|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 13:30:03   
april09
supermiska, osebno v 6 tednu ne bisla na pregled, ker obstaja moznost, da se se nic ne vidi. Pol bi se pa pozrla od skrbi. Tko da jaz imam nekje 7t3d in takrat se mora videt, ker tocno vem, kdaj sem imela O.
Jaz imam G na ginekoloski kliniki. pregled imam pri nadomestnem G, ker je moja cel avgust na dopustu.

(odgovor članu supermiška)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 13:37:47   
Anonimna.
Se počasi zbiramo, lepo. Jaz imam pregled šele 15.9., ko bom v 11.tednu. Sem že prvič imela tako, če pa je karkoli narobe, lahko seveda uletim kadarkoli. Torej, se bova še kar lep čas načakala z mojim, preden bova videla najino pikico.

Artičoka, jaz pri marčevkah nisem nikoli aktivno sodelovala, sem vas pa seveda spremljala. Se pa zaenkrat še super počutim, nobenih slabosti, samo veseljeuser posted image . Moj pravi, da že imam nosečniški sijajuser posted image user posted image .

In hvala vsem za lepe želje, bomo poskušale uživati maksimalno-še za vse vas aprilčice 2008!user posted image


(odgovor članu supermiška)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 13:44:43   
Artičoka
Moja G je privat s koncesijo. Na prvi pregled pa nikoli ne naroča pred 8. tednom. Sem bila tudi v 1. user posted image naročena v 8T, a sem bila zaradi izcedka in krvavitve že v 6T, pa sem že slišala srček.

Anonimna. a ti bo v 11.tednu delala tudi že NS?

Kako pa je drugače počutje? Jaz sploh nimam občutka, da sem noseča user posted image

(odgovor članu Anonimna.)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 14:13:57   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: Artičoka


Anonimna. a ti bo v 11.tednu delala tudi že NS?





Se opravičujem, ker se spet vtikujem v vašo debato....nostalgija... user posted image

Sam to glede NS v 11. tednu - za NS mora biti fižolček že dovolj velik. Jaz sem bila tud par dni prehitra, mislim da v 12t. Če se prav spomnim mora bit velik 4,5 cm.

Uživajte na NS - pa očke obvezno zraven vzet...user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 14:20:30   
supermiška
Sama sem imela v prejšnji nosečnosti to je v decembru 2007 pregled v 6 tednu in se je edino lahko razbralo da nosečnost je. Nasledno sem imela pa potem v 8 tednu kjer pa se je že videl srček. Sama bi šla prej samo zaradi previdnosti ker imam pač slabo izkušnjo za seboj.

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 14:22:07   
april09
user posted image user posted image user posted image  Jaz tud nimam filinga nosecnosti - sem vceri mojemu omenila, da bi morda se kak test naredila (ker 5 jih ni bilo dovolj user posted image ), pa me je skoraj nekam poslal, kaj mi se ni jasno. user posted image  Zdaj se lahko vsaj izgovarjam na hormone, da me dajejo - ceprav me se ne. Vsaj mislim, moj pa ze pravi, da mi temperament ven seka user posted image

Joj Ariticoka, jaz tud upam, da nas bo cim manj imelo kaksne probleme.
Oz pri sebi si zelim, da ce ze mora it kaj narobe, naj gre cim prej. Ampak saj bo vse ok user posted image user posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 14:49:37   
Artičoka
Jaz sem tudi danes tuhtala, da bi šla še en test kupit user posted image ne, ne, moram se malo ustavit... Sicer pa kaj dosti ne moremo vplivati - nosečnost je pri vsaki zaželjena, za te male pikice bi naredile VSE, a žal ni vse v naših rokah - upajmo na najboljše, a ne? Pozitivne misli, pa bo user posted image



(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 15:05:29   
sonček85
kaj je sedaj to kake imate ,da če že gre kaj narobe naj gre sedaj.sploh ne sme ižt in pika-pozitivne misli .šcccccccccc stran s slabimi -je jasno.vas morem malo kregat.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 20:51:20   
avelina
še ena aprilčica se vam pridružujeuser posted image   to je moja prva user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 20:55:02   
Artičoka
Čestitke in pozdravljena avelina user posted image user posted image user posted image  Te bom dodala na seznamček user posted image

Kje se pa ostale potepate? Meni je možek pripravil celo skledo sadne solate s sladoledom - ja, crkljanje se je že začelo user posted image

(odgovor članu avelina)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 20:56:46   
april09
Men pa lubenico user posted image  Ampak sem se odlocila, da se to nosecnost ne mislim zredit cez 20 kg kot v prvi. Tkoda sem danes ze pol ure orbitrekala user posted image  user posted image  Sem sama sebe presenetila user posted image  Predvsem se moram sladkega izogibat - kar pa trenutno sploh ni tezko, ekr mi ne pase user posted image  meni velikemu sladkosnedu user posted image user posted image

Avelina - dobrodosla user posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 20:57:52   
Artičoka











user posted image APRILSKI SRČKI 2009user posted image

PDP             IME               (št.user posted image ,št.user posted image )            PREGLED        NS

user posted image


03.04       Artičoka            (št .user posted image 2 , št.user posted image 1)            26.8.            ?
05.04       april09              (št.user posted image 3,  št. user posted image 1 )           20.8.            ?
07.04       Anonimna.         (št. user posted image  2 , št.user posted image 1)             ?                 ?
xx.04      supermiška         
(št. user posted image   3 , št.user posted image 1)            ?                 ?
xx.04      avelina                (št. user posted image  1, št. user posted image  0)              ?                 ? 



