|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:30:06   
kvaražugon
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Bi kdo kavo?user posted image

(koda za breakuser posted image )

Bi se kar prava kava prilegla.user posted image


Kaj pa misliš, kaj sedaj pijem? user posted image

A ješ tudi kaj?user posted image

_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:30:23   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Tukaj je bilo povedano , da se hčerke ne šolajo, ker so manj vredne kot pes...user posted image


Saj tudi pse šolajo.


Zdaj se pa odloči, prej si rekel 16 rok v eni hiši?


Menda veš koliko rok imaš v hiši oz. u šotoru?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:30:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon

IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

To je osnovno zavarovanje. Porod ni zastonj, če imaš le osnovno (in ne dodatno).

Očitno le nisi tako pameten, kot misliš. V Sloveniji osnovno zavarovanje krije stroške poroda. Zanj ne rabiš dodatnega zavarovanja. Nič ne doplačaš, če ga nimaš.


Aja sem pozabila še povedat, da jaz ko sem tako bogata si plačujem tudi dodatno,koliko pride pa itak veš,ker si ti tud tok bogat in si ga plačuješ, ali pa ne zmoreš tako visokega zneska??


Aja, pa da ne bo pomote, ne plačujem si ga zaradi poroda, ker sem sedaj celo sterilizirana...

Tok v informacijo, da ne bo naslednji komentar , da bom imela 10 otrok na račun...ne vem koga...

(odgovor članu kvaražugon)
  Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:31:11   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon

A ješ tudi kaj?user posted image


user posted image user posted image

Če verjameš ali ne, ko sem si delala kavo, sem še hitro enega maznila...Sendvič, namreč...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kvaražugon)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:34:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Predno se gremo zakaj mi povej najprej koga so ubili, da bomo vedeli o čem se pogovarjamo?


Pogovarjamo se o tem kar si pisala. 3 dni ga prepričujejo, potem pa sledi smrt.


Ja, samo komu se je to zgodilo? To kar sem jaz napisala je šeriat in ne morem rečt da nekaj ni če je in tudi obratno ne.
tako je po šeriatu...zanima me pa ko te to tok zanima komu se je to zgodilo?

Pa še to... vljudno je da če že sodeluješ da tudi na kako vprašanje odgovoriš!!!!

Postavila sem ti jih že malo morje....odgovora pa nobenegauser posted image

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:35:34   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Saj jih že sofinancirate, mislim da se jim plačuje zdravstveno zavarovanje in še kar nekaj stvari...


Nasa drzava sofinancira vse reveze brez lastnega dohodka. Nekaterim se delno najemnino pokriva, pa niso duhovniki, pa se zenske so user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:36:58   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Zato sedaj ne sprašuj koga, ker sama veš, da poimensko res ne moremo nikogar naštevati.

Zakaj pa ne?? Saj to bi bila top news in to ne en dan , kar kako leto...


Jaz jih lahko kar nekaj nastejem. Sam hudica, sem tako prirocno blokirana user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:37:58   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Zato sedaj ne sprašuj koga, ker sama veš, da poimensko res ne moremo nikogar naštevati.

Zakaj pa ne?? Saj to bi bila top news in to ne en dan , kar kako leto...


Jaz jih lahko kar nekaj nastejem. Sam hudica, sem tako prirocno blokirana user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti samo naštej, te bom jaz citiralauser posted image ... Me zanima, res..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:40:27   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Zato sedaj ne sprašuj koga, ker sama veš, da poimensko res ne moremo nikogar naštevati.

Zakaj pa ne?? Saj to bi bila top news in to ne en dan , kar kako leto...


Jaz jih lahko kar nekaj nastejem. Sam hudica, sem tako prirocno blokirana user posted image user posted image user posted image user posted image


Kako sem pozabljiva. Verjetno bodo itak vsi netapravi, ker ce bi bili pravi ne bi izstopili in potemtakem nobeden pravi ni izstopil. To, da ga caka smrt pa pise kar tako, za foro, da ni dolgcas.....user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:40:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0


To niso pravi katoliki. Kljub temu pa se je lažje izpisati iz RKC, kot pobegniti muslimanski smrti.














Samo Bog je tisti, ki o tem lahko sodi.



Kaj zdej? Kero bo prav?user posted image user posted image


(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:49:15   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Če potem jaz nisem bila katolik, zakaj sem bila v evidenci da sem?
 
Mogoče ker so te starši krstili. Saj je krst inicijacija v katoliški veri. Sicer ni dovolj, vendar je začetek poti.
 
In kaj je človek, ki ni krščen?
 
Ne vem kaj je, vendar sem prepričan da ni kristijan.
 
Kaj pa je človek ki je krščen ?
 
Mogoče enkrat bo kristijan. Samo Bog ve.

Ja no lahko glih ni ampak zakaj sem se pa mogla izpisat, če pa sploh nisem bila katolik??

Preklicala si pot h katoliški veri.
 
