|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 15:23:39   
FLASK_A
NEVESTE 2008
user posted image    
 
user posted image  

2.8.2008 
ellie 
civilna poroka: turistična kmetija Černe, 17.00
slavje: turistična kmetija Černe
poročno potovanje: Abu Dhabi
user posted image

6.8.2008
KARIN24
civilna poroka: UE Postojna, 15.00
poročno kosilo:gostilna Pav Rakek
poročni piknik: Prangar
poročno potovanje: Pariz


16.8.2008 
Tejcha 
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:
user posted image  


23.8.2008
NATAŠI 
civilna poroka: Galerija Repanšek, na prostem ob 14.00
cerkvena poroka: Brdo ob 18.00
slavje: gostilna Peterka
poročno potovanje:

23.8.2008
anabanana 
civilna poroka: občina v Cazinu (BiH)
slavje: restavracija Oaza
poročno potovanje:

user posted image  

27.8.2008
ana**
civilna poroka:
slavje:
poročno potovanje:

user posted image




user posted image

6.9.2008
pikovit
civilna poroka: Polhograjska graščina
cerkvena poroka:
slavje: gostilna Jezeršek
poročno potovanje:
 user posted image   

20.9.2008

moci
civilna poroka: Grad Jable
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:

20.9.2008
*maya*
civilna poroka: grad Tabor Laško
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:

20.9.2008
sepetalka
civilna poroka: Grad Ormož
cerkvena poroka: cerkvica Runeč
slavje: dvorana gasilnega doma Ključarovci
poročno potovanje:

user posted image  

27.9.2008

eva1
civilna poroka:
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje:

user posted image


user posted image

4.10.2008
ankabananka
civilna poroka: Predvor
cerkvena poroka:
slavje:
poročno potovanje: Gran Canaria

user posted image

user posted image    
NEVESTE 2008









LADIES 2008

user posted image

12.4.2008
AnjaPH
poročno potovanje:
spletni album:

user posted image
26.4.2008
Bubamaraa
poročno potovanje: Sharm el Sheik
  najin dan

user posted image

10.5.2008
srccek
poročno potovanje:

user posted image

31.5.2008
Lan
poročno potovanje:

31.5.2008
seredndipity
poročno potovanje:

user posted image

7.6.2008
fragola
poročno potovanje: Mehika

user posted image

14.6.2008
FLASK_A
poročno potovanje:

14.6.2008
bankc
poročno potovanje:

user posted image

18.6.2008
baguska
poročno potovanje: toplice, Emirati

user posted image

21.6.2008
barbara.a.
poročno potovanje

user posted image

28.6.2008
Trinity22
poročno potovanje:

sonček33
poročno potovanje:

anja24
poročno potovanje:

user posted image
5.7.2008
maya2
poročno potovanje:

user posted image


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 11.7.2008 15:32:44 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 15:33:18   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

dobrodošla nazaj barbaraaaaaauser posted image user posted image Super da ste se imeli fino, mene malo skrbi letalo .... kako ga je prenesel Ožbej?


Morem ti povedat brez problemov,neučakan je bil,ko smo na brniku bli že,pa je mel avion zamudo eno uro,nekej zrad EU,ker so se nekej poslavljal,pa pospravljal.Je pak omej čakal,itak pa dobijo otroci pobarvanko,pa barvice,gledal je skozi okno in skoz si slišal sam oto,vau mami kok smo visok,kok je dober!Je pa skorej vse prespal,za tja in nazaj!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 15:34:04   
FLASK_A
Barbara, ful lepo, da ste tako uživaliiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: Poroka 2008/II.
11.7.2008 18:22:34   
sepetalka
Barbaraaaauser posted image , sem te pogrešala! Dobrodošla nazaj. Samo da ste se imeli lepo!
V bližnji prihodnosti pa še kake fotke, da vidmo, kako lepo ste se imeli!user posted image Sej vem, da sem firbčna, ampak ko ne grem nič na dopust, pa vsaj tako uživam, ko vidim kako lepo ste se ve mele!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: Poroka 2008/II.
12.7.2008 0:45:28   
pikovit
Barbara wellcome homeuser posted image user posted image user posted image Vidim,da ste uživaliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: Poroka 2008/II.
12.7.2008 9:10:22   
bt08
Ja res smo uživali,ful,tud videli smo veliko.

