|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.7.2008 22:29:49   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

user posted image Naši tamali (moja sestra) še 4 leta, kar hodijo tja na morje, ugibajo a je tisti-a, ki prodaja šaro na štantu v Premanturi ona ali on. user posted image Smo mogli že prvi dan tja, da bi dobili novo mnenje, pol pa spet ni bilo OK, ker sva midva rekla da je user posted image , drugi pa mislijo, da je user posted image . A ste sye vi tudi s tem ukvarjali user posted image . So že padle ideje, da ga-jo slikamo in tu gor sprožimo anketo. user posted image   Ja, takle mamo. Z nečem glupim se je na dopustu pač treba ukvarjat. user posted image

To je ONA. Mi smo tam tamalima dvema plastične cokle kupili. Mi je pa za spol povedala prijateljica, pri kateri smo bili, oni so tam napol domačini, tako da je to zanesljiva informacija. Mislim, saj res ne moreš vedetuser posted image . Jaz sem sicer takoj na žensko pomislila, ampak ko začneš gledat, pa ne veš več.

Ja, naš prejšnji mini dopust v Premanturi je bil super, družba, otroc so zunaj letali, uživali smo sto na uro. Zdaj smo spet vabljeni tja, da si popravimo okus od tega  dopustauser posted image . Samo ne vem, če bo zneslo s cajtom...

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.7.2008 22:32:09   
teta beta
Janeja, jutri grem. Še ne vem, kdaj, po moje bom šla ob kakšnih 12. ali enih, da grem dat malega slikat za osebno in tudi kar na občino oz. UE, potem pa domov na kosilo. Bom pa potem še celo popoldne tam, ker pride stara mama domov iz bolnice. Ravno zadnjič, ko sem doma spala, jo je nekaj dušilo in je težko dihala in je imela nekaj vode v pljučih, tako da je ostala v bolnici. No, so jo obdržali bolj zaradi brata, drugače bi jo verjetno kar domov poslali, ni bilo tako resno. V glavnem, nekje tak čas naprej bom v tistih koncih. Lahko bi se zmenile okrog poldneva ali okrog dveh, pol treh ali pa potem kasneje, po peti uri. 

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.7.2008 10:00:29   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Ojla, mačke! Evo mene spet doma, en dan prehitro. Jaaa. Vidim, da ste se vse, ki ste bile na morju, imele fajn.

No, mi se nismo imeli fajn. Evo, pa sem izrekla. Ja, muka je bilauser posted image . Prav res muka in zato sva se tudi odločila, da se vrnemo prej. Nikoli več za tako dolgo in brez družbe. Skoraj bi se nam vsem štirim kolektivno sfecljalo. Prvih nekaj dni je bilo slabo vreme, dolgcajt do amena, mulca sta se cele dneve drla ko ubrisana, sploh Vasju se je totalno utrgalo in resno me je skrbelo, da sosedje mislijo, da ju non štop tepevauser posted image . Česa takega pa res še ne.

No, v soboto in nedeljo smo naleteli na znance, njihov fantek je Vasjeve starosti in je bilo super - lepo vreme, dobra družba. zadovoljni otroci. Včeraj pa spet jovo na novo, histerija od jutra do noči, dretje, dretje, dretjeuser posted image user posted image user posted image . Aaaaaaaaaaaaa! Tako da sva kr rekla, da gremo domov. No, potem je ponoči Kajčo jokal in kazal na uho, tako da smo šli direkt s Cresa k zdravniku v Celje, samo toliko, da smo ugotovili, da mu ni nič in res bohved, kaj je blo to ponoči.

Tako, zdaj žerem čips, pijem pir in glodam čokolado. In NOBEN SE NE DERE; JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEuser posted image user posted image user posted image . Spita in jutri gresta v vrtec, HAHAHAHA!!!!




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ooooo, zdaj vidiš, zakaj jaz vedno jamram, pri nas je to dretje, teženje, nagajanje eden drugemu na 10-minutnem reduuser posted image    Pa mi noben ne verjameuser posted image   No, zdaj oba čez počitnice čuva ati, pa mu kdaj popoldne milostno pustim, da gre igrat tenis ali je pač doma, jaz pa zverinice peljem ven sama.... Da pride malo k sebi. Mislim, da ko bomo imeli tista 2 kv. metra lastne zelenice, da bo bistveno bolje (upam, da  se ne motim)...