Aja, no vsak dan se kaj novega naučim.
 
Hagara je bila le začasna zamenjva za Saro. Vsaj tako piše v SP.
 
Je pa lepo da sedaj trdiš kontra tistemu prej...Kdo ima isto kri namreč...prej smo bili židje in muslimani iz istega, sedaj je pa že malo drugače...user posted image user posted image
 
Ista kri po očetu, vendar ne tudi po ženski strani. Samo muslimani štejejo izključno po očetu. Ostali štejemo tudi po ženski.

Krst je obred, obrezovanje ni obred.
 
Tudi sprejem v pionirje je obred.
 
Obrezovanje se ne dogaja v Mošejah niti ga izvaja kak verski voditelj. Musliman si lahko tudi, če nisi obrezan. Vendar se enkrat boš pa moral ,če hočeš slediti Islam v celoti.

Lahko našteješ po imenu, da vemo o čem govorimo. user posted image

Saj si pred nekaj minutk trdila da nimate obredov. user posted image

Ne jemlji stvari iz konteksta,ker ti ni v korist. Napisala in trdila sem in še vedno trdim, da muslimani nimamo nobenega obreda ki bi otroka rojenega muslimanskim staršem naredil muslimana.

Saj ga ne rabite. Otrok je musliman, še ko je v terbuhu (ne nujno muslimanskem)
 
Pa še to krstijo se vsi otroci,
 
"Jok ba, nekima samo malo kožice odrežu."


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:50:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0





Ni res. Tudi v katoliški veri lahko vsakdo vodi molitev. Sicer je pr'vas to bolj organizirano, namesto puščice je kar državna plača. Tudi verska policija v Egiptu ima državno plačo, a ne da?
 
Se pravi ti lahko vodiš sveto mašo ? Pa moja stara mama tud ane? user posted image user posted image user posted image
 
Državno plačo ima tisti,ki dela za državo, ne vem a si mal "počasen", ker moram ponavljat...
 
Tudi teologi, ki naprimer delajo na univerzi imajo državno plačo v Sloveniji ali se motim??
 
V Egiptu imamo versko policijo??user posted image user posted image  Človek se vsak dan, kaj novega nauči...Kje pa ima sedež ta verska policija, pa kaj dela, daj me mal informiraj da bom še jaz vedela, kar veš ti...


Vegetiraš? Čudn, da kraljica vegetira. Pred kakšno minutko si uživala.
 
Uživala bom čez slabih 14 dni ko se vrnem "domov". V Sloveniji pa vegetiram ja...




To je osnovno zavarovanje. Porod ni zastonj, če imaš le osnovno (in ne dodatno). Za nekoga kdor ne pride 3x letno v Slovenijo - luksuz.

Malo se izobrazi....iz kje se plača porod! Čeprav si plačujem tudi dodatno...ampak si ga tudi ti pa se mi je zdelo, da tega ne rabim posebej omenjat, znesek je itak za mene ji sem po tvojih besedah bogata zanemarljivo majhen...



Tega ni pri pravih katolikih. Ne sodi vseh po antipropagandi. Ali pa res 3x prideš v Slovenijo in vidiš na lastne oči?? user posted image

Aja a potem so pravi in nepravi? Ali pa se imaš ti za Boga?


(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:51:03   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Kaj zdej? Kero bo prav?user posted image user posted image


Pir pravih kristjanih sodi Bog, pri vas pa Šerijat (ali pa ti, sodeč po tvojih postih)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:53:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Kaj zdej? Kero bo prav?user posted image user posted image


Pir pravih kristjanih sodi Bog, pri vas pa Šerijat (ali pa ti, sodeč po tvojih postih)


Ne vem zdaj, kdo je sodil? Ti si rekel da so tudi nepravi kristjani, in da te krst ne naredi kristjana...

Šeriat je pa znan in če jaz povem kaj je v šeriatskem pravu zapisano jaz še nikogar ne sodim...

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:55:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon
Očitno le nisi tako pameten, kot misliš. V Sloveniji osnovno zavarovanje krije stroške poroda. Zanj ne rabiš dodatnega zavarovanja. Nič ne doplačaš, če ga nimaš.


Saj ni moja žena rodila v Egiptu. user posted image


Saj ti tud noben ni dal podatkov za Egipt ampak za Slovenijo...

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:56:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon

IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon
Očitno le nisi tako pameten, kot misliš. V Sloveniji osnovno zavarovanje krije stroške poroda. Zanj ne rabiš dodatnega zavarovanja. Nič ne doplačaš, če ga nimaš.


Saj ni moja žena rodila v Egiptu. user posted image

In kaj ima zavarovanje v Sloveniji veze z Egiptom?


JA? Kaj že?user posted image user posted image

(odgovor članu kvaražugon)
  Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:58:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Tukaj je bilo povedano , da se hčerke ne šolajo, ker so manj vredne kot pes...user posted image


Saj tudi pse šolajo.

