|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 8:15:03   
Magi*
ah, to je samo antipropaganda.

mene bolj kot vse moti, da nekdo, ki spremeni vero, se preseli v neko drugo deželo, ima očitno še vedno veliko predsodkov do drugačnih, do neSlovencev. in če so tam na zavidljivi razvojni stopnji, kar se tiče sprejemanja drugačnosti, zakaj potem sama ne prakticiraš, kar pridigaš? očitno je globoko v tebi le še preveč zakoreninjena Slovenska duša, navade in vrednote. torej to res pomeni, da se trudiš biti prava muslimanka?



_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 8:27:03   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: sneška_



Da da živ je  .Samo ne vem kako bi se loiral ker je malo starejši človek pa ne ve kje se vklopi računalnik .To da bi se logiral tle bi bila za njega višja matematika. Tako ti preostane kavica pri meni .   


A ti to mene vabiš na kavo v Bosno ali v Slovenijo?? Ali me sploh vabiš?user posted image user posted image



Saj ti je jasno povedala, da je v Sloveniji in dseveda, da te vabi na kavo - saj je napisala. A bos sla? - to mene zanima user posted image



Seveda da sem v Sloveniji  in tukaj živim konstantno že treto leto.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 8:28:24   
Anonimen
Hude debate.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 8:28:44   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon
Kaj je zdaj, od  14. ali 7. stoletja? To je kar nekaj stoletij razlike.user posted image



Sedaj je 21. stoletje - "od sedmega" ali "ze 14" je eno in isto....

In po tem bo cist "obraz", da komur koli reces, da je kot trop volkov....


user posted image user posted image user posted image user posted image
Napaka pri tipkanju  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 8:35:10   
sneška_
Joj, ne mi res zamerit tudi meni je zaradi življenja v tujini slovenščina začela pešat, toda ko berem tvoje poste me kar srce boli...
Res se opravičujem za pripombo...
Da nista z dad0m kaj v sorodstvu ali ena in ista oseba??



Kaj si misliš da je ta daddo edini tujec v Sloveniji. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 9:15:28   
cien
Lep pozdrav, kako ste kaj?

Da najprej odgovorim **** :

1.)  Sprašujes kaj sta moja otroka ateista ali muslimana

odg.  Moja otroka sta zgolj OTROKA, nista ne ateista niti muslimana sta le OTROKA. Midva meniva da ker se najina pogleda in vere tako razlikujeva ni pošteno da otroka vzgajava ne kot ateista ne kot muslimana. Ko bosta tok velika da bosta razumela se bosta odločila sama.

2.) Praviš da sem prelahko vodljiva

Seveda sm vodljiva, po lastni volji se pustim vodit moskemu ki me ljubi....to pa ne pomeni da sm kakorkoli nebogljena ali nevedna...vem kje zivim in vem kaj vse se mi lahko zgodi in verjemi zase znam poskrbet.  Logicno da sem vodljiva saj sm pri 24 prisla v svet totalno razlicen od slovenije z mentaliteto ki jo ne razumem, jezik znam slabo logicno da pustim da lubi ureja stvari zame.

3.) Omenjala si zaupanje, da ne zaupam ker imam passport pri odvetniku

Lej dokler imam lubija ki skrbi zame se mi tukaj ni treba nicesar in nikogar bati....kaj ce se lubiju kdaj kaj naredi? Mislis da bi v vsej tisti zalosti bila takoj sposobna logicno razmisljat? Kaj ce bi mi ga. Kobilica ( tko jest klicem tasco hehe brez zamere sam res zgleda kot kobilca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) takrat vzela potni list? Ne recem da bi mi ga, mogoce bi se izkazala za dobro zensko, me tolazila nam mogoce celo sama placala karte za v slovenijo lahko bi pa delala probleme in bila žleht. Ne vem ampak sem se zavarovala pri odvetniku so potni listi moj in od otrok, denar za karte in se nekaj zlate rezerve in se dogovor imam z odvetnikom da se mu osebno javim vsak mesec na dogovorjen datum in uro. Ce me takrat ni pomeni da sem v tezavah in da obvesti zahod da se isce slovenska drzavljanka z otroci v savdovi arabiji. Odvetnik je ni arabec in ni musliman, drago ga plačujem in zato se počutim popolnoma varno....

