|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 13:42:26   
april09

user posted image APRILSKI SRČKI 2009user posted image

PDP             IME               (št.user posted image ,št.user posted image )            PREGLED        NS

user posted image


03.04       Artičoka            (št .user posted image 2 , št.user posted image 1)           ?                   ?

05.04       april09              (3 user posted image 3, 1 user posted image   )           20.8.                 ?

07.04       Anonimna.          (št. user posted image ? , št.user posted image ?)           ?                   ?

TRENUTNO NAS JE: 3   nosečke    





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI               DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ                                                                           





(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 14:17:56   
Artičoka
april09 vidim, da si se že naročila za pregled user posted image
Jaz bom poklicala G, ko grem iz službe.

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 14:20:47   
april09
IZVIRNO SPOROČILO: Artičoka

april09 vidim, da si se že naročila za pregled user posted image
Jaz bom poklicala G, ko grem iz službe.



user posted image user posted image  sem se malo usklajevala s sestro, ker moja G avgusta ne dela, ampak na koncu sva prisli skupaj user posted image  V leoniscu imajo res krizo s prostimi termini. Mislim, da je ravno odlicen timing user posted image  Ce je vse OK, se bo takrat ziher videl srcek. No javi, kdaj imas ti :)

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 14:37:03   
Artičoka
Upam, da moja G ni na dopustu in nima prevelike gužve in bomo našli kak ustrezen termin. Me bo pa verjetno naročila kasneje, ker 1. pregled ponavadi dela med 8. in 10. tednom user posted image

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 16:30:09   
cita
Vsem aprilčicam želim lepo veselo nosečnost in seveda zdrave male pikiceuser posted image user posted image user posted image


marčevka2009

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 16:47:55   
sonček85



user posted image APRILSKI SRČKI 2009user posted image

PDP             IME               (št.user posted image ,št.user posted image )            PREGLED        NS

user posted image


03.04       Artičoka            (št .user posted image 2 , št.user posted image 1)           ?                   ?

05.04       april09              (št.user posted image 3, št. user posted image 1 )           20.8.            ?

07.04       Anonimna.         (št. user posted image ? , št.user posted image ?)           ?                   ?

TRENUTNO NAS JE: 3   nosečke    





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI               DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ                                                                           







_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 16:48:34   
sonček85
ja seveda ni kaj za seznamček.kaj pa če se vam pridružim -je potrebno.user posted image user posted image user posted image nikoli se ne ve????????????????'''


srečno vsem in vsaki posebaj.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 16:56:17   
april09
user posted image Z veseljem se nam pridruzi user posted image  Bos imela eksluzivno pravico do posodabljanja seznama pol

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 17:54:54   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image UPAM DA MI RES SE USPE PRIBITI DO VAS ,SAJ IMAM V aprilu RD in bi bilo to najlepše darilo od mojega dragega meni ,da bova imela malo detece,pa še čez poletje bom imela bušija-seveda lepegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 18:56:57   
Artičoka





user posted image APRILSKI SRČKI 2009user posted image

PDP             IME               (št.user posted image ,št.user posted image )            PREGLED        NS

user posted image


03.04       Artičoka            (št .user posted image 2 , št.user posted image 1)            26.8.            ?

05.04       april09              (št.user posted image 3, št. user posted image 1 )           20.8.            ?

07.04       Anonimna.         (št. user posted image ? , št.user posted image ?)           ?                    ?

TRENUTNO NAS JE: 3   nosečke    





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI               DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ                                                                           







(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 20:08:19   
sonček85
nočko pa čuvajte zakladke.papa user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 21:09:49   
Anonimna.
Artičoka, za seznam, to je moja druga nosečnost, doma pa že imamo en zakladek. Jaz bom za pregled poklicala jutri, mislim pa, da bom naročena nekje v začetku  septembra. Povedala ne bova nikomur, dokler ne pridem s prvega pregleda-če bova zdržala tako dolgouser posted image  Se nama pa vsakič smeje, ko se spomniva, da se nam bo v aprilu pridružil še en članuser posted image




(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 21:15:47   
Artičoka







user posted image APRILSKI SRČKI 2009user posted image

PDP             IME               (št.user posted image ,št.user posted image )            PREGLED        NS

user posted image


03.04       Artičoka            (št .user posted image 2 , št.user posted image 1)            26.8.            ?

05.04       april09              (št.user posted image 3,  št. user posted image 1 )           20.8.            ?

07.04       Anonimna.         (št. user posted image  2 , št.user posted image 1)             ?                  ?

TRENUTNO NAS JE: 3   nosečke    





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI               DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ                                                                           








(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 21:20:21   
Artičoka
Še na hitro od mene - sem res utrujena, kar pa ob hiperaktivnem 17-mesečniku ni nič čudnega user posted image
Pregled imam 26.8. in zdi se mi, da je do takrat še ceeeela večnost. Povedala nisva nikomur in nimava namena vse do NS. Pri prvi user posted image  sva po NS povedala le staršem, vsem ostalim pa šele v 5. oz. 6. mesecu - mi je uspelo kar precej časa skrivat nosečnost. Tokrat bo verjetno težje, saj se mi že zdaj zdi, da sem napihnjena user posted image  No ja, samo da bo vse ok s pikico - to je najvažnejše!

Grem kar spat - nočko! user posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 22:34:14   
kekec in mojca
Še ena aprilčica 2008, ki je nostalgična! Res je, kar je rekla Tosja, to je en prekrasen mesec za nove otroke! user posted image Moj Tine je zdaj star že tri mesece in pol - joj, kako čas beži!