Včerej sem album dobila,tok lep,da sem zraven kr solzico potočila.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: Poroka 2008/II.
12.7.2008 20:54:39   
FLASK_A
punce, od včeraj ima moj mali fantek tako hudo vročinouser posted image začelo se je z 39.5, pa se sploh ne spusti... Obkladki, kisle nogavičke, hladen tuš, svečke (paracetamol), vse to NIČ ne nucauser posted image user posted image user posted image spolh ne vem, kaj naj naredim. šele svečke voltaren je zbil vročino popoldan. Apetita nima kaj dosti, ampak vsaj pije... Izvidi krvi in urina sta Ok, tako da gre za virozo najbrž. Zdajle je pa imel 40,1, pa smo šibali pod tuš. Je postal prav moder, pa nič jokal... Sej nam nima noben kej pomagat, na pediatriji bi delali enak okot doma, pa se mi zdi bolje, da je doma.
Joj, srček dragi, kmalu se nama pozdraviuser posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: Poroka 2008/II.
12.7.2008 21:31:46   
maya2
flaska : user posted image user posted image user posted image čimprej se pozdravite, pa mirno noč

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: Poroka 2008/II.
13.7.2008 9:16:18   
Bubamaraa
joj flaška čim prej se pozdravite......evo veliko user posted image  .......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: Poroka 2008/II.
13.7.2008 9:22:58   
eva1
barbara-WB, fajn da ste se imeli superuser posted image user posted image user posted image

Flaška, joj upam,d a se čimprej pozdravite..in vsaj za ponoči mu daj Voltern svečko, da se boste vsaj naspali malo, pa da se bo mali spočil! Lahko jo kombibniraš z Paracetamol svečko..upam,da boste čimprej ok...evo en kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za našega bolančkauser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: Poroka 2008/II.
13.7.2008 20:20:32   
bt08
Flaška upam da je z Jakcem ok že!Če pa ni še ok pa želim da se čimprej pozdravi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tukej je pa link od nekej uradnih fotografij ko sem jih dobla od fotografinje.Upam da bo link delal,pa morem napisat da so slike pomešane!
http://www.moj-album.com/uredi/tobaoz/12796469/


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: Poroka 2008/II.
13.7.2008 20:36:56   
Šarki
flaška a so mu naredli test za mononukleozo?? moja tamala jo glih preboleva. pošlatej če ima bezgavke povečane...

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: Poroka 2008/II.
13.7.2008 20:44:51   
eva1
barbara-lepe slikiceuser posted image prav luštna sta bila! kdo pa vaju je to fotografiral?

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: Poroka 2008/II.
14.7.2008 7:29:07   
NATAŠI
dobro jutro

evo za nami je en naporen  vikend raznašanja vabil, ostalo nama jih je še 9 user posted image  in to upam da nama uspe v tem vikendu user posted image  user posted image

barbara super za lep dopust user posted image  user posted image  user posted image  kar v jeseni ga še enkrat ponovite user posted image  ... letalo tudi mene skrbi ker naš mali nič pri miru. Slikice so pa zelo  lepe user posted image  user posted image  in vi trije tudi user posted image  user posted image  user posted image .. aja daj povej od koga imata tortico

flaška upam da je bilo vse ok z jakom oz. da temperatura pada.... to so lahio tudi vročinski krči? Je pa res da je sedaj na pohodu tudi viroza in to ravno takole z zelo visoko vročina, traja pa tri-štiri dni

< Sporočilo je popravil NATAŠI -- 14.7.2008 7:36:59 >

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: Poroka 2008/II.
14.7.2008 8:24:56   
maya2
jutro!

Dobro ravno ni.... pri nas je ob petih zjutraj tak delalo, da me je bilo pošteno strah. Toča nama je oba avta sesulauser posted image user posted image , moram it malo bolj natančno pregledat, potem pa zavarovalnico klicatuser posted image user posted image user posted image

flaska: upam da ste okuser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: Poroka 2008/II.
14.7.2008 8:26:36   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

jutro!

Dobro ravno ni.... pri nas je ob petih zjutraj tak delalo, da me je bilo pošteno strah. Toča nama je oba avta sesulauser posted image user posted image , moram it malo bolj natančno pregledat, potem pa zavarovalnico klicatuser posted image user posted image user posted image

flaska: upam da ste okuser posted image



sploh ne govor..kak je pa delalo...user posted image user posted image user posted image

midva sva ksreč mela od Sašota avto pod streho...mojga sva pa samo šusa letela pokrit....sam upam, da bo vse uredi..ker je ful umazan pa se ne vidi..

sam res je bil sodni dan...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: Poroka 2008/II.
14.7.2008 8:34:42   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

jutro!