Pa če tisti čips me je zbodel v oči oz. grlo ----- a misliš da je Mr. Monti zadremal, da si si privoščilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.7.2008 21:24:14   
teta beta
Janeja, sem se v Žalcu spomnila, da ti sploh nisem poslala telefonske ali kaj takega. No, sicer pa na koncu niti nisem imela časa. Grem pa spet v petek dopoldne, ker sem (seveda) doma pozabila Janošev rojstni list in nisem nič zrihtala razen slik. Grem pa takrat tudi z Dašo, da si še moj malo spočije od dopusta user posted image .

Jutri pa grem v Celje zamenjat ene hlače v H&M, ker mi danes ni zneslo, tako da če se kateri da dobit, se lahko zmenimo.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.7.2008 21:52:20   
mavo
Dober večer, babe!

Naj vam poročam, da smo fajn, pa Skuštrana in Ropotuljica menda tud. So danes poročali, da je na vsem območju okoli Paklenice povsod zmanjkalo pira!!!! A vidite v tem kakšno povezavo?user posted image user posted image user posted image

V glavnem, držte se, tu je vroče ko vrag, vendar se uspešno hladimo s pirom


Čao

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 5:11:15   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: mavo

Dober večer, babe!

Naj vam poročam, da smo fajn, pa Skuštrana in Ropotuljica menda tud. So danes poročali, da je na vsem območju okoli Paklenice povsod zmanjkalo pira!!!! A vidite v tem kakšno povezavo?user posted image user posted image user posted image

V glavnem, držte se, tu je vroče ko vrag, vendar se uspešno hladimo s pirom


Čao


Hmmm user posted image , le kaj bi to lahko bilo? user posted image user posted image user posted image


Jerebica, nujno bi rabila tvojo telefonsko oz. telefonsko od tvoje tašče - "cukerpekerce". Na ZS, seveda.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 6:26:44   
Naty*Taja
Ojoj, Jančika si me kr prestrašla! Sam upam, da bo pri nas tak kot lani, ko sta bila prava cukra. Sam lani sta skoz družbo imela, letos bodo pa kolegi mal stran...Pa po moje ne bo frke, ker me bosta čist zase imela skoz... user posted image
Mavo, pira je pa po moje zaradi Jančike zmanjkalo...user posted image .
Huanita - jaz nikol nisem rekla, da ti ne verjamem, kar se malih tiče, ker imamo velikrat isto štalo! user posted image
A ste še za tretjo rudno? user posted image user posted image user posted image   Sem ravno prej študirala, ko sta oba tamala k nama pririla in se me oklenala vsak s svoje strani in zaspala nazaj (jaz pa seveda nisem mogla več spat), kam hudiča bi zdej še tatretjega stisnila - a kr na mene? user posted image
Evo, takle mamo pa pri nas.
Grem danes v Rogaško na pregled za srce, da vidim, kak dolgo bom še žvela...user posted image
Imejte se in se pišemo...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 11:23:45   
pikecpokec
Grem danes v Rogaško na pregled za srce, da vidim, kak dolgo bom še žvela...


Še enih 100 let! Sej veš: kopriva ne pozebe user posted image .

Jst sem pa dans delavno. Eno anketo sem že odpikala, še za eno sem zmenjena ob 13h, pa jih bo ŽE 6 user posted image . Ajmene, moja mentorca bo ponorela user posted image . Ja, ka pa nej, če so eni tko neslani. Aja, če bo katera kako nepremičnino prodajala ali kupovala pa bo iskala dobro agencijo, povejte. Zdej mam že izkušnje user posted image .

Drugač pa smo vikend preživeli na Pohorju, na našem vikendu. Djedi so drva sekali za zimo, mi smo pa divjali naokoli. Tam je res raj za take tamalčke. Sami travniki, bregi, krave... V glavnem, Gal je užival! Pa še gob smo se najedli- lisičk in marel user posted image .

Jutri gre tamali spet malo na ''dopust'', tko da si midva v soboto privoščima eno turo v hribe. Kak predlog? varianta a-la Kamniško ali Savinjsko sedlo.

No, lepo se mejte!

pa-pa


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 15:10:51   
Bonnie_RR
Sem prej slike urejala. Ene par utrinkov z našega dopusta...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 17:16:54   
Meggi
O, kaka tuga,.. Le dopustnice se vračajo z zgodbami,.. takih in takih!

