do konca user posted image  .
vidim, da se vam veliko dogaja:
čestitke vsem novim user posted image , novim user posted image , in navijam za tiste na listi user posted image  !
Tisto o  mami z dvojnim, trojnim... nickom pa kr neki, da se ji res da, halooo, dobro ste jo preštudirale user posted image  !
Jst sem pa že cel dan na črvu z nogami u luft, ker mam noge in roke k sloonn.. in res ne vem več kaj naj naredim.. ne vem, več katera je predlagala sprehod, ampak jaz ne morem superg obut, samo še široke natikače ki sem si jih kupila v šparu eno številko večje. Pa še en mesec nazaj sem si nove balerinke kupila eno številko večje, za na poroko, pa jih ne spravim več gor, tako da ne vem kaj naj si za soboto omislim ko je spet poroka..user posted image user posted image  ... evo, mal sem se spucala user posted image ..

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 4248
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 20:14:21   
Motoristka
Zdravo!

Bi prosila za nasvet....že včeraj sem se slabo počutila...slabost, oblivanje vročično, bolečine v spodnjem delu trebuha...danes pa nekaj srednje krvav urin....že včeraj je bilo podobno pa sem veliko pila vode in je bilo boljše...danes pa ne vem kaj naj naredim.....ali naj grem na urgenco ali v P?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 4249
   RE: Julijke 2008 III. del
29.6.2008 20:18:08   
moya
krvav urin user posted image  - svetujem ti da se greš takoj pokazat v P ! zihr je zihr !

(odgovor članu Motoristka)
Neposredna povezava do sporočila: 4250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Top položaji za seks v prvem trimesečju
V prvem trimesečju se žensko telo sooča z mnogimi spremembami, med katerimi je tudi ta, da ima ženska nižji libido, želj...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?