|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izdelava novoletnih voščilnic
16.11.2008 14:27:11   
lenika
Zanimajo me ideje za izdelavo novoletnih voščilnic z 2,5 let starim otrokom.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 18.12.2008 16:43:27 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
16.11.2008 14:46:14   
enkratna
Lepljenje motivov z makarončki (zvezdice, palčke).

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
16.11.2008 16:48:10   
barba
Midve razmišljava o prstnih barvah. user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
16.11.2008 18:28:47   
Najaa
Jaz bom moji dala papir in prstne barve, pa naj packa. Potem bom pa izrezala ven smrekice, snežinke... in nalepila na voščilnice. user posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
16.11.2008 18:32:31   
spetra
Prstne barve so res super, mogoče bi se dobile zanimive teksture z raznimi žitaricami različnih barv? :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
16.11.2008 18:36:19   
blaža
Ti narišeš motiv z lepilom na barven šeleshamer, otrok pa posuje z gresom. Naprimer snežake, zvezdice, smrečice, pol pa jih lahko ti dokončaš z barvami.

(odgovor članu spetra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
16.11.2008 18:36:32   
Pi-kica 1
Jaz sem mu lani naredila tiskalo v obliki smrekice iz mos gumija, s katerim je tiskal, ko se je smrekica poslušila, pa je na njo s prsti natisnil okraske. Prav luštno je izgledalo, pa še sam je naredil.

(odgovor članu spetra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
17.11.2008 22:23:05   
muška
narežeš štampijlke z krpompirja in mali potem štemplja. Jaz mojima narišem motive, onadva jih izrežeta in potem lepita, sicer se potem marsikatera naša voščilnica odpira ravno kontra, ampak nas to sploh ne gane user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
18.11.2008 10:14:33   
barba
Kje pa kupite te prazne voščilnice, da jih potem z otroci okrasite?

Midve bova prstne barve kupile, potem pa izrezale smrečica. Meta jih bo pa s prstnimi barvami okrasila.user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
19.11.2008 13:01:39   
NATAŠI
full imate dobre ideje, bom kakšno uporabila ...user posted image

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
19.11.2008 14:43:08   
muška
jaz kupim pole A4 šeleshamerja (imajo ga v vseh barvah) , prerežem ga na pol (po širini) , prepognem polovički in dobim ven dve osnovi za voščilnice

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
20.11.2008 11:43:18   
m@j@
nekaj  strani nazaj je bila tud dobra ideja. Sej jo že sprobala.
Rokico pobarvaš belo, zgornji del, kjer pride palec pa rdeče. otrok odtisne ---- pride Božiček. potem narišeš le še očke, nos in usta.

ko bi znala, bi prilepla slikouser posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
22.11.2008 9:46:43   
Gordana-3
navadne bele voščilnice imajo v mullerju. jaz sem jih kupila lani, noter jih je ene 50 kom. sicer je le ena pola, ni tako za odpret, kot klasična voščilnica. mi smo na prvo stran nalepili plavi papir, ta večja je nalepila gor še dva kroga ter narisali nos, usta, oči sneženemu možu. potem sta z belo tempero in prstki še delali snežinke. letos bomo pa uporabili ideje muške - izrezano smrečico iz krompirja, one bodo pa štemplale.

(odgovor članu m@j@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
24.11.2008 7:42:27   
NATAŠI
iz stiroporja izreži dva trikotnika, večjega in manjšega... na folijo daj zeleno temero in potem ta trikotnika pomoč v tempero in odtisni na osnovo za voščilnico ... potem še malo z bleščicami nariši črte v obliki lučk in to je to user posted image  ... postopek je podrobno opisan v Unikatu user posted image

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
24.11.2008 13:36:03   
Piruri
Najboljše je, da skupaj z otročkom natržeta na koščke par različnih odtenkov papirja, lahko tudi z različnimi vzorčki...in pol ti namažeš na voščilnico ali šeleshamer en pravokotnik lepila in otroček nato lepi te koščke po površini (mešano)...na koncu pa lahko skupaj s kakšno konturo (srebrno ali zlato) porišeta različne zimske motive gor...oz. to lahko kasneje ti narediš, ker mislim, da ga bo po leplenju že minilo zanimanje...user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
30.11.2008 9:52:04   
mala zirafa
Lahko pa tudi z wc papirjem tiskate večje površine.Zelo zanimivo.Ali pa namažete čipko s primernim motivom in jo odtisnete.Enako lahko naredite motiv na razvaljanem  plastelinu in ga odtisnete.zelo zanimivo.Ceneje pride slano testo.

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
30.11.2008 9:54:31   
mala zirafa
Še to če imate barvne tuše ali lahko tudi razredčeno tempero, pobarvate večji papir da je dokaj moker, čez položite prozorno folijo za živila in jo malo premikate, mečkate.Nato jo odstranite.Pride zalo zanimiva podlaga, ki spominja tudi na valove.Do izraza pride če upor. temne barve.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
30.11.2008 11:15:34   
barba
Midve sva naredili včerat takele voščilnice:

user posted image

Naredili sva jih takole:
- najprej iz kolaž papirja izrežeš kroge (jaz sem jih s škarjami različnih rezov) in iz šeleskamerja voščilnice (velikosti 20x14 cm),
- potem kroge daš v obdelavo otroku, ki jih z različnimi barvami - temperami pobarva s prsti. Nanosi posamezne barve naj se posušijo pred naslednjim barvanjem.
- nato posušene krogce nalepiš na voščilnice in še okrasiš,
- to je to, manjka samo še voščilo in ovojnice z naslovi. user posted image

Lepo zgledajo tudi drugi motivi npr. smrekica, goreča svečka, sneženi mož.

Lepo ustvarjajte!

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
18.12.2008 11:01:12   
Lalica1
Kaj pa tista lepila z bleščicami? Midvi s hčerko sva delali z njimi. Glavno, da se sveti.
Lahko pa zelo lepo rišeš z njimi, ker je enostavno, pa še zelo preprosto. Ta lepila sem kupila v Müllerju (enih 6-7 barv)

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: izdelava novo letnih voščilnic
18.12.2008 13:09:04   
anckabancka
Jaz sem 2 leti nazaj delala z 1,5  let starim sinom takole:

Tamali je na temni vijolične kartončke čičkal s srebrnim flomastrom. To sem potem nalepila na kartico in bile so prav luštne čestitke. Pa še enostavne. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?