|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 8:41:01   
gajka
suzili - user posted image  user posted image  user posted image  za parček in obilo cartanja!

Madonca, kar dve avgustovki sta rodili že kar na moj r.d. user posted image  Skoraj ne morem verjet! Pa vidim, da ste se ob novici od Mishel vse na veliko lotile še zadnjih priprav na prihod user posted image . No, razen mene, ker vztrajam, da ko imaš vse pripravljeno, bo user posted image  sigurno pohitel, jaz pa bi še imela cel mesec miru, če bo šlo. user posted image

Pa, če se ne motim, danes praznuje naša šefica Erin! Vse najboljše! user posted image user posted image  

medenične kosti - mene bolijo kateri dan kot user posted image , da mi je muka vstat, potem pa kdaj popolnoma nič. user posted image  Očitno se počasi telo pripravlja na veliki dogodek.

pablo - meni je bil sicer ta gugalnik od Baby Welta videti prav simpatičen (je bil mislim da že ene 14 dni nazaj tudi v dnevni akciji), pa me je na koncu najbolj zmotil material, iz katerega je delan, ker mi deluje, da prav nič ne diha. user posted image  Trenutno se navdušujem nad ta novim od Peg Peregota, ampak se še nisem čisto odločila za nakup.

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 8:44:28   
ozziebo
Joj punce, me je kar streslo, ko sem videla, da sta že dve rodili, moram pripravit stvari za porodnišnico, ampak imam zdajle še pregled, tako da bom počakala, kaj in kako, ker prvič se ni tamalemu  ni nikamor mudilo, so ga morali skoraj  brcnit ven iz all inclusive mama hotela.user posted image

Erin, krasen seznamček za bebice, ful si pridna!user posted image

Kar pa se tiče poroda oz. po porodu, pa je tudi mene bolj strah, kako bo potem, ko pridem iz P.  sploh ob že enem malem razgrajaču, pa če pomislim, da sem prvič rabila skoraj en mesec, da sem lahko sedela in hodila user posted image ,  ker se mi je na mestu epiziotomije naredil grd hematom user posted image . Upam, da bo v drugo bolje, sploh pa se mora user posted image  najprej na glavo obrnit, mi še vedno kolca nad popkomuser posted image .
Se oglasim pozneje!!!
Lep dan vsem, pa ne kar pobegnit v porodnišnicouser posted image

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 8:47:30   
gajka
sem danes videla, da imam še 39 dni do PDP, da pa sta Gajka in Erin že okoli 30 dni do PDP ...


Maja T. - jaz še nimam plana nikamor it, sem se odločila, da počakam do 1. ali 2. avgusta. Samo user posted image  moram še to dopovedat. user posted image

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 8:48:37   
ozziebo
Gajka, vse naj naj naj za rojstni dan! (malo z zamudo)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A Erin tudi????
Pa še Erin, vse naj najuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 8:55:43   
sandra123
ERIN vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 9:01:09   
Anonimen


Ooooo, a Erin prav danes praznuje user posted image user posted image user posted image ? Vem, da je user posted image , da pa se ravno danes pri njih praznuje, pa nisem vedela ?!!!

ERIN, ISKRENE ČESTITKE IN VSE NAJ, NAJ, NAJ.........user posted image   user posted image   user posted image .........Veselo in nepozabno praznovanje ti želim.........


(odgovor članu ozziebo)
  Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 9:15:49   
košuta
A Suzili že tudi kar, a kaj!?! Nič, grem kar nabavljat; imam seznam manjkajočih stvari že napisan in v denarnici...

Suzili - Veliko sreče v vaši družini in pa potrpežljivosti, ker boš imela zdaj res veliko dela. Pa veliiiiiko zdravja vsem skupaj!

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 9:17:33   
košuta
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

...sem se odločila, da počakam do 1. ali 2. avgusta. Samo user posted image  moram še to dopovedat. user posted image


Veliko sreče pri tem! user posted image

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 9:18:26   
sandra123
No, saj ne morem verjeti, da se je res odprla sezona za avgustovčkeuser posted image user posted image user posted image ...najprej Mishel, zdaj Suzili, ki ji iz srca čestitam ob rojstvu malih sončkovuser posted image user posted image user posted image .
user posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 30.6.2008 9:19:40 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 9:18:57   
andrejaboris
Hoj babike!