Ja in kaj ima to veze z napisanim?? A se ti mal zgubljaš?user posted image


Zdaj se pa odloči, prej si rekel 16 rok v eni hiši?


Menda veš koliko rok imaš v hiši oz. u šotoru?

Jaz zase točno vem da imam samo dve ampak ti ko veš več o meni kot jaz sama mi boš pa še kak podatek povedal ane?


(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:01:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek


Nasa drzava sofinancira vse reveze brez lastnega dohodka. Nekaterim se delno najemnino pokriva, pa niso duhovniki, pa se zenske so user posted image


Lepo. Meni HB ne plačuje nihče nič.

Drugače pa kaj imajo sedaj ti reveži in neke ženske veze z katoliškimi duhovniki? user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:02:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Zato sedaj ne sprašuj koga, ker sama veš, da poimensko res ne moremo nikogar naštevati.

Zakaj pa ne?? Saj to bi bila top news in to ne en dan , kar kako leto...


Jaz jih lahko kar nekaj nastejem. Sam hudica, sem tako prirocno blokirana user posted image user posted image user posted image user posted image


Sem te odblokirala, da vidim kaj boš naštela? Pa ne najdem nič user posted image user posted image   Tko da bo bolje da dam kar block nazaj...user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:04:23   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Se pravi ti lahko vodiš sveto mašo ?
 
Sam napisal molitev in ne mašo. Saj ne znaš brati, ali kaj?
 
Državno plačo ima tisti,ki dela za državo, ne vem a si mal "počasen", ker moram ponavljat...
 
Saj nisi odgovorila, ali je verska policija na državnih jaslih (plači). Ne vem ali si počasna, ali le utrujena.

V Egiptu imamo versko policijo??user posted image user posted image  Človek se vsak dan, kaj novega nauči...Kje pa ima sedež ta verska policija, pa kaj dela, daj me mal informiraj da bom še jaz vedela, kar veš ti...

A nisi ti pisala o verski policiji? A ni bil hec o Vedenjski policiji? Počasna?

Vegetiraš? Čudn, da kraljica vegetira. Pred kakšno minutko si uživala.
 
Uživala bom čez slabih 14 dni ko se vrnem "domov". V Sloveniji pa vegetiram ja...

Zakaj te je mož poslal v Slovenijo da vegetiraš? A imaš moškega sorodnika s sabo, da te čuva? Ščiti?

Malo se izobrazi....iz kje se plača porod! Čeprav si plačujem tudi dodatno...
 
Saj si sama to že prej napisala. Samo je treba znati brati. Upam da ti vedenjska policija ne bo delala težava, če si se kje mejhn zmotila. Saj je bilo dobronamerno. user posted image
 
Aja a potem so pravi in nepravi? Ali pa se imaš ti za Boga?

Ne. Za Boga se imajo tisti ki so izmislili in podpirajo Šerijat, pa pobijajo tiste, ki ne verjamejo v "vedenjske" pardon verske pravljice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:05:52   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Lepo. Meni HB ne plačuje nihče nič.


Mislil sem da te muž vzdržava.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:07:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0


bla, bla, bla....



Eno in isto ponavljaš in se vrtiš v krogu...Brez veze, ne da se mi več. Ko boš povedal, kaj novega mi bo spet zanimivo...

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:09:00   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Saj tudi pse šolajo.

Ja in kaj ima to veze z napisanim?? A se ti mal zgubljaš?user posted image

Uporabno je da se deklica nauči ubogati, likati, kuhati, prati, čistiti itn. Saj je v tem sreča ženske osebe. Vsaj v pravem Islamu.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:10:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Lepo. Meni HB ne plačuje nihče nič.


Mislil sem da te muž vzdržava.


Žal ne znam bosansko, da bi ti odgovorila v istem jeziku...

Ampak ko te sedaj še moje finance zanimajo: imam dohodek svoj in pa z možem imava podjetje v katerem, pazi to jaz celo sem in tja ko mi čas dopušča tudi kaj delam...

A joj, sedaj si pa razočaran ane?

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:10:57   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Zato sedaj ne sprašuj koga, ker sama veš, da poimensko res ne moremo nikogar naštevati.

Zakaj pa ne?? Saj to bi bila top news in to ne en dan , kar kako leto...


Jaz jih lahko kar nekaj nastejem. Sam hudica, sem tako prirocno blokirana user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti samo naštej, te bom jaz citiralauser posted image ... Me zanima, res..


V vcerajsnjem postu sem nalimala dva imena Malkolm X , Ayaan Hirsi Ali : http://www.aei.org/books/filter.all,bookID.870/book_detail.asp ; http://www.aei.org/publications/filter.all,pubID.27315/pub_detail.asp - obsojena na smrt; zenska ni se mrtva, ker ima policijsko varovanje 24/7 ...  To je bilo za vzorec, bi bilo pa potrebno pogooglat malo...

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?