|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 21:28:52   
zarja1
Pija ti si mi stala ob strani po tisti peklenski hiperstimulaciji zaradi katere je et odpadeluser posted image
Saj res nas je kar veliko, a meni ste določene ostale v spominu zavedno

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 21:36:48   
gloria
zarja 1 hvala.....jaz sem tko kot Pija 76 mal zmedenauser posted image .....dej še mene spomniuser posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 21:39:37   
gigi1
Hoj punce

Sem mela obiske in se globoko opravičujem ker me ni bilo user posted image

Sončka user posted image  user posted image  user posted image  jeeeee. Tooolk sem vesela. Vse je tipi topi.

Miška sam, da je tvoj kužon boljš.
Mal si pa pomutila. Danes je mela Rožica uradni test in sem poročala, da je 3191 BHCG. Je Pija dobro videla.
Btw, a dans pa Ajsi kuriš user posted image

Ajsi jst tud kiklco vidla user posted image

Glorija a maš kakšno slikco vozička? Mislim, tega pa res ni za zastopit, da nehajo eno barvo delat, ker se je preveč proda user posted image  Kakšna marketinška poteza!

Pija sori še 1x nimava sreče. Bova pa drug teden za prmej, sam da pšridem nazaj iz Aten user posted image

Abra kako si dans?

Zvezdica itak veš, da mislim nate. Pa pošlji kakšen sms, če boš pol v kebab zavila user posted image , da ne bomo predolgo brez novičk.




_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 21:42:05   
mismis
No če pa je imela Rožica danes uraden test, potem je pa mismis zajeb...al zadevo. Ni kej, grem prec mojo šlamparijo popravitiuser posted image user posted image user posted image

Če pa hočeš videti od Ajsi kiklico, je tam nekje na prejšnji strani poslala tudi link do te zadevice.

Kurim pa kurim, sem pravi piromanuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: IVF/ ICSI julij, avgust
14.7.2008 21:42:50   
mismis

user posted image
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   
 
user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE 
 


Ponedeljek, 14.07.
Sonček33 - NS

Torek, 15.07.
Zvezdica - NS
 
Sreda, 16.07.
Hedviga - UZ
 
Petek, 18.07.
Linda25 - UZ
 
Petek, 25.07.
Zvezdica - UZ
Nokes - UZ

Ponedeljek, 28.07.
Julija30 - pregled

Torek, 05.08.
Orto2 - NS

Sobota, 09.08.
Julija30 - NS


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image            

 
 
user posted image mismis  user posted image
user posted image Oktavija user posted image
user posted image Mlinčka user posted image
user posted image Sapi user posted image
user posted image Netka34 user posted image

  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 
 



Grethy greje  user posted image user posted image    - TEST 21.07.2008
Gita14 greje   user posted image user posted image    - TEST 25.07.2008

user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image

  • Grethy (LJ, dr. Požlep, ET 06.07.)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal)
    user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   


    • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) 
    • ušula spomladi v nov boj
    • paki (PO)
    • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
    • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
    • Pikovit (6. IVF, MB)
    • Paddy (1.ICSI)
    • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
    • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
    • Zarja1 (1. IVF, LJ, avgusta po zamrznjenčke)
    • Dobrovoljčica
    • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
    • Shuka
    • Barbarella77
    • Sabsa (Menopur)
    • Anabanana
    • Iannia
    • Žirafca
    • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
    • T1979 (2. IVF, dr. Reš)
    • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
    • Mandreja (IVF, Lj)
    • Ozone (MB dr. Reljič, avgusta v nov postopek UZ 28.08.)
    • andreja07 (PO, dr. Reš)
    • Kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) 
    • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
    • Ledenka (ICSI, PO ali LJ, samo bog ve)
    • moni29 (MB, razgovor v maju)
    • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
    • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš)
    • womanpolice (1. ICSI, GK LJ; dr. Bokal 4.6. avgusta v nov boj)
    • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
    • Tjasshyy (LJ?)
    • Stijan (3. ICSI, dr. Reš, ET 07.05.)
    • Lučka25 (IVF, dr. Reš, 23.06. posvet)
    • Sulfinija (4. IVF, dr. Zorn, posvet 12.06)
    • mami26 (LJ)
    • Titi3 (Superfact in Menopur)
    • Daisy (dr. Reš)
    • Arneja (35. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reš)
    • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler, posvet 21.08.)
    • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
    • M.L.B.K (dr. Reš, 14.08)
    • lucka25 (1. IVF, PO)
    • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
    • Kajsica (IVF, GK LJ)
    • Lučka25 (dr. Reš, PO)
    • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
    • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn)
    • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič)
    • oktavija (1.IVF/ICSI)
    • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
    • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič) 
    • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
    • netka34 (35let)(2.ICSI, GK LJ)
    • Darja* (3.IVF/ICSI)
    • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
    • Anadejka
    • Sarasan (2. IVF)