No pa ni samo tasca kriva da je potni list pri odvetniku. Bom povedala po resnici tudi zaradi moza je. Sej ga ljubim in mu zaupam toda kaj ves kaj se zgodi ce recimo deset let?  Upam si trdit da nihce nikogar ne pozna res tako dobro bi zivel v savdovi brez zascite.....bi ti? si prepricana da bos vedno kraljica? Da se ne bo nikoli spremenil?  če bi si upala živet v savdovi tako kot zivim jaz in da bi bila brez zascite pol pa res kapo dol....

4.) Kaj rece moz ko jaz recem da ni boga?

Nič ne komentira, ker tudi jaz ne komentiram ko on moli 5 krat na dan. On razume da sem jaz odrasla na drugem koncu sveta in da pač lahko zivim brez vere. Jaz razumem njega odrastel je drugje in da  drugace razmislja.  Ziviva v slogi in ljubezni ki je trenutno mocnejsa od vsake vere


5.)  Pravis da v koranu pise da so moski in zenske enakovredne...

Ti verjamem da pise ( sama ne vem ker ga nisem nikoli brala ), ampak realnost v savdovi je drugacna. Decek je vrednejsi od deklice ob rojstvu...morm pa poudarit da ni zdej neka tragedija ce se rodi puncka, sploh ne da ne bo kdo narobe razumel, se pa cutijo razlike....

Ja lubi je podedoval en hotel, brat bo drugega, svakinje ko se bodo porocile pa bodo dobile doto...ker je druzina premozna se jim ne bo treba nic bat dota bo dobra....ja porocile se bodo sicer se o tem se nic kaj konkretno ne govori ampak starejsa svakinja ima 17 let  in kolikor sva se z njo o tem pogovarjale pricakuje da bo naslednje leto ko zakljuci solo v rijadu prisel pritisk na njo za poroko.


Če želis lahko vprasam tasta zakaj razlike ceprav v koranu pise da jih naj ne bi bilo, vendar se ne nadejam kaksnega dugacnega odgovora kot ZATO, sem pa prasala lubija in je reku da je res da tako pise samo da pac tukaj je vedno bilo tko, njemu se to ne zdi prav vendar je realnost pac taka kot je....

Nisem pa se slisala da zato ne bi bili pravi muslimani ce ne spostujejo enakopravnosti? Poglej sej v svetem pismu tudi pise ne lazi pa se vsak kdaj zlaze tudi kristjan pa pise ne zeli svojega bliznjega zene pa sam poglej kok je varanja, pa pise ne zeli svojega bliznjega blaga pa smo slovenci znani po nevoscljivosti....V BISTVU HOCEM POVEDAT TUDI ČE TAKO PISE V KORANU JE REALNOST DRUGAČNA ( govorim za savdovo, kako je v egiptu ne vem zelim pa si da je drugace)

5.) ženske ne smejo vozit avta

hehehe res je....zakaj pa ne vem.....ko koga vprasam mi odgovori ZATO.....ko vprasam lubija pravi da zato ker je njihova mentaliteta tako za casom, v bistvu tudi on ne ve razloga....

Jaz izpit mam in v sloveniji rada vozim....toda tuki ne bi vozila niti ce bi smela....Tu obstajata dva pravila- pravilo mocnejsega in pravilo hupe.....res zelja da bi jaz vozila v tem kaosu res je nimam....pa se tko fensi se pocutm k se vozm s taksiji k to v sloveniji pac ni neka navada

Da odgovorim se ostalim ja jest tud mislm da je moj lubi super upam da se ne spremeni in tak tud ostane.... Ja glede amala je pa zelo slab jedec, sedaj no ko ze mal uvajava GH je boljse ampak vse kar je od mleka, mlecnih kascic in podobno tega se pa brani z vsemi stirimi...na dan spije oz. ima samo en mlecni obrok men se zdi premalo samo pravijo zdravniki tuki da je zdrav, da se normalno razvija pa tud vesel je in vse tko da ja skrbi valda da me samo silit ga pa res ne morem....sm pa pri treh mescih zgubila mleko zakaj ne vem, je bilo pa pri Ranii isto tri mesece vse kul pol pa susa....ma sm se tok presekirala pa prejokala zarad tega sam kaj cem?

no zaenkrat lp


_____________________________

Rania 8.1.2006

Amal 14.2.2008

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 9:50:28   
žirafica
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Da nista z dad0m kaj v sorodstvu ali ena in ista oseba??

 
IMO prevec razlocna sintaksa, razlicen stil in popolnoma drugacne napake.