Dobro ravno ni.... pri nas je ob petih zjutraj tak delalo, da me je bilo pošteno strah. Toča nama je oba avta sesulauser posted image user posted image , moram it malo bolj natančno pregledat, potem pa zavarovalnico klicatuser posted image user posted image user posted image

flaska: upam da ste okuser posted image



sploh ne govor..kak je pa delalo...user posted image user posted image user posted image

midva sva ksreč mela od Sašota avto pod streho...mojga sva pa samo šusa letela pokrit....sam upam, da bo vse uredi..ker je ful umazan pa se ne vidi..

sam res je bil sodni dan...user posted image user posted image user posted image user posted image


ja res groza....... a očitno se bomo morali navadit na tako vreme.... kar naprej neke katastrofe.... me pa čudi da je Karin uspelo za spremembo spat celo noč brez bujenjeuser posted image pa tko je ropotalo???

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: Poroka 2008/II.
14.7.2008 9:44:46   
moci
punce, meni kkar zmanjkuje časa za tale forumuser posted image
ve pa veliko čvekate in sem iskala kaj o načrtovanju porok, pa je bolj malouser posted image user posted image
sem premalo na tekočem v teh debatah.
je v albumu novo geslo? sem si končno izbrala obleko, pa ne morem v albumuser posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: Poroka 2008/II.
14.7.2008 9:52:16   
bt08
Dan!

Evo konec dopusta in treba delat!user posted image

Flaska kako kej Jakec?Je že kej bolje?

Eva fotografirala naju je Ester in mož!Dober je bil osodelovat z njima!user posted image


Nataši Ožbej je takoj obakrat zaspal,naslonu se je nan aju in spal celo pot,je bil na letalu kr priden.Torta je pa od Kraljevega miniona!Tud dobra je bila zelo!

Ja včerejšne neurje,še doma nas ni blo smo bili na Jezerskem,smo mel en piknik,je blo kr pestro,samo hvala bogu ko smo domov prišli je bilo vse ok.Mi smo lansko leto doživel katastrofo avgusta,ko ni nič ostalo celo.Samo naš avto!




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: Poroka 2008/II.
14.7.2008 10:10:06   
sepetalka
jutro punce,

Barbara
full lepe slikce, vajin sinko na vsaki fotografiji zgleda tako presenečen, prav luštkan je!user posted image To ste bli v Preddvoru a ne! Tam je meni full lepo, same gore okoli, na sredini pa jezero.Zelo lepo okolje za slikce!user posted image
Ja tole vreme, kriza no. Na srečo tu pri nas v prlekiji ni bilo nič, samo dež je padal, da sem mislila da nas bo v dolono odplaknilo, pa grmelo in bliskalo se je kot še nikoli. Je pa pri meni doma v Medvodah bila cela kriza! Našedva pravita, da jima je toča zbila streho na terasi, na hiši pa je hvalabogu cela! Mami mi je rekla, da jo je bilo full strah, da so full salonitke ropotale, drugje je odkrivalo hiše. Katastrofa res to vreme, ampak se bomo mogli navadit zgledauser posted image
Flaska upam, da je s tvojim malim vse v redu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

< Sporočilo je popravil sepetalka -- 14.7.2008 10:11:05 >


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: Poroka 2008/II.
14.7.2008 12:40:38   
trinity22
punce najlepša hvala za čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in pohvale, glede fotkuser posted image

barbara.a  dobrodošla nazaj in ful lepe fotke (ste bili tak lušni)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Flask_a super da si zadovoljna za lbumom, midva sva tudi, te fotke ki so tukaj v mojem albumu so do kolegov, od pravega fotografa pa so res prava bomba, album je ful lep ...
Držim pesti, da se mali čimprej pozdraviuser posted image user posted image user posted image

Midva pa jutri odrineva na poročno potovanje, greva pa v ZDA za 14 dni in sicer na zahodno obalo pa od Los Angelesa potem z avtom vse do San Franciska ... komi čakam, sam upam, da bo s pikico vse OK...

