|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:08:49   
lex
Blacky HEPI BRZDEJuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa želim ti, da se ti uresniči želja in da rodiš na svoj RD.
user posted image

vsem novopečenim mamicam: maji24, lidiji in džaniki ISKRENE ČESTITKE
user posted image

Midve sva dali skozi prvi obisk patronažneuser posted image . Lepo jo je umila in očistila popek, ko pa jo je dala na trebuh je pa popek odpadeluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , tako da zdaj se samo ranica posuši in potem gas ven na zrak. Joj kako se mi že lušta, da bom lahko hodila okoli in jo pokazala. Ja nič grem slike vlačit iz fotikiča, da vam jo pokažem, princeso malo.

vse, ki ste na vrsti za dihanje - GO, GO, GOuser posted image user posted image user posted image

ja oddelek v SG je bil do sobote ful poln, tako da so jih šibali še na ginekološkega, pa po 3-4 smo bile v sobi. Je pa letos v SG že 53 porodov več kot isto obdobje lani (od 1.1.-9.7) je morala babica pogledat v porodni.

Nič grem kuhat, pa slike dol vlačit. Še tašča se je malo popravila in je peljala prej ta velika dva ven na sprehod. Edino kaj ga je kiksala sedaj ko me ni bilo je, da je Alino oblačila v Vitine cote. Kako ji je to uspelo ne vem. Skratka tak me ona kaj posluša. A ste videle?



_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:14:11   
bastian111
Karamela6 vse bo boš vidla ,želim ti čim hitrejši in čim lažji porod.Pa seveda zdravega user posted image .
Kaj naj Vam še povem ,kot to da se z vsemi vami veselim vsakegauser posted image  posebej. Veste pri moji tašči pa je velika žalost,pa ne mislim na drugega kot na točo in vihar ki jih je doletel.Imamo namreč veliko škodovse poljščine so uničene hvala bogu pa v našem kraju ni nihče bil ranjen.Med nami povedano to ni bil navaden vihar to je 1000% bil ene vrste orkan.Vidite po končanem dogodku smo se objeli in bili veseli da smo živi ,čeprav je bila storjena velika gmotna škoda.Zato Vam polagam na srce imejte se radi in veselite se vsakega dne posebej!Lp Darja

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:17:20   
liju
user posted image user posted image user posted image dzanika, pa si rešenauser posted image user posted image user posted image
no stanovanje je koliko toliko pospravljeno, kosilo tudi že na pol kuhano, mali je že v vrtcu, ta teden je popoldan, pa me je že celo jutro gnjavil, da grema, pa jaz pravim kam? On pa meni veselo ja vrtecuser posted image  Full mu je dolg čas doma, se vidi, da je mami že na poti v P in nima več toliko energije.user posted image
Tudi mi bomo danes jedli golaž, široke rezance in solato mmmm, se mi že prav lušta.
Naš user posted image je pa danes full miren, do zdaj sem ga čutla le 3x, me prav malo skrbi user posted image  Če ne bo nič boljše do večera, grem v P se pokazat.

No, sem vidla, da je včeraj tekla debata o taščah, tudi moja je pravauser posted image , res. Sma jo z user posted image dragim prosla za pomoč zdaj ko rodim in seveda ni problema, pol pa je šla z mano k G pred 14 dnevi, saj nisem imela Ninota kam dat in sta me zunaj čakala, pa ona meni pravi da gre na morjeuser posted image  Pa jaz kdaj pa, pa ona 2.8, meni so skoraj oči ven padleuser posted image  Pol pa sploh nisem več nič debatirala o morju, ko sem prišla domov pa user posted image  pravim in je tudi njega skoraj kap. Seveda jo je on poklical in jo vprašal kak to misli, pa da itak ve, da moja mama ni v najboljšem zdravstvenem stanju (je imela lani operacijo ščitnice, saj je bilo začetek raka, sedaj pa ima še cel kup s tem povezanih težav), da bo lahko ne vem koliko pomagala. Jaz sem tak prizadeta bla od tega, da ne morem povedat. Brigalo bi me, če bi lahko naravno rodila, ne pa CR, ko imaš celi trebuh prerezan in Ninota res ne bom smela dvigovat prve tedne, da mi ki kaj ne počiuser posted image user posted image user posted image , pol pa še da tako izjavo, da drugo leto pa tak ne bo šla. Mislim.... kot da bom vsako leto rodilauser posted image user posted image  Na srečo da imam še tu mamo, se je sama ponudla, da nam bo vsaki dan prišla kuhat, že za to ji boma full hvaležna, ker res vem kak je z njo.  Pa še Nino gre za ta čas ko bom v bolnici k njej, saj user posted image  dela po cele dneve in ga nima kdo imet. Tašča pa je rekla, da lahko kaki teden prej ko gre tudi pride pomagat, samo jaz ne vem keri teden, če pridem par dni pred njenim odhodom domovuser posted image user posted image  Sma pa se z user posted image zmenla, da absolutno tisti dan ko pridem domov in še naslednji, ne želima obiskov, samo zato da se navadimo en na drugega, še posebej Nino in user posted image . Te pa bo tak po luftu skakala, ker ne bo mogla prit na obisk, ker pol pa tak gre in jo bo fajn žrlouser posted image

