|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 17:24:52   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Čakta, čakta, da Karin pride do neta, potem se vama bo pa slabo pisalo.


Sem že poslala skinhede na dolenjskuser posted image


Reci jim, naj še gajbo s sabo prinesejo.


Pijejo sam po opravljenem deluuser posted image
Si bodo kar iz tvojga hladilnika postregluser posted image


Volga, preberi drobni tisk. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 17:27:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Čakta, čakta, da Karin pride do neta, potem se vama bo pa slabo pisalo.


Sem že poslala skinhede na dolenjskuser posted image


Reci jim, naj še gajbo s sabo prinesejo.


Pijejo sam po opravljenem deluuser posted image
Si bodo kar iz tvojga hladilnika postregluser posted image


Volga, preberi drobni tisk. user posted image


Sem brala ja, sam šit je, k mam sam dva pira v hladilniku. Kaj pa oni sploh delajo?

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 17:28:49   
Rubin.
Sem brala ja, sam šit je, k mam sam dva pira v hladilniku. Kaj pa oni sploh delajo?


Bom poskusila kakšno slikco najt, potem pa te prepuščam tvoji domišljiji.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 17:33:35   
Rubin.
user posted image

Mogoče je Karin imela kaj takšnega v mislih? user posted image



< Sporočilo je popravil shorty -- 19.9.2008 19:01:54 >

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 17:34:31   
Volga
A daj, daj, tile naj  kar pri lukreciji ostanejo. Al ka karininega mačka s sabo prinesejo user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 22:01:37   
amaya
Jaz si rit vedno po kakanju umijem, ker mi je všeč občutek, ko mi voda žubori po tazadnji user posted image user posted image user posted image user posted image ...potem se pa obrišem z brisačko, ki jo niti pod razno ne dam za prat, ker je moja rit čista, ko se z njo obrišem user posted image user posted image user posted image Evo!

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 22:46:12   
lotoska
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Jaz si rit vedno po kakanju umijem, ker mi je všeč občutek, ko mi voda žubori po tazadnji user posted image user posted image user posted image user posted image ...potem se pa obrišem z brisačko, ki jo niti pod razno ne dam za prat, ker je moja rit čista, ko se z njo obrišem user posted image user posted image user posted image Evo!


Kje žubori, v potočku ali je kakšna fontana v bližini? user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Umivanje ritke
19.9.2008 23:10:29   
Anonimen
Vidim, da ste si za volilni vikend umile vse :)).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Umivanje ritke
20.9.2008 10:16:41   
Shorty_
user posted image user posted image Joj kok ste me nasmejaleuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Umivanje ritke
20.9.2008 10:40:15   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ne, fu.k brisačko imajo pri sebi za prvo silo, da se obrišejo. Seveda je ta popolnoma sveža. Potem pa gredo pod tuš, kjer uporabijo novo, svežo, dišečo brisačko, eno za genitalije in eno za ostale dele telesa, ki ju po brisanju obesijo, da se posušita in potem ju vržejo v koš za perilo. V primeru, da umijejo še lase, seveda uporabijo tretjo brisačko, ki jo prav tako obesijo in posušijo in potem odvržejo v koš za perilo. Brez pregrade za belo in pisano perilo. Če jih potem pritisne na veliko potebo, pa uporabijo še brisačko rokavičarko in jo seveda (tega pa ne vem točno, ali je malo poblatena ali ne) prav tako obesijo, da se obsuši, odpade, kar je za odpast in jo potem vržejo v koš za perilo. V pregrado za pisano perilo.

Tako v enem večeru uporabijo: eno fu.k brisačko, eno za genitalije, eno za ostale dele telesa, eno brisačko rokavičarko za rito in eno za lase. to je skupaj 4 brisače+ rokavičarka. Če upoštevamo, da podobno stori partner, dobimo 8 brisačk + dve rokavičarki, kar pa je že konkretno za en pralni stroj.


user posted image user posted image user posted image  Pozabila si dodati še kakšno fu.k brisačko, če ju prime, pa gresta seksat 2x v enem dnevu, če paš e ta tretjič, potem pa šekakšna brisačka več...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Umivanje ritke
20.9.2008 13:34:17   
arabela*
vedno se umijemuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Umivanje ritke
20.9.2008 13:34:43   
arabela*
nevem,kako ideja do tako banalnih temuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Umivanje ritke
20.9.2008 15:28:12   
totimato
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

čaki, čaki, čaki....a potem ti pri enem pranju riti porabiš dve brisački rokavičarki? To pa potem popolnoma spremeni analizo. Daj, take stvari je zdaj pa res treba razčistit. Je še kaj takega, kar bi morale vedeti za analizo?


