|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
25.9.2008 11:18:58   
mom4
Tako, na kratko. Smo sestavljena družina, jaz imam dva svoja otoka (fantek-11 in punčka-6) ter on ima dva svoja (fantek-7 in punčka-3). Kolk nam kdo tu in tam ne ponagaja se imamo ful fajn, otroci zadovoljni in srečni, in midva se imava vedno bolj in bolj rada.
Zanima me mnenje vas vseh... pred časom je že prišel pogovor na to, da bi imela skupnega otoka. In to se zdaj vrsti vsake tolko kdo koga malce požoka glede te teme. In videti je, da sva oba za samo imava pa skrbi. Kako bo to na najine otročke vplivalo. Bodo zato ne bodo, malce naju je strah da kateri ne bo prikrajšan oz. kateri preveč razvajen. Če ima kdo slično situacijo oz. pozna koga, bi bila zelo vesela kakšnega nasveta.
Hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
25.9.2008 11:36:20   
dreamhorse
Sicer ne poznam nikogar s takim primerom, ampak mislim, da če si želita, ga pa naredita. Če bi se vama "ponesrečil" bi splavila zato, ker otroci ne bi bili za? Saj ga bosta vidva vzgajala a ne. Pa tudi mislim, da so otroci v takih letih, da to ne bi bil problem. Drugo je, ko je enkrat puberteta. Zato pohitita, pa veliko sreče pri odločitvi.

(odgovor članu mom4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
25.9.2008 11:47:36   
Anonimen
2 moja, 2 tvoja, -  2 najina je pravilno slovnično

(odgovor članu dreamhorse)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
25.9.2008 12:11:30   
sakuL
user posted image

če bi rada imela otroka vajinega-ga imejta... vse otroke morta imeti enako rada..pa se boste imeli lepouser posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
25.9.2008 12:36:16   
Anonimen
Veliko vas bo.............................pa kaj za to....................user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sakuL)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
25.9.2008 12:39:55   
mojamura
jaz mam enega otroka iz prejšnjega zakona (on sicer nima svojih od prej), imava pa tudi enega skupnega ...

res ni podobno kot pri vas, ampak ne se sekirat, če si vi2 želita otroka, ga pa imejta....nihče ne bo prikrajšan ali kaj podobnega...tako da veselo na delouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mom4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
25.9.2008 13:01:19   
tina a
Jaz imam pa znanca, ki imata vsak svojo punco ... in skupaj tudi punco.

Tako da lahko rečeta - tvoja in moja "tepeta" najino user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
25.9.2008 13:22:34   
dulcinea
Zakaj pa ne? Če si vidva želita. Otroci bodo pa tud mende sprejeli novega člana. Sploh če so se med seboj tudi.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
25.9.2008 14:06:22   
glen
Moja prijatelca ima dva otroka iz prejšnjega zakona in on enega otroka iz prejšnjega zakona,skupi pa imata še eno punčko.
Razlika je le v tem,da njena dva iz 1. zakona in skupen otrok živita z njima, njegov sin iz prejš. zakona pa živi pri svoji mami,ampak vseeno se imajo zelo lepo.
Če je želja le dajta.
Naj povem še to,da ko sem spoznala prijateljico nisem vedela da sta večja dva otroka iz njenega prejšnjega zakona ker se njun očim(nov mož)do njiju enako obnaša kot do skupnega otroka.


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
25.9.2008 14:50:03   
lewinsky
Vidva kar veselo na delo!
Iz mojih izkušenj; v nosečnosti so padale kakšne pikre,ko pa se je mali rodil je bilo pa vse ok!
Se mi zdi da se včasih preveč obremenjujemo s prihodnostjo,potem pa se vse steče kot se mora!

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
25.9.2008 15:29:02   
Kontrakarambolšrauf
Moja mama pripeljala v zakon dva, očim v zakon pripeljal dva, skupaj imata enega in imam na smrt rada tako svojega brata kot pol-sestro. Ki zame ni pol-sestra, ampak čisto prava sestra.
Z očimovimi pa smo se samo za počitnice videvali. Ampak tudi onedva imata svojo pol-sestro rada isto kot da bi bila sestra.
Tako da go for ituser posted image . To vas bo samo še povezalo, kot nekak most med otroci.


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu lewinsky)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
25.9.2008 16:13:34   
Anonimen
Men se zdi to fulll dobra ideja. Če si želita otroka, kr veselo na delo. Boste velika slovenska familija. SREČNO!

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
27.9.2008 10:33:52   
uršika***
Če ni problem pri denarju- ne vem, zakaj ne. Seveda morata pa ostale otročičke pripraviti na novega člana in jih tudi vklopiti v dogajanje- da se ne bodo počutili odrinjene

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
28.9.2008 18:37:33   
Zamima
mislim, da iščeta probleme tam kjer jih ni. Če je ljubezni dovolj za 4 otroke, bo še za petega, jaz jih ne bi delila na moje in njegove, ampak na najine user posted image
In tako bi se verjetno tudi vsi lepše počutili, vidva in otroci. In tako bi bila odločitev za skupnega otroka toliko bolj lažja. Meni bi bilo to prav simpatično, taka "mešana" družinica user posted image



_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
28.9.2008 20:34:32   
M_mojca
Vsi se dobro razumete, otroci so se med seboj sprejeli - kaj hočeš lepšega!!!user posted image user posted image
Marsikje je veliko težje.
Zato mislm, da ni ovir, da se nebi odločila za skupnega! Otroci so dovolj stari, da bodo razumeli; lahko jih celo vprašata za mnenje, kaj mislijo o novem bratcu/sestrici! Najmlajši pa bi povedali, da bo na svet prišel dojenček, kateremu bo starejša sestrica in bo lahko pazila nanj, pomagala pri hranjenju,....itd. Tako boste pri njej vzbudili pozitivna čustva do novega člana!
Vso srečo!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu mom4)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
28.9.2008 21:32:51   
hariba
Jaz imam  4 otroke, 3 z pokojnim možem,enga pa z zdajšnjim partnerjem in ni nobenih problemov. Starejši so malo smrkljico lepo sprejeli. Sem pa tudi jaz imela nekja pomislekov predno sem se odločila za četrtega otroka.
Če imata dovolj sredstev za preživljanje za 5 otrok in si novega člana oba želita jaz ne vidim razlogov za odlašanje,kajti mlajši kot so otroci bolje sprejmejo nove člane.

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 2 moja-2tvoja-..1,2...naša???
28.9.2008 21:58:19   
piščanc
poznam par, kjer ima on dva fanta od prej ona pa dve punci od prej. sedaj delata na skupnem otroku. problemov ni, če jih ne daleš sam

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?