Kaj še ena avgustovka?
Suzili čestitam za dva drobcena sončka, da bi pridno rastla in da bi jima sonček vedno svetil!!!user posted image user posted image user posted image

Erin vse najboljše ti želim, predvsem zdravega in veselegauser posted image ! Lepo praznuj!!!

Jutri pa imam UZ in komaj čakam, da še verjetno zadnjič pred rojstvom vidim našega user posted image ! Upam, da še je vedno user posted image !user posted image user posted image Pa da vidimo če pridno raste!


Mislim pa da mu bo ime LUka pa čeprav jih je dosti! Lan je reko da bo Luka pa se mi zdi da še skupaj paše! user posted image

NIsem še dobla nobenega maila od profesorce tak da sploh ne vem kaj naj naredim! Na UZ moram in na izpit bi mogla it. Ne smem se preveč sekirat, saj se ponavadi ne zdaj pa se kar! SAj bo ne?

SE še pol kaj oglasim!

Pazte na sebe drage souser posted image in nikar ne hitite rojevat!
.


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 9:24:13   
gajka
andrejaboris - kaj pa če si poskušaš UZ prestaviti na enkrat po izpitu? Bo to najbrž lažje izvedljivo kot prestavitev izpita. user posted image

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 9:26:29   
andrejaboris
JOj zdaj sem vse napisala pa mi je pisalo error!

Suzili user posted image user posted image user posted image za user posted image in user posted image ! Čestitke!!!!!!!

ERin Vse najboljše, predvsem pa zdravega in veselegauser posted image !

Jaz imam jutru UZ in komaj čakam, da vidim našega user posted image še zadnjič pred rojstvom     ( verjetno) Upam da še je user posted image ! Pa da pridno raste! Ime pa bo mu verjetno Luka, pa čeprav jih je dosti. Je Lan tut reko, da bo Luka pa se mi zdi da še skup paše!

Še vedno pa ne vem kaj bom jutri nardila, če je slučajno res izpit! Ponavadi se nena tak sekiram zdaj pa mi res ni vseeno! Pa saj bo ne?

NIč drage souser posted image pazite na sebe in ne še prehitro it rojevat, naj bo zdaj malo pavze!user posted image

papa


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 9:31:17   
andrejaboris
Gajka UZ imam v porodnišnici v mb in je ful gužva in sem ga že probala prestavit pa mi je rekla da ga lahko imam čez kake 3-4- tedne, ker je vse zasedeno! To pa se mi zdi pozno in brezveze, pa res bi rada vidla če user posted image raste, da ni kakega zastoja rasti!

Za izpit pa si prof tut vzame čas, kavica pa prepozno pride pa bluzi 1100 let, pol pa se izpit piše 1 uro pa preden pridem spet pred porodnišnico in najdem parkplac... Ne vem zakaj zdaj ni drugega dela izpita drug dan, no upam pa da je!

Zdaj sem pa zabluzla!

papa


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 9:37:19   
naty13
Jutro.

Hvala za user posted image . Se nisem mogla prej javit. Sva z Nejcem do 8h spala, potem je bilo pa treba ven preklopit morje na vsakdanje igrače. user posted image  Je pa kar hladno zunaj. Me v kratkih rokavih kar mal mrazi. user posted image
Na morju je 100% užival in ko sem ga vprašala, če bo šel še na morje, je rekel, da bo šel. user posted image

Kar ne morem verjet. V soboto kar trije dojenčki avgustovk. user posted image user posted image user posted image

Suzili user posted image user posted image user posted image user posted image  Za Lano in Žana. Veliko cartanja vam želim.
 
