|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pag -Ptočnica
7.7.2008 14:51:58   
user
Punce a je katera že bila v Potočnicah.Mi gremo letos ,a je res trgovina oddaljena 10 km.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pag -Ptočnica
7.7.2008 15:44:34   
anetka
Nismo še bili tam, ampak če pogledaš tole stran, piše da je trgovina 200m.

(odgovor članu user)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pag -Ptočnica
8.7.2008 12:53:23   
tina104
Trgovina v Potočnici je letos odprta, tako da ni treba se za vsako malenkost vozit v Novaljo (10 km je mišljeno trgovine v Novalji). Je pa mala trgovinica, je kar založena glede na velikost, sadje je bilo bolj slabo in zelenjava tudi. Ravno večraj sem se vrnila od tam, tako da je to preverjeno.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu anetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pag -Ptočnica
8.7.2008 17:35:37   
user
tina104 prosim daj napiši malo kako je tam a se sploh kaj dogaja,kakšne so plaže upam da ni prevelike gužve.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pag -Ptočnica
10.7.2008 10:04:25   
tina104
Jaz sem bila v bistvu v sodednjem kraju - Varsan, ampak ta kraj nima trgovine in nobene gostilne, zato smo šli pač v trgovino v Potočnico. Jaz v Potočnici poznam samo tisti del plaže, ki gleda v smer Varsana, ker smo plavali preko. Plaža je delno kamnita, delno betonska in delno mivka in mali kamenčki. Tam ko so ti mali kamenčki od zunaj, je potem notri mivka in je ful fajn po tistih tleh hodit, ampak zunaj vode pa ta del ni ravno nekak urejen. Na plaži so še neki stari čolni ...
Drugače je to bolj umirjen kraj, poleg trgovine je še neka gostilna, pa mislim, da je tam en majhen hotel, ki ima bazene in restavracijo, drugače mislim, da so sami apartmaji in se ne dogaja kaj veliko. Večina apartmajev je zelo blizu plaže. Če želiš miren dopust, mislim, da je to v redu destinacija, če pa želiš zabavo, pa ni najbolj primerno oz. se boš morala zapeljat vNovaljo. Gneče zdaj ni bilo, je pa bilo več ljudi kot npr. pet let nazaj, ko sem bila tudi tam.  Voda je pa bila prejšnji teden ekstra topla.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu user)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?