Nič, zdaj pa sem stipkala celi roman o tej mojiuser posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:20:08   
bastian111
Lex ,dobrodošla nazaj!user posted image user posted image user posted image  
Smo te prav pogršali,kako je s tvojo prinčipeso? Skrataka želim ti veliko cartanja ,veselja z tvojo družino in nikakor ne pozabi na nas tukaj.Čakamo do zadnje Juljike in nato se preselimo vsi skupajuser posted image  mislim seveda na drug forum.Lp Darja

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:22:58   
lex
liju vse se bo dobro izteklo imela boš pa mir pred njo. To je pa itak najbolj važno. Nina pa navidi, da ti bo splezal na posteljo in ga tam previj. Tako sva midva z Aleksom sprakticirala med mojo prejšnjo nosečnostjo i operacijo žolča. Boš videla, da bo šlo. Pa itak je bolje, da ti pride tvoja mami pomagat (kuhanje se mi zdi, da je še največja pomoč, pa če pelje Nina malo ven) se verjetno bolje razumeta kot pa z user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:26:49   
lindy
lex hitro slikice, smo nestrpne!user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:28:00   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: lex

liju vse se bo dobro izteklo imela boš pa mir pred njo. To je pa itak najbolj važno. Nina pa navidi, da ti bo splezal na posteljo in ga tam previj. Tako sva midva z Aleksom sprakticirala med mojo prejšnjo nosečnostjo i operacijo žolča. Boš videla, da bo šlo. Pa itak je bolje, da ti pride tvoja mami pomagat (kuhanje se mi zdi, da je še največja pomoč, pa če pelje Nina malo ven) se verjetno bolje razumeta kot pa z user posted image

Saj to mi že zdaj spleže na postlo za previt, ampak za cartanje, pa mi kar roke dviguje, pa mu rečem grema ležat in se cartat, pa on meni ne ni tak prav user posted image user posted image user posted image  Z mojo mamo se super razumema, hvala bogu, pa še Nino jo ima na srečo full rad tako da ni težav ko ostane tam in vem da mu je z njo lepouser posted image user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:28:41   
tims
Blacky, vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Za darilo se boš pa mogla sama potrudit user posted image user posted image user posted image . Pa bravo, ker si se dala na seznam.

Lidija, Maja in Džanika čestitke za štručke.user posted image user posted image user posted image

Liju, držim pesti, da bo vse ok. Verjamem, da ti je hudo, pa boš videla, da bo šlo. Sej smo ženske prav železne in se niti ne zavedamo, kaj vse smo zmožneuser posted image .

Almera, sem rekla da pred luno ne grem user posted image user posted image user posted image . Bova pa s Populis res še malo popravile razmerje. So se pupe kar lepo okrepile user posted image

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   [Brisano sporočilo]
15.7.2008 13:29:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:31:31   
liju
Tak sem se razpisala o tašči, da sem pozabla še pokomentirat bolečine med nogami- vezi in zgibi. Mene tak bolijo da se mi meša, me prvič niso tak bolele, zdaj pa mi je včasih že nevzdržno. To pa me že boli menda od 6 mes., če ne že ki od prejuser posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:33:35   
liju
tims:saj vem, da bom zmogla, ker bom morala, samo naj se ne pričakuje kdaj koli kaka pomoč njej z moje straniuser posted image  Res!!!

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:38:50   
Blacky30
Naša frutka je imela včeraj rojstni dan!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Sicer se ni dala pisat na seznam, tak da nam je pol oproščeno, da smo pozabile.user posted image user posted image user posted image user posted image
Frutkica, še tukaj, VSE NAJ NAJ, največja želja pa se ti je itak že izpolnila!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image
Lepo jo pocartaj in nam jo malo pokaži!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:40:16   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: lex

Edino kaj ga je kiksala sedaj ko me ni bilo je, da je Alino oblačila v Vitine cote. Kako ji je to uspelo ne vem.



To mene tudi zanima, kak ji je to uspelo!??!?!!?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:41:16   
liju
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

IZVIRNO SPOROČILO: lex

Edino kaj ga je kiksala sedaj ko me ni bilo je, da je Alino oblačila v Vitine cote. Kako ji je to uspelo ne vem.