Tudi jaz menim da gre za isto osebo ali pa par na istem računalniku. Včasin nekateri menjajo nicke pri eni temi zato, da izpade več folka, ki debatira oz. pljuva v isti rog. No, tokrat se je nekdo malo zakvačkaluser posted image  Bolano.


(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 10:38:57   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: žirafica
Tudi jaz menim da gre za isto osebo ali pa par na istem računalniku. Včasin nekateri menjajo nicke pri eni temi zato, da izpade več folka, ki debatira oz. pljuva v isti rog. No, tokrat se je nekdo malo zakvačkaluser posted image  Bolano.


Bolano je prehitro sklepanje brez prave osnove. Ce bolj pozorno preberes in primerjas njihove poste, bos videla, da izhajata iz popolnoma razlicnega  jezikovnega prostora, kar se vec kot ocitno vidi v njihovih postih. Tudi stil je razlicen, erminologija itn... edino kar jima je skupno je "neslovensko" poreklo.
Verjemi, nista ista oseba, se zdalec ne.

BTW: tudi ce bi bila par. Je s tem kaj narobe? Ce je zena na RR ne sme biti se moz, ali obratno? Kaj je pravzaprav narobe s tem?

< Sporočilo je popravil Misek -- 25.8.2008 10:40:24 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 10:48:28   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: cien

Moja otroka sta zgolj OTROKA, nista ne ateista niti muslimana sta le OTROKA.


Obcudovanja vredno.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu cien)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 11:52:37   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: cien
1.)  Sprašujes kaj sta moja otroka ateista ali muslimana

odg.  Moja otroka sta zgolj OTROKA, nista ne ateista niti muslimana sta le OTROKA. Midva meniva da ker se najina pogleda in vere tako razlikujeva ni pošteno da otroka vzgajava ne kot ateista ne kot muslimana. Ko bosta tok velika da bosta razumela se bosta odločila sama.


S tem odgovorom pa tudi s tvojim razmišljanjem glede prihodnosti si pokazala tako zrelost, tako kot človek kot mati, da bi te najraje objela, vsekakor ti pa čestitam za tvoj pogled na svet!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu cien)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 12:07:30   
alička
Cien - svaka čast. Iz tvojega pisanja je razvidno, da si zrela in odgovorna oseba.

Vesliko sreče in zadovoljstva v življenju ti želim!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 16:23:31   
bumerang
Cien, malo googlam pa vidim, da en tip piše, da se na plaži tvojega mesta ženske ne smejo kopati brez "abaye". A to velja za vse ženske, tudi turistke?
Plaža je pa fenomenalna po sliki sodeč. Povej mi, kdaj lahko pridem ... pa če lahko v zameno perem posodo zvečer. user posted image

Glede otroka pa le glej, da bo dobil vsaj 2g beljakovin na kg telesne teže. Pa prosi, da ti pošljejo različno adaptirano mleko različnih proizvajalcev, ker so otroci kar izbirčni. Jaz sem tudi šla s svojim sinom skozi tako kalvarijo in ko je preizkusil četrto mleko po vrsti - Beba, Nestle (v tujini se prodaja kot Nidina) je bil zadovoljen in postal pravi debelušček.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 18:04:38   
Anonimen
odg. Moja otroka sta zgolj OTROKA, nista ne ateista niti muslimana sta le OTROKA.


Cudovit odgovor.
Za katerega je bilo vredno se pretipkati cez stirideset strani :).

(odgovor članu cien)
  Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 18:05:25   
Anonimen
Nič ne komentira, ker tudi jaz ne komentiram ko on moli 5 krat na dan. On razume da sem jaz odrasla na drugem koncu sveta in da pač lahko zivim brez vere. Jaz razumem njega odrastel je drugje in da drugace razmislja. Ziviva v slogi in ljubezni ki je trenutno mocnejsa od vsake vere


Se eno krasno obnasanje.
Naj potraja dolgo, dolgo.

(odgovor članu cien)
  Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 18:12:10   
Anonimen
Najdi mi enega pa bom!!!

Komaj čakam odgovor!!!


Samo eno podvprasanje.

A v islamu je obicajno, da se tako pogosto vpije?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 20:32:32   
Jerneja_
Pozdrav vsem na tej temi!

Na čase tema zavije proti rasni diskriminaciji.
Da vam ne bom kopirala pravil (vsi vemo, da je to strogo prepovedano) vas LEPOLEPOLEPO naprošam, da dobro premislite preden napišete vaše mnenje oz. odgovor na kakšno mnenje.