Otroci in morje in beseda dopust. Misija nemogoče skor če si ne odklopiš možganov.

Jaz sem si rekla da morš to sprejet in gotovo. Prej zakapiraš, prej ti je boljš. Že po 10 min ko zjutri vstanejo so se zmožni skregat, ustvarit drenje v bajti, sam zarad tega ker nimajo čist iste žlice za jest, al pa je sedež na drugi strani v avtu pripet,.. pa take jajce...

No, na morju smo mi hvala Bogu spoznali ene fletne Primorce, se režali, otroc so se zaigrali, in je po 3dneh tuge (samo naša familija- se je zmožna skregat na dopustu) smo res imeli dopust. Jaz sem si ukradla jutranji mir. Vstala sem ob 6h šla s kolesom eno jutranjo turo, sama na kofi v miru, se kopat v mirno morje, po cajtnge,. s knjigo.. superca. In tako sem ČUTLA da imam dopust Dopust. Ob 9h ko so se naši zbudili (z atom vred), sem že imela lep dan, neki doživela,... 
A ja še to prebrala sem 3 knjige- moj je pa le eno križanko rešil... in sedaj seveda tuli, da je bil varuška user posted image

VSEM KRASEN DOPUST IN MOŽGANE NA OFF!!!

Huanita, sem že pokorno nazaj v službi, guram spet, lahk se pa pop. morda jutre kej okrog pripelješ. V soboto ali nedeljo odvisno od vremena, upam da nam rata se v kak bazen še mal vržit.

Aha še to! A je bila katera na Golteh v poletnem času, mi šibamo 15 na mini vikend na frišn luft!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 17:49:38   
HuAnita
A ste še za tretjo rudno

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja




Neeeeeee! Sem že 100x rekla!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 19:29:30   
snorlax
HuAnita, sem videla, da si v službi. user posted image

Jančika
, pri Montiju sem prebrala, da si napisala, da pico najprej malo zapečeš, pa šele potem obložiš. Super ideja, bom probala. Drugače pa sem zabluzila totalno. Častna skavtska, od jutri naprej strogo.

Naty-Taja, ti kar izvoli v 3. krog. Jaz, never-ever.

Drugače pa me v teh dneh čaka en težek pogreb. Umrla je mamina sestrična, ki se je prvič spopadla z rakom, ko je bila mojih let. Bila je prava mati korajža, ko so že vsi obupali, je še kar vztrajala, do konca ni obupala, niti enkrat pojamrala, čeprav jo je rak dobesedno prežrl skoz in skoz. Pokopana pa bo verjetno točno na svoj 51. rojstni dan. user posted image user posted image user posted image

Moj sine pa gre jutri prvič v službo (počitniško delo). Je kar ponosen, da si bo zaslužil prve čisto svoje solde.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 21:34:55   
Janeja
Mi še na polno uživamo zadnje počitniške dni in sploh nimam časa za RR.

Teta beta, včeraj sploh nisem gor pogledala in sploh nisem vedela, da si "pr sosed". Jutri pa imam tudi jaz neko laufarijo po občini, pa še v Cityja gremo popoldne, tako da spet odpade kofetek.

Bonnie, super slikce. Kako se je pa obnesla pot z letalom? Si ne predstavljam kako se spakira za familijo za dopust, če si omejen na 3 kufre. user posted image Mi še trugo na strehi zraven peljemo, da stlačimo vse v avto. user posted image

Naty-taja, ti kar izvoli v tretji krog, jaz pa sigurno nikoli več. 2x je bilo čist dost.

Snorlax, saj si z Montijem že ogromno dosegla in si zaslužiš, da se mal pregrešiš. Vem, da ko se boš odločila, boš spet 100% pri stvari, ker imaš železno voljo. Jaz tega ne bi nikoli uspela.
Pa naj bo ta hud dan čim prej za tabo. Verjamem, da je težko.



(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 21:47:16   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
Jerebica, nujno bi rabila tvojo telefonsko oz. telefonsko od tvoje tašče - "cukerpekerce". Na ZS, seveda.

Jerebici je crknil net, ima pa zato mastitis. Ji lahko jaz rečem.

Sožalje za teto.

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja
A ste še za tretjo rudno?  

Ja. Ampak zdaj je že 10 tednov po abraziji, menstruacije pa še od nikoder, tako da ne vem, kdaj bo kaka akcija. No, dva dni me že joške bolijo, tak da nekaj se dogaja in mogoče bomo jeseni že lahko kaj začeli planirat.

