|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:34:11   
arabela*
Emi,nevem,čist je različno veš od kože.Ene pravijo,da niti mehčalca ne dajejo,kaj vem.Jaz vem,da imam skoraj bolj občutljivo kožo ko naša Aneja.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:35:49   
pf
Emi jaz sem zaenkrat cotke oprala z dreft baby, mehčalce pa sem kupila lenor baby in silan baby, ampak sem ga dala bolj malo noter.  So fina mehka oblačilca in planičke, tak da sem kupila še dva drefta na zalogo in dva lenorja, da bo za en čas, ko pride baby.  Sicer pa ne vem koliko je to res pomembno, samo sem tudi jaz slišala, da so bili otročki alergični, ampak mislim, da bolj na mehčalec. Mogoče bo katera drugorodka še povedala svoje mnenje. Saraya pravi, da ni toliko pomembno.  A je katera poskusila s tistimi oreščki za pranje? Jaz bom za finto malo pogledala na netu in naročila ene, da vidimo kako je stanje. Vam javim, če bom kaj pametnega najdla. Virtualna meni je G rekla, da se je naredilo že tudi, da je še na zadnjem pregledu bila beba dol obrnjena z glavico, na porodu pa ne več. Sicer so to bolj redki primeri, so pa. Ampak verjetno ja ne bomo me med njimi. Le pogumno.
Saraya ti si pa že orenk začela z gnezdenjem. Pohištvo, rože, čiščenje, laske si greš barvat, vse hočeš imeti tipi topi preden greš v Rim. Lepo.
Jaz pa kuham sataraš za v skrinjo, ker imam toliko paradižnika na vrtu in paprike, da ne vem kam naj s tem. Bom naredila v plastične posodice za 5 x in lahko potem, ko bomo že trije hitro pripravim kosilo, samo jajčke umešam in kak kruhec pa bo. Saj ne vem kak se mi da zezat s tem, ampak mi je res škoda, da bi stran vrgla, če sem že sadila in zalivala.

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:39:37   
KAHLO
Me to you....najbolše da ustanoviva društvo za prevzgojo sosedovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem mislila da se take stvari dogajajo samo na tv....ali pa nekje daleč vstran.....zdaj sem pa v samem središču tega sranja......mi bi lahko že posneli prispevek, za oddajo svet, tednik....drgače pa bi bli moji sosedi najbl primerni za oddajo a si ti tud not padu....mislim da bizovičarju in zrnecu ne bi blo težko nardit komičnega prispevkauser posted image user posted image user posted image user posted image

Drgače pa se je moj odločil da me v petek odpelje na morje, greva k sestrci in k mojim na Rabuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da pozabim mal na te dripce tukajuser posted image user posted image sploh ne moram verjet....no zdaj pa komaj čakam da pride ta petekuser posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:43:09   
arabela*
Madonca,Kahlo,si pa res pogumna,da greš na morjeuser posted image .
Jaz še do trgovine več ne upam prav.Ko me user posted image vse že tak dol pritiska.
Ponoči je tak čudno našuser posted image brcal.Polno na levi in desni strani,kot bi bila dva notriuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:44:50   
KAHLO
Sem vam pozabla povedat....da sem si kupla kremco za mazanje presredka in mal moraš tud v kanalček, da me mogoče ne bo treba razat, al pa da se ne bom raztrgala....in me prav zanima kaj bo zdaj!!!..sicer nam je tud babica v šoli rekla da lahko poskusimo...zdaj pa da vidim....ena mi je rekla da je mazala in je niso nič rezali...upam sam da jaz ne bom tako mazala da bi kaj zamašilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem pa olje v dm nabavla, je pur naravno!!! piše pa da začneš od 34 tedna naprej...no sem že spadam....zdaj pa bomo pol 3 do 4 krat na teden servirali ta moj spodni deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bo lažje šlo venuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:46:52   
KAHLO
Saraya veš da mi to vsi pravijo, ampak sva preračunala, zraven bom itak imela vse stvari za sebe.....v slovenijo pa prideva v slabih dveh urah...ampak nevem zakaj mam jaz tak občutek da si bo naša madmusel itak dala cajt....k se mi  zdi da ji je full všeč tam not....glede na to kako dela....danes ponoči sem mislila da mi bo na desni ven prišla.....prav stegovat se je mogla.....jaz pa preobračat k čevapčičuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:48:20   
alysa
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

alysa jaz sem tud zmeraj to oddajo na rtl gledalauser posted image user posted image user posted image pa zraven tud kdaj zajokalauser posted image user posted image samo meni se zdi da na teh porodih k jih tu kažejo, da se nobena kaj ekstra ne muči.....!?!?user posted image
Meni moj kar naprej teži da treba zdaj začet z vizualizacijo, in vaje za dihatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je rekel da se moram v glavi vse tako pripravit, k kadar gre smučar na progo.....bom mu že dala.....smučarja, smučar je v minuti doli...jaz pa bom verjetno kar nekaj ur na progi ....toti moj deduser posted image user posted image user posted image user posted image



sej men tut govori, če že znam dihat ... pa potiskat ... pa take finte ... sm mu dans rekla, da naj se kr on nauči najprej, da mi bo pol v P pokazu, ko bo treba ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:50:22   
taja1235
 
kaka kremica je to???

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:56:11   
KAHLO
od weldeje tako olje....sem ga kupla včeraj v avstriji v dm...ampak mislim da majo pr nas v slo tud to weldejo....
mi je pa trgovka povedala, da se naj včlanim pr njih v dm klub tudi ker majo oni več ugodnosti k pr nas v Sloveniji, klko to drži nimam pojma....ampak bom se kr prfočkala pa da vidim, tako da site k ste blizu avstrije doma, se včalnte v dm klub  za bejbije še pr njih!!!user posted image

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 12:59:12   
taja1235
tenks bom sla pogledat..