Hja, zna biti... Jaz imam drugačno tehniko, ampak ne vem če se šteje, ker sem moški.

Jaz po samem kakanju najprej uporabim krtačko ritolepotičko:


Nato ne pretiravam s papirjem in se po delni sanaciji stanja napotim v kopalnico na temeljitejše čiščenje riti. Tam uporabim bide s navpičnim curkom, milo in brisačko ritorokavičko. Samo eno. Obrišem se s brisačo za tuširanje, taveliko. Vedno pazim da se z določenim delom brisače obrišem samo enkrat. Ko zmanjka neuporabljenih mest na brisači gre v pranje.

Vidim, da nobena ne uproablja krtačke ritolepotičke, ampak temu pripisujem to dejsto, da verjetno imam precej bolj kosmato rit kot ve. Če ne, se verjetno zavedate neprijetnosti, ki jih povzroča nastajanje tarzanov in moram priznati, da odkar redno uporabljam krtačko ritolepotičko teh težav več nimam.

Enkrat na teden dam na krtačko Mr.Muscolo, res dobra stvar. Naslednji štirje prdeci dišijo, pa tudi poravna mi dlake. Zdi se mi, da se je izboljšala tudi čistost same školjke. Tudi ko prdnem, nisem več skuštran.


Ko sem s tem začel, mi je bilo malo neprijetno, sedaj pa so odhodi na veliko potrebo tako zabavni, da grem dvakrat na dan. Mislim, da si bom za dedka mraza omislil deluxe model krtačke ritolepotičke:


lp
user posted image


op.k: tarzan = naravna biološka tvorba, ki nastane s kondenzom fekalij na sramnih dlakah okrog anusa. Ime je dobila po zvoku, ki ga spušča lastnik sramnih dlak, ko tarzane odstranjuje.






(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Umivanje ritke
20.9.2008 15:30:53   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: totimato

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

čaki, čaki, čaki....a potem ti pri enem pranju riti porabiš dve brisački rokavičarki? To pa potem popolnoma spremeni analizo. Daj, take stvari je zdaj pa res treba razčistit. Je še kaj takega, kar bi morale vedeti za analizo?


Hja, zna biti... Jaz imam drugačno tehniko, ampak ne vem če se šteje, ker sem moški.

Jaz po samem kakanju najprej uporabim krtačko ritolepotičko:


Nato ne pretiravam s papirjem in se po delni sanaciji stanja napotim v kopalnico na temeljitejše čiščenje riti. Tam uporabim bide s navpičnim curkom, milo in brisačko ritorokavičko. Samo eno. Obrišem se s brisačo za tuširanje, taveliko. Vedno pazim da se z določenim delom brisače obrišem samo enkrat. Ko zmanjka neuporabljenih mest na brisači gre v pranje.

Vidim, da nobena ne uproablja krtačke ritolepotičke, ampak temu pripisujem to dejsto, da verjetno imam precej bolj kosmato rit kot ve. Če ne, se verjetno zavedate neprijetnosti, ki jih povzroča nastajanje tarzanov in moram priznati, da odkar redno uporabljam krtačko ritolepotičko teh težav več nimam.

Enkrat na teden dam na krtačko Mr.Muscolo, res dobra stvar. Naslednji štirje prdeci dišijo, pa tudi poravna mi dlake. Zdi se mi, da se je izboljšala tudi čistost same školjke. Tudi ko prdnem, nisem več skuštran.


Ko sem s tem začel, mi je bilo malo neprijetno, sedaj pa so odhodi na veliko potrebo tako zabavni, da grem dvakrat na dan. Mislim, da si bom za dedka mraza omislil deluxe model krtačke ritolepotičke:


lp
user posted image


op.k: tarzan = naravna biološka tvorba, ki nastane s kondenzom fekalij na sramnih dlakah okrog anusa. Ime je dobila po zvoku, ki ga spušča lastnik sramnih dlak, ko tarzane odstranjuje.








Hvala za podrobno analizouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu totimato)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Umivanje ritke
20.9.2008 17:18:48   
Volga
Totimato zelo cenim tvojo iskrenost in doprinos k podrobnejši analizi umivanja ritk. Hvala ti iz srca.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Umivanje ritke
20.9.2008 17:25:19   
Rubin.
Hvala za podrobno analizo


Ja, prav osvežuječe deluje moški pogled na zadevo. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 116
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?