|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Windstopper" športna jakna
24.9.2008 20:04:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Outlet nejki čez 70€- Icepeakuser posted image
Glih predvčerajšnjim sva si jih kupla.


V Tomas Sportu imajo Icepeakove, lepe, s kapucu, 10.000ml vodnega stolpca, za 62€.


Osebno imam HH, in sem zadovoljna, kupila pa sem ga na eni razprodaji 3 ali 4 leta nazaj?, dala biviših 18tisoč (mislim pa, da je bila prva cena 36tisoč SIT in potem - 50%), in še danes je kot nov.



Saj sem kasneje napisala da so nama pri blagajni še popust obračunaluser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "Windstopper" športna jakna
24.9.2008 20:05:59   
sonček33
iglu sport

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "Windstopper" športna jakna
24.9.2008 20:07:07   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Outlet nejki čez 70€- Icepeakuser posted image
Glih predvčerajšnjim sva si jih kupla.


V Tomas Sportu imajo Icepeakove, lepe, s kapucu, 10.000ml vodnega stolpca, za 62€.


Osebno imam HH, in sem zadovoljna, kupila pa sem ga na eni razprodaji 3 ali 4 leta nazaj?, dala biviših 18tisoč (mislim pa, da je bila prva cena 36tisoč SIT in potem - 50%), in še danes je kot nov.





Saj sem kasneje napisala da so nama pri blagajni še popust obračunaluser posted image



user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "Windstopper" športna jakna
24.9.2008 20:32:18   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: moj_moj

Mal moraš tudi vedit,kaj spodaj oblečt.
Če imaš (pretiravam) spodaj polivinil, ti še tako dobra jakna ne more dihat.


Ni nič treba spodaj imeti polivinila (mimogrede, mi nosimo samo bombažne cunje), je že ta jakna Tresspass en sam polivinil.

Jaz sem npr. imela enkrat s kratkimi rokavi majico spodaj, so se mi rokavi tako na roke nalimali, kot bi se vakum naredil, Kožo na rokah sem imela pa čisto mokro. Fuj!

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: "Windstopper" športna jakna
24.9.2008 20:57:03   
crci06
No, saj o tem sem pisala, da rabi spodaj še en dihajoči sloj.
Ni nujno 100% bombaž, ker so danes že boljši materiali. Nekaj aktivnega ali po potrebi termo-aktiv. 

primerjava s HH par postov nazaj:
moja Ice peak pa po 3-4 letih definitivno ne bo kot nova, ker se ji že zdaj malo pozna.
Ampak kilometrino ima pa že ogromno user posted image .
Moti me, ker se na kakšnih šivih na koncu že pozna, kot, da se bo strenalo, pa se na srečo ne.
Ampak jo res ne šparam, dobro mi služi povsod!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "Windstopper" športna jakna
24.9.2008 21:05:21   
malania
Mi smo kupili zdaj v Hervisu od Mammuta za okoli 50€ (je bilo nekaj znižano).
Kakšna se vam zdi ta znamka? Nisem toliko podučena o vsem, ampak jaknica je zgledala zelo dobro (je pa res, da jo ne bomo uporabljali za hard športne aktivnosti :))

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "Windstopper" športna jakna
25.9.2008 8:54:33   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: moj_moj

No, saj o tem sem pisala, da rabi spodaj še en dihajoči sloj.


Ja pa saj pravim, da nima veze, kaj imaš spodaj, prešvican si do spodnje majice!!!!

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: "Windstopper" športna jakna
4.10.2008 23:42:11   
nu_tella
Kaj zdaj s temi Traspass jaknami? Ali jih ima še katera in kako so se ji obnesle? Meni so danes v Outletu rekli, da še z nobeno niso imeli problemov (da bi jo stranke vrnile). OK. sej vem da mi ne bojo šli povedat po pravici, sam če sem že zbirala med Icepeak in Traspass bi mi pa lahko rekli da je Icepeak boljša...če je res?!? V kolko časa pa jo moram sprobat če je ok? Ker zdej res nimam časa šibat na šmarno goro in jo sprobavat...




_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: "Windstopper" športna jakna
5.10.2008 0:54:12   
barika
Kibuba???a tu si pogledala??

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: "Windstopper" športna jakna
5.10.2008 21:50:02   
nu_tella
Ojla! Nisem preverla, ker sem šla včeri z mojim čist z drugim namenom na Rudnik. Ampak pol sva se za sekundo vstavla v Outletu in so ble te jakne okol 60 eur in sva jih malo pomirjala. Meni se je od IcePeak zdela malo prekratka za kolesart. Ampak sem jo že zbrala, ko vidm, da ji že neki šiv stran visi… tako da sem potem to malo daljšo od Traspass vzela (je pa kao Soft Shel) ker jaz imam številko 36 in tega full hitr zmanjka in… a ja še prej sva šla do Interšporta pa so tam bile al 2x dražje jakne al pa tko čip da je nebi niti zastonj nosila…Pa sva neki sprašvala v trgovini, ker na obeh jaknah je bila sestava skoraj ista (cca 95 % poliestra in 5% elastana).  


Uglavnem danes sva šla malo hodit. Nič pretiranega. Je pa full pihu veter in blo mraz za pop… Uglavnem grela me je full dobro. Spodi sem imela 2 bombažni majčki (kratki in dolgi rokavi). Jaz sicer zašvicam za vsak drek (že na Šmarno goro pridem čisto prešvicana) ampak kr sem dožvela v tej jakni…rokavi čisto mokri. Drugo ni blo panike. Ampak še prej (ko sva bla že kake 3 ure doma) sem jo hotla dat na obešalnik in so bli rokavi na notranji strni kar še mokri?!? Ne vem. Jaz se na te zadeve ne spoznam preveč, ampak to se mi pa zdi mal čudno!?! A ne bi to moralo biti tako, da če jaz švicam, ta jakna odvaja švic ven. Hkrati pa noter ne prepušča vode, če dežuje?!?!  

Mišni sem iskala tvojo temo z problemi s to jakno pa je ne najdem. Ali mi lahko pošlješ link?

A če grem jutri v Outlet in jo vrnem mi jo bojo sploh vzeli? Ker smo spet pri tisti fori. Izdelek moraš vrniti nerabljen, samo kako nej ga pa pol sprobam, če je nerabljen? Sem jezna ko user posted image


< Sporočilo je popravil nu_tella -- 5.10.2008 21:51:29 >


_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?