|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 14:19:38   
maja24
Netki tak izcedek mam jest že skos.

Jest sm pa zej pojedla kilsko lubenico in morm rečt da je prou sedla tok da pol me pa še sladoled čaka in to cela banca sta mi ga mami pa ati prnesla,ja ja lepo skrbita zame.user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 14:29:35   
netki
men je pa to čist neobičajen izcedek....tko prav kupička želeja, sam glih tolk da je blo
maja24......si ne predstavlam da bi to skoz mela

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 14:30:34   
netki
a čmo dons naklofat 200 strani......sam pejmo res do 200, pol pa na 4. del

lahk bi mele že 10. del k nas je tolk

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 14:37:23   
lex
pri nas je spet nevihtauser posted image , če bo kaj vam sporočim, ampak mislim, da bom kar jutri spet sezname urejalauser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 14:46:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 14:46:34   
Inigo
netki - tut jst mam ta izcedek že zeloooooooooo dolgo. ni nič takega. je pa enkrat lunica govorila o tem, da je baje to priprava in ne pomeni nič posebnega. samo ga pa fejst spremljaj, da neb bla to voda. preobleč hlačke, pa hodi kontrolirat, če bi še kaj curljalo. mogoče pa je voda user posted image

hruška
- jst mam 2 kabla. ka ti ga pošljem? pa se ne hecam. user posted image

zdj pa grem jst na deplilejšn user posted image da mi uredijo nogice user posted image pol... pol pa grem rodit. user posted image hehe...

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 14:47:12   
Inigo
aja, še to! če danes ne rodim... bom prva, ki bo čez rok rodila user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 14:49:39   
papir
indigo dneva še ni konec ne obupat

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 14:49:57   
netki
neki mi zdej ni jasno.....kako bi lahko bla voda, če pa se pšocedi kot žele v kupčku.....al si pa narobe predstavlam kako zgleda voda.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 14:57:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu netki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 15:01:22   
neboglasnica
mojcej, jaz se držim tvojega nasveta..Ves čas papcam, pa ne samo konkretne stvari, ampak veliko sladkega..Kile - prepovedana tema pri nas doma do naslednjega poletja oz. pomladi, ko me bo kap, ker ne bom mogla nič obleči za v službo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 15:01:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu netki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4737
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 15:02:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4738
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 15:08:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 15:10:34   
neboglasnica
flower, hujšanje meni ne gre od ust, žal... Imam prevelike oči, pojem vse kar vidim in zavoham.

Pokorno javljam, da sem snedla dva kosa orehove potice in eno kajzarco z mlekom, jasno!

Moj mož mi hodi pa po živcih, spet spi že dve uri, saj spi več kot dekleti..... Če pa kaj rečem, pa godrnja. Zvečer pa "revež" zaspati ne more, le zakaj, se sprašujem???

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 15:35:48   
TODI
IZVIRNO SPOROČILO: netki

zdej me pa še neki zanima, zdele sem na hlačkah opazila čisto prozoren izcedek, sluz, kot nekak žele.....kaj je to?????? čep najbrž ni


Lahko da je bil čep oz vsaj začetek luščenja čepa, ker jaz sem v soboto zvečer imela enak izcedek, kar orng količino in mi je moja gin rekla da je to to. In da ni nujno da takoj potem rodiš, lahko traja še tudi teden...

Ni kaj kmalu se bo začelo!!!


_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 15:46:01   
netki
pa je čep prozoren????

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 16:04:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu netki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 16:04:48   
TODI
IZVIRNO SPOROČILO: netki

pa je čep prozoren????


Tudi lahko, je različno ene imajo čist prozorno, druge pomešano z rahlo krvavim izcedkom, potem spet ene rumenkastega... tako da ni pravila.




_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 16:08:15   
Zvezdica
Mal bom vskočila, da poročam puncam, ki me poznajo:

Najprej čestitke vsem mamicam julijkam, ki so rodilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Veliko cartkanja, lupčkanja in uživanja na sploh.

Takole je, danes sem imela UZ in sem žalostna. Kot veste sem pričakovala dvojčka in na žalost je enemu očitno nehal delat srček.

Jast sem pa takoooooo žalostna, po drugi strani pa vesela. Eden od mojih sončkov se očitno poslavlja, srčka nisva našli, je tudi zaostal v rasti. In baje da ostane notri do konca nosečnosti.

Ta drug je pa že pravi medvedek. Je velik 4,19 cm. In ni čisto nič ogrožen, tako da je vse ok. Noseča sem10t2d. PDP nimam več pojma. Aja, dobila materinsko knjižico, ampak ... Tako me žalosti...če bi me mucek vsaj prej zapustil, ne pa sedaj. Imam pravico do žalosti a ne? Moj možek je tud čist žalosten, sva se tako navadila na misel, da bomo imeli tri otroke.

Slikco imam, bom kasneje pofotkala, dala v album in ostalo. Zdaj se grem crkljat s sinčkom.

P.s.: Sem pa vesela, da je medvedek, ki je ok zares ok!!!!


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 16:17:23   
petra1984
Ojla!
Pa se spet po dolgem času oglašam!

Veselo odštevam še zadnje 14 dni do dneva D - zaradi vročine bi jih najrajš preskočila! Je pa luštn ker te razvajaj oz vseh strani!!!user posted image Kr na morje bi šla pa me moj noče peljat ker noče da bi imelo dete dvojno državljanstvo!user posted image

Tudi midva z možičkom sva imela včeraj drugo obletnico poroke in ne boste verjele - pozabil je nanjo!!user posted image Sem bla besna da bi ga zgrizla!!!user posted image Ampak me je pa zvečer peljal na sladoled pa je blo vse pozabljen!! Sm pa podkupljiva!



(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 16:28:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zvezdica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4747
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 16:32:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petra1984)
  Neposredna povezava do sporočila: 4748
   [Brisano sporočilo]
2.7.2008 16:44:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TODI)
  Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Julijke 2008 III. del
2.7.2008 16:45:38   
petra1984
hruška debeluška: sej je bla tudi pri nama dve urci, sam na žalost se ne znam dolg trmat pa prej popustim!! ...pol je pa tko kot je!!!user posted image

mojcek1: sej delam na tem, za tolažbo grem pa v nečakinjin bazen!user posted image Dobr da je mal večji!

A mi lahko katera nekaj pove - a je možno da bi se dete ko sem bla v bazenu premaknil - prej ga nisem že skoraj nič čutila oz. samo ko se je premikal, zdej ga pa čutim ful visoko pa še non stop me pod rebra brca! Sem hotla že mal panike narest pa iti na ultrazvok, sam se mi zdi še vse v mejah normale, vsaj dokler ga še čutim!
Je imela katera podoben primer?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?