|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 16:15:41   
kati kati
itata-js bi te prosila...pliss

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 16:23:52   
itata
kati dobišuser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 16:24:46   
itata
če si jih še ktera tko zlo želi dam še ene pa bom jaz kako drugo darilo pač kupla ni panikeuser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 16:39:38   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: mesecnica
Jencili - vidva Tajem sta pa res hitra. Res naredi po občutku pa bo najbolje za oba. Medve bova še dolgo na joških zgleda, ker po vsakem obroku GH ona še ziza pri meni. Pa ne malo, ampak kar dost. Ampak več GH pa noče. user posted image



ja, sej delam po občutku.
In tud Taj, se vedno še podoji, če mu pač dam. Sam glede na to, da poje 120-140ml GH, pol pa še dojenje čez in to 4x na danuser posted image
A ni to mal velik? Sej ne, da bi ga hotla stradat, sam se pa bojim, da se enostavno ne prenažira.
Ker se ponoči zbujamo 2-3x na noč zato, ker ga napenja. Mogoče pa zato, ker preveč pojeuser posted image ???
Ne vem, ugibam...user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 16:43:36   
jencili
aja, mesecnica, jst tud delam navaden bel riž.

A se spomnete, k sm zadnjič rekla, da razmišljam o stajci?
No, za foro smo Taju naštimal prenosno postlico, da vidmo kako se obnese. In je mali pravi frajer not - uživa 10/h. Prej popoldan je bil nor recimo 1h in 15minuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 16:52:49   
larisa
Jencili a tebi je patronažka rekla, da po GH ne ponujaj več zize, al kako? Meni je P rekel, da se otrok do 1 leta starosti ne more prenažiratuser posted image ....če pa se že preveč naje pa itak bruhne... a Tajson kdaj bruha, oz.poliva?user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 16:53:09   
jencili
Aja, Ella, sej donsp rakticiram, brez dojenja čez obroke, pa je glih tko kul, k če ga dojim. Nobene razlike ni, se pravi je sit, tm se pa sam še za povrh napokauser posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 16:55:36   
srečka nosečka
dan, user posted image

končno, da malo zadiham. Moja dva sta šla ven user posted image , jaz imam pa dober namen kopalnico zdrgnit.user posted image  kako mi to ne diši.

user posted image  za vse bolne februarčke, upam, da se cimprej pozdravite.

meti - jaz gledam za zimsko vrečo v Spar-u. So imeli še lanske (majhne št.) pa so mi ful dobre za 13 EUR - odlične. Pri nas niso še dobili zimske pošiljke, bom pa zagotovo to kupila, ker rabili jo bomo itak samo to leto. Drugo leto dvomim, da bo hotela tako na knap biti v vozičku. Pojdi pogledat, morda bo tudi tebi odgovarjala, ker tudi ni tako narejena, da malega celega zadekaš.

mesečnica - mi tudi uporabljamo za Lano riž, ki ga jeva midva - BALI - rjav in bel.
Sem pa prebrala na kaj je vse Luna alergična. user posted image  Ubožčica mala. user posted image  Upam, da vama te terapije začnejo čimprej koristit oz. da te user posted image  alergije izvenijo.

janey - torente imaš na strani partis.si. Poglej, morda pa najdeš kaj kar iščeš.


_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 16:57:13   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

Aja, Ella, sej donsp rakticiram, brez dojenja čez obroke, pa je glih tko kul, k če ga dojim. Nobene razlike ni, se pravi je sit, tm se pa sam še za povrh napokauser posted image user posted image


če smem....


isto je bilo pri nas, zato sva dojenje čez dan ukinile oz. se malo pocrkljamo samo za zaspat čez dan. Zvečer in zjutraj pa dojenje na polno. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 16:58:06   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Jencili a tebi je patronažka rekla, da po GH ne ponujaj več zize, al kako? Meni je P rekel, da se otrok do 1 leta starosti ne more prenažiratuser posted image ....če pa se že preveč naje pa itak bruhne... a Tajson kdaj bruha, oz.poliva?user posted image


ja, takrat ko je hodila k meni glede uvajanja GH, mi je rekla, da mu morem vedno po obroku GH, še zizo ponudit, pol bo pa že sam odklonit takrat, ko več ne bo rabil.
Učer, k sm jo pa spraševala, je pa rekla, da če ne kaže znakov, da rabi, da mu ne rabim datuser posted image
IN TO ISTA OSEBA!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
Sej nč čudnega, da sm tko zmedena, če ena oseba govori vsakič drugače. In to ta, ki naj bi mene učilauser posted image user posted image user posted image

Drugače pa...včasih je mal bruhnu pol, k je kupčka podiral ja. Sam ne vedno in ne veliko, včasih pa vseeno.user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 17:03:13   
larisa
Jencili, sej pri meni je blo čist isto. Najprej je rekla vedno ponudit, pol je rekla da ne, če ne kaže znakov. To ne morš verjetuser posted image user posted image user posted image  Sploh mi je pa mim ker se patronažka in pediater nikol ne ukladita oziroma vedno povseta vsak drugače. Patronažka je rekla da se user posted image  prenažirajo, da pač kar jejo, P pa da se ne user posted image  Jaz res ne znam bit dost pametna user posted image

Srečka, a vreče pašejo v vsak voziček user posted image

Uh jaz pa dons kr aboniram tle gor user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 17:05:50   
srečka nosečka
larisa - koliko sem jih gledala morajo pasat v vsak voziček. Imamo takšne univerzalne odprtine. Za naš Quinny je OK.