    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


    koala
    user posted image , *medica*user posted image   ,  Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlica user posted image  ,  Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_ user posted image  user posted image , MIŠEK13user posted image , ele, Sisyuser posted image , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloska user posted image , maja24 user posted image , dakica, sayuri user posted image user posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakecuser posted image , citrončica, maša74,  tobika, Goyauser posted image   user posted image ,  Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image , Martinščicauser posted image user posted image ,Rebecauser posted image ,Tita13 user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pf user posted image ,Ana_P user posted image , Lottyuser posted image ,Ameliauser posted image , Goldfishuser posted image , Johnieuser posted image ,Pikica 26user posted image , Meybebaby , sonček75user posted image , DejanSenka user posted image , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007 user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Gugu user posted image , Mihi78user posted image , Pajčolankauser posted image , Tejkiuser posted image , Špelka12 , Lorby007user posted image , Koninauser posted image , Jelka123 user posted image , m.rudovicuser posted image ,  Orkauser posted image ,  Teja*user posted image , Mavrica72user posted image , Tejka** user posted image , Hormončekuser posted image , *NiNa* user posted image , Pinki2user posted image , Krtekxx user posted image , Zvezdicauser posted image , Dajamaja,  Tejekuser posted image , Pinki36user posted image , Abrauser posted image , Tadeja81user posted image , Sonček33 user posted image , Pija76, Rubin , Julija30 user posted image , Zoricauser posted image , Leisha79user posted image , Mačka27user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image ,

     
    Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
    Znaki hiperstimulacije:
    http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
    Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

     

     
    user posted image  NOVE NOSEČKE JULIJ user posted image    

    user posted image   Linda25 (LJ)
     
    user posted image   Nokes (LJ)

    user posted image Rožica29 (LJ)


    Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

    Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.



    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1355
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 21:45:08   
    zarja1
    marec/april 2008
    9 zamrznjenčkov
    hiperstimulacija (malo pred mijavčkom)
    et odpovedan

    _____________________________

    Horny Teddy

    (odgovor članu gloria)
    Neposredna povezava do sporočila: 1356
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 21:47:54   
    mismis
    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    marec/april 2008
    9 zamrznjenčkov
    hiperstimulacija (malo pred mijavčkom)
    et odpovedan


    zarja, seveda pa v bolnici si bila nekaj časa...
    No kot kaže bova konec avgusta skupaj trepetali ali pa vsaj blizu, kajti jaz  tudi user posted image konec julija, pri avgustovski moram pa poklicati. A napotnico za prenos zamrznjenčkov imaš že?




    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu zarja1)
    Neposredna povezava do sporočila: 1357
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 21:50:26   
    Pija76
    Evo javila se Pika74, pravi da je QL, da jutri odhaja na morje, še ena, me doma pa fovš!!!!!!!!!

    Mismis sej bo, šemalo user posted image . Se spravljam ti napisat en zs, pa nikakor ne pridem do tja user posted image

    Gigi mater da nama rata drug teden, bom kar rezervirala vse od torka naprej user posted image , pa nič se opravičevat, sem jaz tud na hitr klicala.

    Ledenka danes si mi bila veliko v mislih, sem paco za goveje zrezke mogla sredit user posted image

    Zarja takrat te je hiperca za...****la, zdaj te pa ne more nič! Tko da mal na morje skoč, pol pa po otročke. Kje si?

    Men pa dons pivo ne paše pit user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1358
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 21:50:45   
    zarja1
    Ja Mismis, to sem jaz.
    Napotnico sem si zrihtala že junija, tako da zdaj samo čakamuser posted image potem pa upam na ovolacijo.
    A če greš na et brez zdravil, a dobiš kljub temu stop injekcijo?

    _____________________________

    Horny Teddy

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1359
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 21:51:33   
    gigi1
    Zarja pozdravljena. Jst sem se priključila šele v maju. Sem vas pa že prej brala in tudi nekaj za nazaj. Ti si bila tista bogica, ki je tako bruhala, pa bila hospitalizirana. Bošček. Upam, da se nikoli več kaj takega ne zgodi.
    A zdej pa kar avgusta po pingvinčke user posted image  user posted image  user posted image

    Miška, sej maš tolk dela s tem seznamom, da ni čudno, da kakšno stvar tud spregledaš. Ti si naša gonilna sila user posted image  user posted image  user posted image  in kurjačica user posted image

    _____________________________

    Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
    Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

    (odgovor članu zarja1)
    Neposredna povezava do sporočila: 1360
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 21:55:11   
    zarja1
    Gigi 1 pozdravljena.
    Ne vem, če misliš ta pravo, a sem ena izmed tistih, ki so dale tudi to skozi. Zdaj pa tako kot si rekla; v boj v boj za narod svojuser posted image user posted image !!!!!! Malo preveč fusbala med dopustom (da ne bo pomote, me je mož navadil).

