|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:13:03   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Misek


Nasa drzava sofinancira vse reveze brez lastnega dohodka. Nekaterim se delno najemnino pokriva, pa niso duhovniki, pa se zenske so user posted image


Lepo. Meni HB ne plačuje nihče nič.

Drugače pa kaj imajo sedaj ti reveži in neke ženske veze z katoliškimi duhovniki? user posted image


Ima s sofinanciranjem taksnih in drugacnih revezev, ki ne prejemajo drzavne plače, pa prosijo - s puscico ali kar s stegnjeno roko.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:14:25   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Zato sedaj ne sprašuj koga, ker sama veš, da poimensko res ne moremo nikogar naštevati.

Zakaj pa ne?? Saj to bi bila top news in to ne en dan , kar kako leto...


Jaz jih lahko kar nekaj nastejem. Sam hudica, sem tako prirocno blokirana user posted image user posted image user posted image user posted image


Sem te odblokirala, da vidim kaj boš naštela? Pa ne najdem nič user posted image user posted image   Tko da bo bolje da dam kar block nazaj...user posted image


Kako si vedela da naj bi kaj nastela, ce sem blokirana? user posted image user posted image user posted image  Sicer pa itak to ne bodo ta pravi muslimani, ma garant da ne user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:18:12   
kvaražugon
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Kako si vedela da naj bi kaj nastela, ce sem blokirana? user posted image user posted image user posted image   

Marogica te je citirala.

_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:18:48   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Žal ne znam bosansko, da bi ti odgovorila v istem jeziku...


Saj ne rabiš. Zastopim te.


Ampak ko te sedaj še moje finance zanimajo: imam dohodek svoj in pa z možem imava podjetje v katerem, pazi to jaz celo sem in tja ko mi čas dopušča tudi kaj delam...
A joj, sedaj si pa razočaran ane?


Saj nisem ni mislil, da ste revni. user posted image


< Sporočilo je popravil dadd0 -- 23.8.2008 2:20:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:20:42   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

V vcerajsnjem postu sem nalimala dva imena Malkolm X , Ayaan Hirsi Ali : http://www.aei.org/books/filter.all,bookID.870/book_detail.asp ; http://www.aei.org/publications/filter.all,pubID.27315/pub_detail.asp - obsojena na smrt; zenska ni se mrtva, ker ima policijsko varovanje 24/7 ...  To je bilo za vzorec, bi bilo pa potrebno pogooglat malo...


Pa Salman Rushdie, o tem smo že govorili. SE še tudi skriva, menjava lokacije, in denar, ki je bil razpisan se je iz 3 mio dolarjev podvojil.

Kot sem že omenila, mi je resnično všeč kot pisatelj in svetovljan.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:22:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0


 
Sam napisal molitev in ne mašo. Saj ne znaš brati, ali kaj?
 
Ja zsem pa imela v mislih verski obred-molitev in to pomeni pri vas sveto mašo.Pri nas lahko ta obred vodim tudi jaz ...Pa pri vas?

 

Saj nisi odgovorila, ali je verska policija na državnih jaslih (plači). Ne vem ali si počasna, ali le utrujena.

Ne vem kaj bi to bilo verska policija, ko bom to vedela, lahko odgovorim.



A nisi ti pisala o verski policiji? A ni bil hec o Vedenjski policiji? Počasna?
 
Aha, policija za lepo vedenje? No sedaj pa mi povej kaj ima ta policija z vero in od kdaj se imenu je verska policija? Počasen?





Zakaj te je mož poslal v Slovenijo da vegetiraš? A imaš moškega sorodnika s sabo, da te čuva? Ščiti?
 
Mož me ni nikamor poslal, ker sem svobodna oseba in o sebi odločam sama. Drugače pa ja imam tako osebo seboj.