Meni je prav pokazal test šele 4. avgusta, ostali testi so bili negativni...

Vso srečo vsem aprilčicam 2009! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 7:27:31   
tasyo
Drage aprilčice!
Naj vam nosečnost poteka čimbolj mirno in lepo, potem pa vam želim zdravih in živahnih čmrlčkov...
Sicer pa je to čas, ko se že z malce nostalgije spominjam, kako smo ravno v tem času lani naredili našo princesko. Aja, pa super mesec je za rodit, ker boste že takoj lahko šle na dolge sprehode z vašimi malčki!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 7:47:46   
supermiška
No da se pofočkam tudi sama. tester je pokazal user posted image /user posted image .
To je moja 3 user posted image  od tega imam doma že skoraj 3 leta starega sinčka. Z pozitivnimi mislimi naprej in verjamem v to da bo zdaj vse OK. PDP naj bi bil v začetku aprila 2009 za pregled še nisem klicala ko bodo nove inf. sporočim.
Srečno vsem souser posted image .

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 7:53:00   
SpeliG
Iskrene čestitke tudi z moje strani, sem aprilčica 2008 in imamo 3,5 mesecev staro sončico. Upam da boste vse srečno prispele do aprila 2009 in potem  v najlepšem obdobju leta dobile svoje srčke. Poleti ne boste imele trebuha, drugo leto poleti pa boste že lahko na morje vzele svoje aprilčke, krasno obdobje za nosečnost.
Srečno!user posted image

(odgovor članu supermiška)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 8:02:14   
Artičoka









user posted image APRILSKI SRČKI 2009user posted image

PDP             IME               (št.user posted image ,št.user posted image )            PREGLED        NS

user posted image


03.04       Artičoka            (št .user posted image 2 , št.user posted image 1)            26.8.            ?

05.04       april09              (št.user posted image 3,  št. user posted image 1 )           20.8.            ?

07.04       Anonimna.         (št. user posted image  2 , št.user posted image 1)             ?                  ?
xx.04     supermiška         
(št. user posted image   3 , št.user posted image 1)             ?                  ?

TRENUTNO NAS JE: 4   nosečke    





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI               DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ                                                                           









(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 8:03:07   
Artičoka
Čestitke supermiška!!! user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa s pozitivnimi mislimi naprej... user posted image

Pa hvala vsem za dobrodošlico in lepe želje! user posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 8:39:54   
april09
Supermiska user posted image user posted image  Bravo!

Kako ste kaj? Jaz sem odlicno - nobenih stranskih ucinkov nosencosti, edino skoz hodim teste preverjat, ce je + se vedno tam user posted image user posted image  Kar ne dojamem user posted image

Articoka, super za pregled! kok dalec se zdijo pregledi zdaj a ne...

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 9:00:36   
resnično srečna
Pozdravljene aprilke09...

tudi meni se je lani zdelo vse daleč...in ko sedaj gledam mojo bajskasto 3mesečnico...se mi zdi, da gre vse prehitro...tako da uživajte teh 9 mesecev, ko vam rastejo trebuščki...ker veste jaz trebušček imam samo žal samo spominček, ki bi se ga rada znebila...prej je pa bil tako fin občutek, ko si vedel, da te tam notri nekdo pozdravi z brcami...

saj da ne boste mislile...sedaj me ta nekdo vsako jutro pozdravi z nasmehom, ko jo dvigujem iz koška...ampak vseeno...nosečnost je res eno fino obdobje v življenju vsake ženske...le naredite si ga najlepšega...in upam, da boste uživale...in imele seveda čim manj brezveznih zapletov, ki grenijo srečo ob pričakovanju...

pip

G.


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 12:06:14   
Majček28
čestitke vsem Aprilčicam 2009 user posted image

upam, da boste tako dobre čveke kot smo bile me, Aprilčice 2008 in punce, mogoče še en nasvet od mene: ne preveč brskat po internetu, raje si dopisujte in videle boste, da se vsem dogaja enako. Spomnim se, ko sem hotela vse izvedet o nosečnosti, o zapletih, o pregledih,...in kmalu bi se mi zmešalo od vsega kar lahko prebereš na netu. Poslušajte svoje telo, svoje srce in pogovarjajte se med sabo...zelo  dobro se boste počutile v medsebojni družbi. Pa za kakšno srečanje e dogovorje; je tko luštno odkrit kdo se skriva za imeniuser posted image

Srečno vsem in res ste si izbrale najboljši mesec za imeti user posted image

p.s. če boste kdaj za kaj v dvomih, se pa lahko tudi na nas obrnete, sedaj smo na forumu dojenček.

_____________________________

BRINA JE POSTALA SESTRICA...WIIII
DOBILA JE BRATCA JURETA
....zdaj imamo dva sončka....
You are my sunshine, my only sunshine,
you make me happy, you make me smile....

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 12:32:16   
Artičoka
Hvala vsem aprilčicam 2008!!! Res ste super!!! user posted image user posted image user posted image

Jaz si želim le to, da bo vse ok - nekaj težav s krvavitvami sem imela že v 1. user posted image , tako da upam, da bo tokrat malo lažje. Pregled je taaaaako daleč, moja G. pa v sosednji stavbi, kjer delam - bi kar med malico skočila na UZ user posted image Znakov, razen izostale M, pa nobenih, počutje super!

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 12:42:30   
supermiška
Kot vidim imate vse preglede v 8.tednu kako to? Jaz vem nazadnje sem imela sama že v 6.tednu je pa res da je to samoplačniški UZ.
Kje imate svoje ginekologe? Ali v ZD ali privat?

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?