Erin vse najboljše za rojstni dan. Naj se ti uresničijo vse skrite in neskrite želje. Lepo praznuj, še zadnjič v dvoje. Pošiljam ti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 9:40:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

pablo - meni je bil sicer ta gugalnik od Baby Welta videti prav simpatičen (je bil mislim da že ene 14 dni nazaj tudi v dnevni akciji), pa me je na koncu najbolj zmotil material, iz katerega je delan, ker mi deluje, da prav nič ne diha. user posted image  Trenutno se navdušujem nad ta novim od Peg Peregota, ampak se še nisem čisto odločila za nakup.


....ja, res nisem zasledila sestavo materiala in tudi videla nisem Baby Welt izdelkov v živo, tako da tudi jaz ne vem zagotovo ali je material OK ali ne. Meni je vizualno izgledal kar simpatičen, pa cena je tudi OK, tako da smo ga naročili, pa bo kar bo. Ampak ta mislim da ni gugalnik, da je le ležalnik, čisto enostaven, brez odvečne "tehnologije user posted image "......Kje pa si si ti ogledala ta gugalnik/ležalnik? Ali ga prodajajo tudi v redni prodaji v trgovinah Baby Centra in se ga da videt? Prejšnjič, ko sem bila tam, sploh niso imeli nobene ponudbe ležalnikov....Morda pa danes skočim tja in si zopet malo pogledam.....So res malo skopi s podatki o prodajnih izdelkih v spletni trgovini ali pa jaz ne vidim, kje kaj več piše?!? Mene je sicer malo zmotilo, ker ni navedeno ali ima večstopenjski naklon naslonjala ali ne... Pa ne bomo komplicirali. Ko ga v nekaj dneh dobimo, sporočim, kakšen se mi v resnici zdi ......user posted image ......

andrejaboris - držim pesti, da uspeš skombinirat tako, da boš lahko spravila pod streho dva pomembna dogodka hkrati in ne bo treba izbirati med njima!!! user posted image
košuta - nas bo menda kar nekaj takšnih, ki se morda srečamo v "prisilni" nabavi ...user posted image user posted image user posted image ......



(odgovor članu gajka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 9:43:11   
aradej
Sedaj je pa še mene malo panika zagrabla.Saj vem da sem med zadnjimi ampak vseeno.

Iskrene čestitke mishel in suzili za njune sončke    user posted image   user posted image   user posted image
 
Erin čestitke za rojstni dan  user posted image   user posted image   user posted image

Gajka tudi tebi vse naj naj z malo zamude   user posted image    user posted image    user posted image
 
 
Upam da bom danes bolj pridna in mi uspe oprat vsaj kakšen stroj za našouser posted image .
Je imela pravo žurko zjutraj, pa še noč je bila bolj slaba sem se kar zbujala pa vroče je bilo.
Sva se z mojim včeraj skregala. Najprej me priganja naj bo čim prej kosilo potem pa zamuja.Po kosilu pa se spravi za računalnik in ne naredi ničesar da bi lahko prej šli na bazen. Mene je tako razjezilo da sva se skregala potem pa je sam pripravil Diano in stvari za na bazen. Najprej nisem hotela zraven naj vidi kako je če si sam za vse.Potem pa me je Diana prepričala naj grem.
Sem se malo olajšala, ni potrebnega komentarja.

Glede mravljičenja je pa tako da je pri meni skoraj vedno na levi strani v roki in na nogi.

 

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 9:49:30   
sandra123
user posted image user posted image user posted image Naty, pa imaš spet malega princa ob sebi...pa saj malo samote pa paše, kajneuser posted image ...Verjamem, da je Nejc užival...je tako lušno videti male otročke, ko uživajo ob kopanju in "delanju" potičk ob morjuuser posted image

Ob branju novic o rojstvu prvih avgustovčkov, me je kar malo začela mrzlica dajat...sem se odločila, da danes še do konca vse pripravim, da me ne doleti kakšno presenečenjeuser posted image ...
Današnja noč je bila spet obupna...po kopeli nog, ki mi jo je moj user posted image pripravil, sem bila kot prerojena...ampak, kaj ko sta imela moja sončka fešto do 24-ih, potem spet okrog 2-eh in ob 5-ih...no, pa mi je uspelo zaspati nazaj do 8.30, ko je sledila nova feštauser posted image user posted image user posted image
Če bo danes tako prijetno vreme kot je sedaj, bom polikala še tiste stvari za moja user posted image user posted image , ki so še ostale...čez vikend nisem bila nič pridna glede likanja, pa se je spet nabrala gora perila še od nas 3-ehuser posted image ...imam toliko dela, da se ven ne vidimuser posted image ...pa mi je moj user posted image dal popolno prepoved likanja, ampak ga sploh ne mislim poslušat, ker ne bi rada, da mi tašča hodi te zadeve urejatuser posted image ...