Sicer sledi brisanje cele teme, ker bo čiščenje kmalu že nemogoče!

Po zelo tankem ledu se sprehajamo pri verski tematiki user posted image .

V naprej vas obveščam, da bom nekatere dele teme pobrisala, da ne bo potem začudenja zakaj in kje je en kos teme.

Hvala za razumevanje in upoštevanje!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 20:45:12   
Anonimen
Dober večer,

Če bi sedaj spet hotela odgovarjat na vsa vprašanja in komentarje bi zopet prebila tukaj več ur, ki so popolnoma brezplodne. Že par dni se sprašujem zakaj sploh tratim čas tukaj namesto, da bi ga porabila morda za molitev, branje Korana ali igro z otroci...in vedno znova ne najdem drugega odgovora kot:
Eh zato ker si bedak.

Zato se ne mislim več pogovarjat o Islamu, jaz vem kaj je in vi veste zase. Nimam več energije, pa čeprav je vsakemu jasno da obnašanje določenih posameznikov ni religija pa vseeno moram kar naprej trobit eno in isto. Zelo nerada se poslužujem vzporednih primerjav toda, meni je popolnoma jasno da vsi pedofilski duhovniki skupaj pa če jih je ne vem koliko ne morejo odražat tega kar uči katoliška vera, pa so duhovniki ne navadni ljudje. Tukaj pa moram kar naprej odgovarjati in se od mene pričakuje da zagovarjam pripadnike Islama ,ki pa niti niso "duhovniki". So samo popolnoma navadni ljudje, kot jaz ali kdorkoli tukaj.
Meni se očitajo moje napake v obnašanju ko mi sem in tja res že poka film... Ja, kdo pa sem jaz? Navaden človek, grešnik...nisem noben mesija poslan od Boga, sem samo človek.
Človek, ki je bil pripravljen povedati svojo zgodbo tujcem, svoje občutke in svoja videnja... zraven pa imam slučajno ( ker me to pač zanima in že 7 let molim glave v tovrstno literaturo) nekaj malega znanja o Islamu in tudi tega sem bila pripravljena deliti...Kaj se je zgodilo se lahko bere na vseh teh straneh..

No sedaj pa res nimam več namena se s komerkoli prepirat in tudi voljo do tega da povem še kaj o svojem življenju sem izgubila...

Me pa na tej temi drži ena stvar in sicer uporabnica ji se je priključila sedaj en dan...Zato ker bi se rada še kaj pogovorila z njo in res samo zato ne bom rekla adijo...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 20:58:01   
Sibil_
****-dobra si, res.Jaz te občudujem, da se ti je dalo.user posted image

Verske tematike so pač občutljive, tukaj je tako.In ljudje najbolj obsojamo tisto, česar ne poznamo.In se seveda tega bojimo.

Moj prijatelj Mehdi (iranec drugače) mi je že pred časom povedal, da se zahod Islama in muslimanov boji.

Sama nisem dosti poučena o tej temi, ker me niti ne zanima preveč, spoštujem pa vse vere. In če se ti počutiš v redu v Egiptu, če si kraljica svojega doma-super zate. Vsak naj se briga za svojo srečo in bodo vsi okoli tudi srečni.user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 21:07:30   
Anonimen
Cien:

Prosim vzemi moje besede kot dobronamerne.

Za spremembo od drugih tukaj ne vidim tvoje situacije prav nič rožnate in živiš v državi, katere zakonov ne poznaš in te očitno tudi ne zanimajo, kar je po mojem mnenju velika napaka.

Vse je sedaj lepo in prav in bo tako dokler te bo tvoj "habibi" ljubil v kar sploh ne dvomim da te. Toda ljubezen arabcev še posebej savdijcev,ki so zelo premožni ni ljubezen ki jo poznamo europejci. BTW mislim da družina tvojega moža, za njihove razmere niti ni bogata, popravi me če se motim.
Ker v Savdovi arabiji poznam ljudi,ki se sploh ne znajo več pogovarjat v miljonih ampak za njih pri zapravljanju obstajajo samo še biljoni...
Živijo v vilah ki se jih ne da opisat imajo seveda po 4, ker imajo vsi po 4 žene. Njihova mentaliteta je čisto nekaj posebnega, sama navajena egipčanov sem imela občutek, da sem prišla na drug planet.