Saj si sama to že prej napisala. Samo je treba znati brati. Upam da ti vedenjska policija ne bo delala težava, če si se kje mejhn zmotila. Saj je bilo dobronamerno. user posted image
 
Brezveze..., kot bi se pogovarjala z otrokom.user posted image
 
 

 
Aja a potem so pravi in nepravi? Ali pa se imaš ti za Boga?

Ne. Za Boga se imajo tisti ki so izmislili in podpirajo Šerijat, pa pobijajo tiste, ki ne verjamejo v "vedenjske" pardon verske pravljice.
 
aja? Kdo si je pa izmislil šeriatsko pravo? In pa muslimani so v vsej zgodovini ubili zelo malo tistih ,ki ne verjamejo v kar verjamejo oni. Med tem ko je za tiste ki niso "člani kakšne od krščanskih združb že velikokrat bilo slabo
Nzadnje ne tako dolgo nazaj:
 
11.7.1995 preko 8000 ljudi
 
Najbolj grozno pri tem datumu je, da so predno so šli na klavski pohod imeli sv mašo in poljubljali križ...pa da se ti obrne v želodcu, ampak res.
 
Zakaj je moralo umreti teh 8000 in še malo?


(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:23:26   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
V vcerajsnjem postu sem nalimala dva imena Malkolm X , Ayaan Hirsi Ali : http://www.aei.org/books/filter.all,bookID.870/book_detail.asp ; http://www.aei.org/publications/filter.all,pubID.27315/pub_detail.asp - obsojena na smrt; zenska ni se mrtva, ker ima policijsko varovanje 24/7 ...  To je bilo za vzorec, bi bilo pa potrebno pogooglat malo...


Kdo je ubil Benazir Bhutto?

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:24:31   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Kako si vedela da naj bi kaj nastela, ce sem blokirana? user posted image user posted image user posted image   

Marogica te je citirala.


Ti, ti ti Maroga.... user posted image user posted image user posted image
Sam je pa **** hitro zagrabila, ocitno firbec matra user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil Misek -- 23.8.2008 2:27:07 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu kvaražugon)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:26:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0


Saj ne rabiš. Zastopim te.

No pa jaz tebe ne, ker kot sem rekla ne znam bosansko, ampak se trudim, da te razumem...


Saj nisem ni mislil, da ste revni. user posted image

Ne sem mislila, da si razočaran ker celo delam...


(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:29:52   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Misek
V vcerajsnjem postu sem nalimala dva imena Malkolm X , Ayaan Hirsi Ali : http://www.aei.org/books/filter.all,bookID.870/book_detail.asp ; http://www.aei.org/publications/filter.all,pubID.27315/pub_detail.asp - obsojena na smrt; zenska ni se mrtva, ker ima policijsko varovanje 24/7 ...  To je bilo za vzorec, bi bilo pa potrebno pogooglat malo...


Kdo je ubil Benazir Bhutto?


Am... Eskimi? Laponci? user posted image user posted image user posted image user posted image
Muslimani nem, vsaj ne ta pravi, a nepravi itak niso muslimani, samo tako brezveze se zraven stulijo itd, itd....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:30:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Misek
V vcerajsnjem postu sem nalimala dva imena Malkolm X , Ayaan Hirsi Ali : http://www.aei.org/books/filter.all,bookID.870/book_detail.asp ; http://www.aei.org/publications/filter.all,pubID.27315/pub_detail.asp - obsojena na smrt; zenska ni se mrtva, ker ima policijsko varovanje 24/7 ...  To je bilo za vzorec, bi bilo pa potrebno pogooglat malo...


Kdo je ubil Benazir Bhutto?


Nimam pojma, samo vem da je ona tudi umrla in pokopana kot muslimanka, tako da jo ne morem štet med tiste druge,ki so ubiti,ker so iztopili...
 
Pa tudi, da ne bo pomote, pa da ne bo imel kdo kaj preveč dela z googlanjem...Jaz verjamem da obstajajao ti ljudje, ker Iran je sicer šeriatski ampak so pa strogi, zelo strogi.
 