TRENUTNO NAS JE: 5  nosečk    





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI               DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ                                                                           



(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 20:59:44   
Artičoka
Jaz sem se v prvi nosečnosti zredila 17kg in jih izgubila 21 user posted image   Se sploh ne sekiram zaradi kilc - imam dobre gene, pa upam, da me tudi tokrat ne bodo pustili na cedilu user posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 21:03:21   
april09
Mene se se vedno drzi 1-2 kg user posted image user posted image  

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 21:17:10   
Artičoka
Eh, to pa res ni nič user posted image  
A je še katera taaakoo lena? Zvečer, ko spravim malega spat, se samo vržem na kavč in zeham. In potem samo sebe prepričujem, da še ne smem spat, ker ni še toliko ura user posted image

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 21:22:58   
april09
Joj, jaz nimam casa bit lena.. moram se mal za sluzbico delat user posted image
Bi sla pa takoj spat user posted image  No saj bom sla, ker bo jutri spet pestro - velik zadev za postorit.

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 21:27:40   
Artičoka
Mene pa naš mali čist zmatra - je pravi hiperaktivc, kot bi bil na ecstasyju user posted image  Pa po 17-ih mesecih še vedno ne spimo kot bi morali. No ja, še za vse bo čas.
Jaz imam v službi malo zatišja, tako da na skrivaj berem forum - pššššš user posted image
Grem pa počasi pod tuš, pa v mižule.

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Aprilčice 2009
29.7.2008 21:35:42   
april09
prespana noc - kaj je to ???????? tko da .. user posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 7:56:01   
Anonimna.
Artičoka NS mi bo delala nekje v 14. tednu, če se prav spomnim. Sicer pa tudi jaz še nimam nobenih nosečniških znakov. Edino sem prebrala, da smo nosečnice (poleg vsega ostalega) tudi bolj pozabljive, tako to da pridno uporabljam kot izgovor, pa se mi moj samo smejiuser posted image

Hja, kilogrami, jaz ne mislim kaj posebej pazit-sem se v 1.user posted image  prav tako zredila za 20 kg (pa sem normalno jedla) in je šlo vse nazaj brez problemov.

Zvečer tudi jaz ob 17-m padem v posteljo, vendar od prejšnjega tedna zelo slabo spim. Zbudim se nekje sredi noči in ne morem spati kakšni dve uri.user posted image

Avelina, dobrodošla še v mojem imenuuser posted image

Uživajte punce!

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 9:01:15   
april09
Jao, mene pa mislim da mal hormoni dejansko dajejo.. Sem prebrala, da je ena avgustovka sporocila, da gre v P, ker so popadki na 7 min in so me custva cist prepravila ob spominu na porod .. sem se kar razjokala user posted image user posted image  jaoooo user posted image

(odgovor članu Anonimna.)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 9:48:35   
Artičoka
april09 user posted image Hormončki, hormončki user posted image
Jaz sploh nimam občutka, da sem noseča - nobenih znakov, nič! Razmišljam, da bi šla danes še po en test user posted image

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 9:49:46   
Joob
Ojla Pupike,
se vam lahko pridruzim?
Namreč, včeraj sva aredila test, ki je končo pokazal PLUSek in upava, da bo tokrat vse ok.
PDP mislim, da je 7.4.09user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 10:11:29   
avelina
hvala za dobrodošlico user posted image tudi jaz vam čestitam in želim čim lepšo user posted image
jaz tudi nimam občutka da sem noseča- razen napetih prsi user posted image
PDP po mojih izračunih je 2.4.2009

čestitam joobuser posted image

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 10:16:20   
Artičoka













user posted image APRILSKI SRČKI 2009user posted image

PDP             IME               (št.user posted image ,št.user posted image )            PREGLED        NS

user posted image


02.04       avelina              (št. user posted image 1, št. user posted image 0)            ?                   ?
03.04       Artičoka            (št .user posted image 2 , št.user posted image 1)            26.8.            ?
05.04       april09              (št.user posted image 3,  št. user posted image 1 )           20.8.            ?
07.04       Anonimna.         (št. user posted image  2 , št.user posted image 1)             ?                 ?
07.04      joob                    (št. user posted image ?,  št. user posted image ?)              ?                 ?
xx.04      supermiška         
(št. user posted image   3 , št.user posted image 1)            ?                 ?




TRENUTNO NAS JE: 5  nosečk    





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI               DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ                                                                           




(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Aprilčice 2009
30.7.2008 10:16:58   
Artičoka
Pozdravljena Joob in čestitke za plusek!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?