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
Drugače pa sem zabluzila totalno.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj se to pravi. Jaz sem se na morju ful držala, ob prihodu domov sem si pa tak dala duška prvi dan, da je blo kr kej. Ampak mi je čisto zdrmalo sistem - zatečene roke, slabša prebava; ni vredno.






(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 22:18:53   
Meggi
Jančika vsaka čast za 3.krog. Se sprašujem, če kje prodajajo potrpeljenje in živčke. Men ga zaenkrat 2 pupe dovolj spijejo. Ma pri nas je dretja, cviljenja in letanja na kvadrat. Tamala se sploh ne zna potih pogovarjat. Turbo varianta. Ma včasih res komi čakam da zaspita. Kaka idila v miru. Je res kr škoda spat it, ko je tak fajn v miru uživat.user posted image

A ja, kaj je s Skabi, odrezana od sveta- brez neta! Ma cela tuga je tule!!!

Da vas še tuki podrezam;

1. s čim naj spravim VOŠČENKO iz lepih cot (ata zgleda da preveč pospravlja igrače, jo je imel v žepih,. cote pa ble v sušilcu)user posted image

2. čokoladn sladoled na majčkah- ne gre dol z Vanishom user posted image user posted image

A ja ma sn neki naspidirano tečna dons res ja! user posted image

Hvala če bo katera uspela kaj naflofat!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 22:42:38   
Jančika_
Meggi, za voščenke ne vem, čokoladni sladoled pa gre dol če ne z Megliom, pa z namakanjem. Kar v gosto raztopino praška daš čez noč, pa je.

Pa še naše morske slike. Saj je bilo vmes med posameznimi epizodami dretja tudi zelo fajn, no, pa na koncu je bilo lepo vreme.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 23:01:02   
pikecpokec
Ma, Jančika, ti si pa ful suhcena!

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 23:03:55   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Ma, Jančika, ti si pa ful suhcena!

Ne vem, če se temu glih tak reče, to je bolj dober kot kamereuser posted image . Ampak ja, se pozna, da veliko tečem. Pa tule je bla tak mrzla voda, da me je kr skup potegnilouser posted image .

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 23:18:26   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Ma, Jančika, ti si pa ful suhcena!

Ne vem, če se temu glih tak reče, to je bolj dober kot kamereuser posted image . Ampak ja, se pozna, da veliko tečem. Pa tule je bla tak mrzla voda, da me je kr skup potegnilouser posted image .




Bejš, no! Tebe pa potem vedno skupaj potegne, ko te vidim v živo.... Vidiš, zaradi takilhle mamic se potem jaz sekiram --- imajo tudi 2 otroka, pa take, kot da še seksati ne znajo, kaj šele da so 2x doživele poroduser posted image

Pikecpokec - če s ene motim, je pa tebe še manj...

Meggi - tudi jaz bi rabila tečaj odstanjevanja madeževuser posted image user posted image user posted image  
Zdaj me pa res zanima ---- sploh naš mali se uspe namazati, še preden pridemo v avto - že stakne kako smolo, šmir, kar nekaj, pa ne gre dol. Saj poskušam čimprej namočiti ali vsaj še isti dan, ampak pri meni 50 % flekov ostane. Zdja pa bosta naši matematičarki hitro zračunali, kako dolgo že imam vse cote poflekane..... Pa kar na jok mi gre, ko malemu oblečem novo belo srajčko, pa mu kdo poturi sladoled ali pa bilo kaj, mah, ta se še s kruhom uspe naflekati, da ne gre dol, res mi je škoda cot. Potem pa ju kak teden oblačim kot vojn sirote, pojirbane cunje s fleki, ampak potem pa mi je spet hudo pa bedno - šparai cote, ker jima drugo poletje ne bodo več prav....
Sem pa ravno zlagala prejle cote - pa najdem belo benettonovo majčko ful ful zaflekanouser posted image user posted image user posted image  nisem videla, ko sem obešala, zdaj pa tako ne bom več dol dobilauser posted image user posted image user posted image

Skratka, hotela sem napisati, da tudi mi imamo kako lepo&novo stvar, pa ni dolgo takauser posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 23:21:03   
Janeja
Sem mal slikce z morja gledala. Evo nekaj mivkastih:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Pa še nočni sprehod z lučkami:

user posted image

In nadaljevanje uživancije doma:

user posted image

user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
31.7.2008 23:28:56   
Janeja
In v tem času, ko sem se jas s slikami ukvarjala, se tle po dolgem času ful dogaja user posted image .