Držite se gospe in nevestice in se kaj tipkamo, ko prideva nazajuser posted image



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: Poroka 2008/II.
14.7.2008 12:42:31   
bt08
Trinity no lepo potovanje pa izkoristita te dneve ker tako hitro minejo!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: Poroka 2008/II.
14.7.2008 13:22:22   
NATAŠI
trinity uživajta na dopustu user posted image  user posted image  user posted image  in srečno pot nazaj domov in vse dobro z malo pikico user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: Poroka 2008/II.
14.7.2008 16:37:50   
FLASK_A
zdravo punce. 

midva z mojim pikcem sva bila v soboto ponoči sprejeta na infekcijsko kliniko zarad vročinskega krča, sva sedaj prišla komaj domov. Povem vam, da tega vam pa res ne želim, da doživite pri svojem otrokuuser posted image user posted image Prav nikomur ne želim tega. Naj povem že na začetku, da za otroka krči niso nevarni, če ne trajajo dlje kot 20minut. Pri nas je bilo te groze konec v neskooooončnooooo dolgih treh do petih minutah, hvalabogu. Pa hvalabogu je bil samo eden...

Kot sem vam že napisala, je imel visoko vročino, ki je nisem mogla niakkor zbit- niti s tušem, obkladki, svečkami.
V soboto zvečer sem mu dala ta močno svečko v rito, pa še hladne štumfke na nogice, da bi ja bilo vse OK. No, potem pa ga ponoči slišim ,kako nekaj čudno diha, tako neenakomerno in ful plitko, pa ga pogledam. Že v temi sem vidla, da je čudne barve pa rečem mojemu, nja hitro prižge luč. Jaka je bil čisto MODER v rokice, nogice, usta... Groza. Ga dam na posteljo, izmerim vročino- 39.2. Ful je bil mehek, pa vroč ko žerjavica. Pod tuš nismo šli, ker sem se bala zaradi pomodrelosti, sem mu dala pa hladne obkladke na čelo. Namočim brisačo, mu položim gor, male učke so sledile. Gledal je gor atija, ki je bil na drugi strani postelje, pa sem rekla- lej kako lepo, te tako gleda... Pol mi je bil pa le čuden, pa sm rekla mojmu, nej se odmakne in pogled mu je ostal čisto navzor. Z belimi čisto odprtimi očkami, zarolanimi navzgor kolikor se le da, je ostal v isti pozi, se začel ful trest in ni reagiral na NIČ. Klicala sva ga, rukala, mrzlo brisačo dala na obraz, telo, NOBENE REAKCIJE!!!  Sem ga vzela v naročje da gremo v avto pa v bolnico, v tistem pa je popolnoma pomodrel in nehal dihat. Oči je imel še vedno čisto odprte pogled gor v čelo in še čez, čist je bil mehek, men se je srce v tistem momentu ustavlo. Kr nisem vedla kaj bi z njim, tekla sem v kopalnico in ga dala v lijak. Bil je mehek ko goba, čisto plav, neodziven, prav grozen pogled. Odprla sem tuš in rekla mojmu, naj ga zaliva, da se bo odzval. Jaz pa na telefon pa klicat rešilca.
Piz.darija, še zdej sm čist presrana ko na to pomislimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaka se je potem pod hladno vodo kmalu začel zavedat, najprej s trzanjem, kot da bi vstal od mrtvih. Pokazal je lučko, atija, mamico, midva sva ga še kar polivala. Potem sva ga pa zavila v brisačo in čakala rešilca, ki nas je potem odpeljal na infekcijsko.
Kaj in kako je bilo s prevozom, sobo, hrano, počivanjem mene in malega, ... o tem sploh ne bom razpredala, ker je škoda besed.

Važno je, da smo zdaj ok in da smo dobili zdravila proti tem krčem, ki jih moram zdaj do njegovega šestega leta starosti imet povsod s sabo.

Sm še čist pod vplivom.... Res grozno... Sam sem pa pomirjena, ker zdej zadevo poznam in vem, kako ukrepat če do tega pride, pa da ne pušča na otroku nobenih posledic. Zgleda pa ravno tako kot da bi revež kar umrluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: Poroka 2008/II.
14.7.2008 16:56:58   
trinity22
FLASK_A user posted image user posted image user posted image res grozna izkušnja, dobro da si odreagirala tako kot si, vsaka čast in to da je sedaj vse ok ...

Barbara.a in NATASI hvala za lepe želje, danes še pakiram, jutri zjutraj pa kreneva juuupppiiii


Punce lepo bodi uživajte do skrajnosti in naj bo čim več lepih novič, ko pridem nazajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?