In konec koncev tud če mi daš 1000 imen, jaz jih ne poznam .
 
Pa tudi kaj bi pa rad dokazal? Po šeriatskem pravu je tako da jih po 3 dneh ubijejo, ja in?? Kaj bi sploh rad?

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:30:47   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Pa Salman Rushdie, o tem smo že govorili. SE še tudi skriva, menjava lokacije, in denar, ki je bil razpisan se je iz 3 mio dolarjev podvojil.

Kot sem že omenila, mi je resnično všeč kot pisatelj in svetovljan.


No pa le nekaj spravimo skupaj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:33:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica


Pa Salman Rushdie, o tem smo že govorili. SE še tudi skriva, menjava lokacije, in denar, ki je bil razpisan se je iz 3 mio dolarjev podvojil.

Kot sem že omenila, mi je resnično všeč kot pisatelj in svetovljan.


Ja zanj vem, saj sem ti sama zanj povedala. A ni on tudi Iranec??

Jaz ga ne poznam niti me zanima, sam tako vem da se skriva...Zardi mene naj dela kar hoče. Pred Bogom bova pa oba stala tako ali tako in prejela pravično kazen...

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:37:25   
Anonimen
Torej spet par ur zabitega časa... aja saj je itak čvek ...

Itak a vi vidite v tem smisel, tam par uporabnikov kaj napiše o Islamu kot naprimer Neva6, pa jih noben ne jeb* 5 posto...

Se pravi se sploh ne gre za Islam.

Tko da a ima smisel?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:42:44   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Sam napisal molitev in ne mašo. Saj ne znaš brati, ali kaj?
 
Ja zsem pa imela v mislih verski obred-molitev in to pomeni pri vas sveto mašo.Pri nas lahko ta obred vodim tudi jaz ...Pa pri vas?

Seveda. Lahko si tudi imam, a ne da?
 
Ne vem kaj bi to bilo verska policija, ko bom to vedela, lahko odgovorim.

Saj si o tem sama pisala.

Zakaj te je mož poslal v Slovenijo da vegetiraš? A imaš moškega sorodnika s sabo, da te čuva? Ščiti?
 
Mož me ni nikamor poslal, ker sem svobodna oseba in o sebi odločam sama.
 
Res je. O sebi odločaš sama.


Saj si sama to že prej napisala. Samo je treba znati brati. Upam da ti vedenjska policija ne bo delala težava, če si se kje mejhn zmotila. Saj je bilo dobronamerno. user posted image
 
Brezveze..., kot bi se pogovarjala z otrokom.user posted image  
 
user posted image  (tudi za tebe bi se to dalo napisati)
 
Aja a potem so pravi in nepravi? Ali pa se imaš ti za Boga?

Ne. Za Boga se imajo tisti ki so izmislili in podpirajo Šerijat, pa pobijajo tiste, ki ne verjamejo v "vedenjske" pardon verske pravljice.
 
aja? Kdo si je pa izmislil šeriatsko pravo? In pa muslimani so v vsej zgodovini ubili zelo malo tistih ,ki ne verjamejo v kar verjamejo oni.
 
Zelo malo? A res? user posted image
 
Med tem ko je za tiste ki niso "člani kakšne od krščanskih združb že velikokrat bilo slabo Nzadnje ne tako dolgo nazaj:
 
11.7.1995 preko 8000 ljudi
 
Najbolj grozno pri tem datumu je, da so predno so šli na klavski pohod imeli sv mašo in poljubljali križ...pa da se ti obrne v želodcu, ampak res.
 
Zakaj je moralo umreti teh 8000 in še malo?