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:09:50   
arabela*
Imajo te kreme,pa olja.
user posted image so pa drage ko sam satan.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:13:15   
arabela*
ma priuser posted image  se ta rr norca dela z mene al kaj.
pa koji faktor vedno neki we are soryuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:14:31   
taja1235
sam če pomaga.....pol mi ni problem dat tolk .... sam js mislm da je to cist od vsake posameznice odvisno...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:19:27   
KAHLO
jaz sem za to olje dala v ostereichu 10 evričov.....sem tud kolebala glede cene, pa me je moj pol prepričal, da naj kr vzamem.....sam da če se ne bom mazala da pol se bova pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ker masirat pa se je meni res zoprno s tem...ležiš tam na postli pa noge narazen pol pa masiraš...pa v luft gledaš k en bimbo in to 5 do 10 minutuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no o.k, sam če me pol res ne bo raztrgalo.....pol se je splačalo teh 10 evrčkov naložbe!!!!če pa me bo raztrgalo...pa bom ja enga drugega ornk zmasiralauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:20:02   
emi*
Kahlo kolko pride to olje jaz bi si ga tudi kupla??

Nekaj me zanima a je katera popokala po trebuhu ima že kera strije ali to pride po porodu,ker meni se še nič ne pozna.user posted image user posted image

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:22:45   
*bubi*
js mam pa zdej namen tega vozeka kupit

http://www.soncek.si/si/peg-perego-globoka-kosara-young-sportni-del-torbica-ice-kolekcija-2008-i7152.shtml

prosim za kake + in - komentarje


taja, kaj točno je v tej ceni? Mislim, da ni podvozja in ga moraš posebej kupiti. Young je drugače samo košara user posted image

Pri bubiju smo imeli PP, model Venezia (zdaj je njen naslednik Uno) in smo bili zelo zadovoljni. Lahek, vzdržljiv, vodljiv voziček, primeren od novorojenčka, vse v enem, tako da nismo rabili nobene marele več kupovat. Zelo lepo se je ohranil, nimam pripomb. Meni je bilo pomembno, da se ročaj obrača naprej/nazaj, to pa je bilo samo pri Venezii od PP.

Zdaj je babi temu user posted image  kupila nov voziček, ampak klasičnega terenca, ker bo PP še vedno v uporabi za kam it, dajat v avto,...


Kahlo, no comment na tvoje dogajanje. Hvala bogu mi nikoli nismo imeli težav s sosedi.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:23:52   
taja1235
js mazem zjutri in zvecer s kremo od afrodite SKIN FORM pa nimam nobene strije ... upam da je tud en bom imela...mam dnevno vlazilno pa nočno hranilno....pa sm ful zadovolna z njo ;)

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:25:41   
taja1235
*bubi*----tole je na netu bom sla dns pop ogledat....UNO je tudi meni ful usec...



Peg Perego Globoka košara Young + športni del + torbica - Ice kolekcija 2008Običajna cena: 355,00 EUR(85.072,20 SIT)Spletna cena: 337,25 EUR (80.818,59 SIT) , Prihranite 5 %  Z elegantnim sistemom lahko otroka peljete na prvi sprehod, ko je star komaj nekaj dni in ga lahko vozite v njem, dokler ne začne samostojno hoditi.
Zaradi sistema Ganciomatic je na ogrodje mogoče pritrditi košaro Primonido in varnostni avtosedež Primo Viaggio, takoj ko otrok sedi in opazuje svet okoli sebe, pa tudi športni sedež Primo Giro.
Elegantni sistem Peg Perego je bil načrtovan s posebnim poudarkom na udobju in eleganci.
Odkrijte, kateri model je ustvarjen za vas.
V kompletu vozičkov elegantnega sistema je vedno košara Primonido, sedež Primo Giro in torbica Borsa.

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:27:27   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

jaz mam tud tak občutek, k da bomo prvo mamico že dobili v drugi polovici avgusta!!!!in pol bomo še samo čakaleuser posted image user posted image user posted image user posted image  



.... jaz tud tako mislim......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:31:34   
gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

mene pa kar dol zbriše in me odjavi.
ma neke fore ta rr včasih.user posted image


...mene tudi kar odjavljauser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:33:03   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: emi*

Danes je zgleda dan barvanja.Jaz se tudi grem pobarvat,


....pa jaz tud...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:34:09   
arabela*
o fiši,ti si tud tu??user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:34:35   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: emi*

Preden zginem,keri pralni prašek je dober za pranje otroških oblekic??Je vseeno??Jaz mam enega s sodo pa ne vem,če je to pametno?user posted image user posted image


.... boljši kot prašek je gel..... mehčalca pa naj ne bi dajal....

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:34:48   
morango
Ojla,

jaz sem pa danes dala prat pleničke, povijalke in bele benkice pa bodije. Sem vzela kar LUNO za belo perilo. Zelo lepo diši, mehčalca pa zdaj ne bom dajala, ker je baje preveč alergen. Je pa verjetno res odvisno, kolk je bebica občutljiva. Jaz upam, da bo po meni, ker imam res neproblematično kožo, vse lahko uporabljam.

Taja1235 - trgovina od Peg Perega je v Lj na Celovški, mal naprej od Tivolija al pa skoraj nasproti Case del Papa. Je taka čist majhna za videt s ceste, je pa prav njihova.

Uf, zdaj me pa čaka še likanje ...

Se še kaj oglasim, med premori, da mi ne bo zakuhalo.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:34:54   
arabela*
hudirja,mislim,da sem celo angino fasala.Nič mi ni boljše.Zdaj še me je nekaj kuhat začelo.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?