    _____________________________

    Horny Teddy

    (odgovor članu gigi1)
    Neposredna povezava do sporočila: 1361
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 21:56:28   
    mismis
    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    Ja Mismis, to sem jaz.
    Napotnico sem si zrihtala že junija, tako da zdaj samo čakamuser posted image potem pa upam na ovolacijo.
    A če greš na et brez zdravil, a dobiš kljub temu stop injekcijo?


    če greš na ET zamrznjenčkov brez zdravil ne dobiš stopke. V bistvu je pri meni tako potekalo.

    8. dan ciklusa sem prišla k sestri Blanki, ona me je vpisala in rekla, da pridem naslednji dan direktno na oddelek SIII.
    9. dan so mi na SIII vzeli kri, porinili v roke ovul test in me poslali na UZ...
    potem pa tako še 4 dni, ko mi je hormon v krvi padel, nat pa sem en samo še lulala na palčko in uz, dokler tudi ovul test ni bil pozitiven. Ko je test pozitiven, hodiš samo še na UZ, kjer gledajo ali je folikel počil ali ne. Na dan, ko ti poči folikel, je to dan punkcije, tako da prideš čez 5. dni, kjer ti vstavijo zarodke.

    Sicer prideš že zjutra, nato te pošljejo za cca 2 uri na kavo in oni začnejo odmzovati te zarodke. Ko prideš nazaj, ti rečejo, da se preoblečeš, v tem primeru so zarodki preživeli odmznitev, potem pa samo čakaš na vrsto za ET.

    evo to je na hiterco, upam da sem ti kaj pomagala

    < Sporočilo je popravil mismis -- 14.7.2008 22:00:51 >


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu zarja1)
    Neposredna povezava do sporočila: 1362
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 21:56:36   
    gloria
    zarja1 zdej se te pa spomnemuser posted image user posted image user posted image ....pol augusta štartaš po pingvinčke...
    gigi verjemi mi da sem imela v baby centru,pikakolonici,trgovini pingo in še v peg peregotu lj. naročen ta vozek in vsak mi je povedal da ih dobijo še eno pošiljko enih 30 in da sploh ne bodo dobili vsi tisti ko imajo naročeno že nekaj časa.....pol sem pa zadnjič klicala potnika in mu povedala kaka je stvar in mi je lepo obljubil da bo nekaj probal zrihtat da jaz pa naj pošljem na 10.07. naročilo še enkrat ko imajo 10% popust in če bom imela srečo ga dobim(ker takrat ih morjo nekaj imeti),....in HB danes so mi javli da ga v četrtek lahko pridem iskatuser posted image user posted image user posted image ....je pa PLIKO P3 MODULAR SYSTEM TRI-FIX(BUBBLES GREEN).....lahk si pogledaš na sončkovoj strani ali pa pri baby centru

    (odgovor članu zarja1)
    Neposredna povezava do sporočila: 1363
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 22:07:00   
    gigi1
    Pija a Pika pa na morčka? Kaj si pa ti fouš? Sej si glihkar prišla user posted image . Mal te hecam. Seveda bi ble vse raje zdej polet kje drugje kot doma. Ampak preveč dobrega tud ni dobr user posted image

    Miška sem vidla kilklco. Skrita pod tukaj user posted image

    Ajsi lušna. Sam kaj k se luknjice zatikajo user posted image

    Glorija ne najdem na babycentru tega vozička user posted image

    _____________________________

    Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
    Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

    (odgovor članu gigi1)
    Neposredna povezava do sporočila: 1364
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 22:10:52   
    gloria
    Gigi pozabla napisat Peg Perego.....drugo je pa vse isto

    (odgovor članu gigi1)
    Neposredna povezava do sporočila: 1365
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 22:11:06   
    zarja1
    Ja Mismis, to so full dobrodošle info.

    Hvala.

    Torej bova va tem skupaj?user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Horny Teddy

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1366
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 22:18:07   
    gigi1
    A tale?

    user posted image

    Hudooo! A to vse skupi? Sploh nisem vedla, da obstajauser posted image . Itak, da tolk deleč še nisem prišla.

    _____________________________

    Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
    Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

    (odgovor članu zarja1)
    Neposredna povezava do sporočila: 1367
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 22:19:12   
    mismis
    Zarja, upam da se nama bosta termina poklopila user posted image user posted image user posted image

    Žiži, namig je bil torej v redu, če si našla še kiklico prodala bom, za sladko vince dala bom...