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 17:07:06   
MetiLu
Larisa sorči, sem pozabila napisat, da mi tvojega linka ne odpre user posted image  
Srečka nosečka, a te vreče imajo v vseh šparih al se jih je par komadov samo pri vas najdlo? bi šla res pogledat ...

Itata, se bova zmenile, jaz bi kakšne v bež barvi user posted image

Zdej gremo pa še malo ven, dokler ni dežja...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 17:07:21   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Jencili, sej pri meni je blo čist isto. Najprej je rekla vedno ponudit, pol je rekla da ne, če ne kaže znakov. To ne morš verjetuser posted image user posted image user posted image  Sploh mi je pa mim ker se patronažka in pediater nikol ne ukladita oziroma vedno povseta vsak drugače. Patronažka je rekla da se user posted image  prenažirajo, da pač kar jejo, P pa da se ne user posted image  Jaz res ne znam bit dost pametna user posted image

Srečka, a vreče pašejo v vsak voziček user posted image

Uh jaz pa dons kr aboniram tle gor user posted image


vidm, da nisem edina s takimi težavamiuser posted image user posted image
res so kekci teli naši zdravstveniki...vsak po svoje...

no ja, se bomo že znajdli.  Mal bom probala samo GH dajat, če bo pa kej sitkan pred spanjem al pa tko, ga bom pa mal prislonila pa bouser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 17:15:44   
larisa
Jencili poglej tole:http://www.ringaraja.net/forum/Ali_poje_PREVE%C4%8C%3F%3F%3F/m_3193738/tm.htm mislim da se potem Tajson sigurno ne prenajeda user posted image user posted image user posted image

Meti tole sem pripela : https://www.aec.at/ecommerce/showartikel.asp?productpage=25&sparte=1546&aid=91097
ampak sej pomoje ti ne bo kul user posted image

Srečka mi mamo tud qinny-a. Pol bi tud meni pasala. A bi se ti jo dalo slikat, pa pokazat user posted image ???

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 17:15:58   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Srečka nosečka, a te vreče imajo v vseh šparih al se jih je par komadov samo pri vas najdlo? bi šla res pogledat ...



Po mojem je v vseh ista ponudba. user posted image  Danes sem v našem spraševala, pa je rekla, da jih kmalu pričakujejo. Tisto, kar sem videla je bila lanska zaloga.

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 17:17:48   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Srečka mi mamo tud qinny-a. Pol bi tud meni pasala. A bi se ti jo dalo slikat, pa pokazat user posted image ???


Seveda, takoj ko jo uspem nabavit dobiš sliko. Me pa lahko kaj spomniš, če bi slućajno pozabila. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 17:18:04   
larisa
Aaaa Srečka, zdej vidim, da si jih samo vidla, nisi kupila user posted image  Pomota torej...sorči.



_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 17:19:02   
srečka nosečka
Mah, nerada, ampak moram v tuš kabino. user posted image  Jooooooooooj, kako sovražim te masažne šobe za pucat. user posted image  Drugače pa so OK. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 17:25:27   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Jencili poglej tole:http://www.ringaraja.net/forum/Ali_poje_PREVE%C4%8C%3F%3F%3F/m_3193738/tm.htm mislim da se potem Tajson sigurno ne prenajeda user posted image user posted image user posted image

Meti tole sem pripela : https://www.aec.at/ecommerce/showartikel.asp?productpage=25&sparte=1546&aid=91097
ampak sej pomoje ti ne bo kul user posted image

Srečka mi mamo tud qinny-a. Pol bi tud meni pasala. A bi se ti jo dalo slikat, pa pokazat user posted image ???


UUUUUUUUUUUuser posted image user posted image user posted image  - ne, vidm, da bo potrebno obvezno dojenje še za čezuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 18:48:27   
srečka nosečka
Kje je dolenjka? Danes sta imeli pregled s Taro, ali ne?
Upam, da bosta prišli z dobrimi novicami. user posted image


Lana se je pa ravnokar prvič čisto sama iz leže na trebuščku sama vsedla. user posted image  user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 18:49:09   
Februarka08
Dons sva mogle bit cel dan not, tako da sva se lohk mal slikaleuser posted image

Takole jaz že držim flašo:
user posted image

Takole uživam na pol naga v posteljiciuser posted image :
user posted image

Takole se pa smejim fotoaparatu, drugače pa sovražim ˝stajico˝user posted image :
user posted image



_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 18:51:39   
kati kati
jutri pa nekdo praznuje...naša šefica a neuser posted image

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 19:26:45   
Janey
čer
mi smo doma...sma se potepala cel dan, žal ne po ikeiuser posted image pa še eno mikico smo šli kupit, tako muskasto za zdaj ko je uš. ati in jaka se igrata, da imam malo fraj.

ellauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da sta tolko pojedle.le tako naprej

februarka
larisa je prava lepotica.

srečka na partisu ni nič kaj tega kaj jaz iščemuser posted image hvala vseeno

ja dolenjka ma jutri RD ja, bi lahko kam povabla na kako kavouser posted image user posted image v celje naprimeruser posted image user posted image user posted image

jah nič...grem jaz se malo mojima2 posvetit in nekaj v sebe vrečt, da mam pol večer sam za lubeka rezerviranuser posted image

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 19:27:46   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

Kje je dolenjka? Danes sta imeli pregled s Taro, ali ne?
Upam, da bosta prišli z dobrimi novicami. user posted image


Lana se je pa ravnokar prvič čisto sama iz leže na trebuščku sama vsedla. user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image lana

jaka se pa dans že cel dan če je kej kaj za prijet na noge dvigne

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?