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 9:54:38   
cicmic
Punce pozdravljene!

Najprej vsem iskrene čestitke, ki ste praznovale oz. ga še boste rojstni danuser posted image user posted image !

Iskrene čestitke Mishel in Suzili za njune korenjakeuser posted image user posted image user posted image !

Sploh vam ne sledim, nazadnje sem ostala na cca. 190 strani 2. dela avgustovk, sedaj pa že 3. del in 53. stran- noro, res ste pridne čveke.

Da pa še malo povem o sebi. Bila sem skoraj cel mesec v porodnišnici, najprej so mi zaustavili prezgodnji porod, dali injekcije za razvoj pljučk, vmes sem celo za 1,5 dneva prišla domov nato pa zopet nazaj v P, ker sem dobila hude krče v predelu žličke... Imela preiskave..., ko sem že mislila, da sem iz tahudga ven sem imela še odpustni UZ, ki je pokazal da imam naenkrat ful preveč plodovnice, da je črevesje male belo obarvano, da zaostaja v rasti..., spet preiskave in amniocinteza, ker je sum na kromosomske napake. Izvide še čakam. Do sedaj vem, da imam sladkorno, da ne gre za Downov sindrom, ostalo pa še čakam. Sedaj sem na sladkorno žolčni dieti. Vse skupaj sem pridobila 4 kg, mala pa ful počasi raste. Pred enim tednom je imela komaj 1100 g.
Maternica mi pa še zmeraj ful otrdeva.

No tok zaenkrat, se še kaj javim!

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 10:00:26   
bambi14
ojjjj,
dobro utro in hvala za kavico.

  • Samo malo dekline kaj mene ni blo na forumu en teden ali en mesec. Saj ne morem verjet, kaj se je vse zgodilo v enem tednu....sem se tud jaz včeraj čito raznežla, ko sem vse prebrala- ufffff.
mishel cestitke prvi fantek- ta bo za nao Elo( upam, da bo ostala user posted image ), jupi
suziii- čestitke tudi tebi in pocartlajta male štručke v našem imenu
z malce zamude pa vseeno gajka vse najboljse in Erin vse naj naj / da bodo otročički še malo počakali v varnem zavetju in prikukali na svet ob roku.,....

Me je kr mali panika zgrabla in sem včeraj mojega user posted image popeljala na sprehod po stnovanju in mu razkazala kaj že imamo za user posted image in kaj bo še treba nabavit. Me je malo čudno pogledal in rekel,..draga pa saj še ne bova šla rodit in jaz ja kak ne- nikoli se ne ve.

V soboto smo imeli dekliščino za eno kolegico in je mogla preoblačit ščerkico od ene druge- haha...pa sestavit zložljivo postlco- tamala se je drla na kavču ona pa sestavljalauser posted image user posted image user posted image in že skorj obupala......je čisto drugače, kot pupa. user posted image
Večini je blo zelo smešno vse skupaj ampak jaz sem se postavla v njen položaj čez nekaj tednov in me je kr malo strah vseh novih nepoznanih obveznosti.user posted image

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 10:05:57   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: cicmic

Punce pozdravljene!

Najprej vsem iskrene čestitke, ki ste praznovale oz. ga še boste rojstni danuser posted image user posted image !

Iskrene čestitke Mishel in Suzili za njune korenjakeuser posted image user posted image user posted image !

Sploh vam ne sledim, nazadnje sem ostala na cca. 190 strani 2. dela avgustovk, sedaj pa že 3. del in 53. stran- noro, res ste pridne čveke.