    Gloria, samo da dobiš svoj željeni voziček user posted image user posted image user posted image

    Pija, fajn da je šla Pika na morje, se bo vsaj malo sprostila in mogoče bo spet ugledala luč na koncu tunela, sej vem da se to tako dramatično sliši, ampak govor je o upanju seveda. Ti mi kar pošlji z.s., ko boš pač utegnila...


    IN sedaj drage moje, prosim brez solz, ampak mismis vas za danes zapušča. Tale noč je bila nora, skoraj nič spanja, popoldne si ga pa tudi nisem privoščila...tako da, zdej grem v mižale....

    Lahko noč vsem skupaj




    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu zarja1)
    Neposredna povezava do sporočila: 1368
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 22:22:38   
    gloria
    Gigi tale model sam barva je druga bubbles green....taka svetlo zelena na črni podlagi so pa zeleni krogciuser posted image

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 1369
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 22:24:25   
    gigi1
    A pol tale? Nič ne piše zraven kera je barva...
    user posted image

    _____________________________

    Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
    Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

    (odgovor članu gloria)
    Neposredna povezava do sporočila: 1370
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 22:28:43   
    gigi1
    Miška nočko.

    Punčke drage jst grem tud v špampek

    user posted image

    _____________________________

    Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
    Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

    (odgovor članu gigi1)
    Neposredna povezava do sporočila: 1371
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 22:32:04   
    gloria
    Gigi tale ja....si pa res pridna.....user posted image user posted image user posted image

    ...jaz grem tud počasi v pojstlo.....lahko noč.....

    (odgovor članu gigi1)
    Neposredna povezava do sporočila: 1372
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    14.7.2008 23:26:49   
    Zvezdica
    Ojla moje drageuser posted image

    Gloria, lep voziček.... jast sem fan quinny, sem imela speedya in kasneje zappa za liamčka, in tudi tkrat bo tako. Mogoče no, da se odločim za buzza. Če se bo lepo dalo spati notri, drugače ne.

    Za jutri sporočam da imam ns ob 8.00, gremo pa vsi trije in upam, da bo vse ql. Do desetih bom ziher poročala, če ne pa na kratko kar tebi gigi, ok?

    Grem si še nohtke zrihtat pol pa v mižule. Moram jutri vsat zeloooooo zgodaj.
    NOČKA

    _____________________________

    i belive i can fly....

    (odgovor članu gloria)
    Neposredna povezava do sporočila: 1373
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    15.7.2008 7:45:00   
    nokes
    jutro babuške,

    jaz se že nekaj časa neham oglašat po 17.00, kaj čmo, popoln mrk! user posted image user posted image  spim na obroke do devete, ko se sam prestavim v spalnico.user posted image

    miška, upam, da ti je kužman danes privoščil lepotni spanec in da je ok. priden! user posted image

    zvezdica, bom mislila na celo družino, ko boste občudovali vašega pikeca!!! poročaj!user posted image

    gloria, kako je lepo, da še samo čakate na voziček, zdaj-zdaj bo prispel. zelo je lep! user posted image

    gigi, sem naštudirala sistem kvalifikacij, glej, da boš tako dobra navijačka, kot si tukaj!!!! danes gledam tekmo, ker sem doma!

    sonček, si čist v šajnu, ko si vidla svojo pikico, kaj??user posted image

    zarja in pija, kako se pozdravi stare borke? veliko sreče obema v jesenskih bojih. bom navijala!  
     
    grethy, brojiš sitno, ha? kdaj bo padel jutranji (nočni) testek?? user posted image user posted image

    in gita, seveda mislim tudi nate in močno stiskam pesti!

    jutri ima pa hedi pregled!!! hediii, hediiii, kaj zdaj, frizurca spedinana, dekolte naštiman, pazi na drd-ja, ga še nekatere rabimo! si ok?

    potem pa še linda, tudi tebi se tale UZ približuje s svetlobno hitrostjo, ali ne? 

    evo, mislim, da sem vse "podelala", user posted image user posted image user posted image , lep dan!


    _____________________________

    nokes

    (odgovor članu Zvezdica)
    Neposredna povezava do sporočila: 1374
       RE: IVF/ ICSI julij, avgust
    15.7.2008 8:17:01   
    mismis
    Dobro jutro vsem skupaj...
     
     
    ste dobro spale, danes je bila super noč za dobro spanje in sladle sanje user posted image . Še naš kužon je priden, tako da ga nič več ne matra.

    Zvezdica, ti le dobro opravi danes in nam sporoči dobre rezultate user posted image



    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu nokes)
    Neposredna povezava do sporočila: 1375
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Kaj način spanja v postelji pove o partner...
    photo
    Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
    Kako čim prej zanositi?
    Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?