Skratka tvoj mož te neizmerno ljubi to je enkrat ena alhamdolillah ,ker noben savdijc nebi delal tega kar si zapisala če temu ne bi bilo tako.
Ker se sama od sebe nisem upala tega že prej napisat, sem se danes pogovarjala z bratrancem,ki živi blizu tebe. Brez zamere povedala sem mu tvojo zgodbo in seveda ti ne verjame. No jaz sem mu povedala da ti verjamem, ker se mi zdi tvoje pisanje iskreno in da je ta človek pač zaljubljen in tisti ki ljubi za ljubo osebo naredi marsi kaj.

Skratka da skrajšam ti praviš da si poskrbela za svojo varnost s tem ko imaš skrit potni list. Žal pa temu ni tako. Danes sem se najprej prepričala, da ne bi govorila kaj na pamet in sedaj ko vem da se stvari niso spremenile ti lahko povem da obstaja zakon ki je nad tem.

Vprašaj moža kaj je :كافيل  -Kafeel. In kaj pravi zakon na to temo.

Upam da ti bo povedal iskreno. Predvsem pa upam da bosta večno srečna in se ljubila in da ti sploh ne bo potrebno se soočit z njihovimi strogimi zakoni. inshallah.

Imam pa še eno vprašanje ali imaš v predporočni pogodbi oziroma to bi moralo biti na poročnem listu pod opombe, zapisano, da si edina žena in da če se odloči poročiti se še s kakšno si avtomatično ločena z vsemi pravicami??

Sta se na to temo sploh kaj pogovarjala? Kajti mene je to edino držalo nazaj da sem oklevala pri poroki z arabcem...No seveda sva z mojim možem to zadevo uredila tako da ni bila več ovira...

Aja, pa kako to da nimate adaptiranega mleka, si sigurna? V Egiptu v lekarnah ga je vsaj 10 vrst imaš tudi kar tri vrste od Milupe filanega v EU in uvoženega...

No upam da nisi kaj jezna name, želim ti vse naj naj in upam da ti bo sonce res večno svetilo...

Še glede imen imam ebo vprašanje samo sedaj ne morem ker se mi mali Omar dere....

Later inshallah

ya salam

(odgovor članu cien)
  Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 21:29:40   
cien
Lep pozdrav,

**** glede adaptiranega mleka sej ga imamo tuki samo kot sem napisala bolj zaupam kupljenim v sloveniji ne vprasi zakaj k se sama ne vem....


Druzina habibija je za savdijske razmere premozna vendar naj ti povem da do biljonov pa še nismo prišli...upam da bomo nekoč  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


O drugi ženi se niti slučajno nisva pogovarjala, ves ko sm bla zaljubljena na to niti nisem pomislila....to je bla moja napaka ves cesto razmisljam o njej.....ampak zaupam habibiju

Bom ga vprašala o Kafeel, samo pride šele jutri tekom dneva nazaj pa me zdej zanima ker si to omenila- kaj je to? Da vem kaksen odgovor pričakovat, ker ce ne vem kaj to je nima namena da sprasujem....grem do tvojega odgovora pogledat kaj bo rekel stric google

lp






_____________________________

Rania 8.1.2006

Amal 14.2.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 22:37:11   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: cien
1.)  Sprašujes kaj sta moja otroka ateista ali muslimana

odg.  Moja otroka sta zgolj OTROKA, nista ne ateista niti muslimana sta le OTROKA. Midva meniva da ker se najina pogleda in vere tako razlikujeva ni pošteno da otroka vzgajava ne kot ateista ne kot muslimana. Ko bosta tok velika da bosta razumela se bosta odločila sama.


S tem odgovorom pa tudi s tvojim razmišljanjem glede prihodnosti si pokazala tako zrelost, tako kot človek kot mati, da bi te najraje objela, vsekakor ti pa čestitam za tvoj pogled na svet!


se podpišem. Pri nas doma je bilo enako.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 22:39:38   
Marogica
cien, še enkrat, kapo dol.user posted image

Me pa zanima, koliko si stara....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu cien)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 22:42:17   
cien
Zelo zelo kmalu bom 27....čez 48 ur hehehe

_____________________________

Rania 8.1.2006

Amal 14.2.2008

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 22:52:19   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: cien

Zelo zelo kmalu bom 27....čez 48 ur hehehe


DOBRA SI MI TI! Kako si pa sploh zlezla tako daleč stran? Kje si spoznala moža?


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu cien)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Da ne bomo smetile...
25.8.2008 22:52:35   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: cien

Zelo zelo kmalu bom 27....čez 48 ur hehehe


Ooooo, to pa bomo nazdravljaliuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu cien)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?