Jančika, luštni ste. Glede postavce pa itak brez besed - te že dolgo "skup vleče".

Fleki - mene najbolj mučijo tisti od sadja. Sploh breskve so user posted image . Vse ostalo pa dokaj uspešno odpravim s tekočim Arielom. Ga samo namažem po fleku, malo podrgnem in vržem prat. Sem danes presenečeno gledala celo Leine hlače, na katerih je bil grd veeelik flek of borovnic in ga ni bilo več. user posted image Trava, sladoled in ostalo sranje gredo na ta način brez problema dol.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.8.2008 4:33:23   
snorlax
Jančika, ja, lepo prosim, če mi lahko posreduješ telefonsko od Jerebice, ali pa če jo ti vprašaš za telefonsko od tašče. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.8.2008 8:09:45   
Naty*Taja
Hoj, kak ste pridne! Pa tistole vprašanje o tretjem krogu je bilo mal cinično zastavljeno - glede na vaše poste o nedopustu user posted image . Seveda razen Jančike in mene, ki to res načrtujeva. Pa še ktera verjetno.

Zdej pa že čist komi čakam drug teden, da odrinemo! Bom kr kako tako varianto vžgala, kot Meggi - sam hudiča, ko pri nas je auf že ob šestih do sedmih, tak da bi mogla kr konkretno prej vstat, če bi hotla met kako turo. Bom pa zvečer mulčka ob enajstih spat devala, da bosta zjutri potegnala... user posted image . Drugače pa jaz šele zdaj uživam na morju, ko imam otročke! Nisem nek poležavalski tip in mi je boljš aktivna varianta. Potem pa ogromno hodimo, divjamo po vodi... Sam da ni treba kr naprej prat, likat, pospravljat...
Dejte še kake slikce, je tak fajn gledat!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.8.2008 9:48:38   
Bonnie_RR
Super slike!user posted image

Mi smo letos kar vsi po vrsti ful uživali na dopustu (za razliko od lani, ko sva samo letala za tamalim in sva prišla domov čist uničenauser posted image user posted image ). Tud midva sva se lahko lepo zleknila na ležalnik, se pogovarjala, Nik se je pa lepo igral v mivki. Tud nasploh je bil ful priden. Pri jedi je lepo sedel, pojedel, počakal, v vodi smo veliko prečofotali, vsakič plavali do boj, potem se je pa tamali še ene 15min gor držal...
Po 2 letih je tud meni na dopustu uspelo prebrati knjigo za dušo (drugače prebiram samo študijsko literaturo), sem bila prav ponosna sama nase...user posted image No, včasih sem bila res pravi knjižni molj, zdej pa kar ni časa za takšne vrste branje... user posted image

Vožnja je bila tud fajn. Nik je bil 1. na letalu in na avtobusu. Oboje je bilo zanj posebno doživetje, na avtobusu je celo uro ven gledal in navdušeno razlagal, kaj vidi, na letalu je bilo pa tud fajn, samo ni bilo kaj veliko za videt, razen oblakov...user posted image Nazaj grede so otroci dobili pobarvanke in potem je še malo barval, drugače pa smo imeli obakrat let v bolj zgodnjih urah in je vsakič vmes še malo zadremal. Skratka, nobenih problemov!user posted image

Tretji krog... Hehe, mi še z drugim nismo začeli! Še ni pravi čas...

Snorlax... Sožalje!user posted image
Glede diete ti pa js, glede na doseženo, ne morem drugega rečti kot samo: kapo dol!user posted image

fleki... Nik zdej ful neki flekov ne dela, tu pa tam pa že kej napacka, da je potem to problem dol spravit. Js jih pošpricam s Triom, zdrgnem in sperem. Čist vse ne gre dol, veliko pa.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
1.8.2008 11:10:16   
darja33
Oj,
nej še js neki napišem.

Crkujem od vročine, šetam, hodim enmal v službo...

K Mavo nisem šla, ker je mala dobla enmal reakcije na cepljenje (tečna, pa mal vročine). Sicer je pa pri 3 mescih težka 7.150 kg pa 67 cm. Prava babika.

Vsaj dan sem skor v mestu tak da me kaj pokličte. Sem vedno za kavo ali pir.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?