Da pa še malo povem o sebi. Bila sem skoraj cel mesec v porodnišnici, najprej so mi zaustavili prezgodnji porod, dali injekcije za razvoj pljučk, vmes sem celo za 1,5 dneva prišla domov nato pa zopet nazaj v P, ker sem dobila hude krče v predelu žličke... Imela preiskave..., ko sem že mislila, da sem iz tahudga ven sem imela še odpustni UZ, ki je pokazal da imam naenkrat ful preveč plodovnice, da je črevesje male belo obarvano, da zaostaja v rasti..., spet preiskave in amniocinteza, ker je sum na kromosomske napake. Izvide še čakam. Do sedaj vem, da imam sladkorno, da ne gre za Downov sindrom, ostalo pa še čakam. Sedaj sem na sladkorno žolčni dieti. Vse skupaj sem pridobila 4 kg, mala pa ful počasi raste. Pred enim tednom je imela komaj 1100 g.
Maternica mi pa še zmeraj ful otrdeva.

No tok zaenkrat, se še kaj javim!



  • oj babika, si pa imela pestro te mesece,..zelo smo te pogrešale in se spraševale kako si kaj. Res si že veliko prestala v tem času in ti želim vse dobro in te user posted image . Misli pozitivno in me držimo pesti in mislimo nate in na tvojo user posted image .
  • Javi se kaj- lupčka

(odgovor članu cicmic)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 10:11:12   
K_a_t_j_a
Suzili iskrene čestitke on rojstvu dveh sončkov!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Erin tebi vse naj naj!! Bodi še naprej tako super punca! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

cicmic držim pesti, da bo s tvojo štručko vse ok in, da še malo počaka in še uživa v maminem trebuščku! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem kar solzne učke dobila, ker imamo spet nove avgustovčke. Tudi jaz še nimam pripravljene torbe za v P, ker nebi rada tako hitro šla nazaj. Upam, da še zdržima z našim user posted image še vsaj 21 dni. Jutri imam pregled, da vidimo  kako raste naše dete.




_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu cicmic)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 10:11:28   
Anonimen
 

.... user posted image lep pozdravček cicmic - si bila zelo pogrešana oseba tukaj in vse je že zelo skrbelo zate!!!  Lepo da si se javila! Žal mi je, da berem, da se je toliko stvari nakopičilo in da si morala toliko časa preživeti v porodnišnici user posted image   user posted image   user posted image . HB, da imaš zanesljiv podatek, da ne gre za DS. S tabo upam na dobre izvide za vse drugo, kar še čakaš. Da bi se vse dobro končalo, drži se in poročaj, kako se stvari razpletajo user posted image ....

(odgovor članu bambi14)
  Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 10:21:58   
naty13
Cicmic user posted image user posted image user posted image user posted image  Smo te zelo pogrešale tukaj in mislile nate. Želim ti, da bi se vse najlepše končalo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sandra je kar fino, ko sem spet z Nejcem, ampak je mal počitka pasalo. user posted image  Čakam še slike z morja. Jih dobim v soboto. Je mami baterij zmanjkalo, pa je njena sestrična potem slikala. user posted image  Najbolj zanimivo je bilo to, ko sem ga vprašala včeraj, če gre nazaj na morje, pa je mulček kar tekel nazaj k mami v avto. Smo se mu tako nasmejali. user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa še včeraj je drugo postelco sprobal doma. Tisto rabljenoo, ki smo jo dobili za user posted image , potem pa sem se jaz odločila, da bo kar Nejc v tisti spal, Nejčeva pa bo za dojenčka. Zdej imam obe postlce v sobi. Že pravi hotel. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 10:25:46   
sandra123
Cicmic...user posted image , smo te pogrešale...zdaj pa uživaj doma in počivaj...tvoja štručka pa naj še malo počaka v trebuščku, da pridobi na težiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Avgustovke´08 - 3.del
30.6.2008 10:40:18   
gajka
cicmic - lepo, da si se nam javila in upam, da se je tale kalvarija zate končala. Držim pesti, da se vse srečno izteče! user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?