To mene tudi zanima, kak ji je to uspelo!??!?!!?user posted image user posted image user posted image user posted image

mene tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:42:57   
Senci
Maja24, Lidija in Dzanika čestitke za vaše zakladke user posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   [Brisano sporočilo]
15.7.2008 13:43:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liju)
  Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:50:34   
lindy
Frutka vse najboljše!
user posted image

< Sporočilo je popravil lindy -- 15.7.2008 13:51:13 >


_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:53:50   
Blacky30


user posted image

user posted image
NyahRR: 6.1.1978
mihaela1: 10.1.1974
ina82: 24.1.1982
Mojcej: 26.1.1979
ilatic 31.1.1975
user posted image
lex: 11.2.1980
bastian111: 20.02.1981
user posted image
dzanika: 1.3.1986
populis: 12.3.1976
Juno: 13.3.1978
Nasara 88: 19.3.1977
 
user posted image
rovar_ka: 5.4.1985 
petra: 13.4.1984
BiDa: 15.4.1982
Rahelca: 16.4.1969
_rebeca_: 18.4.1979
Sanca1: 29.4.1982
user posted image
Inigo: 2.5.1986
najsi: 7.5.1979
nika9: 9.5.1979
klarazan: 17.5.1980
tims: 24.5.1974
mis: 25.5. 1979
almera: 27.5.1977
user posted image
Yasminka: 8.6.1977
lindy: 10.6.1982
TODI: 10.6.1976
karamela6: 12.6.1982
silmarillion: 15.6.1985
auroraa: 30.6.1977
user posted image  
lunica24: 11.7.1983
 Blacky 30: 15.7.1975
Katy\o/: 17.7.1982
hruška debeluška: 20.7.1983
24julij: 21.7.1981
SONČIKA84: 23.7.1984
user posted image
tincy82: 5.8.1982
maja24: 15.8.1983
neboglasnica: 15.8.1974
user posted image
Tinky: 1.9.1977
CAC: 7.9.1974
papir: 9.9.1982
sasi13: 13.9.1986
lidija***: 15.9.1977
masaja: 15.9.1979
netki: 15.9.1980
 
user posted image
sandrine: 2.10.1984
 
user posted image  
flower: 11.11.1983
ksenci: 29.11.1985
user posted image
liju: 18.12.1981
pety78: 21.12.1978
Motoristka: 27.12.1981
Zimska: 29.12.1977


< Sporočilo je popravil Blacky30 -- 15.7.2008 13:54:24 >

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 13:55:13   
Blacky30
Da nam malo osvežim seznam, da ne bomo na Katy\o/ pozabile!user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 14:04:28   
sasi13
blacky30 vse najboljše za rojstni dan.

vsem novopečenim mamicam čestitam.

vse mate full lepe otročke

zdej mam pa še eno vprašanje za tiste ko že imate otročke, kok ste jim devale ad3 kapljice? jz jima že dva dni devam po eno kapljico zjutraj in se mi zdi da jih zvija po njih.



_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   [Brisano sporočilo]
15.7.2008 14:04:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 14:04:54   
tims
Frutka, vse najboljše user posted image

Bastian, ja, sej imaš prav. Verjetno pa dokler kaj takega ne doživiš, pa razmišljaš čisto drugače. In v takem položaju kot smo (mislim na user posted image ) nam grejo, vsaj po moje, na živce stvari, ki jih v normalnem stanju še zaznale ne bi. Mi je pa prav hudo, da vas je to doletelo.

Lex in ostale mamice, a predno ne odpade popek se ne sme it ven? Sem pozabila kako je s temuser posted image .

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 14:14:59   
lex
Vsem julijkam, do danes vse najboljše - lunica, frutka, blacky, ...user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 14:19:36   
Blacky30
Sasi13, jaz sem mu dajala na začetku AD3 kapljice, pa so bili krči še hujši, ker smo jih tudi sicer imeli. Zato sem potem počasi zadevo ukinila in mu tega nisem več dajala. Se mi je preveč smilil, revček.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: Julijke 2008 IV. del
15.7.2008 14:24:10   
Juno
Pozdravljene julijke!

Na hitro se vam oglašam, da vam povem, da sva s Črtom že nekaj dni doma. Zaenkrat se še spoznavamo, veliko jemo, malo spimo.......Luštno je! Ati zelo lepo skrbi za naju. V bolnici so rekli, da moram po CR veliko počivati in naš ati se tega pridno drži. Kuha, pomiva, pere, lika... Prav zlat je user posted image .

Ko bom imela več časa, vam napišem svojo porodno zgodbo, ki se žal ni končala kot sem si želela. No, važno je, da sva sedaj oba s Črtom ok. Jaz sicer nisem čisto zdrava, sem na antibiotikih, a gre vsak dan na bolje.

Tiste ki še niste rodile - svetujem vam, da se, ko boste na oddelku, kolikor se da držite pravil glede obiskov. Jaz sem imela v sobi dve zelo neuvidevni cimri. Po CR sem bila še zelo švoh, onidve pa sta sobo napolnili z obiski. Bilo je vroče za crkniti, nič zraka, v sobici pa 19 ljudi - s tem, da je bil pri meni le mož....Niso si umili rok...Že prvi večer sem dobila vročino, boleče grlo....Mož se je čisto razburil in še isti dan se je zmenil, da so me preselili v nadstandardno sobo....

Blacky30 - vse najboljše!!!!! Da bi kmalu in čim lažje rodila zdravega otročička in bila še naprej tako sonček kot si!

Vsem ki ste rodile - čestitke iz srca!!!!!

Vse ki še čakate dan D - držim pesti za vas!!!!

Lp, Juno

_____________________________

Tempus fugit, amor manet!

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?