|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ježki, meduze- nasvet
20.7.2008 14:39:22   
*žaži*
...a ma kdo kak koristen nasvet...kako si oskrbet rano..če slučajno srečaš ježka ali meduzo? user posted image
Nisem ju še nikoli..pa bi rada vedela kako in kaj za vsak slučaj.
...kolegica očitno ni pravilno ukrepala, ko je dobila bodice v komolec....in jo še sadej pika...pa je že dolgo nazaj kar je bila na dopustu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ježki, meduze- nasvet
20.7.2008 14:44:44   
Anonimen
Za meduzo je kamagel, se mi zdi.

Za jezka pa cevlji za v vodo. Za zdravila pa ne vem; vem, da potrebujes iglo, da jih izbezas ven iz koze.

(odgovor članu *žaži*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ježki, meduze- nasvet
20.7.2008 20:02:28   
skuštrana
Ježek - na rano daj paradajz, iglice potegne ven..Recept naših babicuser posted image  Preizkušen.

Meduza - baje se moraš na mesto kjer te je vžgala polulatuser posted image  Tudi recept naših babic, nepreizkušenuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ježki, meduze- nasvet
20.7.2008 21:13:44   
ona
Meduza-tam,kjer te ožge spereš oz. močno zdrgneš z morsko vodo,nikakor ne z pitno vodo in potem namažeš z camagelom!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ježki, meduze- nasvet
20.7.2008 21:16:51   
Mišni
Če te meduza ožge, je odlično šentjanževo olje. Preverjeno. Prav neverjetno, kako deluje.

Za ježke pa edino čevlji, pa s komolci ne po tleh drgnit.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ježki, meduze- nasvet
20.7.2008 21:30:34   
tananejka
tole sem našla...

meduza, oskrba: S prizadetega dela je potrebno odstraniti ožigalke. Opečeno mesto obilno natirajte z alkoholom, če ga nimate pri roki, uporabite morsko vodo ali drobno mivko. Kožo ohladite s hladnimi obkladki.

Lansko leto sem videla, da so res z mivko in morsko vodo drgnili po opečenem mestu. baje zato, da se opeklina in ožigalke odstranijo in ne "razlezejo" naprej.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ježki, meduze- nasvet
5.8.2008 17:28:53   
primorc
Po meduzi damo vedno hladno, led, če ga imaš seveda pri sebi(jaz sem to poskusil in je efekt) pol pa namažeš s kmagelom...če tega ni pri roki, pa drgneš s peskom in slano vodo.(tudi to sem že probal in je tudi efektno-sicer manj kot una varjanta)

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ježki, meduze- nasvet
5.8.2008 18:39:51   
Felicita
meduza - najpomembnejše je spraskat dol lovke - s slano vodo, kreditno kartico, drobnim peskom.... karkoli je pri roki. eni pravijo še kis dat gor al pa polulat se... men na srečo ni blo treba še sprobavat.

ježek - odtrgaš nezrelo figo in tist sok iz peclja naneseš tam kje so bodice. pogledajo ven, neverjetno.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu primorc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?