Saj je to v islamu normalno. Razstreliš se. Ubiješ folk. Greš u Đenet. (vsaj so ti tako obljubili). Sveta vojna (đihad). To je vsakdan v islamskem svetu. 8000 ni opravičilo za vse hudobije ki delajo tisti ki gredo u đamijo, pa potem v smrt (skupaj z nevini žrtvami). Tudi ni opravičila za nasprotno stran.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:44:57   
kvaražugon
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Ker se obrezovanje kar se tiče Islamskih držav tiče samo Egipta in Sudana ( HB je to zelo majhen procen muslimanov) je glavni Šeh - verski učenjak-voditelj Al Azharja pred leti javno izdal fatwo in prepoved tega dejanja,ker je kontra Islamu. Skratka je prepovedano. Če to narediš in te verska policija dobi, greš v zapor.

Sorry, ampak res si omenila versko policijo. Na strani 6.

_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:45:24   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Jaz ga ne poznam niti me zanima, sam tako vem da se skriva...Zardi mene naj dela kar hoče. Pred Bogom bova pa oba stala tako ali tako in prejela pravično kazen...


Verjetno ga ne skrbi za "boga", ampak za tiste islamske hudobneže in skrajneže, ki ubijajo folk. Če im daš podporo, pa tudi versko, boš ti tudi pravom Bogu za to odgovarala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:50:14   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****
In konec koncev tud če mi daš 1000 imen, jaz jih ne poznam .
 
Pa tudi kaj bi pa rad dokazal? Po šeriatskem pravu je tako da jih po 3 dneh ubijejo, ja in?? Kaj bi sploh rad?


Zakaj si sploh iskala imena?

Pa po nekaterem pravu je 8000 ljudi v Srebrenici ostalo brez življena?

Po nekaterem pravu se kandidat za đenet razstrelil po molitvi v đamiji (on vodil) - ubil skoraj 100 ljudi. 80 krat manje kot v Srebrenici.user posted image

< Sporočilo je popravil dadd0 -- 23.8.2008 2:54:23 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 2:59:24   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Nzadnje ne tako dolgo nazaj:
 
11.7.1995 preko 8000 ljudi
 
Najbolj grozno pri tem datumu je, da so predno so šli na klavski pohod imeli sv mašo in poljubljali križ...pa da se ti obrne v želodcu, ampak res.
 


Sveto ismo uci ne ubijaj. Kdor ubija ni kristijan, ker se ne drzi pravil svoje vere. Skratka ne mesaj klavske pohode z kristijani. Pravi kristijani ne ubijajo.
Enako velja za muslimane. Pravi muslimani ne hodijo na samomorilske in ubijalske pohode, ne pohabljajo svojih zensk, ne trpincijo ih. Zakaj se pa prej v dzamiji klanjajo je pa uganka, kot je uganka, zakaj so kristijani pred klavskim pohodom sli k masi in poljubljali kriz.
Logicno, mar ne?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 3:00:16   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****
No pa jaz tebe ne, ker kot sem rekla ne znam bosansko, ampak se trudim, da te razumem...


ça ne fait rien 


Ne sem mislila, da si razočaran ker celo delam...


Arbeit macht frei.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 9:14:06   
Anonimen
da ni važno katere vere si, samo da si srečen...


Da.

In zato je vseeno, ce verujes ali ne, ce verujes v pravo vero ali ne, ce jo prav razumes ali ne. Popolnoma vseeno.

(odgovor članu SOULatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 9:24:03   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
V vcerajsnjem postu sem nalimala dva imena Malkolm X


a lahko vprašam kaj ma MalcolmX veze z debato? (sori, ne da se mi klobas za nazaj brat user posted image user posted image )

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 9:31:23   
Anonimen
Tko da a ima smisel


Kaksen smisel bi pa rada?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 10:43:34   
CatJa
Joj, a si ni škoda kratit mirnega spanca s takimi (brezveznimi) temami. En dokaz več, da je največ vojn na svetu ravno zaradi vere. Nafta je pri tem prav **** dim.


Ja, moje ime je Katja in sem ateist user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 10:45:13   
CatJa
Aja, pa tole sem zadnjič prebrala: http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=2&c_id=180851

Žalostno, žalostno.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?